Rozgrywki: 2018/19 - Ekstraliga: Play-off
20:00
Play-Off / Finał
1:0 Marek Tvrdoň #80 ( Emil Švec #81, Miloslav Jáchym #21 ) 5/5 01:13
1:1 Michael Kolarz #33 ( Mateusz Gościński #11 ) 5/5 10:50
2:1 Kasper Bryniczka #13 ( Filip Drzewiecki #84, Patryk Noworyta #55 ) 5/5 19:34
58:09 2 min. Michal Vachovec #69 Spowodowanie upadku przeciwnika
- Koniec Meczu 3-1 dla Cracovii i w serii do czterech zwycięstw mamy w finale remis 1-1!
- 60 min. - Kolejny raz Kopriva chwyta gumę! i jeszcze raz praktycznie równo z syreną!
- 60 min. - Kopriva mrozi gumę wrzuconą na bramkę.
- 60 min. - Cracovia dobrze wybija gumę z własnej tercji.
- 60 min. - Klimienko z boku, ale zdążył Kopriva się przesunąć do słupka.
- 59 min. - Czas dla gospodarzy.
- 59 min. - Kara dla Vachovca i tyszanie zagrają 6 na 4 przez 1:51.
- 58 min. - GOL! 3-1! Strata tyszan przy rollingu w tercji Cracovii, Kalinowski do Bepierszcza a ten z własnej tercji trafia do pustej bramki!
- 57 min. - Murray w boksie, tyszanie bez bramkarza.
- 57 min. - Sam na sam praktycznie Charnaok, ale nie zdołał pokonać bramkarza.
- 56 min. - Goście niemrawo w przewadze, bez okazji do zdobycia bramki.
- 55 min. - Tyszanie w przewadze niedokładnie i uwolnienie ...
- 54 min. - Sykora w boczną siatkę, kibice gości zerwali się z radości - ale bramki oczywiście nie było.
- 53 min. - Michnow sam na sam hakowany, ale nie wykorzystał sytuacji, będzie kara dla gospodarzy.
- 53 min. - Z spod niebieskiej Bepierszcz ale łapie do raka spokojnie Murray.
- 52 min. - Bryniczka zza bulika, łapie Murray.
- 51 min. - Uderzenie spod bany, ale łapie spokojnie Kopriva.
- 50 min. - Tyszanie przycisnęli, szukają wyrównującego gola.
- 49 min. - Spod niebieskiej Bizacki, ale odbija do boku Kopriva.
- 48 min. - Kontra Cracovii, sam był Marek Trvdon - pojechał na bramkę Murraya od linii niebieskiej ale trafił w parkany bramkarza. Celował w piątą dziurę.
- 46 min. - Wygrane wznowienie przez Cichego, z niebieskiej od razu uderzył Kolarz, zbyt lekko.
- 44 min. - Jachym spod niebieskiej, na raty chwyta gumę Murray.
- 43 min. - Cracovia spokojnie kontroluje grę.
- 42 min. - Kopriva obstrzeliwany, ale nie daje się pokonać!

- Koniec II tercji.
- 40 min. - Kontra tyszan, Witecki ruszył na bramkę ale ścięty przez Charnaoka.
- 39 min. - Spod niebieskiej Jezek, Murray odbija wysoko nad bramką.
- 38 min. - Walka za bramką Murraya, bronią się goście, będzie kara dla Rzeszutko.
- 36 min. - Bryniczka zakręcił za bramką, później przed bramką ale krążek na raty mrozi Murray, próbował jeszcze Zygmunt ale blokowany.
- 35 min. - Tvrdon zablokowany przez Bryka. To dziesiąta kolejna przewaga niewykorzystana przez Cracovię.
- 34 min. - Tyszanie dobrze bronią się w osłabieniu, wybijają gumę.
- 33 min. - Będzie wykluczenie dla tyszan, faul na Vachovcu. Na ławkę trafia Jefimienko.
- 32 min. - Kontra Koguta, ale jego strzał niedokładny.
- 32 min. - Mocny strzał Noworyty spod niebieskiej, ale obok bramki.
- 31 min. - Kapica ładnie wywiódł w polec Bryka, krążek przejął Kalinowski a jego strzał zbyt lekki i łapie Murray.
- 30 min. - Kolarz zatrzymał ofiarnie akcje pod swoją bramką.
- 29 min. - Witecki sam ruszył z lewej strony na bramkę Koprivy ale strzał z okolicy bulika trafia w parkan!
- 27 min. - Kontra Sveca ale Domogale krążek tuż przed bramką podskoczył i dokładnie nie potrafił go uderzyć.
- 26 min. - Szarża Csamango ale dobrze ciałem zaatakował rywala Pociecha.
- 24 min. - Świetna sytuacja dla tyszan, Szczechura i Klimienko wymienili kilka podań ale Kopriva odbija z bliska uderzenie!
- 22 min. - Spod niebieskiej Jezek, odbija Murray.

- 20 min. - GOL! 2-1! Bryniczka! Z ostrego kąta trafia pomiędzy parkanami po lodzie!
- 20 min. - Z daleka Noworyta, odbija odbijaką Murray.
- 18 min. - Kontra Drzewieckiego, odbija Murray.
- 17 min. - Kara dla Tvrdona i Komorskiego. Gramy 4 na 4.
- 16 min. - Kapica wycofał do Kalinowskiego, ale jego uderzenie łapie Murray.
- 15 min. - Drzewiecki spod bandy, odbija parkanem wyciągnięty jak długi Murray.
- 14 min. - Uderzenie Bepierszcza, odbija parkanem Murray.
- 13 min. - Csamango obok bramki!
- 12 min. - Guma uderzona zza bulika, obok bramki Kopriwy.
- 11 min. - GOL! 1-1! Kolarz z niebieskiej wrzucił gumę, zasłonięty Kopriva przepuszcza gumę obok łapaczki!
- 8 min. - Zygmunt ruszył w tercje rywala, ale zatrzymany przez Ciurę.
- 7 min. - Kontra Cracovii, z bliska uderzał Turtianen! Guma trafia w słupek!
- 6 min. - Uderzenie z nadgarstka Bepierszcza łapie Murray.
- 5 min. - Szczechura pod bramkę, ale guma nie doszła do Klimienki.
- 3 min. - Cracovia więcej przy krążku bramka dodała im wiatru w żagle.
- 2 min. - GOL! 1-0! Błąd najpierw Murraya, który źle wybił gumę pod bandę, następnie źle przyjął Komorski i Svec podał do Tvardona, który z bliska pokonał bramkarza !
- 1 min. - Csamango pod bramkę, ale Vachovec minął się z krążkiem.
- 1 min. - Kontra tyszan, uderzał Szczechura i łapie Kopriva.

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> https://media.pzbuk.pl/tracking.php?tracking_code&aid=110084&mid=2321&sid=374398&pid=723