08:14 2 min. Kamil Charousek #8 Spowodowanie upadku przeciwnika
22:47 2 min. Robert Korczocha #88 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:40 2 min. Kamil Charousek #8 Zahaczenie
32:05 2 min. Bartosz Fraszko #95 Ostrość
32:34 2 min. Jegor Szkodienko #23 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:31 10 min. Artiom Sadrietdinow #88 Kara za niesportowe zachowanie 10min
46:36 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
48:38 2 min. Michał Kalinowski #19 Wymuszanie kary (symulowanie)
53:49 2 min. Wiaczesław Triasunow #44 Przeszkadzanie
KONIEC MECZU!
60 min- GOOOOOL 3:2! Coś niesamowitego, ostatni atak tego meczu, Fieofanow wjechał na pełnej prędkości do tercji i pociągnął z nadgarstka w długi róg!
58 min- Mają ciąg na bramkę torunianie. Ciągle strzelają, ale brakuje wykończenia.
56 min- Zagłębie obroniło się w osłabieniu. Słabo rozgrywali zamek torunianie. Zbyt dużo podań, za mało strzałów.
54 min- kara dla Triasunowa.
53 min- Poczuli krew gospodarze, atakują i szukają trzeciej bramki.
51 min- Energa w pełnym składzie. Speszny doskonale spisuje się w swojej bramce i trzyma wynik.
50 min- W odpowiedzi Sierguszkin. Słupek!
50 min- Bernacki! Poprzeczka!
49 min- Kara za nurkowanie dla Kalinowskiego. Protesty toruńskiej publiczności.
48 min- GOOL 2:2! Fieofanow trącił krążek po strzale Jeriomienki i zaskoczył bramkarza!
47 min- Kara techniczna dla Zagłębia za sześciu na lodzie.
46 min- Sierguszkin był sam na sam z bramkarzem, ale uciekł mu krążek i nie oddał strzału.
45 min- Z niebieskiej wrzucił Fieofanow, Radziszewski nie widział krążka, na jego szczęście ten przeleciał obok bramki.
43 min- Kilka groźnych strzałów Energi, szukają gospodarze wyrównującej bramki.
41 min- Rozpoczęła się trzecia tercja.

39 min- Sadrietdinow kwestionował decyzję sędziów i został ukarany 10 minutami za niesportowe zachowanie.
39 min- Fraszko podawał do Dołęgi, ten miałby pustą bramkę, ale dobrze zablokował obrońca gości.
37 min- Wyraźnie uskrzydleni tą bramką goście. Teraz to oni przejęli inicjatywę.
35 min- GOOL 1:2! Tyczyński zza bramki do Garszyna, a ten zmieścił krążek pomiędzy parkanami bramkarza.
35 min- Prawdziwy ostrzał bramki Spesznego.
33 min- Zagłębie przez ponad półtorej minuty 5/3!
33 min- Przepychanka na lodzie. Zwija się z bólu Kaluża.
32 min- Zagłębie w pełnym składzie. Słaba przewaga w wykonaniu Torunia.
31 min- Za wolno rozgrywają zamek gospodarze. Nie ma czynnika, który zaskoczyłby Zagłębie.
30 min- Charousek faulował. Toruń zagra w przewadze.
30 min- Nahunko! Minimalnie chybił.
29 min- Kotłuje się pod bramką Spesznego. Sikora bliski wyprowadzenia gości na prowadzenie.
26 min- GOOL 1:1! Karczocha upadając na lód zdołał oddać strzał i zaskoczył Spesznego!
25 min- Zagłębie w pełnym zestawieniu.
24 min- Kalinowski i Sierguszkin bliscy zmiany wyniku. Szczęście uśmiechnęło się do Radziszewskiego.
23 min- Energa zagra w przewadze.
22 min- Kaluza spod niebieskiej, poprawiał Karczocha. Speszny nadal z czystym kontem.
21 min- Już groźnie pod bramką Radziszewskiego. Fraszko na raty, ale nadal 1:0.
21 min- Zaczynamy drugie dwadzieścia minut.

Koniec I tercji. Ostatnie minuty tej tercji należały do gości, ale dobrze broni Speszny i utrzymuje wciąż czyste konto.
19 min- Triasunow...spojenie!
18 min- Znakomita okazja Zagłębia...byli we 3 na 1 przed Spesnym, ale przekombinowali i Czech nakrywa krążek!
16 min- Garszyn poprawiał po strzale Charouska, Speszny wciąż niepokonany.
15 min- Sadrietdinow przełożył obrońcę, strzelił ze ściąganej, ale minimalnie się pomylił.
15 min- Szkodienko z niebieskiej, była zmiana toru lotu krążka, ale ten powędrował prosto na siatkę okalającą taflę.
13 min- Groźnie pod bramką Spesnego. Karczocha próbował od zakrystii, ale bramkarz Energi zdołał się przemieścić i dostawić nogę do słupka.
12 min- GOOL 1:0! Sierguszkin przedarł się między trzech obrońców, podał do Sadrietdinowa, a ten w akcji sam na sam z Radziszewskim ulokował krążek pomiędzy parkanami bramkarza!
11 min- Zagłębie w pełnym składzie.
10 min- Uderzał Kalinowski ze środka. Krążek wylądował poza taflą.
10 min- Sędzia Kaczmarek rozkłada ręce. Nie ma bramki.
10 min- Będzie analiza wideo, czy Dołęga trafił do bramki!
9 min- Toruń w przewadze po faulu Charouska.
8 min- Mało ciekawych akcji na razie w Toruniu.
5 min- Groźnie strzelał Garszyn. Krążek minął jednak słupek bramki strzeżonej przez Spesznego.
4 min- Aktywniejsi od początku gospodarze. To oni częściej są przy krążku w tercji ataku.
3 min- Salamon wrzucił z niebieskiej. Złapał krążek Speszny.
2 min- Zamieszanie pod bramką Zagłębia. Bliski trafienia do siatki był Fieofanow. Obrońcy wyjaśnili jednak sytuację.
1 min- Gramy! Pierwsze wznowienie wygrali gospodarze.

Black Weekend! Tylko DZISIAJ Niezbędnik Kibica 16 zł z przesyłką i gratis poprzedni numer! Kup już teraz --- > https://allegrolokalnie.pl/oferta/dwie-edycje-hokejowego-niezbednika-kibica

Hej! Korzystamy z Twisto, Tobie też może się spodobać! Spróbuj, a otrzymasz 50 PLN w prezencie całkiem za darmo! Fajnie, co? Zarejestruj się a dostaniesz darmową kartę, którą zrobisz zakupy tak samo jak kartą kredytową. Przez 45 dni nie są naliczane żadne procenty od wykorzystanego limitu! Może jesteś kilka dni przed wypłatą a brakuje nagle środków? Możesz skorzystać z przyznanego limitu a później oddać tyle samo bez żadnych prowizji! To nowość. Codziennie rejestruje się ponad 3 tys. ludzi. ----- >>>> Kliknij Tutaj a otrzymasz darmowe 50 zł na zakupy!
#46 Patrik Spěšný B 2 2.00 25 25 0 0 0 0 92.00 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#39 Krzysztof Bojanowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Jarosław Dołęga LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#84 Jegor Fieofanow ŚR 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 1 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#95 Bartosz Fraszko ŚR 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Remigiusz Gazda LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Aleksandr Griebieniuk LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Adrian Jaworski PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#86 Jakub Jaworski ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#75 Jewgienij Jeriomienko PO 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Michał Kalinowski PS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#57 Dmitrij Kozłow LO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Filip Mazurkiewicz LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Daniel Minge PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Piotr Naparło ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Dominik Olszewski PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Artiom Sadrietdinow LS 1 1 1 0 2 0 10 1 1 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#8 Dienis Sierguszkin PS 0 2 1 1 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#16 Bartosz Skólmowski PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Artiom Smirnow PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#46 Patrik Spěšný B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Jegor Szkodienko LO 0 1 0 1 1 0 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Aleksandr Wołżankin LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#34 Michał Czernik B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 3 3.00 31 31 0 0 0 0 90.32 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0