16:26 2 min. Andrzej Stojek #7 Spowodowanie upadku przeciwnika
24:18 2 min. Mariusz Piotrowski #15 Spowodowanie upadku przeciwnika
26:57 2 min. Tomasz Kozłowski #18 Atak kijem trzymanym oburącz
32:54 2 min. Kacper Kamieniecki #11 Opóźnianie gry
36:39 2 min. Nikita Bucenko #14 Ostrość
52:58 2 min. David Turoň Uderzanie kijem
54:43 2 min. Piotr Bajon #97 Przeszkadzanie
Koniec.
60. min - GOOOL! 6:2! Kombinacyjna akcja Zagłębia. Stojek do Bucenki, a ten pewnym uderzeniem pod poprzeczkę pokonuje Krausa.
59. min - Jaskólski! Ładnie zawinął z nadgarstka, ale Kraus zdążył złączyć parkany.
58. min - Wszystko już jasne. Zagłębie spokojnie utrzymuje się przy krążku i odlicza do końcowej syreny.
57. min - GOOOL! 5:2! Turoń potężnym uderzeniem z niebieskiej pokonuje Krausa
56. min - Sosnowiczanie nie forsują tempa. Starają się utrzyma przy krążku.
55. min - Kraus wraca do bramki.
55. min - Luka miał przed sobą pustą bramkę, ale był faulowany. Bajon wędruje na ławkę kar.
54. min - Ale przewagi to nie jest konik bytomian. Są w nich najsłabsi w lidze, a ich skuteczność to zaledwie nieco ponad 8 procent.
53. min - Odważna decyzja bytomian. Grają bez bramkarza, w szóstkę w polu.
53. min - Dwie minuty karne dla Turonia. Trenerzy Polonii biorą czas.
52. min - Luka idealnie dograł do podłączającego się do akcji Podsiadły. Sosnowiecki defensor nie zdołał pokonać Krausa.
50. min - Kocioł pod bramką Krausa. Wynik pozostaje bez zmian.
49. min - Widać, że ten gol podciął bytomianom skrzydła.
47. min - GOOOL! 4:2! Bernacki znalazł się w odpowiednim miejscu i czasie. Poprawił uderzenie Jaskólskiego i zaskoczył Krausa
47. min - Rybak wyprzedził sosnowieckich defensorów, ale uderzeniem z bekhendu nie zdołał zaskoczyć Czernika.
46. min - Polonia czeka na błąd Zagłębia.
45. min - Zagłębie szuka czwartego gola, który pozwoliłby im uspokoić grę.
44. min - Po przeciętnych dwóch odsłonach, trzecią ogląda się znacznie lepiej. Jest walka, zaciętość i strzały.
43. min - Bucenko! Mógł złapać Krausa na przemieszczeniu. Po pierwsze zbyt wolno oddał strzał, po drugie był on zbyt słaby.
43. min - Akcja trzeciego ataku Zagłębia, zakończona dwoma strzałami. Kraus zdołał zatrzymać oba uderzenia.
43. min - Krążek tańczył w polu bramkowym Zagłębia. Uderzał bodajże Dudkiewicz.
42. min - Bytomianie nie rezygnują i szukają wyrównującego gola.
42. min - Ucierpiał Filip. Na szczęście o własnych siłach zjeżdża do boksu.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

39. min - Zagłębie w pełnym składzie. Polonia nie wykorzystuje ogółem czwartej gry w przewadze.
38. min - Teraz kilka uderzeń Polonii. Znów bliski szczęścia był Dybaś.
37. min - Będzie obustronne wykluczenie? A jednak na ławkę kar odesłany tylko Bucenko.
37. min - GOOOOL! 3:2! Jaskólski sprytnym strzałem z nadgarstka pokonuje Krausa i daje prowadzenie gospodarzom
36. min - Gramy w pełnych składach.
35. min - Teraz Bucenko! Bytomianie wybili krążek.
34. min - Zagłębie w końcu zadziornie. Szybko założony zamek i kilka uderzeń (Charousek, Działo i Bernacki), ale Kraus radzi sobie bardzo dobrze.
33. min - Będzie kara dla Polonii. Kamieniecki źle wybił gumę z tercji - opóźnianie gry.
33. min - Kolejny w tym meczu strzał Luki, ale czeski napastnik ma źle ustawiony celownik.
32. min - Polonia w akcji 2 na 1. Dudkiewicz do Rybaka, ale ten nie trafia
32.min - Bucenko na niebieską linię do Horzelskiego. Potężny strzał obrońcy Zagłębia, ale Kraus jest dziś dobrze dysponowany.
31. min - Anklewicz z nadgarstka! Broni Czernik.
30. min - GOOOL! 2:2! Dudkiewicz popisał się pięknym rajdem. Gdy był na wysokości bulika pociągnął z nadgarstka w długi róg. Czernik nie zdążył ze skuteczną interwencją!
30. min - Gramy w pełnych składach.
29. min - Jeszcze strzał z niebieskiej bodajże Bodory. Broni Czernik.
29. min - Teraz Ładnie z nadgarstka pociągnął Dybaś.
28. min - Bytomianie znów mają problemy z założeniem zamka. Jest im niezwykle trudno wjechać do sosnowieckiej tercji.
27. min - Będzie kolejne wykluczenie dla Zagłębia. Tym razem przez dwie minuty odpocznie Tomasz Kozłowski.
27. min - Koniec wykluczenia sosnowieckiego napastnika. Bytomianie praktycznie nie zagrozili bramce Zagłębia.
26. min - "Polonia, Polonia, Polonia!" - słychać na sosnowieckim Stadionie Zimowym.
26. min - Dybaś z Krzemieniem starali się zaskoczyć Czernika. Oba uderzenia zablokowane.
25. min - Piotrowski odesłany przez sędziego na dwuminutowe wykluczenie.
24. min - Bernacki starał się zaskoczyć Krausa. Golkiper Polonii zaimponował dobrą interwencją.
23. min - Sporo walki, ale też niedokładności.
22. min - Luka w sytuacji sam na sam z Krausem! Górą bytomski golkiper.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę.

19. min - Sosnowiczanie wybronili osłabienie.
19. min - Wąsiński starał się przedrzeć przed bramkę. Jego strzał zablokowany.
18. min - Stępień potężnie, guma odbiła się od bandy za bramką. Dobijać próbował Alimow. Nieskutecznoe.
17. min - Kara dla Zagłębia. Bytomianie mają szansę, by podczas przewagi wyrównać.
16. min - Zagłębie próbuje iść za ciosem. Bytomianie wybijają na uwolnienie.
15. min - GOOOL! 2:1! Tomasz Kozłowski zdobywa drugiego gola w tym meczu i drugiego dla Zagłębia
14. min - Luka! Nie zdołał pokonać Krausa, choć okazję miał bardzo dobrą.
13. min - Alimow i Dudkiewicz mieli dobre okazje, ale Czernik był na posterunku.
12. min - Rutkowski! Wypada zapytać: jak on tego nie strzelił? Miał przed sobą pustą bramkę, ale z bekhendu fatalnie przestrzelił.
11. min - Sporo niedokładności w grze w szeregach obu ekip.
10. min - Słaboń do Stoklasy! Ale czeski skrzydłowy nieczysto trafił w krążek.
9. min - GOOOL! 1:1! Szybka odpowiedź bytomian. Krzemień przed bramkę do Dybasia. Ten pokonuje Czernika
9. min - Gol zaliczony.
9. min - Dziwna sytuacja. Sędzia Włodzimierz Marczuk zjechał do boksu i będzie sprawdzał zapis wideo.
9. min - GOOOL! 1:0! Worek z bramkami rozwiązuje Tomasz Kozłowski, który strzałem od zakrystii zaskakuje Krausa.
8. min - To powinien być pierwszy gol dla Zagłębia. Słaboń dostał dobre podanie przed bramkę, ale nie zdołał umieścić gumy w siatce.
8. min - Turoń! Potężnie z niebieskiej, ale guma powędrowała obok słupka.
7. min - Charousek starał się zmieścić gumę w krótkim rogu bramki Krausa. Bytomski golkiper przewidział jego zamiary.
7. min - Teraz groźniej zrobiło się pod bytomską bramką. Najpierw uderzał Stoklasa, potem Bucenko. Kraus nie dał się pokonać.
5. min - Bernacki sprawnie wjechał do tercji, ale jego uderzenie zostało zablokowane.
4. min - Na razie sporo szarpanej gry. Brak dokładności aż razi po oczach.
3. min - Teraz Rutkowski. Kraus na posterunku.
2. min - Na razie oba zespoły nie oddały kąśliwego strzału.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Czernik i Kraus.

OKAZJA! Czy masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł a drugą sztukę dostaniesz GRATIS!! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> https://media.pzbuk.pl/tracking.php?tracking_code&aid=110084&mid=2321&sid=374398&pid=723