Rozgrywki: 2018/19 - Ekstraliga: Play-off
1:3 (0:2, 0:1, 1:0) Zakończony
2019-02-22
18:00
Play-Off / Ćwierćfinał 2
0:1 Jan Krasowskij #4 ( Jegor Rożkow #43, Aleksandr Gołowin #77 ) (+1) 5/4 04:42
0:2 Aleksandr Gołowin #77 ( Jegor Rożkow #43, Konstantin Tieslukiewicz #14 ) (+1) 5/4 07:36
58:45 2 min. Jegor Rożkow #43 Trzymanie kija przeciwnika
- Koniec Mecz, goście wygrywają 1-3 i prowadzą w rywalizacji do 4 zwycięstw 2-1.
- 59 min. - Kara dla Gołowina, gospodarze 5 na 3, ale rywale znów się dobrze bronią.
- 58 min. - Kara dla Rożkowa, 1:15 do końca.
- 58 min. - Czas dla MH Automatyki.
- 58 min. - Kontra gości i głupi faul Witeckiego.
- 57 min. - Strzał zablokowany pod bramką wybijają goście.
- 56 min. - Dwukrotnie niedokładnie tyszanie!
- 56 min. - Kara dla Stasiewicza. Pusta bramka gospodarzy, czas dla tyszan.
- 55 min. - Podanie przed bramkę, Komorski jednak nie opanował krążka.
- 54 min. - Tyszanie skutecznie wybijani z rytmu przez broniących się dobrze gdańszczan.
- 52 min. - Jefimenko dostaje podanie przed bramkę, uderzał z backhandu krążek w bramce, lecz Cowley rusza przy interwencji bramkę i gra wycofana do tercji neutralnej.
- 52 min. - Uderzenie Górnego, odbija przed siebie Cowley i guma wychodzi poza tercje.
- 51 min. - Sykora z bulika, po kiju rywala wysoko nad bramką.
- 50 min. - Strzał Klimienki zablokowany przez Pastryka.
- 49 min. - Kara dla Lehmanna, trzecia w tym meczu, ale pierwszą minutę tyszanie bez większego zagrożenia.
- 48 min. - Sporo niedokładności w grze obu zespołów.
- 45 min. - To mogło zaskoczyć Cowley, strzał spod niebieskiej guma odbija się od Pastryka i ląduje w parkanach bramkarza.
- 45 min. - GOL! 1-3! Wygrane wznowienie przez Komorskiego, Michnow z bulika pod bramkę tam kija dokłada Klimenko i jest pierwszy gol dla GKS!
- 44 min. - Kontra Marca, ale na posterunku tyski bramkarz.
- 43 min. - Cowley uwija się jak w ukropie, ale tyszanie niezbyt dokładnie w podwójnej przewadze, próbował Novajovsky a dobiłaj Szczechura i Cichy.
- 42 min. - Novajovsky z niebieskiej, prosto w bramkarza.
- 42 min. - Ponad minutę gospodarze grają 5 na 3.
- 41 min. - Na ławkę siada najpierw Jełakow a następnie Lehmann

- 40 min. - Kara dla Sykory za atak kijem trzymanym oburącz w tercji ataku.
- 39 min. - Novajovsky spod niebieskiej ale zablokowany.
- 38 min. - Akcja gości wymiana krążka, ale spalili.
- 37 min. - Jeziorski, ale zbyt lekko.
- 37 min. - Zawrzało pod bramką gości. Najpierw sytuacje zmarnował Klimienko, dobijał Szczechura - mrozi Cowley. Coś do wyjaśnienia mieli Cichy z Pastrykiem, obaj się szczepili i padli na lód.
- 36 min. - Michnow dostał dobre podanie przed bramkę ale z metra trafił zbyt lekko w Cowleya.
- 35 min. - Oblężenie bramki gości, Pociecha zablokowany. Spod niebieskiej najpierw Ciura, później Galant - łapie Cowley!
- 33 min. - Pociecha, Bryk odbija Cowley.
- 32 min. - Novajovsky wjechał przed bramkę, odbija Cowley - dobijał Klimienko ale nie mogą znaleźć sposobu do zdobycie bramki!
- 30 min - GOL! 0-3! Kontra gości, zabójcza! Steber ruszył w tercje rywala odebrał do Vitka który z bliska pakuje gumę do bramki!
- 29 min. - Goście unoszą ręce w górę, sędziowie sprawdzali analizę wideo ale bramki nie było. Murray był bliska wbicia samobója ale w porę zamroził gumę.
- 29 min. - Gołowin pod bramkę tam próbował, Steber łapie Murray.
- 29 min. - Rożkow w bramkarza, kontra gospodarzy uderzał za obrońcy Sykora ale obok bramki.
- 28 min. - Cichy z bulika, odbija Cowley dobitka Szczechury także obroniona przez bramkarza Automatyki.
- 27 min. - Z kontrą Stasiewicz ale powstrzymany przez Jefimienkę.
- 26 min. - Kontra Komorskiego, ale popchany przez Pastryka ucierpiał i potrzebował pomocy masażysty.
- 26 min. - Świetna okazja Michnowa, dostał podanie wzdłuż bramki ale mizerny strzał łapie z łatwością Cowley.
- 25 min. - Rożkow z bulika, po odbijaczce Murray wychodzi poza taflę.
- 24 min. - Groźna akcja gospodarzy, najpierw Szczechura zablokowany a następnie uderzenie Ciury broni Cowley.
- 23 min. - Tyszanie wybronili się z osłabienia.
- 22 min. - Dwa razy Steber pod bramkę z bulika tam lot krążka zmieniał Vitek - dwukrotnie nie dał się zaskoczyć Murray.
- 21 min. - Tieslukiewicz spod niebieskiej, dobrze Murray mrozi w parkanach gumę.

- Koniec I tercji. Strzały: 11-12
- 20 min. - Rzeszutko, Ciura - zbyt lekko a spod niebieskiej Novajovsky prosto w bramkarza.
- 19 min. - Przewaga gospodarzy, najpierw Jefimienko zza bulika odbija Cowley za moment Sykora ale zbyt czytelnie i łapie do raka bramkarz gości.
- 18 min. - Sykora bez przyjęcia uderzył, ale prosto w Cowleya.
- 18 min. - Błąd tyszan przed niebieską własnej tercji, krążek przejął Vitek, objechał bramkę lecz Murray zamknął parkanem słupek i nie dał się pokonać. Zawrzał pomiędzy Pociechą i Vitkiem - obaj trafiają na ławkę kar.
- 16 min. - Krążek w bramce, ale sędzia pokazuje ze nie ma gola. Gościński mocno uderzył z bulika, krążek najazdem łyżwą skierował Rzeszutko, sędzia od razu rozkłada ręce.
- 15 min. - Dobra kontra tyszan, było groźnie! Trójkowa akcja Witecki-Jeziorski-Komorski lecz strzał tego ostatniego po kiju rywala poleciał nad bramką.
- 14 min. - Spod bandy Kotlorz, ale zbyt lekko.
- 13 min. - Ciura zza niebieskiej, ale odbija Cowley.
- 12 min. - Tyszanie dość wyraźnie pogubieni a goście grają bezpiecznie czyhając na kontry.
- 10 min. - Kara 10 minut dla Murraya, który ostentacyjnie pokazywał niezadowolenie z postawy sędziego.
- 10 min. - Świetna okazja Gołowina, Murray leżał już na lodzie - uderzał Gołowin ale bramkarz gospodarzy świetnie odbił gumę!
- 9 min. - Kolejna kara dla tyszan. W przewadze Stocznia.
- 8 min. - GOL! 0-2! Tiesulkiewicz spod niebieskiej krążek odbił Rożkow i Murray, dobił z bliska dość nieczysto Gołowin i krążek tuż przy słupku znalazł drogę do bramki!
- 7 min. - Jeronau fauluje Stasiewicza, który zabrał mu krążek i ruszył z kontrą ... przewaga dla Stoczni
- 5 min. - GOL 0-1! Z niebieskiej Kraskowskij, po lodzie i zaskoczył Murraya!
- 4 min. - Kara dla zahaczanie dla Bagińskiego.
- 3 min. - Mocne wejście barkiem/łokciem Jefimienki w Polodnę... Zawodnik Stoczni z trudem podnosi się z lodu.
- 2 min. - Cichy do Szczechury, który objechał bramkę ale przeszkodził mu Cunik wybijając gumę.
- 1 min. - Mocny strzał z daleka Kotlorza, bramkarz gości odbija parkanem.