Rozgrywki: 2018/19 - Ekstraliga: Play-off
3:2 d. (1:1, 1:1, 0:0, d. 1:0) Zakończony
11:59 2 min. John Murray #31 Przeszkadzanie
27:16 2 min. Jarosław Rzeszutko #13 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:16 2 min. Mateusz Gościński #11 Ostrość
27:16 2 min. Oskar Jaśkiewicz #24 Ostrość
38:03 2 min. Filip Wielkiewicz #86 Spowodowanie upadku przeciwnika
62. min - GOOOOL! 2:1! Szczechura uderzeniem w krótki róg zaskoczył Odrobnego
61. min - Cichy do Bagińskiego, ten w dobrej sytuacji nie trafia
61. min - Zaczynamy dogrywkę. Kto zdobędzie gola, ten wygra.

Koniec regulaminowego czasu gry.
60. min - Strzał Kolusza! Niecelny.
59. min - "Wiedźmin" nie daje się pokonać.
57. min - Tyszanie zaczęli agresywniej grać. Widać, że zależy im na zwycięstwie w regulaminowym czasie gry.
56. min - Co on teraz zrobił! Wczoraj Koprziva dziś Odrobny popisuje się świetną interwencją. Zatrzymał akcję dwóch tyszan: Klimienki i Szczechury.
55. min - Teraz mocniej zakotłowało się pod nowotarską bramką. Pociecha uderzał z niebieskiej. Dobitek próbowali Gościński i Bagiński. Szczęście uśmiechnęło się do gości.
54. min - Zaczyna pachnieć dogrywką.
52. min - Sędziowie dają pograć dzisiaj trochę ostrzej.
51. min - Przerwa na czyszczenie lodu.
49. min - Nie brakuje za to starć pod bandami.
48. min - Nie ma klarownych okazji, dawno nie widzieliśmy kąśliwego strzału.
47. min - Obie drużyny z pewnością zdają sobie sprawę z faktu, że o wyniku zdecydować może jeden gol.
46. min - Sporo wrzutek do tercji, walki w narożnikach tafli.
45. min - Ruszona bramka, gra musi zostać przerwana.
45. min - Ładna dwójkowa akcja Gościńskiego z Rzeszutką. Uderzenie tego drugiego broni jednak Odrobny.
44. min - Wrzutka Dziubińskiego. Raczej chodziło o to, by zyskać bulik niż zagrozić tyskiej bramce.
42. min - Tyszanie też już kilka razy sprawdzili czujność Odrobnego. Nie były to kąśliwe strzały.
41. min - Mocno uderzył Neupauer! Murray na posterunku.
41. min - Zaczynamy trzecią odsłonę.

40. min - Cichy, Szczechura, Klimienko - nie ma gola. Solidnie kotłowało się pod bramką Podhala. Wynik bez zmian.
39. min - Bagiński! Po nieszablonowym zagraniu Michnowa powinien unieść krążek nad parkanem Odrobnego. Uderzył wprost w niego.
39. min - Kara dla Wielkiewicza i tyszanie staną przed szansą, aby po raz pierwszy wyjść na prowadzenie.
38. min - GOOOL! 2:2! Bryk potężnym uderzeniem spod linii niebieskiej zaskakuje Odrobnego.
37. min - Twardy mecz, miło ogląda się tak twardą walkę pod bandami.
36. min - Szczechura miał świetną okazję, ale sprzed pola bramkowego nie zdołał pokonać Odrobnego.
35. min - Jaśkiewicz znakomicie zastopował kontrę tyszan. Ogromne brawa za tę interwencję.
34. min - Power break.
34. min - Leżał na lodzie Jefimienko. O własnych siłach udał się do boksu. Źle to wyglądało.
33. min - Kolejny strzał tyszan, tym razem Michnowa. "Wiedźmin" jest na posterunku.
32. min - Klimienko, ale krążek po jego uderzeniu ląduje na podstawie bramki.
32. min - Cichy! Broni Odrobny.
32. min - GOOOL! 1:2! Podhale ponownie na prowadzeniu. Na listę strzelców wpisał się Guzik
30. min - Jefimienko z nadgarstka! Broni Odrobny.
30. min - Rzeszutko opuścił ławkę kar. Oznacza to mniej więcej tyle, że gramy w pełnych składach.
29. min - Akcja 3 na 2 w wykonaniu "Szarotek", ale uderzenie Zapały niecelne.
29. min - Kontra Michnowa, ale bez soczystego strzału.
28. min - Nowotarżanie przez dwie minuty zagrają w przewadze.
28. min - Pięści poszły w ruch. Będą kary.
27. min - Ładny przykład trollingu. Kibic zapytał Przemysława Odrobnego, czy już się ożenił. "Wiedźmin" pokręcił głową, że nie :)
26. min - Kontra Podhala. Dziubiński sprytny strzał, ale Murray broni.
25. min - Bandy trzeszczą, a sędziowie na razie nie reagują.
24. min - Komorski z lewego bulika! Niecelnie.
24. min - Witecki! Chciał zmieścić gumę w krótkim rogu nowotarskiej bramki. Broni Odrobny.
23. min - Dwa dobre ataki ciałem Ciury, który wprasował w bandę najpierw Jaśkiewicza, a potem Moisio.
22. min - Agresywnie zaczęli tyszanie. Dobre, szybkie akcje i forechecking.
21. min - Ciura dynamicznie wjechał lewym skrzydłem. Uderzył z bulika, broni Odrobny.

20. min - Witecki efektownie zaatakował ciałem Tolvanena.
19. min - Sporo walki na tafli, twardych ataków ciałem, ale tak będzie wyglądać dzisiejszy mecz.
17. min - Wrzutka Dziubińskiego, broni Murray.
16. min - Tyszanie starają się iść za ciosem. Nowotarżanie szukają okazji do wyprowadzenia kontry.
15. min - GOOOL! 1:1! Komorski do Michnowa, który z wysokości prawego bulika pokonuje Odrobnego. Strzał w piątą dziurę.
15. min - Tyskim kibicom ie podoba się praca arbitrów.
14. min - Gramy w pełnych składach.
14. min - Strzał Sammalmy niecelny.
13. min - Na razie nowotarżanie nie stworzyli groźnej okazji.
12. min - Kara dla Johna Murrraya. "Szarotki" zagrają w przewadze.
12. min - Różański zderzył się z Murrayem. Doświadczonemu napastnikowi spadł kask, więc musiał błyskawicznie dojechać na zmianę.
11 .min - Szczechura wrzucił krążek na bramkę, dobijać próbował Klimienko. Nie ma gola!
11. min - Pierwszy power break.
9. min - Mało przerw w grze niezłe tempo. Spotkanie może się podobać.
8. min - Kontra tyszan, ale nowotarżanie dobrze dziś bronią. Błyskawiczne podwojenie krycia.
7. min - Kolusz wjechał do tercji i uderzył na bramkę Murraya. Od razu pod tyską bramkę podjechał Moisio.
5. min - Dobrze broni Odrobny. Imponuje spokojem i dobrym refleksem.
4. min - Tyszanie rozpoczęli pogoń za wynikiem.
3. min - GOOOL! 0:1! Dziubiński wstrzelił krążek na tyską bramkę. Murray niepewnie interweniuje i "Szarotki" wychodzą na prowadzenie.
2. min - Od początku twarde ataki.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Murray i Odrobny.

Spotkanie poprzedziła minuta ciszy ku czci Pawła Żurka.

#17 Kamil Górny LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Aleksiej Jefimienko LS 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Alaksandr Jeronau LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0