23:53 2 min. Siemion Garszyn #69 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:04 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
30:34 2 min. Robert Korczocha #88 Trzymanie kija przeciwnika
30:34 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Ostrość
37:33 2 min. Filip Stoklasa #90 Zahaczenie
38:56 2 min. Marek Kaluža #16 Zahaczenie
49:02 4 min. Arkadiusz Kostek #16 Wysoko uniesiony kij
50:27 2 min. Māris Jass #3 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:55 2 min. Dominik Nahunko #57 Atak kijem trzymanym oburącz
59:55 2 min. Marek Kaluža #16 Ostrość
59:55 2 min. Dominik Paś #14 Ostrość
Koniec Meczu 3-2! To pierwsze zwycięstwo Zagłębia z JKH od ponad 9 lat!
- 60 min. - 4 sekundy do końca meczu, Paś i Kałuza wymienili się ciosami.
- 59 min. - Krążek wystrzelony poza tercje gospodarzy. 31 sekund do końca i wznowienie w tercji Zagłębia.
- 58 min. - Na 1:58 przed końcem meczu Davida Marka zmienia Oskar Prokop. Ale 1:32 goście ściągają bramkarza. Pusta bramka.
- 57 min. - Po trzy minutowej analizie, sędziowie uznają gola.
- 57 min. - GOL! 3-2! Kontaktowego gola zdobywa Iossafov z bliska i będziemy mieli emocje do samego końca! Sędziowie po interwencji kapitana Tomasza Kozłowskiego przeprowadzają analizę wideo.
- 56 min. - Oriechin na szybkości ale z nadgarstka mocno i nad bramką.
- 55 min. - Kontra Nahunko, popędził z prawej strony ale trafił w boczną część bramki.
- 53 min. - Bucenko po krótkim rogu z ostrego kąta próbował ale chybił!
- 52 min. - Na lodzie leżał Marek, strzelali Bernacki i Podsiadło ale nie zdołali zdobyć czwartego gola dla gospodarzy.
- 51 min. - Będzie druga kara dla JKH, na ławkę kar siada Jass. Będzie przewaga 5 na 3 przez 2 minuty.
- 49 min. - Garszyn ucierpiał, krwawi w boksie dopiero po naradzie z sędziami i kapitanami drużyn Tomasz Radzik nałożył 2+2 dla Arkadiusza Kostka.
- 45 min. - Salamon wzdłuż bramki, ale blokowany Adam Jaskólski nie trafia w krążek.
- 44 min. - Sawicki uderzał na bramkę, niepewnie i na raty bramkarz Zagłębia.
- 42 min. - Z ostrego kąta Urbanowicz, mrozi gumę Radziszewski.

- 39 min. - Jass z bulika, krążek odbił się i leciał przed pustą bramką ale zablokowany napastnik JKH.
- 39 min. - 36 sekund JKH zagra w przewadze 5 na 3. Na ławce też Kaluza.
- 38 min. - W tercję rywala popędził Wałęga, ale był zahaczany przez Stoklasę. Przewaga gości.
- 38 min. - Nahunko powalczył pod bramką Marka zmuszając go do zamrożenia gumy.
- 36 min. - Kasperlik zza obrońcy, ale nad bramką.
- 34 min. - Urbanowicz chciał objechać bramkę, ale uciekł mu krążek gdy nacierał na niego rywal.
- 32 min. - Iossafov z bliska uderza, Radziszewski nie mrozi krążka jeszcze Kasperlik - ale obok.
- 31 min. - Kontra Garszyna, który wyjechał sam na sam ale sędziowie gwizdkiem przerywają grę. Kara dla zawodników z obu drużyn.
- 28 min. - Kara dla gospodarzy za nadmierną ilość graczy na lodzie, trwa ostra wymiana zdań trenera Marcina Kozłowskiego z sędziami, który nie zgadza się z ich decyzją.
- 27 min. - Sikora sam pod bramką! Ale jakimś cudem nie trafił do bramki gdy na ludzie już leżał David Marek.
- 26 min. - Świetne podanie pod bramkę, tam Bernacki z metra ale refleks Marka i parkanem odbija strzał przy słupku!
- 25 min. - Jass huknął z pierwszego krążka, ale niecelnie.
- 24 min. - Auvinen spod niebieskiej, odbija Radziszewski.
- 23 min. - Kara dla Garszyna, zbyt ostro potraktował rywala pod bandą.

Black Friday! Niezbędnik Kibica tylko 16 zł z przesyłką i gratis poprzedni numer! Kup już teraz --- > https://allegrolokalnie.pl/oferta/dwie-edycje-hokejowego-niezbednika-kibica

Hej! Korzystamy z Twisto, Tobie też może się spodobać! Spróbuj, a otrzymasz 50 PLN w prezencie całkiem za darmo! Fajnie, co? Zarejestruj się a dostaniesz darmową kartę, którą zrobisz zakupy tak samo jak kartą kredytową. Przez 45 dni nie są naliczane żadne procenty od wykorzystanego limitu! Może jesteś kilka dni przed wypłatą a brakuje nagle środków? Możesz skorzystać z przyznanego limitu a później oddać tyle samo bez żadnych prowizji! To nowość. Codziennie rejestruje się ponad 3 tys. ludzi. ----- >>>> Kliknij Tutaj a otrzymasz darmowe 50 zł na zakupy!
#34 Michał Czernik B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 2 2.00 32 32 0 0 0 0 93.75 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0