05:03 2 min. Michał Kotlorz #87 Zahaczenie
12:39 2 min. Filip Wielkiewicz #86 Zahaczenie
14:15 2 min. Gleb Klimienko #15 Trzymanie przeciwnika
14:15 2 min. Bartłomiej Neupauer #9 Wymuszanie kary (symulowanie)
19:56 2 min. Marcin Kolusz #20 Wysoko uniesiony kij
20:19 2 min. Joona Tolvanen #47 Opóźnianie gry
29:10 2 min. Rafał Dutka #18 Opóźnianie gry
50:55 2 min. Kamil Kalinowski #10 Przeszkadzanie
51:36 2 min. Michał Kotlorz #87 Trzymanie przeciwnika
52:53 2 min. Filip Komorski #5 Zahaczenie
52:59 2 min. Kacper Guzik #10 Wysoko uniesiony kij
56:01 2 min. Peter Novajovský #88 Spowodowanie upadku przeciwnika
60 min. Dziubiński wrzuca jeszcze ostatni kamyczek do ogródka tyszan, choć punktów Szarotkom już to i tak nie przyniesie, brawa za walkę.
59 min. Szarotki walczą do końca. Nie można im odmówić ambicji.
57 min. Sykora do pustej bramki. Rozwiązuje wszystkie zagadki tego meczu. 5:2.
56 min. Kara dla GKS. Novajovsky za spowodowanie upadku przeciwnika. Festiwal kar.
55 min. potężny strzał Jaśkiewicza paruje nad pleksę bramkarz.
Tym razem na ławkę kar powędruje Guzik.
Będzie jeszcze jedna kara. Komorski. Ważny moment w meczu.
Guzik sprzed bramki próbował oszukać bramkarza.
53 min. Sammalmaa po podaniu od Koskiego huknął. Broni Murray.
52 min. Jaśkiewicz potężnie z niebieskiej. Dziubiński dobijał, słupek.
52 min. Kolejna kara dla gości. Za trzymanie Kotlorz.
51 min. Będzie kara za faul na Dziubińskim.
50 min. Guzik indywidualnie. Potem jeszcze Tolvanen z niebieskiej, aleo trafia w obrońcę.
49 min. Podhale próbuje odwrócić losy meczu.
Sammalmaa zakręcił w tercji tyszan, uderzył, Tolvanen był bliski skierowania krążka do bramki, która już była praktycznie pusta.
48 min. Michalski bliski przejęcie krążka przed bramkarzem. Jeszcze Mrugała próbował do niego dopaść. Groźnie.
47 min. Mateusz Bryk, potężna klepa, Odrobny łapie w łapaczkę.
Gol dla Podhala! Wtoczył się krążek tuż przed ruszeniem bramki. Dziubiński był ostatnim, który go trącił.
45 min. Neupauer zza obrońcy uderzał.
44 min. Kolusz z Michalskim próbowali zawiązać składną akcję w tercji tyszan. Krążek poza lodowiskiem.
43 min. Kogut próbował sam zza obrońcy. Poprawiał chwilę po nim Sykora.
42 min. Michalski do Dutki na niebieską, strzał w środek bramki.
41 min. Koski podcinany, ale nie ma sygnalizacji kary.
Rozpoczynamy III tercję.
Koniec II tercji. Z przewagą tyszan i honorowym trafieniem Podhala.
40 min. Guzik dogrywał przed bramkę do Michalskiego, ale podanie nie dotarło.
39 min. Klimienko mocno, próbował przebić Odrobnego. Wiedźmin broni na raty.
38 min. Dziubiński świetnie po zwodzie do Dutki, ale jego strzał grzęźnie między obrońcami GKS.
Gol dla Podhala! Kolusz z bliska nie daje szans tyskiemu golkiperowi.
36 min. Kolusz próbował technicznie z daleka, ale nie ma zagrożenia pod bramką Murraya.
35 min. Strzał Bryka po kiju obrońcy ponad bramką.
34 min. W końcu bardzo groźnie pod bramką tyszan, Guzik miał pustą bramkę przed sobą, ale świetnie interweniuje obrońca, blokując kij.
Gol dla GKS po analizie wideo.
Kolarz mocno pod poprzeczkę po podaniu Koguta. Będzie analiza wideo.
32 min. Bagiński w zamieszaniu pod bramką bliski skierowania krążka między parkanami Odrobnego, ale bramkarz nie daje się zaskoczyć.
31 min. Klimienko zagrywa do Kalinowskiego po przekątnej. Nie ma bramki.
30 min. Znowu kara za wystrzelenie krążka dla Podhala.
29 min. Strzał Guzika spod niebieskiej, zablokowany przez obrońcę.
27 min. Jeziorski sam na sam, ale nie wymanewrował Odrobnego.
Gol dla GKS. Sykora wychodzi z kontrą i strzałem w długi róg nie daje szans Odrobnemu. 3:0.
25 min. Tyszanie spokojnie kontrolują grę. Mają wynik.
24 min. Różański sprzed bramki między bulikami, broni do łapaczki Murray.
23 min. Dziubiński strzelał po wyjściu trójką.
Gol dla tyszan. Szczechura do pustej bramki po rozegraniu zamka i podaniu ostatnim od Michnowa.
22 min. Sykora w krótki róg po koronkowym rozegraniu akcji w zamku.
21 min. Michnow wprowadził do tercji obronnej Podhala, zagrał do Sykory. Krążek wylądował poza lodowiskiem. Będzie kara dla Podhala.
Rozpoczynamy II tercję.
Koniec I tercji. Tyszanie rozpoczną drugą odsłonę w przewadze.
Będzie kara dla Kolusza za grę wysokim kijem.
20 min. Koski mocno zagrywał wzdłuż bramki do Siutego, ale Siuty nie opanował.
19 min. Przy wysokim pressingu tyszan Szarotki mają problemy z wyjściem z własnej tercji.
18 min. Siuty wyszedł sam na sam ale strzelił obok górnego rogu bramki tyszan.
17 min. Gościński z Bagińskim próbowali rozmontować obronę Podhala.
16 min. Novajovsky sam przedryblował obrońców. Broni Wiedźmin.
Michnow z Sykorą w dobrej dwójkowej akcji pod bramką Odrobnego.
15 min. Obopólne wykluczenie. 4 na 4.
Gol dla GKS. Dobrze i długo grali goście w zamku pod bramką Podhala. Aktywni Michnow, Rzeszutko i Sykora. Sprzed bramki strąca w okienko Bagiński.
Sygnalizacja kary dla gospodarzy.
13 min. Kolusz świetnie zagrał do Dziubińskiego ten przepuścił do Michalskiego, ale bramkarz broni.
12 min. Siuty zawalczył w tercji tyszan, wyjechał przed bramkę tyskiego golkipera, ale nie ma bramki.
11 min. Problemy Podhala z wyjściem z tercji. Spalony w polu bramkowym.
10 min. Sykora w wyśmienitej sytuacji przed Odrobnym. Bramkarz broni łokciem.
Sammalmaa po wyjściu z kontrą sam próbował rozwiązać. Broni Jasiek Murarz.
Bardzo groźnie pod bramką Szarotek, Klimienko strzelał gdy bramka była pusta, ale obrońcy blokują.
9 min. Po grze w osłabieniu tyszanie przyspieszyli, zamknęli nowotarżan w ich tercji.
8 min. Neupauer w dogodnej sytuacji przed bramkarzem, ale nie ma gola.
7 min. Guzik sam wprowadził krążek pod bramkę tyszan i strzelał z bliska.
6 min. Sammalmaa strzelał, strącał Różański. Broni Murray.
Będzie kara dla GKS.
5 min. Wielkiewicz wywalczył krążek w tercji tyszan, podawał do Neupauera. Było groźnie.
Michnow próbował od zakrystii. Czujny Odrobny.
4 min. Moksunen objechał bramkę i podawał do Jaśkiewicza. Strzał niecelny.
3 min. Guzik dopadł do bezpańskiego krążka i mocno z nadgarstka, ale ponad bramką.
2 min. Bagiński po lodzie obok bramki.
1 min. Koski przejął w środkowej strefie, a akcję strzałem kończył Sammalmaa.

Zapraszamy na relację na żywo z Nowego Targu. Drużyna Tatryski Podhale Nowy Targ podejmuje Mistrza Polski - GKS Tychy.

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 400 zł! ----- >>>> https://online-mexos.fortunaaffiliates.com/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTEzNTMwMTk4JnA9NjY2Nw%3D%3D