32:18 2 min. Aleksandr Wasiljew #40 Atak łokciem
38:40 2 min. Hubert Demkowicz #38 Trzymanie przeciwnika
44:00 2 min. Karol Biłas #12 Trzymanie przeciwnika
47:47 2 min. Magnuss Jākobsons #65 Uderzanie kijem
50:00 2 min. Tomasz Kozłowski #18 Natarcie
50:23 2 min. Kamil Sikora #19 Atak kijem trzymanym oburącz
57:06 2 min. Michaił Syrojeżkin #13 Natarcie
57:06 2 min. Bogusław Rąpała #23 Spóźniony atak ciałem
57:43 2 min. Magnuss Jākobsons #65 Wysoko uniesiony kij
58:39 2 min. Mateusz Wilusz #19 Trzymanie przeciwnika
- 60 min - Koniec Meczu. Sanoczanie jedną nogą w fazie play-off!
- 59 min. - Seria kar dla obu drużyn.
- 56 min. - Sanoczanie wyjechali 2 na 1, Viikila do Elo, ale Porterowi guma przeturlała się po łapaczce.
- 54 min. - Rybczik z bulika nad bramką.
- 53 min. - Uderzenie Lescovsa odbija Spesny, wpada na niego Wasiljew i spada kask bramkarzowi z Sanoka! Sędziowie nie przerywają gdy uderzenie Wasiljewa już bez kasku odbija Spesny.
- 51 min. - GOL! 6-2! Elo dosłowie przestrzelił Portera, który przepuścił gumę pod łokciem.
- 51 min. - Przez 1:37 sanoczanie zagrają 5 na 3 po karze dla Kozłowskiego i Sikory
- 49 min. - GOL! 5-2! Sihvonen świetnie przed bramkę i Viikilka sam przed Porterem uderza pod poprzeczkę!
- 48 min. - Sihvonen przed bramkę, jego uderzenie odbija Porter. Zaraz Viikilka sam przed Porterem i trafia prosto w niego.
- 48 min. - Uderzenie Filipka odbija Porter, blisko dobitki do bramki Bukowski lecz faulowany. Przewaga gospodarzy.
- 47 min. - Mocny strzał Olearczyk odbijaką zatrzymuje gumę Porter.
- 47 min. - Krążek pod bramkę dostał Smal, ale nie zdołał sięgnąć gumy.
- 46 min. - Uderzenie Filipka z pierwszego krążka, łapie do raka Porter.
- 45 min. - GOL! 4-2! Najpierw Spesny zgubił kija, jednak po chwili zamieszania go już uzyskał. Ale nie zdążył się dobrze ustawił i Baszyrow z metra wpakował gumę przy krótkim słupku.
- 44 min. - Na ławkę kar trafia Biłas, w przewadze Zagłębie
- 44 min. - Radionow pod bramkę, ale sparował gumę do boku Spesny.
- 42 min. - Filipek wyprzedził Kozłowskiego po krążek przy bandzie, celnie podał przed bramkę a tam niepilnowany Witan uderzył prosto w Portera.
- 41 min. - Olearczyk pod bramkę, ale podbija gumę Porter.
- 41 min. - Lescovs mocno uderzył ale niecelnie.

- Koniec II tercji. Strzały: 9-13
- 40 min. - Kara w ostatniej minucie dla gospodarzy, w przewadze Zagłębie.
- 39 min. - GOL! 4-1! Elo do Viikili a ten w sytuacji sam na sam pokonuje Portera!
- 38 min. - Akcja Nikiforowa, który wjechał przed bramkę, ale dobrze zatrzymuje gumę w parkanach Spesny.
- 37 min. - Demkowicz spod bandy, ale uderzył nad bramką.
- 37 min.- Nikiforow na przeciw bramki - uderzył z nadgarstka, ale Spesny na posterunku.
- 36 min. - Elo chciał zaskoczyć bramkarza po długim rogu, ale broni Porter.
- 35 min. - Bukowski obrócił się z krążek, uderzył z półobrotu - odbija Porter a dobitka zablokowana !
- 33 min. - Strata sanoczan, uderzenie Kozłowskiego blokuje ofiarnie Piippo położył się na lodzie i zablokował strzał!
- 31 min - Smal uderzył zza obrońcy, odbija Spesny.
- 29 min. - Baszyrow pod bramkę do Wasiljewa a ten sam przed Spesny jednak bramkarz gospodarzy łapie gumę!
- 29 min. - Kontra Zagłębia i mrozi gumę Spesny.
- 28 min. - Sihvonen pod bramkę, ale nie opanował gumy Strzyżowski.
- 27 min. - Piippo wrzucił na bramkę, odbija Porter.
- 27 min. - Sihvonen z backhandu mrozi Porter. Bukowski zaatakowany przez Lescovsa. Kara dla gości.
- 26 min. - Bukowski z nadgarstka, odbija trzonkiem kija Porter.
- 26 min. - GOL! 3-1! Rąpała nie trafił w krążek z pierwszego - kontra gości 2 na 1 i strzał Baszyrowa wturlał się do bramki!
- 25 min. - Bukowski z Filipkiem 2 na 1, lecz ten drugi nie trafił w bramkę!
- 24 min. - Bernacki wjechał przed bramkę, ale uderzył w poprzeczkę!
- 24 min. - Groźny strzał Syrojeżkina, odbija Spesny.
- 23 min. - Kozłowski z daleka wrzucił gumę, ale spalony rozmyślny i wycofanie do tercji Zagłębia.
- 21 min. - Wasiljew z nadgarstka, łapie do raka Spesny.

- Koniec I tercji. Strzały: 9-9.
- 20 min. - Uderzenie Olearczyka, po łapaczce i słupku przechodzi obok bramki.
- 19 min. - GOL! 3-0! Świetnie podanie ze swojej tercji Biłasa i w sytuacji sam na sam Witan! Pierwszy strzał odbił Porter ale drugi był już skuteczny!
- 18 min. - GOL! 2-0! Dobitka z bliska Wilusza ląduje w bramce!
- 17 min. - Podcięty na niebieskiej Biłas przez Nikiforowa, przewaga gospodarzy.
- 15 min. - Dubinin uderzył z okolicy bulika, odbija Spesny.
- 14 min. - Akcja gospodarzy przez fiński atak, ale spalony.
- 13 min. - Rybczik uderzył nad bramką.
- 12 min. - Ogromne zamieszanie pod bramką Spesnego z bliska próbował Baszyrow, Wasiljew - broni Spesny!
- 11 min. - Lescovs uderzył ponad bramką.
- 10 min. - Na ławce kar Olearczyk, zamieszanie pod bramką i wybijają sanoczanie.
- 9 min. - GOL! 1-0! Elo wykorzystuje podanie pod bramkę Sihvonena i zaskakuje Portera!
- 9 min. - Rybczik z półobrotu próbował pod bramką i niewiele zabrakło aby świetna akcja zakończyła się golem
- 8 min. - Sanoczanie w drugiej minucie przewagi nie mogli wjechać do tercji rywala.
- 7 min. - Elo po nogach Dubinina i krążek ląduje wysoko na siatkę za bramką.
- 6 min. - Kamienieu podcięty pod swoją bramką, na ławkę kar wędruje Smal.
- 4 min. - Świetna sytuacja Filipka, ale nie potrzebnie zagrywał do Witana, który został zablokowany przed bramką.
- 4 min. - Uderzenie spod bandy Baszyrowa, odbija Spesny parkanem.
- 3 min. - Bukowski dostał podanie w uliczkę, uderzył ale prosto w Portera.
- 2 min. - Spod bandy Luszniak, odbija Spesny.
- 2 min. - Strzyżowski do Wilusza ale ten nieczysto trafił w krążek.
- 1 min. - Z boku uderzył Baryszow, odbija parkanem Spesny.

Cały czas TRWAJĄ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU, który wystartuje w pierwszym kwartale 2021 roku! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

#16 Maciej Witan ŚR 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#31 Kacper Wojciechowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Michał Naróg PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#78 Jewgienij Nikiforow LS 0 1 1 0 1 -1 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Cody Porter B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Aleksandr Rodionow PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Iwan Rybczik PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Kamil Sikora ŚR 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Igor Smal PS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Andrzej Stojek PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Michaił Syrojeżkin LO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#40 Aleksandr Wasiljew LO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0