1:0 Kacper Guzik #10 ( Bartłomiej Neupauer #9, Eetu Moksunen #21 ) 5/5 18:04
2:0 Eetu Koski #63 ( Eetu Moksunen #21, Joonas Sammalmaa #17 ) 5/5 30:25
3:0 Bartłomiej Neupauer #9 ( Joonas Sammalmaa #17, Eetu Koski #63 ) 5/5 54:01
20:38 2 min. Oskar Jaśkiewicz #24 Wysoko uniesiony kij
35:51 2 min. Michał Działo #12 Trzymanie przeciwnika
57:05 2 min. Rafał Dutka #18 Uderzanie kijem
57:05 2 min. Tomáš Káňa #79 Ostrość
57:05 2 min. Tomáš Káňa #79 Atak kijem trzymanym oburącz
57:05 2 min. Rafał Dutka #18 Ostrość
57:56 2 min. Kamil Sikora #19 Trzymanie przeciwnika
- 58 min. - Zaiskrzyło pomiędzy Dutką a Kaną. Obaj odesłani na ławkę kar.
- 57 min. - GOL! 4-0! Błąd Słabonia przy wyprowadzaniu krążka, przejął go Guzik który przebił Radziszewskiego a krążek wturlał się do bramki pomiędzy parkanami.
- 57 min. - Strzał Koskiego obok bramki.
- 56 min. - Stojek zza bulika, ale broni Odrobny.
- 54 min. - GOL! 3-0! Ładna akcja gospodarzy, podanie wzdłuż bramki Sammalmaa wykorzystuje Neupauer strzałem z metra.
- 53 min. - Mocny strzał z niebieskiej Kaluzy, ale zablokowany.
- 49 min. - Zza bulika uderzył z nadgarstka Michalski, lecz krążek zatrzymał się na słupku!
- 46 min. - Znosko próbował pod bramką Odrobnego, ale zatrzymany przez defensorów gospodarzy.
- 45 min. - Zamieszanie pod bramką Radziszewskiego, ale ten łapie na raty.
- 44 min. - Najpierw Kana zatrudnił Odrobnego a za moment mocny strzał Horzelskiego odbija bramkarz Podhala.
- 42 min. - Ładna akcja Podhala, podanie do Wielkiewicza lecz ten z bliska trafia w Radziszewskiego.
- 41 min. - Akcja Podhala lecz Guzik w dogodnej sytuacji łamie kija.

- 40 min. - Setka Dziubińskiego po sytuacji 2 na1, lecz Radziszewski ponownie efektownie broni z bliska strzał. Trzeba podkreślić, że akcję rozpoczął szybkim podaniem przez pół tafli Przemysław Odrobny.
- 39 min. - Zapała wjechał w Radziszewskiego, bramka ruszona i przerwa w grze lecz bez kar.
- 38 min. - Dwa strzały z niebieskiej Horzelskiego, broni Odrobny.
- 38 min. - Odrobny lepszy od Kany w sytuacji jeden na jeden.
- 37 min. - Sam na sam Neupauer, lecz świetnie odbija Radziszewski.
- 36 min. - Na ławkę kar trafia Działo, w przewadze gospodarze.
- 35 min. - Strzał Kolusza przy słupku, odbija parkanem Radziszewski. Zagłębie zamknięte we własnej tercji, uderzenie Jaśkiewicza po rykoszecie nad bramką.
- 34 min. - Marcin Horzelski uderzył nad bramką, w odpowiedzi Wsół - lecz też niecelnie nad poprzeczką.
- 34 min. - Indywidualna akcja Kaluzy, ale z bliska strzelił z backhandu obok słupka.
- 33 min. - Uderzenie spod bandy Luki lecz bardzo niecelne.
- 32 min. - Dwie świetne interwencje Radziszewskiego po strzale najpierw Tolvanen a za moment Dziubiński! Zwijał się jak w ukropie bramkarz gości!
- 31 min. - GOL! 2-0! Moksunen pod bramkę, krążek odbił się od łyżwy obrońcy a z bliska gumę wpakował Koski.
- 29 min. - Doskonała sytuacja do wyrównania przez Stojka, ale z dwóch metrów nie trafił w bramkę.
- 28 min. - Wsół znalazł się w sytuacji sam na sam, obrócił się z gumą chcąc z backhandu uderzyć - ale nad bramką.
- 26 min. - Kontra Guzika, ale w ostatniej fazie w okolicy bulika się pogubił i nie trafił w krążek.
- 25 min. - Tolvanen na długi słupek ale z krążkiem minął się Zapała i Koski.
- 23 min. - Spokojnie Odrobny broni strzał Podsiadły.
- 22 min. - Uderzenie Kaluzy odbijaką wybija Odrobny.
- 21 min. - Z bliska świetnie krążek odbija Odrobny po strzale Bucenki.
- 21 min. - Goście zagrają w przewadze, za zbyt wysoko uniesiony kij trafia na ławkę kar Jaśkiewicz.

- Koniec I tercji.
- 20 min. - W sytuacji sama na sam tuż przed syreną znalazł się Luka, ale świetnie rakiem gumę chwyta Odrobny!
- 18 min. - Uderzenie Daniela Kapicy łapie Radziszewski.
- 18 min. - GOL! 1-0! Podanie zza bramki wykorzystuje Guzik, który pewnie uderzył z pierwszego krążka.
- 17 min. - Z niebieskiej Moksunen, ale obok słupka.
- 16 min. - Efektowny chwyt Radziszewskiego po uderzeniu krążka lecącego pod poprzeczkę.
- 15 min. - Uderzenie Wajdy z niebieskiej, odbija Radziszewski.
- 12 min. - Z niebieskiej Podsiadło, lecz obok słupka.
- 12 min. - Bucenko dostał podanie od Kany, ale strzał broni Odrobny.
- 11 min. - Akcja Zagłębia, blisko zdobycia gola Sikora lecz strzał był niecelny.
- 9 min. - Ogromne zamieszanie pod bramką Radziszewskiego, który leżał już obok bramki, jednak ofiarna interwencja zawodników Zagłębia uratowała zespół przed stratą bramki.
- 8 min. - Sytuacja 2 na 1 gospodarzy, lecz Daniel Kapica w ostatniej fazie akcji nieczysto trafił w krążek i Siuty nie otrzymał podania.
- 7 min. - Wrzutka Dziubińskiego, spokojnie mrozi bramkarz Zagłębia.
- 6 min. - Zablokowana akcja Kany pod bramką Odrobnego.
- 5 min. - Z niebieskiej Jaśkiewicz, parkanem odbija Radziszewski.
- 4 min. - Tym razem dobra akcja Wajdy, ale Radziszewski ponownie górą.
- 3 min. - Z lewej strony Siuty, ale do raka łapie pewnie Radziszewski.
- 2 min. - Dziubiński z bulika, ale zablokowany i krążek ląduje wysoko nad pleksi.
- 2 min. - Odrobny spokojnie odbija strzał Horzelskiego.
- 1 min. - Strzał Tolvanena z niebieskiej, ale zablokowany przez obrońcę Zagłębia.

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? DRUGA SZTUKA GRATIS! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 1000 zł! ----- >>>> https://www.totolotek.pl/cw/partnerzy/236/hokejnet