3:0 (0:0, 1:0, 2:0) Zakończony
2020-01-21
18:00
V runda / 42. kolejka
1:0 Jarosław Rzeszutko #13 ( Filip Komorski #5, Peter Novajovský #88 ) (+1) 5/4 32:09
2:0 Jakub Witecki #66 ( Radosław Galant #24, Bartłomiej Jeziorski #91 ) 5/5 41:38
54:48 2 min. Luka Kalan #93 Spowodowanie upadku przeciwnika
44 min. - Aż 10 minut sędziowie sprawdzali czy po strzale Galanta w poprzeczkę, krążek przekroczył linię bramkową! Ostatecznie nie ma gola!

W drugiej tercji (22 minuta) faulowany był Mroczkowski przez Przygodzkiego, zawodnika z Kanady zabrała karetka.

- Problemy techniczne redaktora na hali. Statystyki dodajemy na bieżąco - relacje tekstową jak tylko uporamy się z problemami.

17. min - Przygodzki łapie karę w tercji ofensywnej.
17. min - Trandin! Uderzył, dobijał. Murray dwukrotne dobrze interweniuje.
16. min - Trzeszczą bandy.
15. min - Luża! Starał się znaleźć sposób na Murraya uderzeniem w piątą dziurę. Tyski bramkarz w porę złączył parkany.
14. min - Obie ekipy pokazały trochę otwartego hokeja. Akcja za akcję, ale z dobrej strony pokazali się obaj bramkarze.
13. min - Koblar ładnie pomknął prawym skrzydłem, chciał zmieścić gumę w krótkim rogu. Minimalnie niecelny strzał.
12. min - Oriechin do Krzemienia, ten od razu uderzył. Tyski bramkarz na posterunku.
11. min - Krążek wrzucony w pole bramkowe Unii. Oświęcimianie wybijają gumę w ostatniej chwili.
10. min - Wrzutka Wanackiego, Murray zdążył się dobrze ustawić.
9. min - Jefimienko! Broni Saunders.
8. min - Przewaga optyczna po stronie tyszan, są częściej przy krążku i oddali więcej strzałów.
7. min - Rzeszutko uderzał! Poprzeczka uratowała Saundersa.
6. min - Oświęcimianie przetrzymali osłabienie.
6. min - Spalony rozmyślny i gra wycofana do tyskiej tercji.
5. min - Na razie oświęcimianie bronią się bardzo ofiarnie. Patryk Noworyta przyjął krążek na ciało.
4. min - Kontra Unii. Uderzenie Koblara zatrzymuje się na słupku.
4. min - Sygnalizacja kary. Potężne uderzenie Novajovskiego. Broni Saunders.
3. min - Tuhkanen wrzucał, próba przekierowania krążka. Bez efektu bramkowego.
2. min - Na razie sporo gry pod bandami.
1. min. - Zaczynamy. W bramkach Murray i Saunders.

Witamy z Tychów. Obie drużyny przystąpią do tego spotkania nieco osłabione. W trójkolorowych brakuje Alexa Szczechury, Bartosza Ciury i Bartłomieja Pociechy. Z kolei w drużynie Unii Miroslava Zatki i Jakuba Szaura.