20:20 2 min. Nikita Bucenko #14 Zahaczenie
23:27 2 min. Marek Tvrdoň #80 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:19 2 min. Michał Działo #12 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:18 2 min. Kasper Bryniczka #13 Trzymanie przeciwnika
41:51 2 min. Paweł Zygmunt #15 Uderzanie kijem
46:25 2 min. Łukasz Kamiński #8 Wysoko uniesiony kij
53:34 2 min. Łukasz Podsiadło #20 Trzymanie przeciwnika
56:15 2 min. Robert Kowalówka #53 Spowodowanie upadku przeciwnika
60. min - Rozpaczliwie bronią się sosnowiczanie.
59. min - Cracovia gra va banque - bez bramkarza.
58. min - Tomasz Kozłowski mógł posłać Cracovię na łopatki. Jego uderzenie świetnie broni najmłodszy z braci.
57. min - Kara dla Roberta Kowalówki.
57. min - Mieliśmy problemy z serwerem. Wracamy, wynik na razie bez zmian.
51. min - GOOOL! 5:4! Kontaktowe trafienie dla Cracovii. W odpowiednim miejscu i czasie znalazł się Adam Domogała i dobił gumę do siatki
49. min - Zmiana w krakowskiej bramce. Za Łubę wchodzi Robert Kowalówka.
49. min - GOOOL! 5:3! Zagłębie w końcu wykorzystuje okres gry w przewadze. Stoklasa wykorzystuje błąd Łuby i pakuje gumę do siatki.
47. min - Kolejna kara dla Cracovii. Kamiński.
45. min - GOOOL! 4:3! Bernacki strzałem od zakrystii pokonuje Łubę
44. min - Zygmunt opuścił ławkę kar.
43. min - Sosnowiczanie zbyt nerwowo rozgrywają zamek.
42. min - Będzie kolejna kara dla Cracovii. Zygmunt udaje się na ławkę kar.
42. min - Gramy w pełnych składach.
41. min - Krakowianie dobrze się bronią. Krążek wybity.
41. min - Zaczynamy drugą odsłonę. Zagłębie jeszcze przez 72 sekundy w przewadze.

40. min - Będzie jeszcze kara dla Bryniczki.
39. min - GOOOL! 3:3! Kontra Zagłębia. Stoklasa wzdłuż bramki do Luki, a ten pokonuje Łubę
38. min - Krakowianie starają się szybko podwyższyć prowadzenie. Uderzał Kalinowski
37. min - Kapica w sytuacji sam na sam. Górą Radziszewski.
36. min - GOOOL! 2:3! To była bramka z gatunku farfocel. Csamango po podaniu Vachovca pociągnął z nadgarstka. Guma przemknęła między parkanami Radziszewskiego.
35. min - Wybronili się gospodarze.
34. min - Kontra Stoklasy! Zdołał oddać strzał, ale Łuba był na posterunku.
34. min - Sosnowiczanie wybijają krążek z własnej tercji.
33. min - Krakowianie wymieniają dużo podań. Mało strzelają.
32. min - Kara dla Michała Działy, który starał się zatrzymać Kapicę. Gwizdy na trybunach. W ten sposób kibice wyrażają swoje niezadowolenie z decyzji sędziego.
31. min - Stoklasa! Mierzył w okienko, niewiele się pomylił.
30. min - Coraz aktywniejsi są sosnowiczanie. Doping kibiców też coraz głośniejszy.
29. min - Turoń! Miał szansę, by pokonać Łubę. Przestrzelił.
28. min - Widać, że Kapica i Kalinowski nadają na podobnych falach. Obaj są stworzeni do kombinacyjnej gry. Szybkie wymiany krążka powodują, że sosnowieccy gracze mają problem.
27. min - Gramy w pełnych składach.
26. min - Działo huknął jak z armaty lub jakiegoś innego działa :). Broni Łuba.
25. min - Kalinowski w sytuacji sam na sam z Radziszewskim! Górą sosnowiecki bramkarz.
25. min - Sosnowiczanie oddali kilka strzałów, ale Łuba dobrze interweniuje.
24. min - Kara dla Tvrdonia. Zagłębie zagra w przewadze.
23. min - Vachovec chciał zagrać wzdłuż bramki do Csamango! Horzelski zablokował to podanie.
22. min - Sosnowczanie wybijają gumę.
22. min - Kalinowski! Był o krok od pokonania Radziszewskiego.
21. min - Kara dla Bucenki, który przerwał faulem groźny atak Cracovii.

20. min - GOOOL! 2:2! Tvrdoń z rywalem na plecach wyrównuje. Wydaje się, że błąd w tej sytuacji popełnił Rafał Radziszewski, który zbyt szybko padł na parkany. Słowacki napastnik objechał go i wrzucił krążek do siatki.
19. min - Ładna kombinacyjna akcja drugiego ataku Zagłębia i Kozłowski mógł pokonać Łubę.
18. min - Leży na lodzie Stoklasa, który był rzucony na bandę. Sędziowie nie reagują.
17. min - Uważniej w defensywie zaczęli grać sosnowiczanie.
16. min - GOOOL! 2:1! Kontra Zagłębia - Słaboń uruchomiony przez Tomasza Kozłowskiego trafia w długi róg. Łuba nie ma szans
14. min - Sosnowiczanie szukają swoich okazji w kontrach.
13. min - Zarysowuje się coraz większa przewaga Cracovii.
11. min - GOOOL! 1:1! Zygmunt z najbliższej odległości pokonuje Radziszewskiego
10. min - Cracovia szuka wyrównującego gola. Coraz groźniej pod sosnowiecką bramką.
9. min - Tvrdoń świetnie obsłużył Domagałę. Ten starał się jeszcze serią zwodów oszukać Radziszewskiego. Doświadczony napastnik go wyczekał i wybił krążek.
8. min - Vachovec sprytnym zagraniem chciał odnaleźć Bepierszcza. Uderzenie tego drugiego zablokowane.
6. min - Zagłębie w czwórkę ustawione na linii niebieskiej, to sprawia, że krakowianom trudno dostać się do sosnowieckiej tercji.
4. min - GOOOL! 1:0! Stojek do Piotrowskiego, gumę próbował przeciąć Gajor, ale fatalne skiksował. Napastnik Zagłębia wykorzystał sytuację sam na sam
3. min - Sporo walki.
2. min - Teraz szansa Rutkowskiego! Dobrze przymierzył z nadgarstka, zabrakło odrobiny szczęścia.
2. min - Odważnie rozpoczęli krakowianie.
1. min - Wrzutka z niebieskiej Gajora, gumę do bramki chciał przekierować Kalinowski. Niewiele zabrakło mu do szczęścia.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Łuba i Radziszewski.

OKAZJA! Czy masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł a drugą sztukę dostaniesz GRATIS!! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

#34 Michał Czernik B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 4 4.00 47 47 0 0 0 0 91.49 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0