01:11 10 min. Siemion Garszyn #69 Kara za niesportowe zachowanie 10min
01:11 2 min. Siemion Garszyn #69 Rzucenie na bandę
10:06 4 min. Dienis Sierguszkin #8 Wysoko uniesiony kij
14:07 2 min. Aleksandr Griebieniuk #7 Spowodowanie upadku przeciwnika
17:24 2 min. Filip Stoklasa #90 Natarcie
27:06 2 min. Mateusz Zieliński #4 Przeszkadzanie
32:42 2 min. Jegor Szkodienko #23 Atak kijem trzymanym oburącz
33:19 2 min. Mateusz Zieliński #4 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
60:00 20 min. Kamil Charousek #8 Kara meczu za niesportowe zachowanie
60 min- Brutalnie tuż przed syreną zaatakował Jerjomienko Stoklasę. Ten drugi zjechał do boksu krwawiąc i mamy przepychankę na lodzie.
58 min- Sam przed bramką Serguszkin. Broni Radziszewski. Ile już okazji zmarnował dzisiaj Serguszkin...
56 min- Koronkowa akcja gości. Pozdjankow do Jerjomienki, ten do Szkodenki, a ten wykładał do pustej do Serguszkina, ale krążek przeleciał nad bramką.
55 min- Serguszkin z ostrego kąta. Radziszewski wyłapuje krążek.
54 min- Stoklasa! Blisko szóstej bramki, ale teraz łapie gumę Speszny.
53 min- GOOL 5:1! Na 6 sekund przed końcem kary, Kozłowski strzelił z pełnego zamachu tuż nad lodem i duży błąd Spesznego, który przepuszcza krążek pod łapaczką.
52 min- Fraszko sam na sam...Radzik górą!
51 min- Na ławce kar zasiada Skólmowski i Zagłębie w liczebnej przewadze.
50 min- Mieli kilka dobrych okazji torunianie. Radziszewski świetnie pomiędzy słupkami. Czas dla Zagłębia.
48 min- Teraz kolejna kara. Cunik za uderzanie i Stalowe Pierniki w przewadze.
47 min- Podsiadło wraca na lód. Przycisnęli goście, ale świetnie spisuje Radziszewski.
47 min- Przepychanka Triasunowa i Szkodenki. Obaj lądują na ławce kar.
46 min- Dwa razy z pełnego zamachu Kozłow. Odbija Radziszewski.
45 min- Podsiadło fauluje i jedna z ostatnich szans dla Energi na powrót do meczu.
44 min- Garszyn do Oriechina, ten uderzył nad bramką.
42 min- Zagłębie w pełnym składzie.
41 min- Toruń zaczyna trzecią tercję w przewadze.

Koniec II tercji. Zasłużone prowadzenie gospodarzy. Goście w tej tercji wyglądali zupełnie inaczej niż w pierwszej.
40 min- Kozłowski trafia na ławkę kar.
39 min- Serguszkin dwa razy bliski strzelenia drugiej bramki. Radziszewski górą!
38 min- Kozłowski wyjechał zza bramki, krążek tańczył gdzieś na przedpolu i w ostatnim momencie wybija go Fieofanow.
37 min- Pogubieni torunianie. Nie mogą zawiązać składnej akcji.
35 min- GOOL 4:1! 30 sekund minęło i znów Speszny musi wyciągać krążek z siatki. Bucenko wystawił do Stoklasy, a ten pociągnął pod poprzeczkę i podwyższa prowadzenie!
35 min- GOOL 3:1! Nahunko strzelił z niebieskiej i zaskoczył Spesznego!
34 min- Ofiarnie dwa razy na ciało przyjmuje strzał z klepy Sadrietdinow.
34 min- Zieliński wybił krążek poza taflę i Toruń przez 1 min. 23 sek. 3/5!
33 min- Bezmyślna kara Szkodenki i jego drużyna musi się bronić przez najbliższe dwie minuty.
32 min- Wołżankin do Olszewskiego...odbija Radziszewski.
32 min- Uderzył bez przyjęcia Nahunko. Obok bramki.
31 min- Z niebieskiej uderzał Szkodenko. Krążek ląduje poza taflą.
29 min- GOOOL 2:1! Nie minęła minuta i już Zagłębie prowadzi! Oriechin przejechał od niebieskiej do bulika, położył obrońcę i dograł do stojącego przed bramką Garszyna, a ten wyprowadza gospodarzy na prowadzenie!
29 min- GOOL 1:1! Stoklasa wrzucił z niebieskiej, przed bramką pracował Bucenko i zmienił tor lotu krążka. Speszny bez szans!
28 min- Gospodarze zagrają w przewadze.
26 min- Przycisnęło Zagłębie. Speszny ratuje swój zespół. Czech broni kilka strzałów z najbliższej odległości.
24 min- Ogromny kocioł pod bramką gospodarzy. Pozdjankow bliski zmiany wyniku, ale Radziszewski zdołał nakryć krążek.
24 min- Działo wrzucił z niebieskiej. Nie był pewny czy ma krążek Speszny, obejrzał się za siebie, ale ten gdzieś w jego sprzęcie.
22 min- Serguszkin do Pozdjankowa. Radziszewski ratuje Zagłębie.
21 min- Już po jednej dogodnej okazji z obu stron, ale bramkarze czujni.
21 min- Sosnowiczanie wygrywają wznowienie.

Koniec I tercji. Strzały 13 - 12.
20 min- Równo ze syreną uderzał Jaskólski. Odbija Speszny.
20 min- Dwie kapitalne okazje Torunia, ale krążek nie chce wpaść do siatki.
20 min- Zagłębie w pełnym składzie.
19 min- Dwie świetnie okazji Fraszki, potem jeszcze cztery uderzenia, ale Radziszewski świetnie dysponowany.
18 min- Teraz to przyjezdni zagrają w przewadze.
17 min- Goście w pełnym składzie.
16 min- Bernacki sam przed bramką! Strzelił obok bramki i tylko jęk zawodu na trybunach.
16 min- Kolejne kilka uderzeń odbija Speszny i ratuje Energę.
15 min- Wrócił na lód Serguszkin, ale znowu zagrają w osłabieniu torunianie. Griebieniuk trafia na ławkę kar.
14 min- Kradną sekundy goście, utrzymując się przy krążku. "Co wy robicie?!" - słychać z trybun.
12 min- Toruń z kontrą 2 na 1! Sadrietdinow starał się dograć do Kalinowskiego, ale świetnie położył się na lodzie obrońca.
11 min- Kocioł pod bramką Spesznego...nakrywa Czech krążek.
11 min- Serguszkin uderzył Kalużę i Zagłębie zagra w przewadze. Podwójna kara dla Rosjanina.
9 min- Wołżankin podał prosto na kij Tyczyńskiego, ale ten nie skorzystał z tego prezentu.
7 min- Wymienili krążek Sadrietdinow z Serguszkinem. Ten pierwszy miał przed sobą odsłoniętą bramkę, ale dobrze interweniował obrońca Zagłębia.
6 min- Groźnie strzelał Oriechin. Rosjanin minimalnie się pomylił.
5 min- Sadretdinow do Pozdjankowa. Ten wypalił z nadgarstka, ale ponad bramką.
3 min- GOOL 0:1! Rozgrywali zamek goście Kozłow zwlekał z oddaniem strzału, podał do Szkodenki, a ten z bulika trafia tuż przy krókim słupku. Precyzyjny strzał w okienko i Radziszewski kapituluje.
2 min- Kara dla Garszyna. 2+10 za rzucenie na bandę Pozdjankowa.
1 min- Pierwsze uderzenie. Fraszko spod niebieskiej. Łapie Radziszewski.
1 min- Gramy! Krążek rzucony na lód i wygrany przez gospodarzy.

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> Kliknij Tutaj
#34 Michał Czernik B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 1 1.00 36 36 0 0 0 0 97.22 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0