6:7 d. (3:1, 1:1, 2:4, d. 0:1) Zakończony
06:05 2 min. Przemysław Odrobny #90 Opóźnianie gry
20:58 2 min. Eetu Moksunen #21 Zahaczenie
25:07 2 min. Michał Kalinowski #19 Zahaczenie
36:12 2 min. Jan Walter #9 Atak kijem trzymanym oburącz
42:44 2 min. Michał Kalinowski #19 Wysoko uniesiony kij
44:37 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
56 min GOOOOL znów remis, Orechin strzelił gola z niczego, dopadł do bezpańskiego krążka i uderzył bez zastanowienia, a Odrobny zaskoczony tym strzałem skapitulował
54 min. Dziubiński wycofał do Tolvanena, po strzale Fina zrobiło się zamieszanie pod bramką Spesnego
53 min. strzelał Garszyn, ale Odrobnego wyręczyli jego koledzy z pola
52 min. czas dla Torunian, trener musi przekazać informacje jak grać, zespół szybko stracił 3 bramki
52 min GOOOOL Podhale prowadzi 5:4 po golu Zapały, który strzałem z bekhendu pod poprzeczkę pokonał Speskiego
51 min. GOOOL Koski zagrał do Różańskiemu, który zakończył udaną kontrę strzałem pod poprzeczkę. W Toruniu remis 4:4
50 min. kolejna indywidualna akcja Garszyna, który będąc bez wsparcia nie był w stanie nic więcej zrobić
49 min. Garszyn poszedł z indywidualną akcją, ale nie pokonał Odrobnego
49 min GOOOOL Neupauer obsłużony świetnym podaniem od Guzika, który przeprowadził rajd lewą flanką, zdobył gola. Podhale przegrywa już tylko 3:4
46 min. zespoły są już w pełnych składach, akcje przenoszą z jednej strony na drugą
46 min. Kalinowski wrzucił krążek przed bramkę gości, ale Odrobny zażegnał niebezpieczeństwo
45 min. Odrobny uratował Podhale od straty piątej bramki
44 min. ostatecznie na ławce kar znalazł się Neupauer
44 min. zamieszania z tym, kto ma udać się na ławkę kar w drużynie Podhala za zbyt dużą liczbę graczy na lodowisku
44 min. Jaworski znów niweczy próbę Kolusza
44 min. Kolusz miał idealną okazję, ale szybka reakcja Jaworskiego zapobiegła oddaniu strzału
43 min. Zapala podał do Guzika, a ten uderzył z pełnego zamachu, ale Spesny poradził sobie z tym uderzeniem
43 min. kara dla Kalinowskiego, goście grają w przewadze
42 min. wznowienie w tercji Torunian
40 min wyrównana i ciekawa gra, tak wyglądała druga tercja meczu w Toruniu, obecnie rozpoczęła się przerwa
39 min. Torunianie wytrzymali osłabienie, wyszli z atakiem, jednakże okazał się on dość nieporadny
38 min. Kolusz objechał bramkę, próbując wcisnąć gdzieś krążek między słupek a parkan Spesnego
38 min. niecelny strzał Jaśkiewicza spod niebieskiej
37 min. duże zamieszanie pod bramką gospodarzy, Trachanow przepchnął Kolusza, a następnie Spesny obronił strzał Neupauera
37 min. goście nie potrafią sforsować obrony toruńskiej Energi
37 min. Podhale gra w przewadze
35 min. Garszyn poślizgnął się podczas inicjowania ataku gospodarzy, duże szczęście Torunian, że nikt z rywali nie przejął "gumy" i nie pognał sam na sam ze Spesnym
34 min. GOOOOOL Trachanow niepilnowany przez obrońców Podhala strzelił w odkrytą część bramki Odrobnego, KH Energa prowadzi 4:2, pomimo, iż ostatnie minuty należały zdecydowanie do Nowotarżan
33 min. Torunianie tylko przez chwilę przebywali w tercji rywali, ale ciężar gry zaraz przeniósł się na drugą połowę
32 min. Zapała wygrał kolejny bulik, ale Sammalmaa nie potrafił pokonać Spesnego
31 min. najaktywniejszym zawodnikiem na lodowisku jest Nepauer, który co chwilę daje sygnały do ataku Podhala
30 min. trwa okres dominacji Podhala
27 min. Neupauer próbował strzału z dalszej odległości, Spesny obronił
26 min. Tolvanen huknął spod niebieskiej, ale bramki nie ma
26 min. Podhale gra w przewadze
25 min GOOOOOL Tolvanena po podaniu od Kolusza, Fin huknął bardzo precyzjnie, zbijając bidon umiejscowiony na górnej siatce bramki Spesnego
23 min. Moksunen podbił na kiju strzał rywala i krążek wpadł prosto w łapaczkę Spesnego
22 min. Torunianie dosć nieudolnie rozgrywali okres przewagi, nie tworząc zagrożenia pod bramką rywali, oba zespoły są już w pełnych składach
21 min. kara dla Moksunena, gospodarze grają w przewadze
21 min. Spesny złapał w odbijaczkę krążek po strzale Sammalmy
20 min. dużo emocji, dużo ciekawych akcji to najkrótsza charakterystyka pierwszej tercji, która właśnie się zakończyła
19 min. Minge próbował zaskoczyć Odrobnego, "guma" po interwencji bramkarza opuściła taflę
18 min.
17 min. groźny strzał Koskiego zakończył się na parkanach Spesnego
17 min. jedna z nielicznych interwencji Spesnego, który zamroził krążek, na lodowisku pojawiła się I formacja Podhala
16 min. krótka przerwa w grze przed wznowieniem, Torunianie wyraźnie dominują na lodowisku
15 min
14 min.
12 min. Dziubiński próbował zaskoczyć Spesnego, ale golkiper był na posterunku
12 min. zarysowała się wyraźna przewaga Torunian, padają kolejne strzały na bramkę Podhala
12 min. zaskakujące uderzenie Mianciuka, Odrobny zasłonięty, bronił instynktownie
11 min. GOOOL soczyste uderzenie Mingego 1:0 dla KH Energa
7 min. kolejny rozbity przez gości atak Torunian
6 min. pomimo założonego zamka przez gospodarzy, krążek powędrował na ich połowę
6 min. Odrobny wybił krążek poza lód, karę odbywa w jego miejsce Wielkiewicz
5 min. gra przenosi się raz na jedną, raz na drugą stronę, póki co brakuje klarownych sytuacji strzeleckich
5 min. dobra interwencja Spesnego
5 min. wznowienie w tercji Torunian
3 min. niepewna interwencja Odrobnego, ale bez konsekwencji
2 min. pierwsze minuty to wyrówna gra z obu stron

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? DRUGA SZTUKA GRATIS! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 1000 zł! ----- >>>> https://www.totolotek.pl/cw/partnerzy/236/hokejnet
#74 Marcin Biały PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#39 Krzysztof Bojanowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0