Rozgrywki: 2018/19 - Ekstraliga: Play-off
34:04 2 min. Gleb Klimienko #15 Wysoko uniesiony kij
39:32 2 min. Pawieł Czarnaok #86 Przeszkadzanie
48:52 2 min. Aleš Ježek #90 Zahaczenie
59:59 2 min. Michal Vachovec #69 Spowodowanie upadku przeciwnika
Koniec meczu! GKS Tychy prowadzi 3:2 w serii do 4 wygranych.
60 min- Pusta bramka gości.
59 min- GOOL 4:2! Cichy przejął krążek i podał do Klimienki, a tan pięknym strzałem pod poprzeczkę, nad łapaczką bramkarza podwyższa wynik!
59 min- Cichy mocno! Na raty Koprziva.
59 min- Ostatnie dwie minuty!
57 min- Czas dla Cracovii.
57 min- GOOL 3:2! Michnow wjechał przed bramkę, a krążek do siatki skierował Gościński! Analiza wideo, ale bramka uznana!
57 min- Jefimienko wrzucony na bramkarza przez Jeżka i mały kocioł pod bramką gości.
56 min- Wracamy do gry.
56 min- Powerbreak.
55 min- Turtiainen! Dostał idealne podanie od Kapicy, ale źle przekierował krążek i przeleciał tuż obok słupka.
53 min- Ambitna walka, ale klarownych sytuacji brak.
51 min- Krakowianie w pełnym zestawieniu.
51 min- Bryk z pełnego zamachu. Prosto w bramkarza "Pasów".
49 min- Jeżek fauluje Szczechurę i GKS w przewadze.
48 min- Spadło tempo meczu, nikt nie chce popełnić błędu.
46 min- Oba zespoły teraz wyczekują na błąd rywala.
45 min- Kapica indywidualnie między obrońców. Broni Murray.
43 min- Bizacki ofensywnie, wystawił do Jeziorskiego...Koprziva nie był pewny gdzie jest krążek, ale ten odbity przez niego poleciał pod bandę.
42 min- Goście w pełnym zestawieniu.
41 min- Klimienko z korytarza między bulikami! Obok bramki.
41 min- Trzecia tercja rozpoczęta. Tyszanie nadal z przewagą jednego zawodnika.

40 min- Przewaga GKS-u po faulu Czarnaoka.
39 min- Bepierszcz wyłożył do Vachovca, ten z pierwszego, ale Murray zdołał się przemieścić.
38 min- Twarde starcia, bandy co rusz trzeszczą.
36 min- Mógł szybko odpowiedzieć Cichy! Krążek przeleciał obok słupka.
36 min- GOOL 2:2! Kruczek perfekcyjnie obsłużony przez partnerów i tylko dołożył łopatkę kija. Remis!
35 min- Pierwsze wykluczenie w meczu. Klimienko na ławce kar.
34 min- Drzewiecki celował w okienko, ale minimalnie chybił.
32 min- Kąśliwie Sykora, ale nie wypuścił krążka Koprziva i wznowienie pod jego bramką.
31 min- Wracamy do gry.
31 min- Powerbreak.
30 min- Dużo błędów popełniają krakowianie.
28 min- GOOL 2:1! Błąd przy wyprowadzeniu krążka popełnił Kruczek i podał prosto na kij Galanta. Ten wyjechał przed bramkę i strzałem, tuż nad prawym parkanem, pokonał Koprzivę.
27 min- Potężnie Jachym, ale końcówką parkana odbija Murray.
26 min- Zamieszanie pod bramką Koprzivy, gwizdek przerywa grę.
24 min- Teraz groźniejsi są gospodarze. Cracovia jakby została w szatni.
22 min- GOOL 1:1! Błąd Domogały, krążek przejął Cichy, dograł do Szczechury, a ten wystawił go do Sykory. Słowak pewnym strzałem doprowadza do remisu!
22 min- Sykora z dwójkową kontrą. Sam strzela, ale odbija Koprziva.
21 min- Zaczynamy drugą tercję.

20 min- Kapica po lodzie. Odbja Murray.
19 min- Szvec sam na sam! Kijem wybił mu krążek Murray i nie zdołał oddać strzału Czech.
18 min- GOOL 0:1! Zygmunt wrzucił krążek na bramkę, wydawało się, że to niegroźny strzał, ale krążek z powietrza dobił do odsłoniętej bramki Turtiainen!
17 min- Niesygnalizowany strzał Szczechury, minimalnie obok.
16 min- Michnow sam na sam! Wrócił za nim Kapica i wybił mu krążek.
15 min- Akcja za akcję, ale bez większego zagrożenia pod bramkami.
13 min- Kontra gospodarzy. Gościński sam zakończył akcję strzałem, ale krążek barkiem odbija Koprziva.
12 min- Bepierszcz zza bramki do Vachovca! John Murray zdołał zamrozić krążek. Ależ to była okazja!
11 min- Wznawiamy grę.
11 min- Powerbreak.
9 min- W odpowiedzi Klimienko. Nad bramką. Po chwili Gościński mocno z klepy, ale skrócił kąt Koprziva i nadal bezbramkowy remis.
8 min- Tvrdon wyjechał przed bramkę! Oddał strzał, dobijał Domogała, ale Murray kolejny raz ratuje GKS.
7 min- Dużo walki w środkowej tercji.
6 min- Kolejna akcja pod bramką Tychów. Domogała z bekhendu, ale tyski golkiper na posterunku.
5 min- Sykora wjechał do tercji na pełnej prędkości, mimo asysty obrońcy zdołał oddać strzał. Broni Koprziva, po raz pierwszy dzisiaj.
4 min- Vachovec mógł wyjść sam na sam, ale nie opanował krążka.
3 min- Czarnaok wyczekał Witeckiego, który rzucił się pod krążek, strzelił z nadgarstka. Odbija Murarz.
2 min- Od początku przycisnęli przyjezdni. Murray w opałach, ale wychodzi z tego obronną ręką.
1 min- Pierwszy krążek wygrany przez gości.

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> https://media.pzbuk.pl/tracking.php?tracking_code&aid=110084&mid=2321&sid=374398&pid=723
#17 Kamil Górny LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Aleksiej Jefimienko PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Alaksandr Jeronau PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0