18:06 2 min. Alexander Szczechura #8 Atak kijem trzymanym oburącz
23:31 2 min. Denis Akimoto #59 Zahaczenie
25:54 2 min. Denis Akimoto #59 Atak kijem trzymanym oburącz
34:48 2 min. Bartłomiej Pociecha #67 Trzymanie przeciwnika
50:40 2 min. Filip Stoklasa #90 Zahaczenie
57:03 2 min. Gleb Klimienko #15 Atak z tyłu
57:03 10 min. Gleb Klimienko #15 Kara za niesportowe zachowanie 10min
59:11 2 min. John Murray #31 Kara na bramkarza
- 59 min. - Kara mniejsza dla Murraya za niesportowe zachowanie.
- 58 min. - Zablokowany strzał Kaluzy i Charouska. Pusta bramka gospodarzy.
- 57 min. - Na ławce Klimienko za faul na Dubininie.
- 56 min. - Z niebieskiej Garszyn, ale łapie Murray.
- 55 min. - GOL! 1-4! Kotlorz wrzucił z niebieskiej, zasłonięty Radziszewski przepuszcza gumę!
- 54 min. - Novajovsky przed bramką chciał zatrzymać skaczący krążek, ale niefortunnie się odbił i Murray musiał interweniować.
- 53 min. - B>GOL! 1-3! Zamieszanie pod bramką, podanie skaczący krążek przejął Stoklasa i pokonał Murraya.
- 51 min. - GOL! 0-3! Klimienko wjechał w tercję przeciągnął obrońców i uderzył w samo okno z trzech metrów!
- 51 min. - Rzeszutko z dwóch metrów, ale Radziszewski na posterunku.
- 50 min. - Triasunow z niebieskiej, odbija Murray.
- 49 min. - Galant ponad bramką.
- 49 min. - Spod niebieskiej Witecki, ale dobrze odbija Radziszewski.
- 48 min. - Świetna sytuacja Dubinina, podanie pod bramkę - na wprost Murraya ale uderzył w niego!
- 47 min. - Akimoto spod bandy, ale łatwo łapie Radziszewski.
- 46 min. - Cichy zza bramką, podanie do Szczechura ale ten nie trafia czysto w gumę.
- 45 min. - Dwukrotnie Kaluza, pierwszy strzał odbija Murray, drugi już łapie.
- 43 min. - Novajovsky z nadgarstka, łapie Radziszewski.
- 42 min. - Uderzenie z boku Oriechina ląduje poza taflę po rykoszecie.

- 40 min. - Stoklasa z Dubininem w kontrze 2 na 1 ale ten drugi stanął na krążek i upadł obok bramki.
- 38 min. - Akimoto w uliczkę do Rzeszutko ten z metra zmienił lot krążka i świetnie łapie do raka Radziszewski.
- 37 min. - Fatalnie na niebieskiej pogubił się Horzelski, gumę przejął Pociecha ale nie wykorzystał jego podania Szmatula.
- 36 min. - Z niebieskiej Cunik, guma odbija się od pleksi za bandą i upada na siatce znajdującej się na bramce. Przerwa w grze.
- 35 min. - Zbyt lekko Kaluza i bez problemu Murray mrozi gumę.
- 35 min. - Na ławkę kar Pociecha, za trzymanie Bernackiego.
- 33 min. - Uderzenie z niebieskiej Kolarza, odbija Radziszewski.
- 32 min. - Duże zamieszanie i chaos poda bramką Murraya, ale bez strzału.
- 30 min. - Oriechin, Karczocha napędzają atak Zagłębia, ale nadal dużo niedokładności w ostatniej fazie akcji!
- 29 min. - Garszyn wjechał w tercję rywala zamieszał, jeden zwód, drugi podał na pamięć przed bramkę ale krążek przeleciał przez tercję rywali.
- 28 min. - Strzał Stoklasy zza bulika, Murray odbija.
- 27 min. - Przy krążku atak z rosyjski atak gospodarzy, dużo podań ale powstrzymani przez obrońców GKS.
- 26 min. - Uderzenie Horzelskiego z nadgarstka, prosto w bramkarza.
- 26 min. - Akimoto wyszedł z ławki kar i zaatakował rywala - ponownie ląduje do boksu kar.
- 25 min. - Zamieszanie pod bramką Murraya, ale ten ponownie górą.
- 24 min. - Uderzenie Stoklasy zza bulika, spokojnie Murray.
- 24 min. - Karczocha objechał bramkę, ale był podcinany przez Akimoto. Przewaga gospodarzy.
- 23 min. - Sam ruszył od połowy tafli Oriechin ale jego strzał na pełnej prędkości łapie Murray.
- 22 min. - Kontra gospodarzy, ale nieczysto uderzył w gumę Dubinin.

- Koniec I tercji.
- 20 min. - GOL! 0-2! Wybita z tercji guma przez Kotlorza zatrzymała się przy bandzie na łyżwie sędziego, Komorski popędził z dwoma kolegami na jednego obrońcę. Podał idealnie do Mroczkowskiego a ten trafił w samo okienko!
- 19 min. - Strzał Kaluzy zablokowany.
- 19 min. - Bucenko z trzech metrów, ale Murray odbija gumę.
- 18 min. - Na ławkę kar siada Szczechura, w przewadze Zagłębie.
- 18 min. - Dobra podanie przed bramkę, tam najechał Dubinin, ale strzał z dwóch metrów mrozi Murray.
- 17 min. - GOL! 0-1! Novajovsky wzdłuż bramki, tam najechał Pociecha, oddał natychmiastowy strzał, rzucający się Radziszewski już bez szans.
- 17 min. - Groźnie z trzech metrów Mroczkowski uderzył z nadgarstka, odbija parkanem Radziszewski.
- 16 min. - Najpierw spalony w tercji tyszan, teraz uwolnienie. Dużo niedokładności.
- 14 min. - Mocne uderzenie zza bulika Kaluzy odbija Murray.
- 13 min. - Groźnie pod bramką gospodarzy, z bliska uderzył Jefimienko! Ale górą Radziszewski.
- 11 min. - Wymiana krążka przez Galanta i Witeckiego, ten pierwszy zablokowany ale do gumy bezpańskiej doszedł przed bramką Witecki ale huknął prosto w Radziszewskiego!
- 10 min. - Jaskólski przeciął groźne podanie przed bramkę gdzie najeżdżał już Kotlorz.
- 8 min. - Świetne podanie do nadjeżdżającego Karczochy ten na wprost Murraya, ale uderzył tam gdzie łapaczkę miał bramkarz.
- 7 min. - Bucenko zablokowany, następnie uderzał z ostrego kąta Stoklasa - łapie spokojnie do raka Murray.
- 6 min. - Z niebieskiej wrzucił gumę Novajovsky, ale spokojnie łapie Radziszewski.
- 5 min. - Tyszanie przycisnęli, krążek w tercji gospodarzy ponad minutę już wymiana gumy. Jeziorski przed bramkę, ale minął się z krążkiem Gościński.
- 4 min. - Najpierw Pociecha z backhandu, odbija Radziszewski - dobijał Witecki z daleka - łapie bramkarz gospodarzy.
- 3 min. - Podsiadło przewrócony w tercji GKS Tychy, ale sędzia był blisko i nie reaguje.
- 2 min. - Zamieszanie pod bramką tyską, ale bez dokładnego uderzenia.

Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2019/20! Zapraszamy do zakupy --- > http://hokej.net/pl/news,artykul,5,52800,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20192020.html

#34 Michał Czernik B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 4 4.21 36 36 0 0 0 0 88.89 57:03 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0