00:12 2 min. Konrad Filipek #10 Wysoko uniesiony kij
07:41 2 min. Patrik Spěšný #66 Opóźnianie gry
10:59 2 min. Teddy Da Costa #77 Atak kijem trzymanym oburącz
19:08 2 min. Łukasz Krzemień #44 Spowodowanie upadku przeciwnika
20:01 2 min. Kara tech. dla drużyny Opóźnianie gry
22:01 2 min. Maciej Bielec #79 Spowodowanie upadku przeciwnika
24:20 2 min. Ryan Glenn #47 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:01 2 min. Maciej Witan #16 Uderzanie kijem
30:29 2 min. Klemen Pretnar #7 Przeszkadzanie
56:38 2 min. Bogusław Rąpała #23 Spowodowanie upadku przeciwnika
60. min - Rąpała. Dobrze Saunders.
59. min - Sanoczanie w pełnum składzie.
58. min - Unia zbyt wolno rozgrywa zamek.
57. min - Kara dla Rąpały.
56. min - Unia pewnym krokiem zmierza do zwycięstwa. Biało-niebiescy nie forsują tempa.
55. min - Strzyżowski z grymasem bólu na twarzy zjechał do boksu.
54. min - Gol Heleniusa nieuznany.
54. min - Krążek znalazł się w sanockiej bramce. Trwa analiza wideo.
53. min - Demkowicz huknął spod niebieskiej. Bramkarz Unii spokojnie odbił ten strzał.
52. min - Bukowski sprawdził czujność Saundersa! Kanadyjczyk nie dał się zaskoczyć.
51. min - Teraz sanoczanie mocniej zaatakowali.
50. min - Teraz Da Costa w formacji ze Słoweńcami. Nik Zupanczicz sprawdza nowe rozwiązania.
48. min - Piotrowicz ładnie wyłożył gumę Malickiemu! Skrzydłowy Unii został dobrze zablokowany.
47. min - Ładna indywidualna akcja Flipka, zakończona celnym strzałem.
45. min - Da Costa teraz pojawił się w ataku z Sherbatovem i Trandinem.
45. min - Tempo spotkania opadło.
44. min - Biały! Jego uderzenie w ostatniej chwili zablokował Miłosz Noworyta.
43. min - Piotrowicz do Krzemienia! Nie ma czwartej bramki dla Unii.
42. min - Głośny doping z sektora L. Kibice zachęcają swoich ulubieńców do kolejnych goli
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

39. min - Olearczyk od zakrystii! Broni Saunders.
39. min - Przygodzki do Sherbatova. Ten wyprzedził rywali, wyhamował, ale nie oddał strzału.
38. min - Ładnie o krążek powalczył duet Garszyn i Oriechin.
37. min - Teraz okres nieco chaotycznej gry z obu stron.
35. min - Kalan uderzył z pełnego zamachu. Speszny broni jego strzał... kaskiem.
33. min - Gramy w pełnych składach.
32. min - Dobrze bronią się oświęcimianie. Już dwa razy wybili gumę z własnej tercji.
31. min - Kara dla Pretnara.
31. min - Uderzenie Pretnara, Speszny niepewnie. Dobitka Kalana! Niewiele zabrakło, a słoweński środkowy miałby na swoim koncie już drugiego gola.
30. min - GOOOL! 3:0! Wykorzystana przewaga. Zatko wzdłuż bramki do Kalana. Ten uderzył pod poprzeczkę
30. min - Przygodzki powalczył pod bramką, starając się dobić uderzenie Sherbatova. Speszny mrozi krążek.
29. min - Glen z niebieskiej. Guma znalazła się w raku Spesznego.
29. min - Kara dla Witana. Unia ponownie w przewadze.
28. min - Piotrowicz! Po podaniu Malickiego miał dobrą okazję. Nie ma gola.
27. min - Dobrze dwa razy interweniował Saunders.
26. min - Sanoczanie w przewadze. Nieźle wymieniają gumę.
25. min - Kara dla Glenna.
24. min - GOOOL! 2:0! Bezuszka uderzył z nadgarstka z okolic niebieskiej. Guma wylądowała w samym okienku bramki
23. min - Unia w przewadze. Coraz więcej dzieje się pod sanocką bramką.
22. min - Zatko faulowany. Ręka sędziego w górze, będzie kolejne wykluczenie dla gości.
22. min - Unia w pełnym zestawieniu, sanoczanie muszą się bronić.
21. min - Sanoczanie mieli 68 sekund gry w przewadze, ale już nie mają. Pojawili się za późno na lodzie i dostali karę.

20. min - Błąd Spesznego, ale Helenius nie zdołał go wykorzystać.
20. min - Olearczyk! Jak on tego nie strzelił? Miał przed sobą pustą bramkę.
20. min - Kara dla Krzemienia. Sanoczanie w przewadze.
19. min - Ładnie pomknął Teddy Da Costa. Uderzył z nadgarstka. Broni Speszny.
18. min - GOOOL! 1:0! Garszyn do Oriechina, ten wypalił z pierwszego krążka i guma znalazła się w siatce
17. min - Sanoczanie do tej pory oddali na oświęcimską bramkę bodajże trzy strzały. Żaden nie był kąśliwy.
16. min - Ogromna przewaga biało-niebieskich. Sęk w tym, że nie potrafią udokumentować jej zdobyciem gola.
15. min - Krążek tańczy w polu bramkowym sanoczan. Kowalówka próbował go wepchnąć! Sporo szczęścia mają goście.
14. min - Helenius próbował uderzenia od zakrystii! Nie ma gola.
14. min - Kalan z bekhendu. Niecelnie.
13. min - "Tadek" wyskoczył z boksu, podłączył się do akcji. Zatko do Noworyty, uderzenie doświadczonego wychowanka, ale broni Speszny.
12. min - Unia mądrze się broni.
11. min - Francuski napastnik złapał karę. Sanoczanie w przewadze.
11. min - Na lodzie pojawił się Da Costa.
11. min - Gramy w pełnych składach.
10. min - Koblar do Kalana. Ten uderzył, ale zadźwięczał tylko słupek.
10. min - Pretnar do Heleniusa. Soczyste uderzenie Fina, ale niecelne.
9. min - Sherbatov z bulika. Broni Speszny. Trandin nie zdążył dobić.
8. min - Kara dla Spesznego za wystrzelenie gumy poza lodowisko.
8. min - Piotrowicz z bulika! Speszny łapie krążek do raka.
7. min - Kolejna próba Garszyna! Tym razem uderzenie niecelne.
6. min - Kocioł pod sanocką bramką. Nie ma gola, gra przerwana.
6. min - Glenn do Sherbatova! Ten w sytuacji sam na sam ze Spesznym. Sanocki golkiper błysnął refleksem.
5. min - Sanoczanie jak na razie nie oddali strzału na oświęcimską bramkę.
4. min - Kowalówka przed bramkę do Garszyna! Ten uderzył, ale świetnie broni Speszny.
3. min - Filipek jest już na lodzie. Gramy w pełnych składach.
2. min - Kalan! Speszny zdążył złączyć parkany.
2. min - Wrzutka Glenna z niebieskiej, próba przekierowania przez Przygodzkiego.
1. min - Kara dla Filipka. Unia w przewadze.
1. min - Zaczynamy! W bramkach Saudners i Speszny.

Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2020/21! Zapraszamy do zakupy --- > http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5,55689,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20202021.html