3:0 Luka Kalan #93 ( Sebastian Kowalówka #12, Jakub Wanacki #5 ) (+1) 5/4 26:51
3:1 Filip Stoklasa #90 ( Michał Działo #12, Jakub Blanik #87 ) 5/5 38:31
01:40 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
09:12 2 min. Łukasz Podsiadło #20 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:20 2 min. Maksim Citok #61 Spowodowanie upadku przeciwnika
21:47 2 min. Martin Przygodzki #11 Spowodowanie upadku przeciwnika
24:20 2 min. Kamil Sikora #19 Wysoko uniesiony kij
26:00 2 min. Marcin Horzelski #59 Spóźniony atak ciałem
49:34 2 min. Armen Khoperia #37 Rzucenie na bandę
49:34 10 min. Armen Khoperia #37 Kara za niesportowe zachowanie 10min
52:50 2 min. Patryk Noworyta #55 Zahaczenie
59:48 2 min. Luka Kalan #93 Zahaczenie
60. min - Radziszewski zjechał z bramki.
60. min - Czas dla gości.
58. min - Unia stara się trzymać gumę z dala od własnej tercji. Po to, aby rywale nie wycofali bramkarza.
57. min - Spotkanie powoli zmierza do końca. Nic nie wskazuje na to, że coś się zmieni.
56. min - Wanat do Themara, ten od razu wypalił. Radziszewski wykazał się dobrym refleksem.
55. min - Goście praktycznie nie zagrozili.
54. min - Unia łatwo wybija krążek z własnej tercji.
53. min - Kara dla Patryka Noworyty. Szansa dla sosnowiczan, by zdobyć kontaktowego gola.
52. min - Sosnowiczanie w pełnym składzie.
51. min - Na razie Unia słabo rozgrywa tę przewagę. Zbyt wolne wymiany krążka, brakuje strzałów.
50. min - Kara dla Khoperii. Mała "awanturka" za bramką Radziszewskiego.
49. min - Garszyn przechwycił krążek, pojechał prawym skrzydłem, oddał strzał. Niecelny. Szkoda, że nie dograł do Dominika Raszki, który jechał lewą stroną.
48. min - Przechwyt Trandina. Rosjanin pojechał z atakiem, zagrał wzdłuż bramki do Meidla. Ten nie zdołał pokać Radziszewskiego.
47. min - Nie jest to wybitny mecz.
46. min - Wanat zza bramki do Themara, Kolejny raz świetna interwencja Radziszewskiego.
45. min - Trandin do Luży, ten uderzył. Sosnowiecki golkiper obronił ten strzał.
44. min - Bezuszka zagrał w kierunku (ustawionego w korytarzu międzybulikowym) Kalana. Słoweński środkowy miał dobrą okazję, ale nie zdołał pokonać Radziszewskiego.
43. min - Noworyta dojechał do odbitego krążka. Uderzył, ale Radziszewski odbił gumę do boku.
42. min - Nie ma na lodzie Martina Przygodzkiego. Jego miejsce w drugim ataku zajął Daniił Oriechin.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

39. min - GOOOL! 3:1! Działo z niebieskiej, tor lotu krążka przeciął Stoklasa. Lipiński bez szans
38. min - Dobra interwencja Lipińskiego po strzale Tyczyńskiego.
38. min - Stoklasa! Broni Lipiński.
37. min - Zbyt frywolnie w swojej tercji grał atak dowodzony przez Trandina. Sosnowiczanie starają się to wykorzystać.
35. min - Sosnowiczanie są teraz bardziej aktywni. Szukają gola.
33. min - Wanacki wzdłuż bramki do Meidla! Ten nie podwyższył prowadzenia, choć okazję miał dobrą.
32. min - Jeszcze raz dobra interwencja "Lipy". Zatrzymał kąśliwy strzał Horzelskiego.
31. min - Blanik ładnie prezentuje się w ofensywie. Jest szybki, dynamiczny. Uderzył jednak za lekko, by pokonać Lipińskiego.
30. min - Koblar powalczył o krążek, a następnie dograł do Kowalówki. Radziszewski, świetną interwencją, dosłownie ukradł mu gola.
29. min - Sosnowiczanie na razie rzadko atakują.
27. min - GOOOL! 3:0! Kalan nieczysto trafił w krążek, a mimo to pokonał sosnowieckiego golkipera
27. min - Dwa uderzenia Wanackiego. Jedno niecelne, drugie obronione przez Radziszewskiego.
26. min - Unia przez 21 sekund w podwójnej przewadze, bo karę zarobił Horzelski.
26. min - Luża z niebieskiej, próba przekierowania krążka przez Przygodzkiego. Krążek powędrował obok bramki.
25. min - Kara dla Sikory.
25. min - Przygodzki sam na sam z Radziszewskim. Sosnowiecki golkiper złapał gumę do raka.
24. min - Unia gra w pełnym zestawieniu.
24. min - Trandin przejął krążek, uderzył, ale Radziszewski był na posterunku. Pobudził swoich kolegów do gry siarczystym przekleństwem.
23. min - Kałuża! Wjechał do tercji huknął jak z armaty. Lipiński broni.
22. min - Radziszewski ma problemy ze sprzętem. Gra przerwana.
22. min - Kara dla Przygodzkiego.
21. min - Pretnar w swoim stylu z niebieskiej. Broni Radziszewski.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę. Unia prze 80 sekund w przewadze.

20. min - Kara dla Citoka.
20. min - GOOOL! 2:0! Prentar dograł do rozpędzonego Wanata! Uderzenie z nadgarstka i mamy gola
19. min - Pachnie drugim golem dla Unii.
18. min - Koblar potężnie z niebieskiej, Radziszewski odbija krążek.
18. min - Kowalówka! Ładnie wjechał do tercji, uderzył, ale nie zdołał pokonać sosnowieckiego golkipera. Jęk zawodu na trybunach.
17. min - Themar do Wanata, ten uderzył w krótki róg. Broni "Radzik".
16. min - Wrzutka Noworyty, przekierowanie Meidla. Radziszewski broni.
15. min - Więcej z gry mają gospodarze. Goście nastawieni na grę z kontry.
13. min - Sosnowiczanie w pełnym składzie.
12. min - Meidl! Miał przed sobą pustą bramkę. Nie ma gola!
11. min - Kalan szukał Koblara! Radziszewski przeciął krążek.
10. min - Kara dla Łukasza Podsiadły. Unia znów w przewadze.
9. min - Garszyn przejął krążek, uderzył bez chwili zawahania. Radziszewski łapie i mrozi gumę.
7. min - Tempo tego spotkania nie powala . Sporo jest też niedokładności.
5. min - Wrzutka Patryka Noworyty, dołożenie kija przez Malickiego. Broni Radziszewski.
4. min - Sosnowiczanie obronili osłabienie.
3. min - Na razie oświęcimianie mają problem z założeniem zamka.
2. min - Kara techniczna dla Zagłębia.
2. min - Themar! Uderzył z nadgarstka, ale minimalnie niecelnie.
1. min - GOOOL! 1:0! Unia otwiera wynik spotkania. Strzał Kowalówki dobił Koblar
1. min - Zaczynamy. W bramkach Lipiński i Radziszewski.

PROMOCJA! Niezbędnik Kibica 16 zł z przesyłką i gratis poprzedni numer! Kup już teraz --- > https://allegrolokalnie.pl/oferta/dwie-edycje-