Rozgrywki: 2019/20 - Ekstraliga: Regularny
0:1 Tomasz Kozłowski #18 ( Błażej Salamon #61 ) (-1) 4/5 18:59
0:2 Filip Stoklasa #90 (-1) 4/5 25:46
1:2 Krystian Dziubiński #61 ( Filip Wielkiewicz #86 ) 5/5 37:32
1:3 Nikita Bucenko #14 ( Filip Stoklasa #90, Łukasz Podsiadło #20 ) 5/5 53:34
2:3 Maciej Sulka #76 ( Santeri Arousva #21, Alexander Pettersson #17 ) 5/5 58:48
48:05 2 min. Filip Stoklasa #90 Zahaczenie
60 min. – Podhale walczy, ale czasu zbyt mało. Koniec spotkania. Gospodarze przegrywają u siebie na inaugurację sezonu.
59 min. – Świetna akcja Podhala po okręgu krążył krążek i Sulka wypalił z armaty w samo okienko. Już tylko 2 do 3.
59 min. – Podhale próbuje, ale nieporadnie, goście bliscy przejęcia, a bramka gospodarzy pusta.
58 min. – Dziubiński przed bramkę. Svec dobijał strzał kolegi.
57 min. – Jencik i Pettersson wjechali do tercji gości. Sosnowiczanie rozbijają ataki umiejętnie.
57 min. – Podhale w 6. Franek stracił i poszła kontra. Pusta bramka, ale nowotarżanom się upiekło.
56 min. – Jencik w znakomitej sytuacji nie skierował krążka do odsłoniętej bramki gości.
55 min. – Stojek próbował dobić gospodarzy, ale wynik nie zmienia się.
54 min. – Gol dla Zagłębia. Kontra gości. Stoklasa do Bucenki i nie było co zbierać. 3:1 dla gości.
54 min. – Znowu Odrobny niebezpiecznie wyjechał z bramki i zapachniało golem dla gości.
53 min. – Horzelski huknął w okienko, Odrobny łapaczką odbija.
52 min. – Neupauer do Arousvy od bandy, ale strzał Fina niecelny. Jeszcze Kamienieu spod niebieskiej, napór Podhala.
51 min. – Oriechin świetnym zwodem wyjechał przed Odrobnego, ale bramkarz zostawił przeciwległy parkan i nie ma gola.
51 min. – Garszyn próbował odgryźć się w kontrze gości.
50 min. – Wsół trafia w gąszcz zawodników przed bramką Zagłębia. Jeszcze Słowakiewicz uderza.
50 min. – Svec nad poprzeczką po prawej stronie Radziszewskiego.
49 min. – Neupauer przed bramkę do Franka, mocny strzał, blisko było.
49 min. – Podhale próbuje. Arousva do Guzika. Ten trafia w bramkarza.
48 min. – Franek zagrywał do Neupauera, ten hakowany. Nie ma wykluczenia. Jednak jest. Będzie kolejna przewaga Podhala. Ważny moment tego spotkania.
47 min. – Siuty objeżdżał bramkę i próbował z backhandu. Jeszcze Kamienieu i Arousva próbowali zagrozić bramce Radziszewskiego
46 min. – Guzik wywalczył krążek, Franek próbował sprytnie do Petterssona, jeszcze spod niebieskiej strzałem kończył akcję aktywny dzisiaj Suominen.
45 min. – Garszyn po przejęciu sosnowiczan w tercji środkowej miał szansę na podwyższenie rezultatu.
45 min. – Podsiało przymierzył spod niebieskiej, Odrobny na posterunku.
44 min. – Znowu zabawy Podhalan pod własną bramką mogły się skończyć przejęciem przez gości.
43 min. – Charousek strzelał spod niebieskiej, niebezpiecznie.
42 min. – Rosyjski zaciąg próbował coś ugrać pod bramką Odrobnego, ale Oriechin nie przejął krążka w dogodnej sytuacji.
41 min. – Rozpoczynamy III tercję przy prowadzeniu gości 2:1. Guzik wyjeżdżał na bramkę Radziszewskiego, ale nie pokonał bramkarza gości. Wcześniej Kozłowski znowu nękał Wiedźmina.
40 min. – Triasunow jeszcze pociągnął spod niebieskiej. Koniec II tercji.
40 min. – Podhale nie składa broni. Zapowiada się emocjonująca III tercja. Wynik na styku.
39 min. – Petterson świetnie wprowadzał ze środka i zagrał do Suominena. Strzał obrońcy Podhala paruje do boku Radziszewski.
38 min. – Gol dla Podhala! Wielkiewicz zza bramki do Dziubińskiego. Podhale łapie kontakt.
37 min. – Sikora do Stojka, wrzutka przed bramkę. Spokojnie chwyta Wiedźmin.
36 min. – Świetna trójkowa akcja gości, Bernacki kończył strzałem, ale obok prawego słupka Odrobnego.
35 min. – Słaboń pociągnął z nadgarstka. Łapie Odrobny. Horzelski strzela, Odrobny broni parkanem. Pod drugiej stronie Jencik nie przedarł się na sytuację sam na sam.
34 min. – Svec, Petterson i Siuty zrobili zamęt pod bramką Radziszewskiego, ale będzie tylko wznowienie po prawej ręce bramkarza.
33 min. – Jencik strzelał, Dziubiński strącał. Jeszcze Franek próbował dobrać się do krążka, ale zablokowany.
32 min. – Podsiadło spod niebieskiej znowu przetestował Odrobnego. Koniec kary gospodarzy.
31 min. – Kara dla Podhala. Oriechin z bliska strzelał po dobrym rozegraniu zamka. Odrobny staje na wysokości zadania.
30 min. – Dwójkowa akcja Franka z Dziubińskim po przejęciu w strefie neutralnej. Strzał tego ostatniego broni bramkarz.
29 min. – Podhale zamyka sosnowiczan w ich tercji obronnej. Petterson do Suominena na niebieską. Strzał. Będzie wznowienie pod bramką gości.
28 min. – Najpierw Petterson za bramką, a potem jeszcze Kamienieu strzelał z półdystansu. Bomba Neupauera nad poprzeczką.
27 min. – Franek zza prawego bulika bramkarza potężnie uderza. Podhale z ambicjami, ale bez pomysłu.
26 min. – Stoklasa w kontrataku umieszcza krążek w okienku bramki Odrobnego. Znowu bramka w osłabieniu Zagłębia.
25 min. – Neupauer zakręcił w tercji gości, jego mocny strzał trafia w maskę bramkarza.
25 min. – Svec do Franka, ale strzał zablokowany, nie miał odpowiedniej siły.
24 min. – Dziubiński próbuje wziąć sprawy w swoje ręce. Kolejne wykluczenie dla Zagłębia i szansa dla Podhala na wyrównanie.
23 min. – Neupauer przed bramkę do Franka. Strzał. Broni bramkarz. Dobry pomysł.
22 min. – Wykluczenie dla gości. Petterson, Dziubiński rozgrywali, strzelał Suominen. Wynik bez zmian.
21 min. – W kontrze tuż po zakończeniu kary, znowu miał szansę Kozłowski, aby wpisać się na listę strzelców.
21 min. – Rozpoczynamy II tercję. Jeszcze 38 sekund przewagi Podhala.
20 min. – Jeszcze bramka Salamona po akcji sam na sam, ale po wybrzmieniu końcowej syreny. Gol nie będzie uznany. Koniec I tercji. 1:0 dla Zagłębia.
20 min. – Bramka dla Zagłębia. Odrobny zabawił się za bramką. Goście zaatakowali i przejęli krążek. Kozłowski umieścił go w pustej bramce. Podawał Kaluża.
19 min. – Moment naporu Zagłębia. Zbyt agresywnie w tercji ataku. Będzie drugie wykluczenie dla gości.
18 min. – Bucenko do Bernackiego. Strzał. Odrobny wybija kijem.
17 min. – Po drugiej stronie potężna bomba Suominena po podaniu Dziubińskiego.
17 min. – Salamon z zerowego kąta próbował wcisnąć krążek do bramki.
16 min. – Arousva z Siutym zrobili trochę wiatru pod bramką gości, ale bez konkretów.
15 min. – Horzelski dobrze wystawiał się przed bramkę w zamku, ale Dziubiński przechwycił podanie.
14 min. – Bernacki próbował indywidualnie, ale zablokowany strzał. Krążek ląduje nad pleksą.
14 min. – Agresywna obrona Podhala, gościom nie udaje się utrzymać krążka w tercji ataku.
13 min. – Karczocha w kontrze 2 na 0 świetnie zagrywał do partnera, ale Sulka faulem ratuje sytuację. Będzie wykluczenie.
12 min. – Zagłębie próbuje się odgryzać, ale nowotarżanie lepiej wyglądają w tej tercji.
11 min. – Dziubiński z rogu dogrywał przed bramkę do Siutego. Nie ma gola.
10 min. – Bernacki wjeżdżał środkiem na pełnym gazie i próbował zaskoczyć Wiedźmina.
9 min. – Świetna akcja Dziubińskiego. Mocno pociągnął z nadgarstka. Bramkarz chwycił w łapaczkę.
8 min. – Strzał gości spod niebieskiej paruje Odrobny nad pleksę.
7 min. – Arousva świetnie zagrywał zza bramki do Guzika. Później sam strzelał spod niebieskiej.
6 min. – Koniec przewagi Podhala bez zagrożenia pod bramką Radziszewskiego. Próba wyjścia gości, ale Garszyn nie przedarł się przy bandzie.
5 min. - Podhale ma problem z założeniem zamka.
4 min. – Neupauer znalazł się przed bramką gości. Hakowany. Będzie wykluczenie.
3 min. – Dużo szybkiej gry w środkowej tercji, bez zagrożenia pod bramkami
2 min. - Dosyć chaotyczna gra na początku, Franek miał szansę, ale zablokowany.
1 min. - Rozpoczynamy. Emil Svec z ostrego kąta, po wygranym buliku zagroził bramce gości.

Zapraszamy na relację tekstową na żywo z Nowego Targu. Podhale Nowy Targ podejmuje Zagłębie Sosnowiec.

- Prosimy wszystkich użytkowników o klikanie w reklamy, pomoże to w rozwoju strony! Dziękujemy!
#25 Błażej Kapica B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 3 3.21 20 20 0 0 0 0 85.00 56:02 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#21 Santeri Arousva LO 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0