00:40 4 min. Patryk Wsół #14 Wysoko uniesiony kij
10:46 2 min. Patryk Wsół #14 Spowodowanie upadku przeciwnika
17:49 2 min. Jakub Blanik #15 Uderzanie kijem
20:29 2 min. Jan Sołtys #18 Spowodowanie upadku przeciwnika
26:50 2 min. Maciej Rybak #22 Atak kolanem
28:16 2 min. Kordian Chorążyczewski #6 Zahaczenie
32:03 2 min. Ali Liikanen #26 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:35 2 min. Patryk Pelaczyk #29 Atak łokciem
36:09 2 min. Rafał Dutka #18 Trzymanie przeciwnika
Koniec meczu. 10:0 dla Podhala.
60 min. Patryk Pelaczyk jeszcze próbował zdobyć honorową bramkę dla Kadry PZHL.
59 min. Moksunen indywidualnie w ofensywnej akcji pod bramką gości.
Gol dla Podhala. Świetnie rozegrana dwójkowa akcja. Wolski Kapica Wolski i młody wychowanej Szarotek zdobywa swojego gola w tym meczu. 10:0 dla Podhala.
57 min. Wajda potężnie, ale obok bramki.
56 min. Zając sam na sam z nowotarskim bramkarzem, nie dał rady. Jeszcze krążek zza bramki mógł wpaść Kapicy do bramki, ale skończyło się na strachu.
55 min. Kamieniecki wrzucał na bramkę Podhala. Potem jeszcze Pelaczyk próbował oszukać golkipera Szarotek.
54 min. Michalski sam próbował chytrze z ostrego kąta. Bramkarz czujny.
53 min. Dziubiński do Michalskiego. Ten do Dutki. Nie ma strzału na bramkę.
Gol dla Podhala. Krzysztof Zapała kończy akcję skutecznym strzałem.
51 min. Sołtys sam na sam z Kapicą, ale bramkarz Podhala wychodzi z tego starcia obronną ręką. Właściwie to broni parkanem.
50 min. Tolvanen do Wajdy. Ten zagrywa do Koskiego. Koski z bliska próbował zmieścić krążek przy krótkim rogu.
49 min. Kopia tej sytuacji tylko z drugiej strony bramki Kapicy. Kadra próbuje coś ugrać w tym meczu. Zamieszanie pod bramką, ale wysoki kij.
48 min. Strzał Szymona Mularczyka zablokowany przez obrońcę Podhala.
47 min. Okres chaotycznej gry z obu stron, chociaż przez moment było zagrożenie pod bramką Błażeja Kapicy.
45 min. Kuriozalny gol! Zapała wygrał wznowienie. Dutka strzelił, krążek po jakiejś dziwnej trajektorii, lobem, znalazł drogę do bramki gości.
44 min. Koski do Tolvanena, Fin poluje na kolejną swoją bramkę w tym meczu.
43 min. Dutka przymierzył w okienko z dystansu, broni bramkarz gości.
42 min. Moksunen sam wyjechał przed bramkarza. Jego strzał jeszcze dobijał Siuty, ale Lipiński łapie.
41 min. Młodzież z Kadry U23 ambitnie ruszyła do ataku. Wyrównany początek III tercji.
Rozpoczynamy III tercję.
7:0 dla Podhala. Tolvanen tuż po wznowieniu przełożył krążek na łopatce kija i pociągnął z nadgarstka w okienko.
Jeszcze jedno zagrożenie bramki gości. Sammalmaa pociągnął z nadgarstka z dużą siłą.
40 min. Zapała świetnie rozegrał z Tolvanenem. Ten wyprowadził w pole bramkarza i zagrał do Daniela Kapicy. Ten bez problem umieścił krążek w pustej bramce. Należała się ta bramka aktywnemu dzisiaj Kapicy.
37 min. Podhale w osłabieniu zagraża bramce gości. Aktywny Worwa.
36 min. Będzie wykluczenie dla Dutki za trzymanie.
Guzik ze środka blisko bramki przestrzelił.
35 min. Podhale w przewadze szybko rozgrywa krążek. Ten trafia do Wielkiewicza. Kojot mierzył w okienko, ale bramkarz przykrył krótki róg.
33 min. Stan na boisku wyrównany. 4 na 4. Kontra Kadry U23. Strzelał mocno Zając, ale nie ma bramki.
32 min. Będzie wykluczenie dla Liikanena, za spowodowanie upadku przeciwnika. Tym razem szansa w przewadze dla gości.
31 min. Sammalmaa próbował kiwnąć bramkarza, jeszcze Michalski miał szansę wepchnąć krążek do siatki obok leżącego bramkarza.
30 min. Oblężenie bramki Kadry PZHL. Podhale ma jeszcze przewagę jednego zawodnika.
29 min. Kolejne wykluczenie dla gości. I kolejna bramka dla Podhala. 5 na 3. Jaśkiewicz sam rozstrzyga sprawę mocnym strzałem z bliska.
28 min. Zapała z Koskim szukali się po przekątnej lodowiska. Tolvanen ze środka z niebieskiej uderza. Dziubiński pomaga w rozegraniu tego zamka.
27 min. Kolejne wykluczenie dla młodzieżowców. Maciej Rybak.
26 min. Worwa świetnie dogrywał na środek przed bramkę do Zapały, ale środkowemu Podhala ześlizgnął się krążek z łopatki kija.
Gol! Neupauer Koski i Siuty świetnie rozklepali obronę Kadry PZHL. 4:0 dla gospodarzy.
25 min. Kamil Wałęga strzelał z bliska po podaniu zza bramki. Kapica znowu a posterunku.
24 min. Strzał Michała Zająca zza obrońcy broni Błażej Kapica.
23 min. Kadra PZHL przetrzymała osłabienie.
22 min. Teraz trio Sammalma Neupauer Jaśkiewicz w szybkim rozegraniu zamka. Ale strzał Fina broni bramkarz.
Tolvanen Koski i Dziubiński rozegrali szybko zamek. Dziubiński strzelał mocno. Bramkarz nie daje się zaskoczyć.
21 min. Będzie wykluczenie dla Kadry PZHL. Jan Sołtys ostro atakował przy bandzie.
Rozpoczynamy II tercję.
20 min. Michalski próbował wymanewrować obronę i bramkarza gości. Ruszona bramka, przerwana akcja.
3:0 dla Podhala. Zapała do Tolvanena na niebieską, ten huknął bez zastanowienia. Krążek w siatce.
18 min. Mrugała wyprowadzał krążek z tercji obronnej. Będzie kara za uderzanie. Jakub Blanik.
17 min. Daniel Kapica bardzo aktywny pod bramką gości.
16 min. Maciej Rybak próbował sam oszukać obrońcę i bramkarza. Chwilę potem po drugiej stronie Łukasz Siuty miał szansę na 3 gola dla Podhala.
14 min. Kapica mocno pociągnął z nadgarstka. Ale bramkarz efektownie w łapaczkę.
Gol dla Podhala. Koski wrzucił na bramkę, Tolvanen zmienił tor lotu krążka. Podhale wykorzystuje przewagę. Nie, już w pełnym zestawie grała Kadra U23.
13 min. Tolvanen zza bramki do Jaśkiewicza, ten strzelał w krótki róg.
12 min. Zapała odegrał do tyłu do Guzika, ten huknął w kierunku bramki. Krążek w łapaczce bramkarza.
11 min. Worwa zakręcił w tercji gości, w osłabieniu, i został sfaulowany. Będzie kara dla Kadry U23. Znowu Patryk Wsół.
11 min. Strzelał Maciej Rybak. Groźnie pod bramką Kapicy. Będzie wykluczenie dla Rafała Dutki.
10 min. Moksunen strzela spod niebieskiej, ale bramkarz na posterunku.
9 min. Próba wyjścia Kadry U23, ale Zając nie opanował krążka przy wjeździe do tercji Szarotek.
8 min. Dziubiński świetnie ze środka odgrywał do Tolvanena, ale ten nie zmieścił krążka w prawym rogu bramkarza gości.
7 min. Guzik do Worwy przed bramkę. Broni bramkarz.
6 min. Wyraźna przewaga Podhala, ale bez klarownych akcji pod bramką gości.
4 min. Jaśkiewicz tuż po wygranym wznowieniu uderzał, tuż nad bramką.
1:0 dla Podhala. Najpierw Tolvanen mocno uderzał spod niebieskiej, krążek minął bramkę i odbił się od bandy. Dziubiński trafia do siatki.
3 min. Zapała próbował sam zaskoczyć z ostrego kąta bramkarza gości.
1 min. Pierwsze wykluczenie. Wysoki kij. Patryk Wsół na ławce kar. Podhale w przewadze.
Rozpoczynamy I tercję. W bramce Podhala Błażej Kapica. W bramce gości Sebastian Lipiński.

Zapraszamy na relację na żywo z Nowego Targu. Tatryski Podhale Nowy Targ - Kadra PZHL U23.

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? DRUGA SZTUKA GRATIS! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 1000 zł! ----- >>>> https://www.totolotek.pl/cw/partnerzy/236/hokejnet