2019-10-25
18:00
II runda / 15. kolejka
1:0 Samu Suominen #55 ( Richard Jenčík #52 ) 5/5 24:08
2:0 Bartłomiej Neupauer #9 ( Samu Suominen #55, Alexander Pettersson #17 ) (+1) 5/4 35:48
3:0 Emil Švec #62 ( Jason Seed #27, Jussi Nättinen #19 ) (+1) 5/4 39:22
3:1 Jarosław Rzeszutko #13 ( Bartłomiej Pociecha #67, Adam Bagiński #3 ) 5/5 49:15
53:17 2 min. John Murray #31 Spowodowanie upadku przeciwnika
Koniec! 4:1 Podhale pokonuje GKS Tychy. Dziękujemy za uwagę.
60 min. – Mądre, waleczne, bojowe zwycięstwo Podhala. Już nic nie odbierze Szarotkom 3 punktów w tym meczu. W końcu schematy Byrskiego, poparte ambicją i umiejętnościami zawodników przynoszą spodziewane efekty.
59 min. – Tychy walczą ambitnie o zmianę rezultatu w tym spotkaniu, Podhale broni i kontruje.
58 min. – Suominen przebojowo wdziera się do tercji GKS, luźniej na lodzie. 4 na 4. Dobrze wygląda taka gra przy umiejętnościach technicznych zawodników obu drużyn.
57 min. – Teraz faul tyszan. Będzie po równo na lodzie.
57 min. – Będzie kara dla gospodarzy po zahaczeniu nóg Komorskiego. Kontrowersyjna decyzja, która wywołuje dużo emocji na trybunach.
57 min. – Pociecha w idealnej sytuacji przed bramką. Odrobny nie dał się pokonać. Ten poprzedni strzał Pociechy strącał Rzeszutko, dlatego Wiedźmin skapitulował.
56 min. – Słupek po strąceniu Szczechury. Podawał Mroczkowski.
56 min. - Gol dla Podhala! Chyba już po końcu obydwu wykluczeń dla GKS. Dziubiński od zakrystii, na raty przebija Murraya.
55 min. – Bomba Neupauera niewiele obok bramki, gramy 5 na 3, strzał Seeda. Seed do Franka na strącenie. Dużo się dzieje.
54 min. – Bardzo dużo dobrego hokeja oglądamy dzisiaj. Ale trochę nerwówki również. Będzie wykluczenie dla gości. Podwójne.
53 min. – Jeszcze jedna szansa Jencika z tego samego kąta, tym razem Murray odbijaczką.
52 min. – Jencik świetnie mijał obrońcę, Murray wybronił parkanem.
52 min. – Nattinen próbował rozwiązać sytuację indywidualnie, groźnie pod bramką gości. Znowu zwarcie.
51 min – Kocioł pod bramką Podhala, goście chcą iść za ciosem.
50 min. - Gol dla GKS! W końcu krążek znajduje drogę do bramki Podhala. Pociecha z niebieskiej, precyzyjnie w okienko. 3:1
49 min. – Dobre wyjście Podhala, ale nie skończył tego Słowakiewicz. Wcześniej Cichy szalał w tercji Podhala.
48 min. – Franek przejął krążek w tercji gości i próbował rozegrać z Dziubińskim. Skończyło się na strachu dla gości.
47 min. – Wrzucał Akimoto. Odrobny znowu pewnie chwyta i rozluźnia atmosferę w szeregach swoich obrońców.
46 min. – Podhalanie zamknięci we własnej tercji, ale dzielnie się bronią jak na razie.
45 min. – Zamek tyszan, Akimoto zza zasłony, broni Odrobny, kolejny strzał zawodnika GKS blokuje Pettersson.
45 min. – Franek na raty próbował zaskoczyć Murraya, ale bramkarz tyszan broni.
44 min. – Bagiński do Jefimienki, potężna bomba, ale nie zmieścił w bramce. Jeszcze Klimienko wrzucał, ale efektownie chwyta Odrobny.
43 min. – Błąd Podhala w obronie niewykorzystany przez tyszan, w odpowiedzi wyjście skandynawskiego zaciągu, ale Pettersson z Nattinenem chyba zbyt koronkowo chcieli.
42 min. – Witecki zostawił Galantowi, strzał obroniony maską i piersią przez Wiedźmina.
41 min. - GKS rozpoczął agresywnie, strzały Akimoto i Klimienki w jednej akcji, ale Odrobny nie musiał interweniować.
Rozpoczynamy III tercję przy stanie 3:0 dla Podhala.
Koniec II tercji, świetnej, szybkiej, z happy endem dla gospodarzy. Niezła zaliczka bramkowa na resztę meczu, ale...
40 min. - Gol dla Podhala! Nattinen do Seeda, ten do Sveca. Krążek jak po sznurku. Już w sytuacji 5 na 4. Svec przebija Murraya! 3:0.
39 min. - Świetne rozegranie zamka Franka z Nattinenem, podanie do Sveca, ten z bliska niewiele się pomylił. Zwarcie pod bramką gości.
38 min. - Mroczkowski wybił krążek poza lodowisko. Będzie kara. 5 na 3.
37 min. - Willick zagrał sam, a mógł podawać do Sveca, ale znowu zamek Podhala już w równych składach. Svec uderzany. Będzie kolejna kara dla gości.
36 min. - Gol dla Podhala! Świetny długi zamek Podhala, ze strzałami Suominena i Petterssona. W końcu golem kończy tę przewagę Neupauer, ze środka, obok bramkarza. Miał czas i miejsce. 2:0. .
35 min. - Klimienko faulował, wcześniej miał świetną sytuację, był praktycznie sam na sam. Świetnie to wybronił Suominen.
35 min. - Willick znowu ładnie wyprowadził kontrę Podhala, Słowakiewicz dwoił się i troił pod bramką gości, w końcu strzał Mrugały, ale mija bramkę Murraya.
34 min. - Wielkiewicz wprowadził krążek, zawalczył przy bandzie, ale ucierpiał przy tym starciu. Nie będzie wykluczenia.
33 min. – Jeziorski świetnie zagrał przy wyprowadzaniu akcji do Witeckiego. Strzał Witeckiego górą łapie Odrobny.
32 min. – Słowakiewicz próbował od zakrystii.
31 min. – Dziubiński ładnie wprowadził krążek do tercji gości. Oddał Worwie, ale nowotarżanie przeprowadzili zmianę i nie udało się utrzymać krążka w tercji tyszan.
30 min. – Svec ładnie mijał obrońców gości, ale zabrakło miejsca na precyzyjny strzał.
29 min. – Jeronau po drugiej stronie strzelał ze środka, Odrobny wyjechał wysoko z bramki, ale obronił ten strzał.
28 min. – Neupauer wyprowadzał kontrę, jechał z nim Dziubiński. Napastnik Podhala zdecydował sam oddać strzał, Murray obronił, choć wypuścił krążek i zrobił się kocioł pod bramką.
27 min. – Willick świetnie przejął i wyprowadził krążek, podał do Sveca, ten do Jencika, ale na łyżwę nie na kij i nie było czystej okazji strzeleckiej.
26 min. – Strzał Seeda z dystansu łapie Murray.
25 min. – Goście próbują szybko odpowiedzieć, ale Odrobny na posterunku.
24 min. - Gol dla Podhala! Nowotarżanie wywalczyli krążek w tercji gości. Najaktywniejszy był Worwa. Jencik opanował krążek na środku i odegrał do Suominena. Ten przymierzył obok Murraya. 1:0.
24 min. - Strzał Komorsiego w groźnej sytuacji, obroniony przez Odrobnego, ale wcześniej gwizdek informujący znowu o spalonym.
23 min. - Klimienko wychodził dynamicznie sam na sam z Odrobnym, ale gwizdek przerwał akcję, spalony.
22 min. - Mroczkowski zgubił krążek w tercji środkowej, Svec z Jencikiem wychodzili 2 na 1, ale podanie nie dotarło do Jencika.
22 min. - Dziubiński podał do Franka przy wyjściu 2 na 1, ale ten nie trafił w krążek i tylko jęk zawodu na trybunach.
21 min. - Seed do Nattinena, rozpędzony Fin oddał strzał, ale sędziowie odgwizdali spalonego.
Zaczynamy II tercję. Jeszcze nieco ponad minutę będzie luźniej na lodzie. Gramy 4 na 4.
20 min. - Strzał Nattinena z lewego skrzydła kończy grę w tej tercji. Pierwsza jej część należała do Podhala, później do głosu doszli goście i to oni przeważali i stwarzali groźniejsze sytuacje. 0:0. Przerwa.
20 min. - Witecki z Galantem aktywnie w tercji gospodarzy, wycofanie do Ciury, jego strzał obok lewego słupka Odrobnego.
20 min. - Agresywne zwarcie na środku tercji Podhala Szczechury i Neupauera. Obydwaj panowie odpoczną po 2 minuty.
19 min. - Cichy świetnie dograł do Mroczkowskiego, wejście do tercji, podanie do Szczechury, ale nie na tyle dokładne, by ten umieścił krążek w odsłoniętym rogu bramki.
18 min. - W końcu akcja przeniosła się pod bramkę Murraya. Strzał Seeda broni tyski bramkarz.
17 min. - Witecki dograł do Ciury, strzał obrońcy GKS z dystansu broni Odrobny.
16 min. - Bombardowanie ze strony GKS, dwie szanse Szczechury. Mroczkowski strzela, ale obok bramki.
15 min. - Groźniejsi teraz tyszanie. Komorski miał wyśmienitą sytuację przed bramką Podhala, ale nie wcisnął krążka pod parkanami bramkarza po lodzie.
14 min. - Tyszanie wychodzili 2 na 1. Świetną interwencją w obronie popisał się Emil Svec. Jeszcze strzał Akimoto spod niebieskiej przytula do piersi Odrobny.
13 min. - Jeszcze Klimienko po podaniu Cichego uderzał z lewego skrzydła, ale broni Odrobny.
12 min. - Grupa specjalna tyszan: Klimienko, Cichy, Komorski, Szczechura. Duża siła rażenia na lodzie. Strzał Cichego zblokowany.
11 min. - Rzeszutko dobijał strzał Akimoto, po rozegraniu zamka przez graczy GKS.
11 min. - Będzie wykluczenie dla gospodarzy za wysoki kij. Kamienieu odpocznie 2 minuty.
11 min. - Akimoto pociągnął ze środka po dwóch celnych, mocnych podaniach tyszan w tercji Podhala, ale Odrobny pewnie złapał.
10 min. - Cichy próbował sprytnie po lodzie z backhandu blisko bramki Wiedźmina.
9 min. - Bryk do Kotlorza wzdłuż linii niebieskiej. Strzał po lodzie broni Odrobny.
8 min. - Franek oddał natychmiastowy strzał po wznowieniu, Murray czujnie broni odbijaczką.
8 min. - Svec ładnie zakręcił po wprowadzeniu krążka do tercji gości, wycofał na niebieską do Seeda. Strzał Kanadyjczyka broni Murray.
7 min. - Świetne rozegranie Klimienki z Jafimienką, podanie przed bramkę do Komorskiego. Strzał. Ale była ruszona bramka i gwizdek przerywa akcję.
7 min. - Gościński wjechał sam środkiem do tercji gospodarzy, ale jego strzał zablokowany, łapie Odrobny.
6 min. - Szczechura z Mroczkowskim w końcu zakręcili obrońcami w tercji Podhala.
5 min. - Świetne podanie do Dziubińskiego na wyjście sam na sam, ale przecięte przez obrońcę. Wcześniej Akimoto wprowadził krążek do tercji Szarotek, ale podał przed bramkę do nikogo.
4 min. - Strzał Willicka z prawego skrzydła, próbował dobijać Jencik.
3 min. - Wielkiewicz wychodził z Worwą w dwójkowej akcji, ale Worwa nie opanował krążka i nic z tej akcji nie wyszło.
2 min. - Natychmiastowy strzał Nattinena po podaniu zza bramki, ale w boczną siatkę.
1 min. - Suominen wprowadzał krążek przy zmianie po obu stronach, zagrał do Franka, ale jego strzał zablokowany.
Zaczynamy.
Zapraszamy na relację minuta po minucie z Nowego Targu. Podhale Nowy Targ podejmuje Mistrza Polski - GKS Tychy.

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> Kliknij Tutaj