11:11 2 min. Patryk Matusik #24 Atak kijem trzymanym oburącz
27:03 2 min. Patryk Matusik #24 Zahaczenie
29:52 2 min. Michael Kolarz #33 Trzymanie przeciwnika
29:52 2 min. Michael Kolarz #33 Kara za niesportowe zachowanie 10min
36:26 2 min. Kamil Górny #17 Zahaczenie
51:23 2 min. Michael Cichy #78 Uderzanie kijem
51:27 2 min. Radosław Sawicki #18 Zahaczenie
59:53 2 min. Peter Novajovský #88 Zahaczenie
- 60 min. - GOL! 3-5! Błąd gospodarzy Witecki sam z pustą bramką od połowy lodowiska ...
- 59 min. - Marek zjechał do boksu, w doskonałej sytuacji Sawicki ale prosto w Murraya z metra.
- 58 min. - Michałowski z ostrego kąta obok bramki. Kasperlik próbował z nadgarstka, ale strzał nieczysty.
- 57 min. - Z niebieskiej uderzał Radzieńciak, ale obok słupka.
- 56 min. - Kontra tyszan, Witecki z Galantem, strzał i dobitka tego drugiego odbitka przez Marka, jeszcze z niebieskiej Novajovsky - ponownie Marek parkanem!
- 55 min. - GOL! 3-4! Kontaktowa bramka JKH! Paś zmienił lot kierunku krążka gdy ten odbił się od łyżwy - według sędziów nie było ruchu i nie sprawdzali wideo. Będą emocje!
- 54 min. - Górny spod bandy, ale spokojnie mrozi w parkanach gumę Murray.
- 53 min. - Uderzenie Iossafova, odbija Murray. Kontra tyszan Witecki do Jefimienko i broni Marek.
- 52 min. - Cichy trafia na ławkę kar i szansa dla gospodarzy na zdobycie kontaktowej bramki.... ale 5 sekund później Sawicki łapię karę i mamy 4 na 4.
- 50 min. - Czas dla drużyny JKH GKS Jastrzębie.
- 50 min. - Wałęga w świetnej sytuacji, ale nie zdołał oko w oko zmylić Murraya.
- 47 min. - Tyszanie spokojnie rozbijają ataki rywala.
- 46 min. - Kasperek zza niebieskiej wrzucił gumę ale Marek odbija gumę.
- 43 min. - Zagranie pod bramkę do Pasia ale zablokowany.
- 41 min. - GOL! 2-4! Świetne rozpoczęcie trzeciej odsłony dla tyszan! Komorski uruchomił Gościńskiego po stracie krążka przez gospodarzy, ten popędził huknął z bulika!

- Koniec II tercji. Strzały: 31-18.
- 39 min. - Próbował się przedrzeć Ubowski pod bramkę, ale prowadzili sobie defensorzy JKH.
- 37 min. - Zagranie krążka pod boksem GKS Tychy zawodnika wychodzącego na zmianę, protesty gospodarzy a sędzia przerwał w grze ale tyszan było tylko czterech na lodzie i sędziowie nie podyktowali żadnej kary.
- 36 min. - Kara dla Górnego za zahaczenie Witeckiego, który wychodził w sytuacji 1 na 1. Jakby sędzia podyktował rzut karny to nie byłoby żadnych pretensji.
- 35 min. - Cały czas atakują w tercji gości jastrzębianie. Auvinen z niebieskiej zablokowany.
- 34 min. - Bizacki ucierpiał przy starciu na bandzie, z grymasem bólu wracał do boksu, ale sędzia był blisko i nie zdecydował się na odesłanie zawodnika na ławkę kar.
- 33 min. - Mocno uderzył z bulika Iossafov, odbija Murray. Uderzał Paś ale niecelnie!
- 33 min. - Uderzył Michałowski, zamieszanie pod bramką, Murray mrozi gumę ale zawodnicy jeszcze się poszarpali. Witecki z Nalewajką.
- 32 min. - Dobrze tyszanie się bronią.
- 30 min. - Kara dla Kolarza najpierw 2 min za trzymanie ale za pyskówkę do sędziego otrzymał dodatkowe 2 min za niesportowe zachowanie.
- 29 min. - GOL! 2-3! Rozklepana obrona gospodarzy Rzeszutko do Jefimienko ten uderzył celnie mimo że był przy nim obrońca!
- 28 min. - GOL! 2-2! Bramka w osłabieniu Urbanowicza, krążek odebrał partner z ataku. Pierwsze uderzenie odbił Murray, guma zatrzymała się przed pustą bramką ale ofiarnie dobił napastnik JKH.
- 27 min. - Faulował Matusik, drugi raz w tym spotkaniu i przewaga tyszan.
- 25 min. - Matusik i Jarosz - lepszy Murray odbija parkanem z bliska strzały rywali!
- 24 min. - Galoha uderzył nad bramką.
- 23 min. - Wróbel z nadgarstka z okolicy bulika, pewnie łapie Murray.
- 21 min. - Świetna okazja Kasperlika, ale dobrze Murray.
- Zmiana bramkarzy za Raszkę wchodzi Marek.

- Koniec I tercji. Strzały: 16-7.
- 20 min - Urbanowicz pod bramkę ale Kasperlik został zablokowany przez obrońcę.
- 19 min. - Wróbel zza bramki, tam czekał Jarosz ale przy próbie strzału został zablokowany.
- 17 min. - Atak gospodarzy, zamieszanie pod bramką Murraya, próbował Urbanowicz i Jabornik.
- 15 min. - Zaskakujący strzał spod bandy Urbanowicza i na raty mrozi Murray.
- 13 min. - GOL! 1-2! Raszka ponownie zaskoczony, strzał zza bulika Klimienki znajduje drogę do bramki. Zasłaniał bramkarzowi Jefimienko.
- 12 min. - Komorski w świetnej sytuacji z trzech metrów niepilnowany uderzył po lodzie ale Raszka zamknął parkany.
- 12 min. - Urbanowicz zaatakował przy bandzie rywala rzucają przeciwnika i Kasperlika, który ucierpiał w tym starciu.
- 11 min. - Matusik pod swoją bramką fauluje Ubowskiego i będzie przewaga tyszan.
- 10 min. - Jass do Jabornika, strzał z pierwszego krążka odbija Murray.
- 9 min. - Próba zawiązania akcji przez gospodarzy, ale spalony gdyż za wcześniej wjechał Iossafov.
- 8 min. - Kilka minut sporo niedokładności i holowania krążka w tercji środkowej z obu stron.
- 5 min. - GOL! 1-1! Sawicki spod bandy do nieobstawionego pod bramką Jabornika a ten prostym strzałem obok parkanu Murraya doprowadza do wyrównania!
- 4 min. - Uderzenie spod niebieskiej, ale spokojnie i pewnie Murray łapie.
- 3 min . - Podanie pod bramkę, zamieszanie i krążek wyłuskał Murray.
- 2 min. - GOL! 0-1! Kontra GKSu Galant na drugą stronę do Witeckiego a ten uderzył z pierwszego krążka z okolicy bulika zaskakując Raszkę.
- 1 min. - Dwukrotnie Sawicki, ale radzi sobie Murray.
- 1 min. - Pierwsze wznowienie dla GKS Tychy.

Poprawiliśmy w ostatnich dniach działanie strony, prosimy szanownych naszych czytelników o klikanie w reklamy na Hokej.Net, aby dalej rozwijać stronę i ją utrzymywać. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!