III runda / 30 kolejka
08:13 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
36:54 2 min. Maciej Rybak #77 Wysoko uniesiony kij
52:27 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
60 min - Strzał Kamienieckiego, broni Lewartowski
57 min - GOOOL! 10:3! Michnow wjechał pod bramkę i zmieścił krążek w bramce!
54 min - GOOOL! 9:3! Sykora wychodzi sam na sam i udało mu się pokonać Kołodzieja!
52 min - Nastąpiła zmiana bramkarza w szeregach drużyny gości. Dominika Krausa zastąpił Mateusz Kołodziej
52 min - Czas dla drużyny Polonii Bytom
49 min - Klimineko z niebieskiej, świetnie łapie Kraus
48 min - GOOOL! 8:3! Witecki ograł obrońców rywali i podał do Jeziorskiego, dla którego gol do pustej bramki, był tylko formalnością!
48 min - Bizacki mocno z niebieskiej, ale ponad bramką
47 min - Strzela Sykora, ale słabo i po lodzie
43 min - GOOOL! 7:3! Szarża Dudkiewicza na bramkę zakończona została strzałem w długi róg! Polonia się nie poddaje!
42 min - Szczechura dostaje podanie niemal przed pustą bramkę, ale nie wykorzystał fantastycznej okazji!
42 min - Wąsiński oddaje strzał, ale dobrze broni Lewartowski
41 min - GOOOL! 7:2! Klimienko błyskawicznie po wznowieniu trzeciej tercji pokonuje Krausa!
41 min - Pora na trzecią tercję! Wznawiają goście!

39 min - GOOOL! 6:2! Sykora dostał świetne podanie od Cichego i oddał strzał, przy którym Kraus nie miał szans na obronę!
38 min - Jeronau strzela, ale minimalnie obok bramki
36 min - GOOOL! 5:2! Jeziorski oddał dobry i silny strzał z nadgarstka i pokonał bramkarza!
35 min - Niesamowite! Sykora nie strzela do pustej bramki będąc przy niej bliżej niż metr!
34 min - GOOOL! Pociecha błyskawicznie odpowiada i mamy 4:2!
34 min - GOOOL! 3:2! Dybaś dobija strzał Krzemienia do bramki leżącego Lewartowskiego!
34 min - Bizacki strzela z linii niebieskiej, ale zbyt słabo by pokonać Krausa
32 min - Zając strzela, ale prosto w bramkarza
31 min - Samotny rajd Pociechy, ale strzela w boczną siatkę
29 min - GOOOL! 3:1! Cichy strzałem z klepy pokonuje Krausa!
28 min - Błąd Ciury, kontra Polonii, Anklewicz strzela w słupek z ostrego kąta
25 min - GOOOL! 2:1! Rzeszutko strzela w kask Krausa po czym krążek zatrzymał się tuż przed linią, ale skutecznie dobił go Gościński!
25 min - Ciura strzela z linii niebieskiej! Dobrze broni Kraus
23 min - Sykora podaje przed bramkę, ale Cichy nie trafia w krążek
21 min - Zając wyprowadza kontratak i wychodzi sam na sam, jednak jego strzał mija bramkę
21 min - Klimienko oddaje strzał, ale dobrze broni Kraus
21 min - Rozpoczęła się druga tercja spotkania! Wznawiają gospodarze!

20 min - Kotlorz strzela spod bandy, z problemami broni Kraus
18 min - Zamieszanie pod bramką gości, Kraus broni kilka dobitek, po czym obrońcy wybijają krążek w bezpieczne miejsce
17 min - Wąsiński strzela w krótki róg, ale Lewartowski spokojnie łapie
17 min - Szczechura oddaje mocny strzał, ale krążek mija słupek
16 min - Rzeszutko oddaje strzał z najbliższej odległości, ale łapie Kraus
14 min - GOOOL! 1:1! Błąd Sykory, który podał do Bajona, następnie w zamieszaniu podbramkowym Krzemień pokonuje Lewartowskiego
11 min - Zając strzela, ale obok bramki gospodarzy
10 min - Komorski podaje do Cichego, ten strzela bez namysłu, ale odbija bramkarz gości
9 min - Sykora strzela, ale bardzo dobrze spisuje się bramkarz Polonii
8 min - Bytomianie pierwszy raz przejęli krążek od kilku minut, ale po chwili strata w tercji środkowej
6 min - Galant oddaje strzał w długi róg, ale znów Kraus na posterunku
5 min - GOOOL! Szczechura urywa się obrońcom, uderzył raz, ale dopiero po dobitce krążek znalazł się w siatce!
4 min - Gościński strzela tuż nad lodem, ale Kraus dobrze odbija parkanem
4 min - Komorski miał dużo miejsca i oddał strzał, ale kapitalnie łapie bytomski bramkarz
3 min - Wąsiński strzela po kontrataku, ale pewnie interweniuje Lewartowski
3 min - Szczechura oddaje strzał z ostrego kąta, ale dobrze broni Kraus
2 min - Sykora strzela, ale minimalnie ponad bramką
1 min - Zaczynamy! Pierwsze wznowienie wygrywają tyszanie!

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 400 zł! ----- >>>> https://online-mexos.fortunaaffiliates.com/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTEzNTMwMTk4JnA9NjY2Nw%3D%3D