06:08 2 min. Oskar Jaśkiewicz #88 Spowodowanie upadku przeciwnika
10:11 2 min. Marek Strzyżowski #80 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:25 2 min. Jakub Worwa #12 Trzymanie przeciwnika
23:21 2 min. Jauhienij Kamienieu #6 Trzymanie przeciwnika
23:30 2 min. Eetu Elo #96 Przeszkadzanie
31:27 2 min. Mateusz Wilusz #19 Trzymanie przeciwnika
33:18 2 min. Marek Strzyżowski #80 Atak kijem trzymanym oburącz
42:41 2 min. Petr Chaloupka #24 Trzymanie przeciwnika
45:42 2 min. Bartłomiej Neupauer #9 Ostrość
45:42 2 min. Damian Ginda #97 Ostrość
59:41 2 min. Mateusz Bepierszcz #11 Zahaczenie
Koniec. Goście zasłużenie wygrywają. Strzały 32 do 26. Dziękujemy za uwagę.
60 min. – Rąpała do Strzyżowskiego. Zablokowany strzał, 2 sekundy zostały.
60 min. – Jeszcze będzie kara za zahaczanie, dla Podhala oczywiście.
60 min. – Jeszcze strzał Wilusza broni parkanem Odrobny.
60 min. - Gol dla STS. Viikila do Shivonena, 2 na 1 na pustą bramkę. Koniec marzeń Podhala o punktach w tym meczu. 3:1 dla gości.
59 min. - Gol dla Podhala! Wdeptany. W końcu Spesny pokonany. Neupauer z Guzikiem do spóły. 2:1. Jest kontakt, będą emocje.
59 min. – Podhale bez bramkarza.
58 min. – Odrobny patrzy kiedy zjechać do boksu.
57 min. – Dwie świetne szanse Bukowskiego, dwa razy górą Odrobny.
57 min. – Worwa z najbliższej odległości nie zmieścił krążka między parkanami Spesnego.
56 min. – Bepierszcz dostał świetne podanie od Vachovca, uderzył bez zwłoki, ale Spesny jak w transie.
55 min. – Pettersson strzelał ze środka, obok, chwilę później słupek.
54 min. – Hiltunen potężnie z klepy spod niebieskiej, ale Spesny dzisiaj pracuje na zwycięstwo swojego zespołu.
54 min. – Gajor strzelał, potem Worwa, duże zamieszanie pod bramką, ofiarnie bronią goście.
53 min. – akcje w tercji STS, ale nie ma zagrożenia pod bramką Spesnego.
52 min. – Wsół uderzał po podaniu Sulki, Spesny spokojnie to broni.
51 min. – Świetne podanie Strzyżowskiego do Bukowskiego na sam na sam, ale spalony.
50 min. – Worwa w indywidualnej akcji, strzał z kijem poszedł w kierunku Spesnego, ale ciągle nie ma gola dla gospodarzy, coraz mniej czasu.
49 min. – Wsół zgubił krążek, Dobosz go wywalczył, ale nie dograł precyzyjnie.
48 min. – Svec z Vachovcem próbowali coś zdziałać pod bramką Spesnego, ale ten ciągle zachowuje czyste konto.
47 min. – Hiltunen zostawił Gajorowi, strzał w okienko, broni Spesny.
46 min. – Elo zza obrońcy mierzył pod poprzeczkę. Odrobny broni.
46 min. – Będą kolejne wykluczenia. Neupauer i Ginda.
46 min. – Neupauer zostawił Kamienieckiemu, jeszcze Pettersson poprawiał.
45 min. – Olearczyk wrzucał na bramkę, chwilę później bomba Rąpały z niebieskiej. Obok.
44 min. – Fiński zaciąg Sanoka wychodzi dzisiaj na przewagi i dobrze wygląda ich rozgrywanie.
43 min. – Wykluczenie dla Chaloupki za trzymanie. Faul w ataku. Dziwna decyzja.
43 min. – Jeszcze jedna wrzutka na bramkę Wielkiewicza, Guzik zasłaniał bramkarza i próbował strącać.
42 min. – Wielkiewicz backhandem od zakrystii. Przykrył krótki róg Spesny.
41 min. – Shivonen z Elo, 2 na 1, w asyście obrońców, nie doszło podanie do Elo.
41 min. – Vachovec pociągnął pod długim rogu, ale nad bramką.
Zaczynamy III tercję.
Koniec II tercji. Strzały 18 do 21.
40 min. – Sanok mądrze broni wyniku. Tercja bez bramek.
39 min. – Świetna szybka wymiana krążka Vachovca z Bepierszczem, to mogło zakończyć się bramką.
38 min. – Bukowski z pół obrotu, z bezpańskiego krążka zagroził bramce Odrobnego.
37 min. – Strzał Worwy po lodzie.
36 min. – Strzał Petterssona, ale z kolejnej przewagi Podhala rezultatu nie ma.
35 min. – Bryniczka przedarł się przy bandzie, ale osaczony przez rywali.
34 min. – Svec trafił w poprzeczkę.
34 min. – Atak kijem trzymanym oburącz. Sędziowie oddają kary. 5 na 3 Podhale, ale tylko przez 9 sekund.
33 min. – Pettersson wyprowadza na strzał Jaśkiewicza, Szwed jest najaktywniejszy w przewagach Podhala.
32 min. – Wilusz, zdaniem sędziów, trzymał Vachovca. Kara dla STS.
32 min. - Szybkie wymiany akcji z obu stron. Svec próbował zmieścić w krótki róg, Spesny bezbłędny.
31 min. - Elo z kontry zza obrońcy, z trudem broni Odrobny.
30 min. – Gajor sam próbował zza bramki, chwilę później Worwa. Napór Podhala.
29 min. – Pettersson z Chaloupką zakręcili obrońcami gości.
28 min. – Wrzutka Wielkiewicza na bramkę. Pewnie łapie Spesny.
27 min. - Szybkie wyjście STS, strzelał Shivonen.
27 min. - Znowu leży któryś z graczy Sanoka na lodzie.
26 min. - Bepierszcz z bliska próbował sam już po końcu przewagi.
25 min. - Jeszcze raz Sulka wyprowadzony na strzał przez Vachovca.
24 min. - Bomba Sulki. Broni Spesny.
24 min. - Będzie jeszcze jedno wykluczenie dla gości. 5 na 3 Podhale.
24 min. - Świetna indywidualna akcja Vachovca, wszedł jak między tyczki między obrońców, chwilę potem faulowany.
23 min. - Świetne podanie Guzika do Chaloupki przed bramkę, ale obrońca Podhala przestrzelił.
22 min. - Bochnak do Worwy w kontrze tuż po zakończeniu kary, młody napastnik Podhala miał szansę na sportowe odgryzienie się.
21 min. - Sanok w przewadze.
Zaczynamy II tercję.
Tercja pod znakiem ciągłej przewagi gości, udokumentowana zdobyciem 2 bramek. Strzały 7 do 19. Przerwa.
20 min. - Fiński atak Sanoka zrobił kolejny raz zamieszanie w zamku w tercji Podhala.
20 min. - Witan znowu świetnie wprowadził krążek i długo go chronił. Trzymany. Będzie wykluczenie dla Podhala.
20 min. - Bukowski dopadł do bezpańskiego krążka i natychmiast uderzył. Broni Wiedźmin.
19 min. - Bepierszcz minął dwóch rywali i uderzył precyzyjnie na bramkę, Spesny na posterunku.
19 min. - Viikila znowu znalazł się na środku przed bramką, strzał zablokowany mija bramkę gospodarzy.
18 min. - Svec sprytnie odegrał do Neupauera, Pettersson przyszedł na pomoc kompanom, ale pogubili się nowotarżanie w tej akcji.
17 min. - Groźny strzał Bukowskiego w jeździe spod niebieskiej, z pełnego zamachu, wyciągnął się jak struna Odrobny.
16 min. - Zamieszanie pod bramką gości, nie było tam precyzyjnego strzału.
15 min. - Kamieniecki po drugiej stronie lodu wrzucał na bramkę, pewnie wyłapuje to Spesny.
14 min. - Filipek strącał strzał Kamienieu przed bramką.
13 min. - Bochnak ładnie zwodem wyszedł na strzał, Spesny pewnie chwyta do raka.
12 min. - Kontra Sanoka w osłabieniu, strzelał Shivonen, jeszcze była dobitka, Odrobny broni parkanem.
11 min. – Tym razem kara dla sanoczanina, Marek Strzyżowski odpocznie 2 minuty.
10 min. - Gol dla STS. Shivonen wyjechał sam na sam prawym skrzydłem i zmieścił krążek w krótkim rogu, w okienko bramki Odrobnego. 2:0 dla gości.
9 min. – Strzał Biłasa zakończył długi zamek rozgrywany przez STS. Koniec kar Podhala.
8 min. – Gol dla STS. Strzyżowski z Rąpałą rozegrali w dwójkę krążek, precyzyjny strzał Strzyżowskiego i Odrobny pokonany. 1:0 dla gości.
8 min. - Elo z Viikilą rozegrali krążek, strzał obok bramki.
7 min. - Jaśkiewicz ukarany karą 2 minut.
6 min. - Witan ładnie wprowadził krążek do tercji Podhala, Sanok ciągle w przewadze i ta przewaga znowu będzie podwójna. Kolejna kara dla Szarotek. Znowu 10 minut.
5 min. - Strzyżowski do Wilusza ten do Rąpały, strzał, groźnie pod bramką Odrobnego.
4 min. - Koronkowo rozgrywają Finowie, kilka szans na otwarcie wyniku, najlepszą miał Viikila.
3 min. - Ostry mecz się nam robi. Hiltunen powędruje na ławkę kar, Bielec ostro zaatakowany przy bandzie.
3 min. - Piippo zbyt mocnym bodiczkiem potraktował Vachovca. Siły na lodzie się wyrównają.
2 min. - Strzyżowski zaatakowany wysokim kijem, będzie kara meczu dla Mrugały. 5 minut przewagi gości.
2 min. - Strzyżowski wjechał do tercji Podhala i uderzył, zablokowany strzał po kiju Mrugały ląduje nad pleksą.
1 min. - Shivonen na środek do Elo, nie oddał czystego strzału Fin, ale Sanok od początku atakuje.
Zaczynamy.
Zapraszamy na relację na żywo z Nowego Targu. Tauron Podhale podejmuje Ciarko STS Sanok.

Cały czas TRWAJĄ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU, który wystartuje w pierwszym kwartale 2021 roku! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ
#31 Ihar Brykun B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 2 2.02 26 26 0 0 0 0 92.31 59:30 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#77 Robert Mrugała LO 0 0 0 0 0 0 25 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer ŚR 1 0 0 0 1 -1 2 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Alexander Pettersson LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz ŚR 0 0 0 0 0 0 12 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0