07:33 2 min. Martin Vozdecký #8 Zahaczenie
10:19 2 min. Gleb Klimienko #15 Zahaczenie
12:04 2 min. Andrej Themár #88 Zahaczenie
17:54 2 min. Michał Kotlorz #87 Natarcie
33:17 2 min. Martin Čakajík #24 Trzymanie przeciwnika
35:52 2 min. Bogusław Rąpała #23 Zahaczenie
51:36 2 min. Radosław Sawicki #13 Zahaczenie
52:45 2 min. Dušan Devečka #19 Wysoko uniesiony kij
Koniec spotkania.
GKS TYCHY wygrywa 5-0 i prowadzi w finale z Tauronem KH GKS Katowice 1-0! Jutro kolejne starcie o mistrzowską koronę PHL.

60min. Cichy i.... tylko jęk zawodu na trybunach
60min. Próbują ambitnie katowiczanie zaliczyć choć honorowe trafienie... jednak dzisiaj nie za bardzo mogą
59min. Komorski zamarkował podanie i kropnął z nadgarstka, Owen nie dał się oszukać
58min. Ostatnie dwie minuty regulaminowego czasu gry
56min. Mocne wejście Kotlorza w Cakajika... bez kary
56min. Galant dostawił łopatkę kija do przelatującego wzdłuż bramki krążka i omal nie pokonał Owena
55min. Katowiczanie w pełnym zestawieniu
54min. GOOL!! ! Bryk pod poprzeczkę... i mamy już 5-0!
53min. Kolejna kara dla Katowic... GKS Tychy przez 51 sekund w podwójnej przewadze
51min. GOOL!!! Mateusz Gościński niczym stary lis wykorzystuje błąd defensywy Gieksy!
49min. Akcja Komorskiego z Klimienko, krążek przelatuje centymetry od słupka bramki Owena
48min. Owen parkanem zbija za bramkę, uderzał Alex Szczechura
47min. Szansa Strzyżowskiego... ofiana interwencja Komorskiego i krążek wybity
46min. Krawczyk z bulika, broni Murray
45min. Gieksa w natarciu... nie potrafią jednak katowiczanie stworzyć dobrej okazji
43min. Ostrożnie tyszanie od początku tej tercji, Huovinen indywidualnie, spalony na niebieskiej
41min. Owen łapie krążek po uderzeniu Pociechy
41min. Wznowienie dla tyskiego GKSu

PRZERWA

40min. Komorski rozpędzony wpadł z impetem na bandę ... tyski zawodnik zjeżdża powoli do boksu
39min. Rothla z bulika, Murray broni
39min. Kolarz z niebieskiej... za bardzo cofnęli się do obrony zawodnicy Katowic
39min. Rzeszutko prosto w parkany bramkarza Gieksy
38min. Galant uderza a Owen broni
38min. GOOL!!! Klimienko kropnął z koła bulikowego... Owen bez szans!
37min. Cichy z bliska, Pociecha z dystansu... nadal dwubramkowe prowadzenie tyskiego zespołu
36min. Kapitalnie Owen po uderzeniu Koguta... arbiter nie zauważył, że Gieksa przez kilka sekund broni się w komplecie
35min. Błąd Murraya... Rothla bliski szczęścia
34min. Potężnie Ciura z niebieskiej, Owen broni
33min. Malasiński z okolic bulika obok słupka
32min. Ciura dopadł do bezpańskiego krążka i uderzył na bramkę Owena
31min. Dobra akcja tyskiego GKSu jednak Witecki spalił na niebieskiej... przerwa na czyszczenie lodu... Ice Girls w akcji :)
29min. Tyszanie w ofensywie... Szczechura bliski zdobycia kolejnej bramki dla GKSu
27min. GOOL!!! 2-0 Kamil Kalinowski zbił krążek po strzale Galanta czym kompletnie zaskoczył Owena!
26min, Kontra GKSu Tychy uderzał Komorski a Owen bez problemu broni, po chwili poprawia Jachym ale niecelnie
24min. Murray broni strzał Themara
24min. Krążek przetoczył się po bocznej siatce bramki Owena po zagraniu Witeckiego
23min. Komorski z najbliższej odległości, zablokowany strzał
22min. Alex Szczechura spod bandy a po chwili Klimienko z kilku metrów. Owen na posterunku
22min. Kotlorz z niebieskiej, broni Owen
21min. Wznowienie dla Tauronu KH GKS Katowice

PRZERWA

20min. Rohtla miał dobrą okazję, nie trafia w światło bramki
19min. Wronka do Fraszki... ten źle trafia w krążek
18min. Kontra drużyny gości, uderzał Sawicki a dobijający Themar "pali" akcję lądując w polu bramkowym Murraya
17min. Huovinen z bliska i ponownie Owen górą
17min. Huovinen po lodzie, parkanem broni Owen
16min. "wielbłąd" Galanta we własnej tercji, bliski strzelenia bramki najpierw Wronka a po chwili Devecka
14min. Zamieszanie w polu bramkowym Owena, bramkarz gości łapie krążek
13min. Pociecha z dystansu nad bramką
12min. Grof z niebieskiej minimalnie obok słupka... spięcie pod tyską bramką pomiędzy Strzyżowskim i Ciurą
11min. GOOL!!! Tyszanie otwierają wynik grając w osłabieniu... Adam Bagiński z podania Gościńskiego pokonuje Owena!
9min. Kotlorz z niebieskiej... ciągle bez bramek
8min. Pociecha z dystansu, broni Owen
7min. Akcja Huovinena, zahaczany traci krążek i katowiczanie mają okazję skontrować. Wronka uderza na bramkę, Murray broni z na raty
7min. Bryk uderza na bramkę Owena, krążek ląduje w łapaczce
5min. Sawicki zza niebieskiej prosto w bramkarza
4min. Ciura dwukrotnie z niebieskiej, krążek pada łupem bramkarza
4min. Tyszanie w tercji obronnej Katowic... poruszona bramka
2min. Jachym wbił w bandę Łopuskiego razem z sędzią liniowym.. ostra walka od pierwszych minut
2min. Odpowiedź Gieksy... uderzał Fraszko ale nie miał dobrej pozycji
1min. Tyszanie atakują, strzał Galanta po lodzie, broni Owen
1min. Zaczynamy. Pierwsze wznowienie dla gości

Gorąco witamy ze Stadionu Zimowego w Tychach. Za kilka minut pierwsze finałowe starcie pomiędzy drużynami GKSu Tychy i Tauron KH GKS Katowice.

- Prosimy naszych użytkowników o klikanie w reklamy na portalu Hokej.Net. Was to nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju. Nie chcemy robić płatnych dostępów do tekstów jak na niektórych portalach. Wystarczy kliknąć i docenić naszą pracę :-)