1:2 Alexander Szczechura #8 ( Jakub Witecki #66, Bartosz Ciura #6 ) 5/5 100:39
09:52 2 min. Robert Mrugała #77 Przeszkadzanie
18:24 2 min. John Murray #31 Uderzanie kijem
27:28 2 min. Patryk Kogut #68 Uderzanie kijem
27:28 2 min. Bartłomiej Neupauer #9 Uderzanie kijem
30:02 2 min. Joonas Sammalmaa #17 Atak kijem trzymanym oburącz
39:31 2 min. Bartosz Ciura #6 Przeszkadzanie
54:33 2 min. Kacper Guzik #10 Atak łokciem
82:03 2 min. Bartosz Ciura #6 Spowodowanie upadku przeciwnika
86:20 2 min. Bartłomiej Pociecha #67 Opóźnianie gry
97:55 2 min. Jarosław Różański #7 Uderzanie kijem
99:00 2 min. Filip Wielkiewicz #86 Spowodowanie upadku przeciwnika
126 min. - Koniec. Szczechura tonie w objęciach kolegów. GKS wyrównuje stan rywalizacji. 3:3 w serii. Decydujący mecz w Tychach.
125 min. - Michnow zabrał krążek rywalowi, dogrywał do Sykory, ale strzał niecelny.
124 min. - Klimienko uderza na bramkę Odrobnego, bramkarz paruje do boku.
123 min. - Witecki do Górnego, ten spod niebieskiej mocno, ale obok bramki.
122 min. - Zapała przed bramkę do Michalskiego, lepszej szansy może nie być.
122 min. - Podhale wychodziło 3 n 2, sędzia odgwizdał spalonego.
121 min. - Bryk do Cichego, Cichy na pustą trafił w słupek.
Rozpoczynamy czwartą dogrywkę.
120 min. - Cichy bardzo bliski pokonania Odrobnego. Obrońca wybił sprzed bramki toczący się krążek. Jeszcze Pociecha strzelał. Koniec trzeciej dogrywki.
119 min. - Wykluczenie dla Podhala. Wielkiewicz.
118 min. - Próbowali Jaśkiewicz i Kolusz, potem jeszcze Michalski.
117 min. - Worwa walczył przy bandzie, ale tyszanie wyszli z tercji.
116 min. - Zapała lobem przed bramkę, Murray zamroził.
115 min. - Pod drugą bramką Jefimienko siał zagrożenie.
114 min. - Dziubiński mierzył pod poprzeczkę, świetnie Murray.
114 min. - Sammalmaa strącał strzał Kolusza.
113 min. - Rzeszutko przedzierał się w stronę bramki Odrobnego, ale zablokowany.
112 min. - Bryk potężnie spod niebieskiej, guma nie dotarła do bramki.
111 min. - Dziubiński z półobrotu po lodzie, obok bramki.
110 min. - Sykora próbował od zakrystii.
110 min. - Tyszanie przycisnęli, Szarotki ratują się wybiciem na uwolnienie.
109 min. - Odrobny odbija strzał Gościńskiego. Po chwili łapie strzał Cichego.
108 min. - Moisio przedzierał się przy bandzie.
107 min. - Klimienko dwurkotnie miał szansę, raz po podaniu Cichego. Drugi raz był sam przed bramką i w padzie próbował skierować krążek do bramki.
106 min. - Znowu spięcie pod bramką Odrobnego.
105 min. - Bizacki strzelał spod niebieskiej, strącony krążek, było niebezpiecznie.
104 min. - Komorski po lodzie z backhandu. Odrobny górą.
103 min. - Bomba Kolusza trafiła w Szczechurę.
102 min. - Sykora z backhandu próbował zaskoczyć Wiedźmina.
101 min. - Cichy zagrażał bramce Odrobnego.
Rozpoczynamy trzecią dogrywkę.
100 min. - Jeszcze Pociecha równo z syreną. Spięcie w rogu lodowiska. Koniec drugiej dogrywki.
100 min. - Bryk spod niebieskiej. Komorski sprzed bramki. Pociecha spod niebieskiej. Odrobny ratuje.
99 min. - Sykora w słupek. Jefimienko przestrzelił nad prawym rogiem bramki Odrobnego.
98 min. - Witecki do Szczechury, wybity kij napastnika GKS, będzie kara.
96 min. - Dziubiński z Różańskim po drugiej stronie.
95 min. - Jefimienko, potem Witecki. Kolarz za moment, zamieszanie pod bramką.
94 min. - Michnow groźnie strzelał. Odrobny broni. Gościński próbował między parkany bramkarza. Wiedźmin kijem odbija.
93 min. - Rzeszutko na pełnym gazie ze środka, zablokowany.
92 min. - Jedni i drudzy coraz bardziej zmęczeni.
91 min. - Guzik miał szansę wyjść 1 na 1 po stracie tyszan, ale dopadł go obrońca.
90 min. - Komorski z Jefimienko 2 na 1, ale Jefimienko nie skończył.
89 min. - Zapała miał krążek meczowy na kiju, Nie pokonał Murraya. Koniec kary tyszan.
88 min. - Dziubiński z backhandu próbował.
87 min. - Neupauer strzelał, Murray odbił parkanem, Worwa nie zdążył do dobitki, ale będzie kara dla gości za wystrzelenie krążka.
86 min. - Dużo gry w strefie środkowej.
85 min. - Zapała do Sammalmy, krążek ślizgnął się po porzeczce.
84 min. - Jaśkiewicz po podaniu Neupauera natychmiastowym strzałem mierzył w okienko. Murray broni.
84 min. - Neupauer dogrywał na środek do Różańskiego, ale Murray kijem przeciął to podanie.
83 min. - Kolusz wyjeżdżał sam przed bramkę i został sfaulowany. Ciura na ławkę kar.
82 min. - Jefimienko po zwodzie zza obrońcy, Odrobny broni.
81 min. - Witecki wyjechał ze zwodem na środek, ale jego akcja przerwana. Próba kontry skończyła się spalonym.
Rozpoczynamy drugą dogrywkę.
80 min. - Górny strzelał po podaniu Sykory, ale w środek i Odrobny obronił bez większych problemów. Koniec pierwszej dogrywki.
79 min. - Guzik wychodził z kontrą, nie zagrał do Sammalmy, byłby większy pożytek.
78 min. - Neupauer z Michalskim zrobili zamęt pod bramką GKS, zabrakło podania na czystą pozycję.
77 min. - Podhale wywalczyło krążek w tercji gości. Moisio strzelał ze środka.
76 min. - Jaśkiewicz wrzucał na bramkę. Murray wyłapał.
75 min. - Bizacki po drugiej stronie lodu zagrażał bramce Odrobnego.
75 min. - Wielkiewicz uderzał po wznowieniu wygranym przez Neupauera, ale niecelnie.
74 min. - Komorski strzelał zza obrońcy, ale wcześniej spalony.
74 min. - Strzał Michalskiego zablokowany mija bramkę. Wajda poprawiał. Obok.
73 min. - Cichy po lodzie, chwilę później Bizacki próbuje, ale strzał zblokowany ląduje nad pleksą.
72 min. - Guzik wyjechał sam przed Murraya, ale nie zdołał go pokonać.
71 min. - Suominen po podaniu Zapały, mocno, ale niecelnie.
70 min. - Guzik wyjeżdżał zza bramki, Murray zamroził groźnie jadący krążek wzdłuż bramki.
69 min. - Moisio strzela do łapaczki Murraya.
68 min. - Strzał Witeckiego zablokowany przez Suominena.
67 min. - Wajda w ofensywnej akcji Podhala.
66 min. - Suominen wziął sprawy w swoje ręce.
66 min. - Sammalmaa z Michalskim wychodzili w dwójkowej akcji, ale z asystą obrońców.
65 min. - Trójkową akcję Podhala zainicjował Dziubiński, ale sędziowie odgwizdali spalonego.
65 min. - Znowu zakotłowało się pod bramką Podhala, tuż po wznowieniu, strzał Sykory.
64 min. - Kolusz zagrywał na środek, ale nikt nie zamykał. W odpowiedzi najpierw Michnow, a potem Cichy przed szansą dla GKS.
63 min. - Sykora mierzył w górę krótkiego rogu Odrobnego.
62 min. - Zapała próbował w piątą dziurę. Nie ma bramki. Gramy dalej.
62 min. - Nie ma gola. Rzut karny.
62 min. - Zapała wychodził na czystą pozycję, atakowany nieprzepisowo. Sędziowie będą jeszcze sprawdzać czy krążek nie wpadł do siatki przed ruszeniem bramki.
61 min. - Witecki zagrywał do Cichego, ten mierzył w górny róg. Odrobny chwyta.
Rozpoczynamy dogrywkę. Kto wytrzyma próbę nerwów. Do pierwszej bramki.
60 min. - Różański próbował z dystansu, Podhale próbowało zakończyć tę rywalizację, ale będzie dogrywka.
59 min. - Sykora przed bramką dogrywał do Michnowa. Zapachniało golem.
59 min. - Klimienko ze środka nad bramką.
58 min. - Dziubiński z backhandu, nie ma gola. Pod drugą bramką Cichy miał szansę. Odrobny mrozi.
58 min. - Bomba Zapały ze środka. Murray broni parkanem.
57 min. - Zapała na leżąco broni przed bramką, Odrobny mrozi. Kocioł straszny.
56 min. - Moisio, a potem Dziubiński mieli szanse w kontrze. Murray jakimś cudem wyszedł obronną ręką.
55 min. - Rożański przed pustą bramką minął się z krążkiem. Guzik zaatakował Murraya, będzie kara dla gospodarzy.
54 min. - Kogut błyskawicznie ze środka. Za chwilę Michnow miał pustą bramkę, Kolusz go zablokował.
53 min. - Gra się zaostrza, coraz więcej nerwów.
53 min. - Zapała przedzierał się do tercji gości. Zablokowany.
52 min. - Hovinen pociągnął w pełnym biegu. Podhale próbuje się odgryzać, ale Tychy konkretniejsze.
51 min. - Witecki strzelał zza obrońcy. Wiedźmin nie dał się zaskoczyć.
50 min. - Ostre starcie na niebieskiej, Podhale rozpoczynało atak, ale gwizdki milczą. Guzik ucierpiał.
49 min. - Rzeszutko miał wyśmienitą okazję, przed Odrobnym, ale bramkarz jakimś cudem paruje ten strzał.
48 min. - Kogut do Pociechy, broni bramkarz. Jeszcze Pociecha sam najeżdżał na bramkę, ale zablokowany kij.
47 min. - Witecki wymanewrował Odrobnego i strzelał do odsłoniętej bramki, ale Wiedźmin skutecznie interweniuje.
46 min. - Klimienko sam wjechał pod bramkę i próbował w górny róg. Poprawiał z dystansu.
45 min. - Pociecha kropnął z dystansu.
44 min. - Jefimienko sam przed bramkę Odrobnego. Chybił.
43 min. - Ciura wrzucał na bramkę i to mogło zaskoczyć Odrobnego.
43 min. - Gościński z ostrego kąta mierzył po długim rogu.
42 min. - Hovinen potężnie z dystansu, ale w środek. Murray broni.
41 min. - Sammalmaa do Kolusza, ten próbował wepchnąć pod parkanem Murrayowi.
Rozpoczynamy III tercję. 1:31 przewagi Podhala, jeśli nie padnie bramka.
40 min. - Pięknie rozegrany zamek Podhala, Tolvanen z bliska finalizował, ale Murray paruje parkanem. Koniec II tercji.
40 min. - Dziubiński wywalczył krążek, ze środka z dystansu strzelał Tolvanen, minimalnie chybił. Będzie kara dla gości.
39 min. - Sędzia liniowy przeszkodził nowotarżanom i tyszanie wychodzili 3 na 1, na szczęście dla gospodarzy się pogubili.
39 min. - Gościński do Kolarza, strzał, rykoszet mógł zmylić Odrobnego.
38 min. - Jaśkiewicz uderzał, Moisio próbował strącać.
37 min. - Cichy do Witeckiego w kontrze. Potężny strzał z nadgarstka, nad poprzeczką.
37 min. - Najazd na bramkę GKS.
36 min. - Klimienko przed szansą. Jeszcze Komorski prawie leżąc próbował minąć bramkarza.
36 min. - Dobra akcja Podhala w tercji gości, finałem było dogranie Sammalmy do Tolvanena, ale przecięte przez tyszan.
35 min. - Tolvanen wychodził na dobrą pozycję z prawego bulika bramkarza i pociągnął z nadgarstka. Broni Murray.
34 min. - Koronkowa akcja pod bramką GKS, później zamieszanie potworne pod bramką Podhala.
33 min. - Podhale przetrzymało osłabienie. Założyło zamek, ale sędzia odgwizdał spalonego w polu bramkowym.
32 min. - Sykora kąśliwie uderzył z lewego rogu bramki. Odrobny broni.
32 min. - Sykora z Michnowem, ale zgubili krążek w siatce nad pleksą.
31 min. - Szczechura Pociecha i Cichy nękają Odrobnego. Dobry zamek gości. Odrobny dwoi się i troi.
30 min. - Sammalmaa objechał całą tercję gości dookoła, dogrywał do Zapały. Podanie nie doszło. Pod drugą bramką Michnow miał szansę, podnosił krążek, ale nad bramką. Będzie kara dla Podhala.
29 min. - Jaśkiewicz uderzył spod niebieskiej. Ponad bramką.
28 min. - Zwarcie przy bandzie za bramką. Będą wykluczenia.
28 min. - Michalski przy zmianie gości wychodził na czystą pozycję, uderzył w piątą dziurę, ale Murray zwarł parkany.
27 min. - Gol dla Podhala! Dziubiński obok lewego słupka Murraya. Wyrównanie.
26 min. - Tolvanen przedzierał się przez środek, ale tyszanie nie pozwolili mu oddać strzału.
26 min. - Czas dla drużyny Podhala.
25 min. - Gościński wyjechał zza bramki, odwrócił się i po lodzie w krótki róg. Odrobny czujny.
24 min. - Sykora z bliska dobijał strzał Koguta. Odrobny zwarł parkany.
23 min. - Neupauer huknął z prawego rogu, nad bramką.
23 min. - Gol dla GKS. Klimienko najprzytomniej zachował się pod bramką Odrobnego. Właściwie był już pusty lewy róg, w którym napastnik GKS umieścił krążek
21 min. - Kogut wychodził sam na sam, zwodem mijał bramkarza, ale ten zostawił parkan i obronił.
21 min. - Różański miał szansę zza bramki, ale wypchnięty przez obrońcę.
Rozpoczynamy II tercję. Podhale jeszcze 24 sekundy w przewadze, jeśli nie zdobędzie gola.
20 min. - Hovinen dwukrotnie bliski pokonania Murraya. Jeszcze Kolusz indywidualnie próbował wymanewrować tyskiego bramkarza. Ale w tej tercji nic się już nie wydarzy.
19 min. - Worwa zza bramki do Neupauera, ale ten nie opanował krążka. Sygnalizacja kary dla tyszan.
18 min. - Sammalmaa strzelał tuż po wznowieniu, ale nic z tego.
17 min. - Hovinen potężnie spod niebieskiej. Ponad bramką.
17 min. - Ciura wrzucał a bramkę, Jefimienko zablokowany nie dojechał do dobitki. W odpowiedzi Kolusz pod drugą bramką zasiał zamęt.
16 min. - Suominen sam przejechał całe lodowisko i dogrywał na środek do Zapały. Środkowy Podhala minął się z krążkiem.
15 min. - Sykora próbował z bliska z półobrotu w krótki róg. Odrobny stoi na posterunku.
14 min. - Kogut do Sykory. Michnow z backhandu, broni Wiedźmin.
13 min. - Tolvanen wyprowadzał kontrę, ale Podhale bardzo ostrożne w ataku.
12 min. - Sykora przestrzelił z prawego rogu bramki, po podaniu Michnowa.
12 min. - Pociecha Cichy i Szczechura nękają gospodarzy. Michalski wyprowadza i próbuje zagrać do Neupauera.
11 min. - Szczechura dobijał strzał, trafił w słupek, coraz goręcej pod bramką Podhala.
10 min. - Jefimienko do Bryka, strzał nad bramką. Jefimienko jeszcze raz próbował, sam, zblokowany strzał. Ale będzie wykluczenie dla Szarotek.
10 min. - Rzeszutko strzelał po lodzie z półobrotu, po przejęciu przez gości krążka w tercji Podhala.
9 min. - Tyszanie napierają. Najaktywniejszy w tej zmianie Cichy.
8 min. - Michnow indywidualnie, wjechał do tercji i trafił w słupek. Niewiele zabrakło gościom do szczęścia.
7 min. - Jefimienko rozegrał z Klimienko, ten dograł na niebieską do Bryka, ale strzał mało miał siły i precyzji by zaskoczyć bramkarza Szarotek.
6 min. - Kolusz z Różańskim rozegrali krążek przed bramką Murraya, ale ten wyszedł z tej sytuacji obronną ręką.
5 min. - Guzik przedzierał się do tercji gości. Wcześniej Wielkiewicz zamieszał w tercji GKS, ale bez bezpośredniego zagrożenia bramki.
4 min. - Szczechura przejął krążek w tercji Podhala, ale nie szukał partnerów tylko sam próbował kończyć. Odrobny zasłonił krótki róg.
3 min. - Michnow do Koguta, wrzutka na bramkę, ale nic z tego nie wyszło. Podhale wychodzi z tercji.
2 min. - Zapała mierzył w okienko bramki Murraya, ale chybił.
2 min. - Gościński wprowadzał, Bryk uderzył spod niebieskiej. Mocny początek GKS.
1 min. - Strzał Cichego z lewego bulika broni Odrobny.
Rozpoczynamy I tercję.
Zapraszamy na relację na żywo z Nowego Targu. Półfinał play off. Tatryski Podhale Nowy Targ - GKS Tychy. 3:2 w serii.