Rozgrywki: 2019/20 - Puchar Polski: Faza pucharowa
2:3 k. (0:1, 0:1, 2:0, d. 0:0, k. 0:2) Zakończony
2019-12-27
17:45
Puchar Polski 2019/2020 / Półfinały
0:1 Luka Kalan #93 ( Sebastian Kowalówka #12, Klemen Pretnar #7 ) (+1) 5/4 15:33
0:2 Dariusz Wanat #10 ( Dominik Raška #66, Patryk Noworyta #55 ) 5/5 27:41
1:2 Filip Komorski #5 ( Michael Cichy #78, Christian Mroczkowski #9 ) (+1) 5/4 42:58
64:41 10 min. Jakub Wanacki #5 Kara za niesportowe zachowanie 10min
- 65 min. - Ofiarna postawa Unitów nie pozwala na zdobycie bramki przez tyszan. Będą rzuty karne!
- 65 min. - Kara dla Wanackiego za atak z tyłu Komorskiego. 2+10.
- 65 min. - Napór tyszan, uderzenie z niebieskiej Novajovskiego trafia w słupek!
- 64 min. - Przed dwie minuty sygnalizowana kara dla Unitów, tyszanie próbowali zagrozić bramce ale ofiarna gra gości. Na ławkę kar siada Themar.
- 61 min. - Witecki zza obrońcy, ale obok słupka.

- Koniec III tercji, będziemy mieli pięciominutową dogrywkę 3 na 3.
- 59 min. - Kontra tyszan, uderzał z niebieskiej Kotlorz - spokojnie do raka Saunders.
- 57 min. - Bizacki zza bulika, lot krążka zmienił Rzeszutko - łapie Saunders.
- 56 min. - GOL! 2-2! Galant świetnie pod bramkę do Tuhkanena a ten dostawił kija i guma ląduje w bramce!
- 55 min. - Sam na sam Witecki po podaniu przez pół lodowiska Tuhkanena, ale broni Saunders.
- 55 min. - Zamieszanie pod bramką Saundersa, uderzał Pociecha.
- 53 min. - Dużo niedokładności z obu stron.
- 51 min. - Pretnar stracił gumę na rzecz Cichego, ale jego strzał i dobitkę broni Saunders!
- 49 min. - Dwie groźne akcje, najpierw Przygodzki z bliska nie trafił w światło bramki a zaraz dobitka Trandina z metra w Murraya.
- 48 min. - Mocny strzał spod bandy Zatko, odbija Murray. W dobrej okazji Trandin ale się zawahał i akcja straciła na szybkości.
- 48 min. - Kontra Ciury, ale spokojnie mrozi Saunders.
- 47 min. - Uderzenie Wanackiego, odbija parkanem Murray.
- 46 min. - Błąd Pretnara na niebieskiej, z kontrą popędził Bagiński i tylko ofiarna interwencja Zatki zapobiegła utracie bramki.
- 45 min. - Witecki spod bandy, spokojnie mrozi Saunders.
- 44 min. - Indywidualnie Witecki, ale jego strzał z trzech metrów odbija Saunders.
- 43 min. - GOL! 1-2! Cichy pod bramkę do Komorskiego a ten uderzył celnie na bramkę Saundersa.
- 42 min. - Strzał Bizackiego odbija Saunders, dobijał Jeziorski i także odbija bramkarz.

- Koniec II tercji.
- 40 min. - Rzeszutko z ostrego kąta, łapie Saunders.
- 39 min. - Tyszanie obstrzeliwują bramkę, ale nie mogą w nią przymierzyć. Próbował dwukrotnie Novajovsky. Obok uderzył też Jafimienko.
- 38 min. - Na ławkę kar powędrował Wanat.
- 37 min. - Teraz próbował Klimienko, ale znów niecelnie!
- 37 min. - Jefimienko z pierwszego krążka nie trafił w bramkę z trzech metrów.
- 36 min. - Przygodzki bez krążka spowodował upadek Novajovskiego, sędziowie po naradzie nakładają karę 2 min.
- 36 min. - Uderzenie Komorskiego łapie pewnie bramkarz Unii.
- 35 min. - Kontra Jeziorskiego, ale... zgubił krążek i akcja straciła tempo.
- 34 min. - Kalan sam przed Murrayem, ale trafił prosto w niego.
- 33 min. - Galant zahaczał przeciwnika i będziemy mieli przewagę gości.
- 33 min. - Nerwowo pod bramką Saundersa, mała wymiana uprzejmości Saura i Komorskiego.
- 32 min. - Saur wjechał przed bramkę, ale jego strzał zatrzymuje Murray.
- 31 min. - Ogromne zamieszanie pod bramką Saundersa. Rzeszutko dostał podanie wzdłuż bramki ale został powstrzymany!
- 28 min. - GOL! 0-2! Indywidualna akcja Dariusza Wanata zakończona świetnym strzałem po krótkim rogu pod poprzeczkę z backhandu! Unita efektownie minął Tuhkanena.
- 27 min. - Przesunięta bramka Unii, przerwa w grze.
- 26 min. - Mocny strzał Klimienki spod bandy, odbija parkanem Saunders.
- 25 min. - Kara dla Koblara, gospodarze w przewadze.
- 25 min. - Mocny strzał zza bulika Jeziorskiego obok słupka.
- 24 min. - Na razie spokojna gra z obu stron.

- Koniec I tercji.
- 18 min. - Uderzenie Bagińskiego stojącego na wprost bramki blokuje ofiarnie Pretnar.
-16 min. - GOL! 0-1! Zatko dobrze zasłaniał Murraya podczas gry w przewadze, strzał Kowalówki minął bramkę ale dobitka Kalana była skuteczna!
- 15 min. - Na ławkę kar siada Cichy, w przewadze Unia.
- 15 min. - Themar z ostrego kąta w boczną część słupka bramka Murraya.
- 14 min. - Kontra tyszan, uderzał z nadgarstka Galant - bez błędu Saunders.
- 14 min. - Przygodzki spod niebieskiej, odbija Murray.
- 12 min. - Malicki ostro zaatakował przy bandzie Ciurę.
- 11 min. - Piotrowicz wrzucił gumę na bramkę, ta sprawiła bramkarzowi kłopoty przez nierówności na lodzie.
- 10 min. - Podanie przed tyską bramkę, ale Themar zablokowany.
- 9 min. - Rzeszutko z dwóch metrów, ale prosto w bramkarza.
- 6 min. - Bagiński zbił krążek przed Saundersem, ale sędzia zagwizdał zagranie wysokim kijem.
- 5 min. - Mroczkowski spod bandy, pewnie Saunders łapie gumę.
- 4 min. - Groźna kontra tyszan, kibice już cieszyli się z bramki ale krążek odbił się po strzale Jeronau od słupka i bramkarza Unii wychodząc przed bramkę.
- 3 min. - Themar z nadgarstka, odbija Murray.
- 2 min. - Galant do Jeziorskiego, ten z pierwszego krążka - odbija Saunders.
- 1 min. - Uderzenie z okolicy bulika Kalana, spokojnie odbija parkanem Murray.