18:00
IV runda / 37 kolejka
35:46 2 min. Bartłomiej Pociecha #67 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:43 2 min. Robert Gajdzik #26 Spowodowanie upadku przeciwnika
KONIEC SPOTKANIA... GKS Tychy wygrywa z bytomską Polonią 15-1. Strzały celne 64-14 dla GKSu.

59min. GOOOL!!! Autorem pierwszego trafienia dla bytomskiej Polonii Aleksander Bodara! Akcja Polonii nagrodzona gromkimi brawami przez tyskich kibiców!
57min. Rzeszutko z bliska... ale tym razem krążek nie wpada do bramki
56min. Zamieszanie pod tyską bramką... Wąsiński próbował zaskoczyć Kamila Lewartowskiego
56min. Ciura z dystansu... parkanami broni Trawiński
55min. GOOOL!!! GKS wykorzystuje okres gry w przewadze... Petr Novajovsky mocnym strzałem z linii niebieskiej pokonuje Trawiński!
52min. Świetnie Lewartowski po strzale Dudkiewicza... chyba najlepsza okazja bramkowa Polonii w dzisiejszym meczu
51min. GOOOL!!! Kolejna bramka dla GKSu… Jeziorski wykazał się sprytem i z najbliższej odległości pakuje gumę w bytomskiej bramce!
51min. GOOOL!!! Jefimienko przymierzył z niebieskiej pod poprzeczkę... zasłonięty Trawiński bez szans
48min. Bryk dwukrotnie w krótkim odstępie czasu mocno uderzał na bramkę
47min. Ciura uderzał na bramkę, Trawiński odbija a nadjeżdżający Filip przypadkowym odbiciem omal nie zaskoczył własnego bramkarza
45min. Lewartowski niezbyt pewnie i Anklewicz był bliski pierwszego trafienia dla Polonii
44min. Zagranie przed tyską bramkę... Mularczyk nie sięgnął krążka
43min. Cichy sprytnie zostawił krążek, Klimienko po lodzie prosto w bramkarza
42min. Groźnie na bramkę GKSu uderzał Mularczyk, broni Lewartowski
41min. GOOOL!!! Klimienko z trzech metrów znajduje lukę między parkanami bramkarza Polonii!
41min. Wznowienie dla tyskiego GKSu… w miejsce Krausa w bramce Polonii Bartosz Trawiński

PRZERWA... po dwóch tercjach na prowadzeniu drużyna GKSu Tychy 11-0. Strzały celne 47-6.

40min. Na koniec drugiej tercji dwie świetne interwencje Krausa po strzałach Witeckiego i Jeziorskiego
38min. GOOOL!!! Jefimienko wykorzystuje kontrę swojego zespołu i pokonuje Krausa... gol zdobyty w liczebnym osłabieniu!
36min. Pierwsze wykluczenie w dzisiejszym spotkaniu. Pociecha ukarany karą mniejszą za spowodowanie upadku przeciwnika
36min. Michnow a po kilku sekundach Sykora marnują dobre okazje
35min. Spore zamieszanie pod bytomską bramką przerywa gwizdek arbitra... poruszona bramka
34min. Kraus łapie gumę po strzale Rzeszuta
33min. Dudkiewicz z kilku metrów, broni tyski bramkarz
32min. GOOOL!!! Jeronau z okolic koła bulikowego przymierzył mocno i celnie tuż przy słupku... 0-10!!!
32min. Wybijają bytomianie na uwolnienie
31min. Dobre uderzenia Szczechury i Rzeszutko... broni Kraus
30min. Novajovsky zdecydował się na przebój... przedarł się przed bramkę Krausa ale nie zdołał go pokonać
29min. Kraus szczęśliwie odbija krążek po uderzeniu Jeziorskiego
28min. Sykora z bliska prosto w Krausa
27min. GOOOL!!! Kilka podań na jeden kontakt i Klimienko staje przed szansą zdobycia bramki... nie marnuje jej i podwyższa prowadzenie GKSu!
27min. Novajovsky bez namysłu z dystansu.... Kraus szczęśliwie broni. Od kilku minut Polonia nie potrafi nawet wybić krążka
26min. Kraus broni uderzenie Galanta
26min. Czas dla Polonii
26min. GOOOL!!! Kolejna bramka dla GKSu… strzelcem Michnow
25min. Jefimienko bliski pokonania Krausa
25min. GOOOL!!! Rzeszutko wygrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem Polonii!
24min. GOOOL!!! Witecki dwukrotnie objechał bramkę bramkę Krausa a następnie zagrał do Cichego a ten bez trudu pokonuje Krausa!
22min. Jeronau potężnie z dystansu... "przestrzelił" Krausa ale guma przetacza się tuż obok słupka
21min. Novajovsky z niebieskiej, Kraus broni parkanem
21min. GOOOL!!! Cichy dopada do bezpańskiego krążka i nie daje żadnych szans Krausowi!
21min. Wznowienie dla Polonii.

PRZERWA... po pierwszej tercji prowadzi GKS Tychy 4-0. Strzały celne 28-3 dla GKSu!

20min. Zamknięta Polonia we własnej tercji
19min. Z niebieskiej Pociecha, dobijał Rzeszutko
18min. Dudkiewicz minimalnie nad poprzeczką
17min. Po raz kolejny świetnie Kraus po uderzeniu Gleba Klimienki
16min. Kontra GKSu… Witecki uderza na bramkę, Kraus odbija przed siebie... krążek dobija Jeziorski... kapitalna interwencja Krausa nagrodzona brawami
14min. GOOOL!!! Rozklepana defensywa Polonii... Alex Szczechura bez problemu umieszcza gumę w bytomskiej bramce !
13min. GOOOL!!! Pociecha mocnym i precyzyjnym strzałem pokonuje Krausa !
13min. Pierwsza interwencja Lewartowskiego po uderzeniu Sroki
12min. Sykora planował zdjąć pajęczynę z okienka bramki Krausa... bramkarz przebija krążek nad poprzeczką
11min. Krzemień spod bandy ale obok słupka, Wąsiński próbował jeszcze dobijać
10min. Klimienko marnuje świetną okazję na podwyższenie wyniku
9min. Kontra Polonii... jednak Mularczyk przewraca się przez nikogo nie atakowany
8min. Jefimienko wypatrzył dobrze ustawionego Pociechę a ten próbuje zaskoczyć Krausa... bytomski bramkarz broni na raty
6min. GOOOL!!! Michael Kolarz dopada do bezpańskiego krążka i uderza pod poprzeczkę... Kraus kapituluje po raz drugi!
6min. Sykora zamarkował podanie i przymierzył w krótki róg... z problemami Kraus
5min. Novajovsky z dystansu, broni Kraus
4min. Akcja Polonii... Sroka zatrzymany przez Jeronau
3min. GOOOL!!! Pierwsza groźna akcja... pierwszy strzał na bramkę i wynik spotkania otwiera Radosław Galant po kapitalnym dobraniu przez Sykorę!
3min. Sporo chaosu w poczynaniach obu ekip... bez zagrożenia pod obiema bramkami
1min. Zaczynamy. Pierwszy krążek dla GKSu Tychy

#35 Dominik Kraus B 11 16.50 47 47 0 0 0 0 76.60 40:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#51 Bartosz Trawiński B 4 12.00 17 17 0 0 0 0 76.47 20:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
Aleksandr Alimow PS 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Maciej Anklewicz PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#97 Piotr Bajon ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Aleksander Bodora PO 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Krzysztof Dudkiewicz LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0