17:00
III runda / 27 kolejka
1:0 Aleš Ježek #69 ( Sebastian Kowalówka #12, Dariusz Gruszka #79 ) 5/5 03:25
1:1 Filip Stoklasa #13 ( Tomasz Kozłowski #18 ) 5/5 10:00
2:1 Mateusz Adamus #38 ( Miloslav Jáchym #85, Sebastian Lipiński #45 ) (+1) 5/4 31:33
50:15 2 min. Filip Stoklasa #13 Wysoko uniesiony kij
57. min -
56. min - Jeżek wprasował w bandę Podsiadłę.
55. min - Kozłowski! Lipiński rozgrywa dziś naprawdę dobrą partię.
54. min - Niewiele dzieje się przy Chemików 4.
53. min - Stoklasa wyskoczył z boksu i pognał za krążkiem. Kiilholma zdążył wrócić i przerwać rajd czeskiego skrzydłowego.
53. min - Tabaczek! Znów miał świetną okazję, by pokonać Radziszewskiego.
52. min - Piotrowicz! Szukał krótkiego rogu, ale krążek trafił w boczną siatkę.
51. min - Stoklasa faulował Jeżka. Unia przez dwie minuty zagra w przewadze.
49. min - Sporo niedokładności w szeregach obu zespołów.
48. min - Siermiężny hokej. Finezja skończyła się wraz z trafieniem Adamusa.
47. min - Czas dla Zagłębia.
46. min - Oświęcimianie starają się kontrolować przebieg spotkania.
45. min - Tempo meczu wyraźnie siadło.
44. min - Kąśliwe uderzenie Słabonia. Broni Lipiński.
42. min - GOOOL! 4:1! Kowalówka wymanewrował Radziszewskiego, dograł do Gruszki, a ten z najbliższej odległości trafia do siatki
41. min - Zaczynamy drugą tercję.

39. min - Tabaczek w sytuacji sam na sam z Radziszewskim. Uderzenie napastnika Unii efektownie broni Radziszewski.
38. min - Ewidentny faul na Bezuszce. Sędzia Marczuk nie mógł tego widzieć, bo był źle ustawiony.
37. min - Kowalówka! Zdecydował się na indywidualne rozwiązanie.
36. min - Koniec kary Tabaczka.
35. min - Skutecznie bronią się biało-niebiescy.
34. min - Kara dla Tabaczka. Zagłębie przed szansą na kontaktowego gola.
34. min - GOOOL! 3:1! Sygnalizacja kary, oświęcimianie w szóstkę rozegrali zamek. Wanat pokonał Radziszewskiego
33. min - Oświęcimianie starają się iść za ciosem.
32. min - GOOOL! 2:1! Adamus pokazał trochę hokejowej magii. Uciekł pod bandą rywalowi, wyjechał na samotne spotkanie z Radziszewskim i pokonał go uderzeniem w długi róg.
31. min - Oświęcimianie na razie
30. min - Kolejne wykluczenie dla Zagłębia. Tym razem Kamil Charousek za faul na Gruszce.
30. min - Jeżek potężnie! Broni Radziszewski!
29. min - Kiilholma do Themara! Uderzenie bez przyjęcia, ale Radziszewski zdążył się przemieścić.
28. min - Dwa uderzenia Jachyma z niebieskiej. Oba niecelne.
28. min - Kara dla Podsiadły. Unia w przewadze.
26. min - Szarpany mecz, obu zespołom brakuje płynności w grze.
25. min - Zagłębie coraz aktywniejsze. Gospodarze mają spore problemy z wyprowadzeniem krążka z własnej tercji.
24. min - Sporo pretensji do arbitrów mają zawodnicy Unii.
23. min - Lipiński broni strzał Luki.
23. min - Kontra Zagłębia. Luka nieprzepisowo zatrzymany przez Vehmanena przy akcji 2 na 1. Sędzia Marczuk dyktuje rzut karny.
23. min - Rutkowski uderzył z pełnego zamachu. Lipiński skrócił kąt i dobrze obronił ten strzał.
22. min - Gramy w pełnych składach.
22. min - Słaboń! Sprytne uderzenie, Lipiński na posterunku.
21. min - Kiilholma jest już na tafli.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę. Unia przez 45 sekund w podwójnym osłabieniu.

20. min - Kara dla Jeżka i koniec I tercji.
20. min - Unia ofiarnie się broni. Krążek z własnej tercji wybija Maciejewski.
19. min - Kara dla Kiilholmy za spóźniony atak ciałem. Gwizdy na trybunach. Zagłębie przez 75 sekund zagra w podwójnej przewadze.
19. min - Kontra Unii. Kiilholma wzdłuż bramki do Themara. Strzał Słowaka minimalnie niecelny.
18. min - Kara dla Daneczka. Środkowy Unii jest zdziwiony takim obrotem spraw.
18. min - Jachym! W końcu soczyste uderzenie.
16. min - Obie drużyny w ostatnich minutach funkcjonują według metody tysiąca podań. Strzałów praktycznie nie ma.
14. min - Sporo niedokładności w szeregach obu ekip.
13. min - Odważniej grają sosnowiczanie.
12. min - Zagłębianie coraz aktywniejsi. Częściej zapędzają się pod oświęcimską bramkę.
10. min - GOOOL! 1:1! Kozłowski wygrał wznowienie, a Stoklasa od razu uderzył z nadgarstka
10. min - Tomasz Kozłowski z nadgarstka. Broni Lipiński.
10. min - Gramy w pełnych składach.
10. min - Saur z prawego bulika. Broni Radziszewski.
9. min - Kiilholma do Vehmanena. Wydawało się, że Unia zdobędzie drugiego gola. Strzał fińskiego defensora minimalnie niecelny.
8. min - Uderzał Jeżek! Radziszewski rozciągnął się jak długi.
8. min - Kara dla Luki. Faulował Kiilholmę.
7. min - Saur! Ładne uderzenie z nadgarstka, ale bramkarz Zagłębia zna
6. min - Rozpędzają się oświęcimianie. Radzik ma coraz więcej pracy.
5. min - Dwa uderzenia Maciejewskiego. Bramkarz Zagłębia na posterunku.
4. min - GOOOL! 1:0! Jeżek na raty pokonał "Radzika".
3. min - Vehmanen! Bardzo dobre uderzenie, ale Radziszewski efektownie łapie gumę do raka.
2. min - Na razie sporo niedokładności w szeregach obu ekip.
1. min - Pierwsza dobra interwencja "Lipy". Uderzał Stoklasa.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Lipiński i Radziszewski.

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 400 zł! ----- >>>> https://online-mexos.fortunaaffiliates.com/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTEzNTMwMTk4JnA9NjY2Nw%3D%3D
#37 Michal Fikrt B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#45 Sebastian Lipiński B 1 1.00 26 26 0 0 0 0 96.15 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0