00:51 2 min. Lukáš Martinka #3 Spowodowanie upadku przeciwnika
08:05 2 min. Michał Działo #12 Zahaczenie
11:49 2 min. Aleksander Gniewek #6 Spowodowanie upadku przeciwnika
14:53 2 min. Błażej Salamon #85 Trzymanie przeciwnika
21:57 2 min. Błażej Salamon #85 Uderzanie kijem
36:19 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
39:29 2 min. Peter Novajovský #88 Spowodowanie upadku przeciwnika
41:57 2 min. Łukasz Podsiadło #20 Opóźnianie gry
44:46 2 min. Gleb Klimienko #15 Atak kijem trzymanym oburącz
48:19 2 min. Tomáš Káňa #79 Trzymanie kija przeciwnika
49:29 2 min. Michał Działo #12 Spowodowanie upadku przeciwnika
Koniec meczu. Strzały 50-24
60 min - Strzał Duszaka, broni Lewartowski
58 min - Ciura podaje do Komorskiego i ma przed sobą pustą bramkę, ale nie trafia, gdyż strzelił w obrońcę
58 min - Strzał Kolarza, łapie Radziszewski
56 min - Witecki odebrał krążek obrońcom rywala w ich tercji i podążył na bramkę, ale jego strzał przeleciał za wysoko
55 min - Podsiadło mocno strzela, dobrze łapie Lewartowski
54 min - Szczechura oddaje mocny strzał, Radziszewski odbija, ale krążek minimalnie minął słupek
53 min - Zamieszanie pod bramką gości, ale obrońcy wybijają
52 min - Luka wyjeżdża sam na sam, ale źle trafił w krążek i Lewartowski łatwo odbija ten strzał
51 min - GOOOL! 6:1! Szczechura oddaje mocny strzał w krótki róg, krążek odbił się od wewnętrznej podstawy bramki i wyszedł w pole, stąd też decyzja sędziego o analizie wideo
51 min - Krążek w siatce, ale sędzia udaje się na analizę video
50 min - Pociecha oddaje strzał, ale obok bramki
48 min - GOOOL! 5:1! Komorski z najbliższej odległości wpycha krążek za linię bramkową
48 min - Szczechura oddał mocny strzał z okolic bulika, ale krążek mija bramkę
46 min - Zamieszanie pod tyską bramką! Lewartowski mrozi krążek
45 min - Kana oddał mocny strzał, ale wprost w Lewartowskiego
43 min - GOOOL 4:1! Andrij Michnow dobija strzał Sykory z najbliższej odległości!
42 min - Strzał Kozłowskiego! Obok bramki
41 min - Zaczyna się trzecia tercja! Wznowienie wygrywają goście!

Koniec II tercji. Strzały 33-15
40 min - Luka oddaje strzał pod poprzeczkę, ale świetnie popisał się Lewartowski
39 min - Cichy strzela w okolice okienka bramki, ale dobrze interweniuje Radziszewski
39 min - Bomba Podsiadły! Słupek ratuje gospodarzy przed stratą bramki!
38 min - Słaboń mija tyskich obrońców i oddaje strzał w krótki róg, ale krążek odbił się od słupka!
37 min - Kaluza oddaje mocny strzał, minimalnie obok
36 min - Gubią się gospodarze, strata pod własną bramką Bryka, krążek trafia do Sikory, ale broni Lewartowski
35 min - Sykora nie strzela do pustej bramki!
35 min - Bucenko mocno, ale wprost w bramkarza
33 min - Trwają hokejowe szachy
31 min - Tyszanie zamykają rywali w ich tercji, ale żaden z napastników nie potrafi pokonać bramkarza gości
29 min - Szczechura oddaje strzał w krótki róg, w ostaniej chwili broni Radziszewski!
29 min - Kana oddaje lekki strzał, pewnie łapie Lewartowski
27 min - Sykora oddaje strzał z bliska, ale minimalnie nad bramką
25 min - Gorąco pod bramką gości, dobrze interweniuje Radziszewski
24 min - Zagłębie w przewadze, ale goście nie potrafią założyć zamka
21 min - Sikora miał dużo miejsca, oddał zaskakujący strzał, ale Lewartowski popisał się dobrym refleksem!
21 min - Zaczynamy drugą tercję! Wznawiają goście!

Koniec I tercji. Strzały 22-5
20 min - Jeziorski miał niemal pustą bramkę! Jego strzał minimalnie minął bramkę!
19 min - Michnow objechał bramkę i jednego obrońcę, ale jego strzał odbija parkanem bramkarz gości
18 min - Oba zespoły w pełnym zestawieniu, sosnowiczanie nie zagrozili gospodarzom
16 min - Goście przed szansą, grają w przewadze
15 min - Dobry strzał Szczechury! Broni Radziszewski
12 min - Wrzutka przed bramkę do Rzeszutki! Tyski napastnik nie trafił w idealnej sytuacji!
10 min - GOOOL! 3:1! Fatalny błąd defensywy gości! Krążek trafił do Sykory, który objechał bramkę i strzelił w krótki róg bramki!
9 min - GOOOL! 2:1! Novajovsky oddaje atomowy strzał z okolic bulika! Krążek odbił się jeszcze od poprzeczki i wpadł do siatki!
8 min - GOOOL! 1:1! Szybki kontratak gości i Luka umieszcza krążek w siatce!
7 min - Strzał Ciury z niebieskiej, Radziszewski odbija strzał
5 min - Kontratak gości, dobry strzał Kany, ale Murray skutecznie interweniuje
5 min - Górny z ostrego kąta! Łapie bramkarz gości
4 min - Cichy chciał zaskoczyć bramkarza, ale krążek minimalnie mija słupek
3 min - Bagiński strzela z backhandu, ale zbyt słabo i Radziszewski łapie krążek
1 min - GOOOL! 1:0! Bartłomiej Pociecha technicznie strzela w samo okienko bramki gości!
1 min - Rozpoczął się mecz! Wznowienie wygrywają sosnowiczanie!

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? DRUGA SZTUKA GRATIS! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 1000 zł! ----- >>>> https://www.totolotek.pl/cw/partnerzy/236/hokejnet