05:36 2 min. Maciej Rompkowski #13 Zahaczenie
13:10 2 min. Jakub Stasiewicz #10 Przeszkadzanie
21:19 2 min. Krzysztof Zapała #19 Uderzanie kijem
29:32 2 min. Bartłomiej Neupauer #9 Atak łokciem
35:33 4 min. Krystian Dziubiński #61 Ostrość
35:33 4 min. Konstantin Tieslukiewicz #14 Ostrość
46:46 4 min. Mateusz Danieluk #29 Wysoko uniesiony kij
59:59 2 min. Konstantin Tieslukiewicz #14 Opóźnianie gry
Koniec. Po nudnawym meczu skromne zwycięstwo Podhala.
Jeszcze będzie wykluczenie dla Tesliukiewicza. 2 sekundy do końca.
Czas dla trenera Ziętary.
Potem jeszcze dwukrotnie próbuje Rożkow. Automatyka bez bramkarza.
60 min. Danieluk strzela, ciałem broni Wielkiewicz.
59 min. Siuty w kontrze zagrywa do Michalskiego ten próbuje z backhandu, ale nie ma bramki.
58 min. Neupauer sam na sam z bramkarzem. Położył Witkowskiego, ale nie podniósł krążka na odpowiednią wysokość. Nie ma gola.
57 min. Guzik zza bramki do Wielkiewicza.
56 min. Marzec przedzierał się przy bandzie. Znowu jakieś spięcie. Tym razem Marzec z Dutką.
55 min. Zapała próbuje wziąć sprawy w swoje ręce, strzela sprzed bramki. Później jeszcze Wielkiewicz i Tolvanen nękają bramkarza gości.
54 min. Tolvanen strzela w lewy róg bramki Automatyki, ale bramkarz wysuwa parkan i zasłania dostęp do bramki.
52 min. Okres szarpanej gry z obu stron. Moksunen efektownie, ale niebezpiecznie zabawił się pod własną bramką.
51 min. Sammalmaa Tolvanen Koski próbują realizować przewagę, ale nic z tego. Koniec podwójnej kary mniejszej.
50 min. Siuty wprowadził krążek do tercji Automatyki, Tolvanen strzelał spod niebieskiej, ale taki strzał nie mógł zaskoczyć bramkarza gości.
Neupauer kąśliwie pod poprzeczkę. Broni Witkowski.
49 min. Guzik strzela po trójkowej akcji Podhala, broni bramkarz, znowu jakieś spięcia między zawodnikami.
48 min. Koski trafia w słupek. Później w zamieszaniu krążek wepchnięty do bramki gdańszczan, ale po gwizdku.
47 min. Danieluk podcinany, sędzia nie przerywa, za to za chwilę gwiżdże Danielukowi wysoki kij. Podwójna kara mniejsza.
46 min. Groźny strzał Szczerbakowa broni Wiedźmin.
45 min. Różański podawał do Zapały. Strzał Kazka poprawiał jeszcze Siuty. Nad bramką.
44 min. Najpierw Danieluk groźnie strzelał, później Steber sprzed bramki. Jak to nie wpadło?
43 min. Polodna wygrał wznowienie, ale gdańszczanie nie utrzymali krążka w tercji Podhala.
42 min. Szybka gra z obu stron, bez przerw w grze.
41 min. Mocne wejście gdańszczan w ostatnią tercję.
Rozpoczynamy III tercję.
40 min. Vitek i Stasiewicz jeszcze pod koniec tercji zakręcili obrońcami Podhala, ale wynik w tej odsłonie już się nie zmieni.
38 min. Liikanen dwukrotnie zagrażał bramce Witkowskiego, ale raz górą bramkarz, a drugi strzał niecelny.
37 min. Stasiewicz strzelał, ale nie ma bramki dla Automatyki.
Znowu Strużyk strzela spod niebieskiej, Odrobny wyciąga się jak długi i broni parkanem.
Tesliukiewicz ze strony Gdańska również odpocznie na ławce kar.
Dziubiński wędruje na ławkę kar.
Jakieś niepotrzebne przepychanki pod boksem gospodarzy.
36 min. Dziubiński znowu groźnie strzelał. Za chwilę odpowiedź Vitka z drugiej strony lodu.
Seria zwodów Dziubińskiego, ale nie ma bramki.
Będzie karny. Świetne podanie Różańskiego do Dziubińskiego, ten faulowany w sytuacji sam na sam.
35 min. Zamieszanie pod bramką Odrobnego, ale nikt nie wepchnął krążka do bramki.
Okres lepszej gry gdańszczan, a wynik cały czas na styku.
34 min. Strużyk strzelał z bliska, szansę dobitki miał Filip Pesta, ale nie trafił w krążek.
Wielkiewicz z ostrego kąta mierzył w krótki róg, ale bramkarz zasłaniał ten róg umiejętnie.
33 min. Tolvanen strzelał, Dziubiński zmieniał tor lotu krążka, było bardzo blisko drugiej bramki. Jeszcze Koski próbował dobijać, ale skutecznie blokowany przez obrońców.
32 min. Odrobny wybijał zza bramki. Polodna przejął i strzelał, ale obok bramki. Koniec kary.
31 min. Groźny strzał Strużyka spod niebieskiej.
30 min. Będzie wykluczenie dla Podhala. Gwizdy na trybunach.
29 min. Gdańszczanie się bronią. Koski i Sammalmaa próbowali, potem jeszcze Wajda spod niebieskiej. Krążek w łapaczce Witkowskiego.
28 min. Michalski z prawego bulika, nad bramką.
27 min. Siuty próbował się przedrzeć przez zasieki rywala, oddał strzał, ale niecelny.
26 min. Dziubiński z Moksunenem groźni w tercji obronnej rywala.
25 min. Dutka strzelał spod niebieskiej, ale strzał utknął w gąszczu nóg obrońców.
24 min. Dziubiński i Koski świetnie wyszli z akcją z własnej tercji, poprawiał Sammalmaa, ale Witkowski nie dał się zaskoczyć.
23 min. Gdańszczanie mało konkretni w przewadze. I nic dobrego dla nich z niej nie wynikło.
22 min. Będzie wykluczenie dla zawodnika Podhala. Zapała.
21 min. Neupauer wygrał wznowienie, Dutka spod niebieskiej mierzył w okienko, Broni łapaczką Witkowski.
Rozpoczynamy II tercję.
Koniec pierwszej, spokojnej tercji, z mocną końcówką Podhala, które wychodzi na jednobramkowe prowadzenie.
20 min. Koski miał dogodną okazję do podwyższenia prowadzenia gospodarzy, ale tylko jęk zawodu na trybunach.
19 min. Wielkiewicz groźnie strzelał. Chwilę później po wznowieniu jeszcze Worwa próbował. Podhale groźne pod koniec tercji.
Bramka dla Podhala. Dobrze rozegrana akcja - Tolvanen - Koski - Dziubiński i ten ostatni nie daje szans bramkarzowi.
18 min. Neupauer strącał strzał Wajdy, Witkowski mrozi krążek.
17 min. Odrobny wyjechał z bramki, Marzec próbował go zaskoczyć, ale bramkarz czujny.
W odpowiedzi Polodna pod bramką gospodarzy, ale strzał nie sprawił kłopotów bramkarzowi.
16 min. Różański oddał jeszcze strzał w przewadze, ale to tyle. Większego zagrożenia pod bramką Witkowskiego nie było.
Nie najlepiej wyglądają okresy gry w przewadze Podhala jak na razie.
15 min. Zapała do Różańskiego przed bramkę, ale nie ma gola.
14 min. Wykluczenie dla gdańszczan.
13 min. Neupauer potężnie uderzał z dużego zamachu przy linii niebieskiej, ale niecelnie.
12 min. Koski dogrywał do Siutego, ale podanie nie dotarło do adresata. Ruszona bramka gości.
Worwa groźnie strzelał pod poprzeczkę, ale broni Witkowski.
11 min. Neupauer dopadł do bezpańskiego krążka przy niebieskiej, ale nie trafił dobrze sprzed bramki i skończyło się na strachu dla gdańszczan.
10 min. Świetny strzał Stebera, przebija łapaczkę Odrobnego, ale nie ma skutecznej dobitki.
9 min. Worwa zza bramki podawał, Koski strzelał, broni parkanem Witkowski.
8 min. Michalski z zerowego kąta, próbował chyba nabić bramkarza.
7 min. Tolvanen Sammalmaa Koski rozegrali zamek, akcja zakończona strzałem Sammalmy, ale broni bramkarz gości.
6 min. Neupauer zahaczany. Będzie wykluczenie zawodnika z Gdańska. Rompkowski.
4 min. Rożkow groźnie zgrywał do środka, ale bez zagrożenia bramki Podhala.
3 min. Dużo walki przy bandach z obu stron.
2 min. Sam na sam z bramkarzem Szymon Marzec. Ale strzał i dobitka obroniona przez Odrobnego.
1 min. Sammalmaa sam przed bramką Automatyki próbował z ostrego kąta.

Zapraszamy na relację na żywo z Nowego Targu. Na trybunach mecz przyjaźni, ale na lodzie Podhale zapewne zechce się zrehabilitować
za ostatnią porażkę z gdańszczanami. Tatryski Podhale Nowy Targ-MH Automatyka Gdańsk.

Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 1000 zł! ----- >>>> https://www.totolotek.pl/cw/partnerzy/236/hokejnet