1:0 Kacper Guzik #10 ( Oskar Jaśkiewicz #40 ) +/-
2:0 Michal Vachovec #69 ( Mateusz Bepierszcz #11, Oskar Jaśkiewicz #40 ) +/-
(+) Bepierszcz #11, Guzik #10, Jaśkiewicz #40, Švec #62, Vachovec #69
(-) Bielec #79, Biłas #12, Demkowicz #38, Wilusz #19
(+1) 5/4 19:27
3:0 Alan Łyszczarczyk #88 ( Alexander Pettersson #17, Bartłomiej Neupauer #9 ) +/-
(+) Bepierszcz #11, Chaloupka #24, Jaśkiewicz #40, Švec #62, Vachovec #69
(-) Biały #88, Filipek #10, Olearczyk #9, Rąpała #23, Strzyżowski #80, Wilusz #19
55:13 2 min. Kamil Olearczyk #9 Spowodowanie upadku przeciwnika
Koniec meczu. W strzałach 37 do 26. STS postawił się Podhalu, ale 3 punkty zostają w Nowym Targu. Dziękujemy za uwagę.
60 min. - Gol dla Podhala! 6 sekund przed końcem meczu Vachovec trafia do pustej bramki. Wcześniej do krążka dojechał Svec i nagrał dobrze do swojego partnera z ataku. 4:2 dla Podhala.
60 min. – STS bez bramkarza. 43 sekundy do końca.
60 min. – Kamienieu strzelał z niebieskiej. Trener Zientara poprosił o czas.
59 min. – Fiński zaciąg Sanoka próbuje zmienić oblicze meczu.
58 min. – Szybkie wymiany akcji z obu stron, goście dążą do wyrównania, Podhale dąży do podwyższenia wyniku.
57 min. – Pettersson do Łyszczarczyka przed bramkę, nie zdołał pokonać bramkarza napastnik Podhala.
56 min. – Bepierszcz próbował sam rozwiązać akcję, ale Spesny nie dał się zaskoczyć przy krótkim rogu.
56 min. – Kara dla gości. Bomba Sveca po podaniu Jaśkiewicza.
55 min. – Shivonen w kontrze dogrywał do Viikili, ale za wysoko.
55 min. – Szansa Vachovca, ale przestrzelił.
54 min. – Svec po stracie gości wyszedł na czystą sytuację, szybko oddał strzał, broni Spesny.
53 min. – Neupauer mocno z bliska, świetna interwencja Spesnego.
53 min. – Chaloupka uderzał spod niebieskiej.
52 min. – Dwójkowa akcja Bepierszcza z Vachovcem, ale ten pierwszy niedokładny.
51 min. – Strzyżowski do Rąpały, strzał w gąszcz nóg przed bramką Wiedźmina.
50 min. - Za to Łyszczarczyk odpocznie 2 minuty, znowu kontrowersyjna decyzja sędziów. W strefie neutralnej.
50 min. - Bepierszcz przegrywa pojedynek ze Spesnym. Nie ma zmiany wyniku.
50 min. - Bepierszcz faulowany w akcji sam na sam. Będzie karny.
49 min. - Goście najwyraźniej próbują ugrać w tym meczu jakieś punkty.
48 min. - Gol dla STS. Goście łapią kontakt. Shivonen w zamieszaniu pod bramką wcisnął krążek nad parkanem Odrobnego do siatki. 3:2.
47 min. - Chaloupka, Worwa i Bartłomiej Wsół zrobili sporo zamętu w tercji gości.
46 min. – Bepierszcz górą, ale bramkarz miał dobrą widoczność, pewnie chwyta.
46 min. – Svec tym razem dołem, parkanem odbija Spesny.
45 min. - Neupauer dogrywał do Gajora, ten jednak nie trafił precyzyjnie w krążek.
44 min. – Bomba Demkowicza nad poprzeczką. Svec po drugiej stronie lodu bliski gola, barkiem broni Spesny.
43 min. - Piippo założył zamek, strzelał Elo, ale bez większego zagrożenia bramki gospodarzy.
42 min. - Witan, dwa razy groźnie pod bramką Odrobnego.
42 min. - Jaśkiewicz odesłany na ławkę kar, rzekomo za przeszkadzanie.
41 min. - Strzał Jaśkiewicza po rozegraniu z Vachovcem.
Zaczynamy III tercję. Podhale będzie grało w przewadze 1:49, jeżeli wcześniej nie strzeli bramki.
Koniec II tercji. Strzały 23 do 16. 3:1 prowadzą gospodarze. Przerwa.
40 min. – Jeszcze będzie wykluczenie dla gości.
40 min. – Neupauer z Petterssonem mądrze przetrzymali krążek z dala od własnej bramki. Sekundy kary ich kolegi z ataku upływają.
39 min. – Bepierszcz wychodził z kontrą, próbował dograć do Vachovca, ale nie przeszło to podanie w akcji 2 na 1.
38 min. – Łyszczarczyk odpocznie na ławce kar za atak łokciem.
38 min. – Pettersson mierzył pod poprzeczkę, barkiem obronił Spesny.
37 min. – Worwa pięknie wyłożył Słowakiewiczowi na środek, strzał napastnika Podhala w porę, dla gości, zablokowany.
37 min. – Ładne rozegranie Łyszczarczyka z Fabianem Kapicą, wymienili kilka podań w tercji gości, zabrakło oddania strzału.
36 min. – Svec nie przejął doskonałego podania Vachovca.
35 min. – Wsół wrzucił na bramkę, ale zorientował się w tym wszystkim Spesny, złapał, ale szybko uruchomił swoich zawodników.
34 min. – Goście atakują, dalej mają 1 zawodnika więcej. Próbują złapać kontakt.
33 min. - Gol dla STS. Rąpała po podaniu Strzyżowskiego przymierzył w okienko bramki Odrobnego. Podhale grało bez 2 zawodników. 3:1. Goście zmniejszają rozmiary porażki.
33 min. - Neupauer wyprowadził kontrę i huknął na poprzeczką.
32 min. – Wyprowadzony na strzał Etu Elo, ale zablokowali obrońcy.
31 min. – Vachovec za natarcie otrzymał karę. 5 na 3 przez 12 sekund.
31 min. – Wrzutka Olearczyka na bramkę, pewnie wyłapana przez Odrobnego.
31 min. – Słowakiewicz utrzymywał krążek daleko od swojej bramki.
30 min. – Będzie wykluczenie dla Gajora.
29 min. – Biały uderzał z niebieskiej, Odrobny czujnie przy krótkim rogu.
28 min. – Łyszczarczyk wjechał za niebieską STSu, wyjechał na środek i oddał mierzony strzał, minimalnie przestrzelił.
27 min. – Shivonen dynamicznie wjechał do tercji, ze zwodem, oddał strzał, ale nie ma gola.
26 min. - Pettersson wprowadził krążek do tercji gości i nagrywał do Łyszczarczyka, ale połapali się obrońcy.
25 min. - Indywidualna akcja Łyszczarczyka o mało nie zakończyła się powodzeniem, jeszcze Pettersson próbował dobijać.
25 min. - Filipek strzelał ze środka, ale Wiedźmin skrócił kąt i nie dał się zaskoczyć.
24 min. – Etu Elo niebezpiecznie strącał krążek przed bramką Odrobnego. Guma przeszła obok słupka.
23 min. – Bukowski próbował zawinąć z backhandu pod bramką Wiedźmina.
22 min. - Gol dla Podhala! Łyszczarczyk z najbliższej odległości nie daje szans bramkarzowi gości. 3:0 dla Podhala.
21 min. – Bepierszcz z Vachovcem ładnie wymienili krążek i wjechali do tercji gości, ale tam już skuteczna obrona graczy STS.
Zaczynamy II tercję.
Koniec I tercji. W strzałach 15 do 8. Podhale prowadzi 2 do 0. Przerwa.
20 min. – Gol dla Podhala! Piękna akcja w zamku, krążek jak po sznurku, Jaśkiewicz – Bepierszcz i natychmiastowy strzał Vachovca z niebieskiej. 2:0 dla Szarotek.
19 min. – Elo miał dwie szanse w kontrze w osłabieniu, potem Viikila, jak on tego nie strzelił…
19 min. – Będzie wykluczenie dla Bukowskiego.
18 min. – Strzyżowski sam wyjechał przed bramkę i próbował po lodzie wymanewrować Odrobnego. Obrońcy pomogli i nic z tego nie wyszło.
17 min. - Gol dla Podhala! Guzik dobił do pustej bramki, nad leżącym po interwencji Spesnym. 1:0 dla gospodarzy.
17 min. - Biały z ostrego kąta mierzył w okienko krótkiego rogu.
16 min. – Groźna kontra fińskiego ataku Sanoka, ale bez efektu bramkowego.
15 min. - Svec w pełnym biegu z prawej flanki, parkanem broni Spesny.
15 min. – Worwa dogrywał do Sulki na środek, ale obrońca Podhala minął się z krążkiem.
14 min. - Bartłomiej Wsół próbował po lodzie między parkanami bramkarza.
13 min. – Bombę Guzika z niebieskiej odbija parkanem Spesny.
12 min. – Trzy mocne uderzenia Białego, nie znajdują drogi do bramki. Jeszcze przed bramką miał szansę Viikila, Odrobny nie dał się oszukać.
11 min. - Goście nie kwapią się z założeniem zamka.
10 min. - Będziemy mieli pierwsze wykluczenie w tym meczu. Chaloupka odpocznie 2 minuty.
10 min. - Łyszczarczyk wykładał krążek przed bramkę, ale nie zorientowali się partnerzy.
9 min. - Wilusz uderzał z ostrego kąta.
8 min. - Kamienieu uderzał z niebieskiej, ale blokuje ten strzał Guzik.
7 min. - Słowakiewicz wyjechał zza bramki na strzał, ale nie wcisnął krążka do bramki.
6 min. - Bartłomiej Wsół i Worwa aktywni w tercji gości.
5 min. - Pettersson stempluje słupek bramki gości.
4 min. - Trójkowa akcja Svec Vachovec Bepierszcz, strzał tego ostatniego jednak nie znajduje drogi do siatki.
3 min. - Gajor objechał bramkę i próbował zaskoczyć Spesnego od zakrystii.
3 min. - Mrugała wrzucił na bramkę, szykował się do dobitki Guzik, ale Spesny nie wypuszcza krążka z raka.
2 min. - Łyszczarczyk dogrywał do Jaśkiewicza w akcji 2 na 1, ale obrońca STS przeciął podanie.
1 min. - Strzał Bepierszcza ze środka, mogło Podhale mocno wejść w ten mecz.
Zaczynamy.
Zapraszamy na relację na żywo z Nowego Targu. Tauron Podhale podejmuje Ciarko STS Sanok.
#50 Paweł Bizub B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 2 2.00 26 26 0 0 0 0 92.31 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer ŚR 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#17 Alexander Pettersson LS 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#25 Adrian Słowakiewicz ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0