0:1 Andrej Themár #88 ( Juha Kiilholma #28, Iiro Vehmanen #60 ) (-1) 4/5 10:30
1:1 Tomasz Kozłowski #18 ( Błażej Salamon #16, Damian Słaboń #9 ) 5/5 35:12
2:1 Tomasz Kozłowski #18 ( Błażej Salamon #16, Łukasz Podsiadło #20 ) 5/5 55:42
2:2 Juha Kiilholma #28 ( Andrej Themár #88 ) 5/5 58:15
2:3 Sebastian Kowalówka #12 Karny decydujący 65:00
10:18 2 min. Patryk Malicki #20 Zahaczenie
31:48 2 min. Nikita Bucenko #14 Przeszkadzanie
36:36 2 min. Adrian Duszak #26 Zahaczenie
43:06 2 min. Michał Działo #12 Trzymanie przeciwnika
Będą rzuty karne.
65. min - Saur przejechał z krążkiem całe lodowisko. Radziszewski stanął na wysokości zadania.
64. min - Trandin wyprzedził rywali uderzył, ale Radzik na posterunku.
63. min - Luka z pełnego zamachu. Niecelnie.
62. min - Sosnowiczanie szukają rozstrzygnięcia.
62. min - Bezuszka wjechał do tercji, uderzył z nadgarstka, ale za lekko by zaskoczyć Radziszewskiego.
61. min - Kontra Salamona. Broni Fikrt.
61. min - Gorąco pod bramką Zagłębia. Uderzenie Kiilholmy, próba dobitki Themara

60. min - Dogrywka.
60. min - Czas dla Zagłębia.
59. min - GOOOL! 2:2! Themar do Kiilholmy, a ten zmieścił gumę między słupkiem, a rakiem Radziszewskiego.
58. min - Zagłębie w komfortowej sytuacji. Bardzo blisko zwycięstwa.
56. min - GOOOL! 2:1! Fatalny błąd oświęcimian w obronie. Kozłowski urwał się prawym skrzydłem i w sytuacji sam na sam zaskoczył Fikrta
55. min - Sędziowie niezbyt dobrze wywiązują się ze swoich zadań.
53. min - Teraz Themar próbował indywidualnie. Radziszewski był na posterunku.
52. min - Oba zespoły grają zbyt schematycznie i zbyt niedokładnie.
51. min - Trandin zarobił potężne ciało. Twardo gra Zagłębie.
50. min - Bucenko! Za długo składał się do strzału. Fikrt zdążył się przemieścić.
49. min - Bezuszka uderzył spod bandy. Radziszewski broni parkanem.
48. min - Mamy na lodzie czterech sędziów i strasznie utrudniają grę. Nie potrafią dobrze się ustawić.
47. min - Słowna wymiana zdań między Daneczkiem a Bucenko.
46. min - Gramy w pełnych składach.
45. min - Unia fatalnie rozgrywa przewagi. Długie wymiany, nie ma elementu zaskoczenia.
44. min - Kara dla Michała Działy. Unia zagra w przewadze.
43. min - Uderzenie Themara na ciało przyjął Turoń.
42. min - Daneczek ładnie wypatrzył S. Kowalówkę, ale jego uderzenie broni Radziszewski.
42. min - Błąd oświęcimian i kontra Zagłębia.
41. min - Krążek trafił Horzelskiego w kask. Gra przerwana.
41. min - Czas na ostatnią odsłonę.

40. min - Gruszka z Piotrowiczem mieli dobrą okazję. Zabrakło szczęścia i precyzji.
39. min - Gramy w pełnych składach.
39. min - Dopiero teraz uderzył Themar. Radziszewski pewnie broni.
38. min - Monotonne wymiany podań i brak strzałów. Tak wygląda przewaga w wykonaniu Unii.
37. min - Kara dla Duszaka.
36. min - Zagłębie miało kolejną dobrą okazję. Działo nie zdołał pokonać Fikrta. Bezuszka wybił krążek z linii bramkowej.
36. min - GOOOL! 1:1! Zamieszanie pod bramką Fikrta i Tomasz Kozłowski pokonuje Fikrta
35. min - Bezuszka z niebieskiej, a Daneczek próbował zbijać krążek.
35. min - Po uderzeniu Rutkowskiego krążek przemknął między parkanami Fikrta. Gumę z linii bramkowej wybił Paszek.
34. min - Gramy w pełnych składach.
34. min - Sporo strzałów w wykonaniu Unii. Themar, później Bezuszka. Radziszewski nie dał się pokonać.
33. min - Tabaczek ewidentnie zaatakowany kijem z tyłu. Na dodatek po gwizdku. Gdzie sędzia miał oczy?
32. min - Kara dla Bucenki. Był to faul, który zatrzymał dobrą kontrę oświęcimian.
31. min - Kolejna dobra akcja Gruszki. Tym razem chciał zmieścić gumę między parkanami
30. min - Dużo zablokowanych strzałów
29. min - Kiilholma! Miał świetną okazję, ale zbyt długo zwlekał z oddanie strzału. Guma podbita.
28. min - Wanat do Gruszki! Napastnik biało-niebieskich w ostatniej chwili zablokowany.
28. min - Stojek wjechał do oświęcimskiej tercji. Przeszkodził mu... sędzia.
27. min - Daneczek ładne uderzenie z bulika. Minimalnie niecelne.
26. min - Kozłowski przedarł się przez oświęcimską obronę. Strzał z bekhendu. Fikrtowi spadła maska, gra przegrana.
24. min - Fajne, kontaktowe spotkanie oglądamy w Sosnowcu.
23. min - Bernacki! Mierzył z nadgarstka, ale guma powędrowała nad poprzeczką.
21. min - Uderzenia Saura! Niecelne.
21. min - Kiilholma! Miał przed sobą pustą bramką.

19. min - Kozłowski spod niebieskiej. Oświęcimski bramkarz na posterunku.
19. min - Aktywniejsi są teraz gospodarze, którzy z pewnością chcieliby wyrównać przed przerwą.
18. min - Fikrt odbił gumę przed siebie i pod oświęcimską bramką zrobił się spory kocioł. Gumę ostatecznie wybił Vehmanen.
17. min - Akimoto z niebieskiej. Broni Fikrt.
16. min - Błąd sosnowiczan. Themar przejmuje krążek i mamy akcję 2 na 1. Podanie najlepszego strzelca PHL do Tabaczka, ale ten fatalnie skiksował.
15. min - Wrzutka Turonia. Fikrt zdołał odbić krążek.
14. min - Bernacki uderzył, Fikrt odbił gumę parkanem. Piotrowski miał niemal pustą bramkę. Oświęcimski golkiper zdołał się przemieścić.
13. min - Gramy w pełnych składach.
12. min - Dobrze bronią się oświęcimianie.
11. min - GOOOL! 0:1! Kiilholma dograł do Themara, ten minął obrońcę i pokonał Radziszewskiego strzałem w okienko.
11. min - Kara dla Malickiego.
10. min - Jest coraz groźniej pod sosnowiecką bramką. Uderzali Piotrowicz i S. Kowalówka. Wynik pozostaje bez zmian.
9. min - Błąd sosnowieckiej defensywy. Guma trafiła do Wanata, a ten od razu wypalił. Radziszewski łapie gumę i ją mrozi.
9. min - Bernacki ładne uderzenie z nadgarstka. Minimalnie niecelne.
8. min - Stoklasa ładnie powalczył ciałem. Brawa od kibiców.
7. min - Twarde, ale na razie wyjątkowo czyste spotkanie oglądamy w Sosnowcu.
6. min - Rutkowski z nadgarstka, ale Fikrt z łatwością broni.
4. min - Sporo walki.
3. min - Gruszka ładnie urwał się lewym skrzydłem. Pociągnął z nadgarstka, ale Radziszewski był na posterunku.
3. min - Zamieszanie pod bramką Unii. Uderzał Piotrowski, potem Stojek. Fikrt łapie gumę do raka i wyjaśnia sytuację.
2. min - Charousek! Ładnie uderzył minimalnie niecelnie.
2. min - Na razie nie oglądaliśmy celnego strzału.
1. min - Zaczynamy. Bronią Radziszewski i Fikrt.

OKAZJA! Czy masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł a drugą sztukę dostaniesz GRATIS!! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

#34 Michał Czernik B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 3 2.77 48 48 0 0 0 0 93.75 65:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 1