Rozgrywki: 2019/20 - Ekstraliga: Regularny
II runda / 14. kolejka
07:15 2 min. Mateusz Ubowski #11 Opóźnianie gry
49:31 2 min. Oliwier Kasperek #8 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:38 2 min. Szymon Luszniak #19 Zahaczenie
60 min. - Podhale pewnie wygrywa z Kadrą PZHL U-23. Koniec meczu. Dziękujemy za uwagę.
59 min. – Gol! Podhale dobija rywala. Franek z najbliższej odległości wpisuje się na listę strzelców. 11:0.
58 min. - Gol dla Podhala! Svec zabawił się w tym rzucie karnym, uderzał z między nóg. Krążek wylądował w prawym rogu bramki Kotuły. 10:0.
57 min. - Svec sam na sam. Hakowany. Będzie karny.
56 min. – Pettersson wjechał w tercję i dogrywał do Sveca, ale Słowak nie dostał krążka.
55 min. - Gol dla Podhala! Pettersson wzdłuż bramki do Neupauera. Świetny strzał napastnika Podhala z najbliższej odległości w okienko. 9:0.
53 min. – Różański do Petterssona, ten odgrywa do Nattinena, składne akcje Podhala, jest sygnalizacja kary. Franek ze środka tuż nad bramką. Gwizdek.
52 min. – Gol dla Podhala! Bomba Neupauera spod niebieskiej trafia na kij Jencika i wpada do bramki. Bez tego też by się tam pewnie znalazła. 8:0.
51 min. – Franek dobijał strzał Sveca, kiedy bramkarz już leżał. Wcześniej pokazał próbkę swoich technicznych umiejętności.
50 min. - Będzie drugie w tym meczu wykluczenie dla gości.
49 min. - Podhale zamyka gości, ale już z mniejszym animuszem szuka gola.
48 min. - Pettersson w dwójkowej akcji ze Słowakiewiczem, kończył sam, bramkarz się tego spodziewał i nie dał się zaskoczyć.
48 min. - Adam Kot uderzał spod niebieskiej. Kapica czujny.
47 min. - Wróblewski kończył akcję trójkową Kadry, ale Kapica zamknął krótki róg i nie przepuścił krążka.
46 min. - Piotrowski wychodził sam na sam, miał dobrze ustawionego partnera, ale sam kończył. Nie ma honorowego trafienia.
45 min. - Svec w serii ładnych zwodów, ale zgubił krążek. Przy mocniejszym przeciwniku mogło się to źle skończyć.
44 min. - Górny strzał Kamienieu strącał przed bramką Słowakiewicz.
43 min. – Chabior sam na sam . Przekładał na backhand, ale nie pokonał Kapicy.
42 min. – Franek z przestrzeni między bulikami. Przestrzelił.
41 min. - Gol dla Podhala! Svec indywidualnie, przekładał krążek na patce i pociągnął w lewy róg bramkarza nad parkanem. 7:0.
41 min. - Krzyżek przedzierał się między obrońcami, ale w ostatniej fazie zblokowany.
Rozpoczynamy III tercję.
Koniec II tercji. 6:0.
40 min. - Jencik sam na sam, ale zwycięsko z tego pojedynku wychodzi Kotuła.
39 min. – Sulka z bliska mierzył w okienko krótkiego rogu, bramkarz odbija rakiem.
39 min. – Słowakiewicz z backhandu górą, niewiele się pomylił.
39 min. - Gol dla Podhala! Kamienieu uderzał, krążek ugrzązł w gąszczu przed bramką. Nattinen zachował przytomność i dobił. Wcześniej świetnie wprowadził i ustawił akcję Różanski. 6:0.
37 min. – Franek z bliska za nisko podniósł krążek. Bramkarz odbija ręką. Wcześniej Neupauer z backhandu próbował.
36 min. - Gol dla Podhala! Jencik przejął krążek za bramką i zagrał przed bramkę do Sveca. Jego partner tym razem się nie pomylił i umieścił krążek w prawym rogu ramki Kotuły. 5:0.
36 min. - Siuty wrzucał na bramkę, spokojnie do raka chwyta bramkarz, ale młodzi Podhalanie znowu zamieszali w tercji gości.
35 min. - Siuty z ostrego kąta najeżdżał na bramkę i strzelał z backhandu.
34 min. - Nattinen sam na sam z ostrego kąta, bramkarz zamknął krótki róg.
33 min. - Rykoszet po strzale z niebieskiej Domogały mógł zmylić Kapicę.
33 min. - Jencik po podaniu Sveca mierzył w prawy górny róg bramkarza. Nie ma gola.
32 min. - Svec przekładał krążek na patce, pociągnął ze środka z nadgarstka, ale w bramkarza.
31 min. - Gol dla Podhala! Pettersson z Różańskim rozmontowali obronę gości i kiedy po strzale Różańskiego wydawało się, że bramkarz zamroził krążek, zawodnik Podhala przepchnął go do siatki. Pettersson. Sędzia uznał gola. 4:0.
30 min. - Franek z Dziubińskim dwukrotnie w dwójkowej akcji rozmontowali obronę, ale po strzałach raz jednego, raz drugiego wynik się nie zmienia.
30 min. - Kamienieu trafia w słupek.
29 min. - Kopia tego zgrania, tym razem Jencik do Sveca, Svec w bramkarza.
28 min. - Świetne dogranie Jencika zza bramki do Willicka. Przestrzelił Kanadyjczyk.
27 min. - Mularczyk strzelał z prawego skrzydła. Goście próbują coś ugrać.
27 min. - Michał Zając miał dobrą okazję przed bramką Podhala, ale chyba sam nie spodziewał się, że coś może z tego wyniknąć.
26 min. - Przegrane wznowienie Podhala po uwolnieniu we własnej tercji i goście wychodzili z szybkim atakiem, ale krążek wyleciał poza lodowisko.
25 min. - Dobre wyjście gości, Domogała miał dwie szanse, ale ani raz nie udało się czysto uderzyć na bramkę Kapicy.
24 min. – Svec w doskonałej okazji 2 na 1 nie zdołał dograć do Jencika.
23 min. – Teraz młody atak Podhala kręci kolegami z Kadry U-23 w ich tercji. Słowakiewicz, Wsół, Siuty.
22 min. – Różański świetnie zgrał do Nattinena przy wejściu do tercji gości, strzał Fina parkanem obronił bramkarz. Różak jeszcze dobijał.
21 min. - Gol dla Podhala! Szybkie otwarcie tercji. Strzał Suominena z niebieskiej wypluwa bramkarz, z backhandu do pustaka dobija Willick. 3:0.
Rozpoczynamy II tercję przy stanie 2:0.
20 min. – Różański na raty, druga jego próba ląduje na spojeniu.
19 min. - Piękne podanie Sveca przed bramkę do Willicka, odsłonięty róg bramki, jak to nie wpadło wie tylko Kotuła.
18 min. - Gol dla Podhala! Dziubiński szarżował pod bramką i za bramką gości. Pierwszy jego strzał nie znalazł drogi do siatki gości, ale dobitka okazała się skuteczna. Jeszcze w to wszystko wmieszał się Neupauer. 2:0 dla Podhala. .
18 min. - Ubowski przedzierał się pod bramkę Podhala, ale powstrzymany przez obrońców.
17 min. - Znowu Wicher wyskoczył dynamicznie pod bramkę Kapicy, jego mocny strzał bramkarz efektownie chwyta do raka.
16 min. - Oblężenie bramki Kotuły, znowu Neupauer miał szansę, ale bramkarz wychodzi z tych opresji obronną ręką.
15 min. - Neupauer przed bramką przekładał na backhand, ale zamroził bramkarz.
15 min. - Wicher Sebastian wyszedł z kontrą i uderzył mocno górą, ale obok bramki, w której broni... Błażej Kapica.
14 min. - Akcja przeniosła się pod bramkę Podhala, ale szybkie wyjście z kontrą duetu skandynawskiego mogło zakończyć się sukcesem, Pettersson podawał do Nattinena, strzał Fina sparował parkanem Kotuła.
13 min. - Jencik wyłuskał krążek w strefie obronnej gości i dogrywał wzdłuż bramki do Sveca, ale jego partner się nie zorientował.
12 min. - Odbity od parkana Kotuły strzał Mrugały próbował dobić Dziubiński, ale blokowany wpadł do bramki.
11 min. - Seed z niebieskiej niepokoi bramkarza gości, ale ten jest dobrze rozgrzany.
10 min. – Jeszcze Franek ze środka strzelał podczas tej przewagi, ale w bramkarza.
9 min. – Svec z bliska nie trafił w krążek po doskonałym dograniu Willicka.
8 min. – Pettersson do Suominena, bramkarz wypluł potężną bombę Fina, ale nikt nie dobił.
8 min. - Będzie wykluczenie dla Ubowskiego. Goście zagrają w osłabieniu.
7 min. - Słupek po strzale Nattinena, chwilę wcześniej Pettersson miał wyśmienitą okazję na podwyższenie rezultatu.
6 min. - Franek z Dziubińskim wychodzili 2 na 1, świetna interwencja Domogały w obronie zapobiegła utracie gola, jeszcze Mrugała dobijał w poprzeczkę.
5 min. - Gol dla Podhala! Jencik z bliska pakuje krążek w lewe okienko bramki Kotuły. 1:0 dla Podhala.
4 min. - Świetne podanie Jencika do Willicka. Kanadyjczyk wychodził sam na sam, ale nie zmieścił krążka między parkanami Kotuły.
4 min. - Wyjście gości, ale tylko do strefy neutralnej.
3 min. - Sulka do Petterssona, ten przedłużył do Nattinena. Strzał ponad bramką. Chwilę później Nattinen mógł poprawić, ale przestrzelił.
2 min. - Chaloupka wzdłuż niebieskiej do Kamienieu. Wrzutka na bramkę, Pewnie chwyta bramkarz.
1 min. - Svec z prawego skrzydła już w pierwszej akcji mógł otworzyć wynik. Jego strzał i dobitkę obronił Kotuła.
Zaczynamy. W bramce Podhala Odrobny, w bramce gości Kotuła.
Zapraszamy na relację na żywo z Nowego Targu. Podhale kontra Kadra U-23.

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> Kliknij Tutaj