Rozgrywki: 2019/20 - Liga Mistrzów: Faza grupowa
2:3 d. (1:0, 1:2, 0:0, d. 0:1) Zakończony
Faza grupowa / Grupa F
1:0 Alexander Szczechura #8 (+1) 5/4 07:09
1:1 Phil Hungerecker #94 ( Marcel Goc #23 ) 5/5 34:24
1:2 Tim Stützle #8 ( Benjamin Smith #18, Nicolas Krämmer #21 ) 5/5 36:12
2:2 Michael Szmatula #16 ( Aleksiej Jefimienko #21, Peter Novajovský #88 ) (+1) 5/4 36:53
52:48 2 min. Bartłomiej Pociecha #67 Spóźniony atak ciałem
- 61 min. - GOL! 2-3! Matthias Plachta wymanewrował Murraya i z backhandu ulokował gumę w siatce!
- 61 min. - Murray wybronił świetnie strzał Goca w sytuacji 2 na 1!

- Koniec regulaminowego czasu gry, czeka nas dogrywka!
- 59 min. - Tyszanie starają się grać uważnie w obronie, dogrywka tuż, tuż.
- 57 min. - Ogromne zamieszanie pod bramką gospodarzy! Ale ofiarnie wybijają gumę sprzed bramki!
- 56 min. - Murray w groźnej sytuacji wygarnia spod kija gumę Jarvinenowi.
- 55 min. - Mocny strzał Płachty łapie Murray do raka.
- 54 min. - Tyszanie ofiarnie wybijają gumę z własnej tercji.
- 54 min. - Murray z bliska dwukrotnie broni strzały rywala.
- 54 min. - Aż 4 minuty kary dla Pociechy za atak ciałem.
- 53 min. - Spod bandy uderzył Pociecha, łapie spokojnie Endras.
- 52 min. - Kara dla Reula i przez 8 sekund tyszanie grają 5 na 3.
- 51 min. - Szmatula do Klimienki, ale ten uderzył obok słupka.
- 50 min. - Na ławkę trafia Billins i gospodarze w przewadze.
- 49 min. - Sygnalizowana kara dla tyszanina, ale w między czasie przewinił też gracz ekipy z Niemiec i mamy 4 na 4.
- 47 min. - Zamieszanie pod bramką gospodarzy, ale na raty Murray mrozi gumę.
- 44 min. - Tyszanie dobrze przetrzymali okres gry w osłabieniu.
- 42 min. - Kara dla gospodarzy, na ławkę sędzia odsyła Gleba Klimienko.
- 41 min. - Krążek wrzucony spod niebieskiej trafia w kask Murraya, przerwa w grze.

- Koniec II tercji
- 39 min. - Goście w osłabieniu, ale to oni atakują a jeszcze karę łapie Novajovsky.
- 38 min. - Na ławkę kar siada Lehtivuori, w przewadze gospodarze.
- 37 min. - GOL! 2-2! Szybka odpowiedź gospodarzy! Jefimienko podał dokładnie wzdłuż bramki do Szmatuly, który w tempo najechał i skierował gumę do bramki!
- 37 min. - GOL! 1-2! Stutzle wykorzystał dokładnie podanie zza bramki od Smitha i pokonał Murraya!
- 35 min. - GOL! 1-1! Błąd Novajovskego przed bramką, strata krążka - podanie zza bramki wykorzystuje Hungerecker.
- 33 min. - Klimienko holował długo gumę w tercji rywala, uderzył spod niebieskiej, krążek mógł zaskoczyć bramkarza ale ten zdołał w porę zamknąć parkany.
- 31 min. - Witecki nie opanował dobrze krążka pod bramką gości.
- 29 min. - Kraemmer sam na sam, ale Murray nie daje się pokonać!
- 27 min. - Goście przetrzymali moment w osłabieniu.
- 26 min. - Z niebieskiej Novajovsky próbował zaskoczyć Endrasa, ale zablokowany
- 25 min. - Na ławkę kar trafia Katic.
- 24 min. - Goc z dwóch metrów, Murray nie daje się pokonać.
- 23 min. - Krupp spod niebieskiej, łapie Murray.
- 22 min. - Uderzenie Rendulica, odbija Murray.

- Koniec I tercji
- 19 min. - Bryk na linii niebieskiej posadził młodego Stutzle. W obronę wstawił się kolega i nastąpiły przepychanki.
- 18 min. - Niebezpiecznie spod bandy Raedeke, odbija Murray.
- 16 min . - Uderzenie Katica spod niebieskiej, ale zbyt lekko.
- 16 min. - Witecki w indywidualnej akcji, wjechał pomiędzy dwóch zawodników ale jego strzał sparował Endras
- 15 min. - Jarvinen przed bramkę do Bergmanna, ale blokowany przez obrońców i Murray zatrzymuje gumę.
- 14 min. - Przerwa na czyszczenie lodu.
- 12 min. - Kontra Adlera, ale dobrze Szczechura naprawił błąd Klimienki, blokując Smitha pod bramką.
- 12 min. - Goście dobrze w obronie i tyszanie mieli problem ze stworzeniem dogodnej sytuacji..
- 11 min. - Uderzenie z pierwszego krążka przez Jefimienkę, łapię w gumę w parkanach Endras.
- 11 min. - Krążek w bramce gospodarzy, ale sędzia odgwizduje zagranie wysokim kijem przez Rendulica.
- 11 min. - Rendulic w zamieszaniu podbramkowym, Murray wygarnia gumę.
- 10 min. - Goc sprzed bulika, odbija barkiem Murray.
- 9 min. - Goście od razu po stracie bramki ruszyli do odrabiania strat, ale dobrze w defensywie tyszanie.
- 7 min. - GOL! 1-0! Złe wybicie obrońcy Adlera, gumę przejął Szczechura, który z okolicy bulika, zaskoczył uderzeniem po krótkim rogu niemieckiego bramkarza.
- 6 min. - Sygnalizowana kara dla gości, tyszanie zamknęli rywala w ich tercji. Uderzał z niebieskiej Novajovsky, zamieszanie pod bramką - ale wybijają hokeiści Adlera.
- 5 min. - Plachta do Kruppa, ten z nadgarstka, łapie Murray.
- 4 min. - W natarciu tyszanie, próbował Komorski z Jeziorskim.
- 2 min. - Krupp spod niebieskiej, łapie spokojnie Murray.
- 2 min. - Pierwsze wykluczenia w tym spotkaniu, na ławkę kar siada Kotlorz i Bermann.
- Tym razem w bramce gospodarzy John Murray.

- Prosimy o klikanie w reklamy, pomoże to w rozwoju strony!