11:16 2 min. Radosław Galant #24 Trzymanie przeciwnika
15:40 2 min. Radosław Galant #24 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:20 2 min. Martin Vozdecký #8 Atak w okolice głowy lub szyi
25:20 10 min. Martin Vozdecký #8 Kara za niesportowe zachowanie 10min
26:29 2 min. Tomasz Malasiński #89 Zahaczenie
28:29 2 min. Kamil Kalinowski #10 Przeszkadzanie
31:03 2 min. Martin Čakajík #24 Atak kijem trzymanym oburącz
36:30 2 min. Kamil Kalinowski #10 Trzymanie przeciwnika
36:45 2 min. Michał Kotlorz #87 Trzymanie przeciwnika
38:20 2 min. Marek Strzyżowski #80 Spowodowanie upadku przeciwnika
56:00 2 min. Michael Kolarz #33 Zahaczenie
Koniec meczu! Stan 3:0 dla GKS-u Tychy!
60 min- Czakajik! Dostał piękne podanie, ale Murray zdołał się przemieścić!
60 min- Owen zjechał!
59 min- Ostatnie dwie minuty!
58 min- GOOOL 3:4! Vozdecky zza bramki do Malasia, a ten pomiędzy parkanami bramkarza umieszcza gumę w bramce!
58 min- Ogromne zamieszanie, ale szczęście po stronie Tychów.
57 min- Czas dla Katowic. Owen w boksie!
56 min- Kara dla Kolarza, ostatnia szansa dla "GieKSy".
56 min- Czas ucieka, a gospodarze nie mają pomysłu na pokonanie bramkarza gości.
55 min- Malasiński zablokowany.
54 min- GOOOL 2:4! Szczechura w akcji 1 na 1 z Martinką, oddał strzał i krążek wpadł w krótki róg bramki Owena!
53 min- Strzyżowski udaje się do szatni.
52 min- Majoch próbował, ale obok bramki.
51 min- Słupek ratuje Owena po strzale Pociechy!
50 min- Galant sam przed bramką! Krążek skakał i nie trafił w niego kryniczanin.
48 min- Dalidowicz! Krążek po barku Murraya, tuż nad bramką.
47 min- Wyrównany mecz w "Satelicie".
46 min- Malasiński dwie szanse, ale chybił!
44 min- GOOOL 2:3! Witecki do Galanta, ten odegrał do Witeckiego, który miał położonego Owena i umieścił krążek pod poprzeczką!
42 min- Cichy zza bramki do Szczechury! Owen ratuje GKS Katowice!
41 min- Oba zespoły w pełnych składach.

40 min- Szczechura! Tuż na poprzeczką!
39 min- GKS w przewadze.
39 min- Strzyżowski przypadkowo fauluje.
38 min- Themar! Poprzeczka! Uwija się jak w ukropie Murray!
37 min- Kolejna kara! Gieksa przez 1 min. 45 sek. 5/3!
37 min- Kalinowski trzymał Wanackiego i szansa dla gospodarzy.
35 min- Krężołek z bliska! Nie zdobywa jednak bramki. W odpowiedzi Huovinen! Słupek! Cichy miał pustą bramkę do dobitki, ale krążek podskoczył na łopatce kija!
34 min- Fraszko trzykrotnie w krótkim okresie czasu! Murray jednak lepszy, ale torunianin daje sygnał do ataku.
33 min- GOOL 2:2! Szczechura chciał z bliska, ale krążek uciekł mu z łopatki, duży tłok pod bramką, ale tam najlepiej odnalazł się Klimienko!
32 min- Czakajik na ławce kar.
31 min- Czakajik nagrał do Łopuskiego, ale krążek przeleciał tuż nad poprzeczką!
29 min- Wronka do Grofa! Dobija Malasiński i teraz popisowa interwencja Murraya, któy "okradł" z bramki Malasia!
29 min- Teraz przewaga Gieksy!
29 min- Rohtla z poświęceniem blikuje strzał Kalinowskiego.
28 min- GieKSa w czwórkę..
28 min- Klimienko! Miał pustą bramkę i jakimś cudem broni Owen!
27 min- Kara dla Malasia i GKS przez 50 sek. 5/3!
26 min- Vozdecky z karą 2+10.
26 min- Klimienko! Tylko boczna siatka.
25 min- Martinka po buliku, ale tuż obok słupka.
24 min- GKS zamknął gospodarzy w tercji przez pół minuty, ale nic z tego nie wynikło.
23 min- Strzał Strzyżowskiego po gwizdku, przeprosił za to "Fryzjer".
22 min- Strzał Szczechury zablokowany przez Deveczkę.
21 min- Bulik dla Tychów.

20 min - Koniec pierwszej tercji
19 min - Czwarty atak tyszan jest dzisiaj bardzo groźny. Jeziorski z bliska wprost w bramkarza
18 min - Dwie szybkie i pewne interwencje Owena ratują katowiczan. Witecki nie zdołał pokonać bramkarza gospodarzy
17 min - Jeden z arbitrów padł na lód po strzale jednego z katowiczan. Chwila przerwy
16 min - Themar w indywidualnej akcji, jego próbę powstrzymał Murray
13 min - Malasiński z najazdu obok bramki
12 min - Pierwsze wykluczenie w dzisiejszym pojedynku. Na ławce kar zasiadł Galant.
11 min - Jeziorski po lodzie, pewnie broni bramkarz GKS Katowice
10 min - Dwójkowa akcja katowiczan. Wronka do Fraszko, jednak krążek po jego strzale minął słupek
8 min - GOOL! Fraszko wywalczył krążek za bramką i podał do nadjeżdżającego Wronki. Młody napastnik Gieksy szybkim strzałem pod poprzeczkę pokonał Murraya
5 min - GOOL! Natychmiastowa odpowiedź przyjezdnych. Komorski wyjechał z akcją zza bramki i strzelił na bramkę. Krążek odbił się od bramkarza i wpadł pod patkę Jeziorskiego, który dopełnił formalności
4 min - GOOL! Malasiński przejechał prawą stroną tafli i nagrał w stronę bramki. Gumę do bramki przekierował Fraszko i katowiczanie w końcu zdobywają bramkę w finale
3 min - Kotlorz wyjechał zza bramki i próbował wstrzelić się w lukę odsłoniętą przez bramkarza miejscowych. Owen zdołał przesunąć łyżwę i wybronił akcję rywala
2 min - Cakajik mógł otworzyć wynik pojedynku jednak z bliska posłał krążek nad poprzeczkę
1 min - Witecki szybkim strzałem próbował zaskoczyć Owena, ten zbił krążek do boku
1 min - Gramy! Pierwsze wznowienie dla gości

- Prosimy naszych użytkowników o klikanie w reklamy na portalu Hokej.Net. Was to nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju. Nie chcemy robić płatnych dostępów do tekstów jak na niektórych portalach. Wystarczy kliknąć i docenić naszą pracę :-)
#21 Miloslav Jáchym PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski PS 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Arciom Mianciuk PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha LO 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Alexander Szczechura PS 1 1 1 0 2 0 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1