06:54 2 min. Taavi Tiala #16 Rzucenie na bandę
06:54 10 min. Taavi Tiala #16 Kara za niesportowe zachowanie 10min
08:28 2 min. Štěpán Csamangó #94 Zahaczenie
26:37 2 min. Jiří Gula #89 Opóźnianie gry
27:59 2 min. Štěpán Csamangó #94 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:34 2 min. Bartosz Florczak #5 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:31 2 min. Erik Němec #14 Uderzanie kijem
36:04 2 min. Mateusz Wilusz #19 Spowodowanie upadku przeciwnika
43:09 2 min. Erik Němec #14 Atak kijem trzymanym oburącz
45:13 2 min. Jiří Gula #89 Przeszkadzanie
59:04 2 min. Jakub Šaur #33 Trzymanie przeciwnika
59:04 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
- 65 min. - Kontra gospodarzy, Piippo do Elo ten w dogodnej sytuacji ale prosto w Petraska!
- 65 min. - Mocno zza bulika Nemec, broni Spesny!
- 64 min. - Uderzenie Franka z bulika, łapie pewnie Spesny.
- 63 min. - Cracovia naciska w tercji gospodarzy.
- 62 min. - Kamiński do Brynkusa, po rykoszecie krążek minimalnie obok słupka.

- Koniec III tercji, będzie dogrywka ale już pierwsze punkty zdobywają gospodarze!
- 59 min. - W tym samym czasie sędziowie nałożyli karę dla gospodarzy za nadmierną ilość graczy na lodzie. Protestuje bok sanoczan, ale bez efektu. Dziwna decyzja!
- 59 min. - Bukowski faulowany w dogodnej sytuacji (59:04) i będzie kara dla Saura.
- 58 min. - Viikila zza obrońcy i odbija Petrasek.
- 58 min. - Filipek sam na sam ale nie zdołał pokonać Petraska!
- 56 min. - Strzał Bielca spod bandy łapie spokojnie Petrasek.
- 55 min. - Uderzał Kamiński odbija Spesny, zaraz z niebieskiej Gutwald ale ponownie bramkarz Sanoka.
- 54 min. - Uderzenie Nemeca zza zasłony, łapie Spesny.
- 54 min. - Petrasek bez problemu zatrzymuje strzał.
- 53 min. - Zagotowało się pomiędzy Jezkiem a Rąpała, wymiana uprzejmości
- 52 min. - Dwa groźne strzały gości, na posterunku Spesny.
- 50 min. - Cracovia przysnęła, próbuje zawiązać akcję w tercji gospodarzy.
- 49 min. - Franek z dwóch metrów przy słupku, parkanem odbija i mrozi gumę następnie Spesny.
- 48 min. - Kontra Cracovii, ale strzał obok bramki. Walczą dzielnie gospodarze z mocniejszym przeciwnikiem.
- 46 min. - Strzał Elo z bulika odbija Petrasek.
- 45 min. - W przewadze sanoczanie i atakują. Uderzenie Kamienieu po lodzie, ale parkanem odbija Petrasek.
- 44 min. - GOL! 2-2! Ogromne zamieszanie pod bramką Petraska, trzy strzały i Biały znajduje drogą do bramki!
- 43 min. - Sanoczanie rzucili się do ataku, kara dla Cracovii.
- 41 min. - GOL! 1-2! Rzut karny wykorzystuje Eetu Elo! Faulowany sam na sam był Bukowski przez Jezka.

- 38 min. - Krążek leżał tuż przed bramką Petraska , ale nie było nikogo aby dobić do bramki.
- 37 min. - Rykoszet pod bramką Spesnego i obok słupka przeleciał groźnie.
- 36 min. - Kara dla Nemca i gospodarze ponownie w przewadze. Czy tym razem zagrożą poważnie bramce Petraska?
- 34 min. - GOL! 0-2! Z niebieskiej huknął Gula zasłonięty Spesny po rykoszecie przepuścił gumę!
- 33 min. - Świetna interwencja Spesnego po strzale z metra Franka! Jak on to obronił, czeski golkiper przesunął się szybko do drugiego boku i jak długo wybronił strzał parkanem!
- 32 min. - Kara dla Florczaka, goście w przewadze.
- 30 min. - Filipek pod bramkę ale Biały z ostrego kąta trafił obok słupka.
- 29 min. - Cracovia dobrze przetrzymuje gumę w tercji rywala grając w osłabieniu.
- 28 min. - Ogromne zamieszanie pod bramką! Ale w gąszczu łyżew mrozi Petrasek gumę.
- 27 min. - Csamango wystrzelił krążek poza taflę i Cracovia zagra przez 37 sekund w podwójnym osłabieniu
- 27 min. - Gula wystrzelił krążek poza taflę i sanoczanie w przewadze.
- 26 min. - Indywidualnie Csamango, podał do Dziurdzi wolnego ale ten nieczysto uderzyło obok bramki.
- 25 min. - Dobosz z kontrą ale zablokowany strzał ląduje poza taflą.
- 25 min. - Strzał Guli po rykoszecie poza taflą.
- 24 min. - Przedobrzyli hokeiści Cracovii. Brynkus do Drzewieckiego ten na wprost bramki ale podał do Kamińskiego lecz broni z metra Spesny !
- 22 min. - Gra w tercji Sanoka ale bez groźnego strzału.

- Koniec I tercji. Na początku odsłony przeważali goście, ale później spotkanie się wyrównało i do głosu doszli sanoczanie.
- 19 min. - Indywidualnie Witan, ale przed bramką powstrzymany przez obrońców
- 18 min. - Kamiński z okolicy bulika, ale Spesny nie dał się zaskoczyć.
- 18 min. - Filipek minął dwóch rywali, ale groźny strzał z nadgarstka odbija Petrasek parkanem. Biały przy próbie dobitki zablokowany.
- 18 min. - Uderzenie spod niebieskiej Olearczyka odbija Petrasek.
- 17 min. - Florczak spod niebieskiej, ale prosto w bramkarza.
- 16 min. - Bukowski sam na sam, ale uderzył nad poprzeczką.
- 15 min. - Akcja Sanoka ale wrzutka spokojnie złapana przez Petraska.
- 14 min. - Franek po lodzie, odbija Spesny.
- 14 min. - Mocny strzał spod niebieskiej Gutwalda, ale nad bramką.
- 13 min. - Petrasek w zagrożeniu, ale łapie gumę.
- 12 min. - Groźnie Sanok, mocny strzał Olearczyka odbija Petrasek z dobitką Filipek ale zablokowany.
- 11 min - Kontra Franka ale po rykoszecie krążek poza taflą.
- 11 min. - Biłas z niebieskiej i łapie spokojnie Petrasek.
- 10 min. - Kontra Drzewieckiego ale strzał po lodzie odbija Spesny. Cracovia przetrzymała najpierw 3 na 5 a później 4 na 5.
- 10 min. - Biały przed szansą ale nieczysto trafił w krążek.
- 9 min. - Rywale zamknięci w hokejowym zamku, ale niedokładnie uderzył Rąpała.
- 8 min. - Bukowski przed bramkę ale Piippo nie trafił czysto w krążek.
- 7 min. - Kara dla Cracovii, ostro przy bandzie zaatakowany Demkowicz i kara 2+10 dla Tiali.
- 6 min. - Zamieszanie pod bramką Spesnego, próbował Csamango i Tiala - Spesny na posterunku.
- 5 min. - Franek z nadgarstka w poprzeczkę!
- 5 min. - Kamienieu spowodował upadek przeciwnika i 2 min na ławce kar.
- 4 min. - Mocny strzał z pierwszego Csamango, ale dobrze przesunął się Spesny.
- 3 min. - Gula spod bandy, łapie z łatwością do raka Spesny.
- 2 min. - GOL! 0-1! Mierzony strzał Tiali ląduje w bramce Spesnego!
- 1 min. - Z bulika groźnie Bezwiński, obok bramki.

Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2020/21! Zapraszamy do zakupy --- > http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5,55689,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20202021.html

#16 Maciej Witan ŚR 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#31 Kacper Wojciechowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#48 Michael Petrásek B 3 2.77 30 30 0 0 0 0 90.00 65:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 1