2:4 Jakub Bukowski #8 ( Marcin Biały #88 ) +/-
16:53 2 min. Mateusz Rompkowski #97 Wysoko uniesiony kij
21:08 2 min. Filip Pesta #93 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
23:49 4 min. Marcin Biały #88 Wysoko uniesiony kij
39:07 2 min. Marek Strzyżowski #80 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:07 10 min. Marek Strzyżowski #80 Kara za niesportowe zachowanie 10min
57:49 2 min. Dawid Maciejewski #23 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:59 2 min. Maciej Rybak #24 Zahaczenie
- 60 min. - Groźny strzał Witana, odbija Kieler.
- 59 min. - Pesta w kontrze ale w ostatniej chwili Olearczyk wbił gumę wychodzącemu na czystą pozycję napastnikowi gospdoarzy.
- 57 min. - Zając uderzył z ostrego kąta, ale przy słupku ustawiony Spesny spokojnie łapie.
- 55 min. - Mocarski oko w oko ze Spesnym, miał już mało miejsca i broni Spesny!
- 54 min. - Elo do Sihvonena ten jednak w dobrej okazji nie zdołał pokonać Kielera.
- 53 min. - Vitek do Zająca, dobrze broni Spesny.
- 52 min. - GOL! 2-4! Kontra gości 2 na 1, Biały do Bukowskiego a ten uderzył pomiędzy parkany Kielera.
- 51 min. - Uderzenie Viikili zablokowane, zaraz uderzył Elo - na raty mrozi Kieler.
- 49 min. - Wołoszyk ucierpiał po starciu przy bandzie z Demkowiczem.
- 48 min. - Z dwóch metrów Sihvonen, odbija Kieler!
- 48 min. - Piippo dostał podanie przed bramkę, ale jego strzał odbija Kieler.
- 47 min. - Witan do Filipka, ale jego strzał obok słupka.
- 46 min. - Stoczniowiec zaatakował, ale broni Spesny.
- 45 min. - Kontra gości 2 na 1 ale Filipek uderzył w słupek!
- 44 min. - Uderzenie Zająca z niebieskiej, obok słupka.
- 41 min. - GOL! 2-3! Bramka kontaktowa dla gospodarzy! Vitek z niebieskiej wrzucił gumę, lot krążka zmienił Michał Rybak a guma wylądowała pod poprzeczką.

- Koniec II tercji.
- 40 min. - Kara dla Strzyżowskiego 2+10.
- 39 min. - GOL! 1-3! Pierwsza bramka dla gospodarzy, Zając bez kompleksów wjechał pomiędzy dwoma przeciwnikami i z bliska pokonał Spesnego strzałem po lodzie.
- 38 min. - Stasiewicz zza obrońcy, spokojnie Spesny odbija gumę.
- 37 min. - Z niebieskiej Kamienieu, odbija Kieler.
- 36 min. - Spesny na posterunku po strzale Mocarskiego.
- 35 min. - Elo uderza nad bramką, kontra gospodarzy ale Pesta nad bramką
- 35 min. - Z bliska Sihvonen, broni Kieler
- 34 min. - Olearczyk z niebieskiej, lot krążka zmienił Strzyżowski - łapie Kieler.
- 34 min. - Niedokładne podanie Mateusza Rompkowskiego i mamy uwolnienie.
- 30 min. - Spod niebieskiej Kamienieu, ale zbyt lekko i łapie Kieler.
- 29 min. - Vitek trzykrotnie próbował zagrozić bramce Spesnego, ale ten nie dał się pokonać!
- 28 min. - Vitek do Rompkowskiego na czystą pozycję, ten z okolicy bulika - łapie na raty Spesny.
- 27 min. - Sihvonen z daleka, odbija Kieler.
- 26 min. - Lehmann z niebieskiej po rykoszecie łapie Spesny.
- 26 min. - Witan do Strzyżowskiego, ten sam przed Kielerem ale trafia prosto w bramkarza.
- 25 min. - Świetnie Spesny z bliska broni strzał Vitka, który dobijał uderzenie Mocarskiego z niebieskiej!
- 24 min. - Na ławkę kar siada po konsultacji sędziowskiego Marcin Biały za atak wysokim kijem otrzymał 4 min.
- 21 min. - Na ławce kar Pesta. Dwa strzał z bliska Elo odbija Kieler!

- 20 min. - Zając wjechał z prawej strony, minął rywala - ale trafia w słupek
- 19 min. - Strzyżowski do Witana, ten jednak oko w oko z Kielerem i uderza w boczną siatkę
- 18 min. - Uderzenie Elo mrozi w parkanach Kieler.
- 17 min. - Na ławkę kar siada Mateusz Rompkowski.
- 16 min. - Wołoszyk niepilnowany wjechał przed bramkę, oddaje strzał ale odbija Spesny. Z niebieskiej poprawił mocno Maciejewski, Spesny na posterunku.
- 15 min. - Elo uderzył mocno nad poprzeczką
- 13 min. - GOL! 0-3! Już trzeci gol dla gości! Viikila efektownie wyłożył gumę do Elo a ten uderzył tuż przy słupku!
- 12 min. - Ogromne zamieszanie pod bramką Spesnego! Uderzał najpierw Zając a później Wołoszyk, ale bramkarz gości na odbija z bliska strzały rywali
- 11 min. - GOL! 0-2! Podanie pod bramkę Elo i z bliska gumę pakuje Viikila!
- 10 min. - Niedźwiecki wzdłuż bramki, ale nikt nie zdążył zamknąć akcji!
- 9 min. - Wrzutka gospodarzy pod bramkę Spesnego, ale krążek poza taflą.
- 6 min. - GOL! 0-1! Kontra gości Witan z Sihvonenem pojechali 2 na 1 i ten pierwszy wyłożył dokładnie gumę fińskiemu napastnikowi!
- 5 min. - Strzyżowski z trzech metrów ale po rykoszecie i odbija Kieler
- 4 min. - Pesta dostał podanie przed bramką, jego strzał z backhandu odbija Spesny
- 3 min. - Sporo wymian krążka, ale bez strzałów.
- 1 min. - Z lewej strony akcję przeprowadził Wołoszyk, jego strzał pewnie broni Spesny.
- 1 min. - Strzał Witana odbija Kieler

Uwaga! TRWAJĄ JUŻ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU dlatego Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Już jest! Zamów teraz Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2020/21! Zapraszamy do zakupy --- > http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5,55689,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20202021.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ
#21 Krystian Mocarski ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Kacper Niedźwiecki PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0