21:27 2 min. Tomasz Kulas #89 Spowodowanie upadku przeciwnika
22:47 2 min. Aleksandr Wasiljew #40 Zahaczenie
27:10 2 min. Petr Chaloupka #24 Przeszkadzanie
28:01 2 min. Mateusz Bepierszcz #11 Ostrość
28:01 2 min. Jewgienij Nikiforow #78 Ostrość
34:07 2 min. Patryk Wsół #6 Atak kijem trzymanym oburącz
38:48 2 min. Patryk Wsół #6 Uderzanie kijem
48:54 2 min. Jewgienij Nikiforow #78 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:46 2 min. Emil Švec #62 Spóźniony atak ciałem
59:39 2 min. Kacper Guzik #10 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:59 2 min. Aleksandr Wasiljew #40 Uderzanie kijem
Koniec III tercji

60 min - koniec spotkania!!! Cenne zwycięstwo gości na Zimowym.
60 min - Czernik zjeżdża!!! Pół minuty w przewadze po wykluczeniu jednego z gości!
58 min - coraz mniej czasu na wyrównanie, Czernik zerka w stronę ławki oczekując decyzji trenera
56 min - Svec nie potrafił pokonać Czernika, bramkarz dobrze pilnował krótkiego słupka
55 min - Podhale w komplecie
54 min - kontra Podhala w osłabieniu, ale Czernik wygrał pojedynek z Petterssonem!!!
53 min - Svec odesłany na ławkę, szansa dla gospodarzy
53 min - Rybczik chciał zmieścić gumę przy słupku, Brykun domknął parkanem
51 min- Nikiforow wraca na taflę, Wasiljew w dogodnej okazji pudłuje
49 min - Guzik przed szansą na strzał do "pustaka", powstrzymany faulem przez Nikiforowa. Kara dla sosnowiczan.
48 min - Zagłębie nie potrafi się otrząsnąć po trzech ciosach gości!!! Koncertowa gra "Szarotek".
43 min - GOOOOL!!! Ależ piękna solowa akcja Hiltunena!!! Wymanewrował Czernika i zdjął pajęczynę z okienka bramki!!!! Czas dla gospodarzy.
43 min - GOOOOL!!! Svec trafia na 3:3!!!
42 min - GOOOOL!!! Neupauer po lodzie spomiędzy wąsów przymierzył tuż obok słupka i mamy kontaktowego gola!!!!
41 min - rozpoczynamy III tercję

Koniec II tercji

40 min - GOOOOL!!! Nikiforow z bulika po długim rogu i 3:1 dla Zagłębia!!! Ależ odwrócił się ten mecz!!!!
39 min - kolejne wykluczenie nałożone na gości.
39 min - GOOOOL!!!! Baszyrow wykończył świetne podanie Nikiforowa wzdłuż bramki i strzałem ponad nogą pokonał Brykuna!!!
37 min - komplet graczy na tafli. Mecz coraz bardziej wyrównany.
35 min - Zagłębie w przewadze, Baszyrow trafia w słupek!!!!
34 min - ależ okazja Nikiforowa!!! Strzał ofiarnir broni Brykun
34 min - krążek w bramce gospodarzy, ale wcześniej gra wstrzymana. Powrót do strefy neutralnej.
34 min - Czernik ma dzisiaj patent na Vachovca!!! Kolejny strzał zatrzymany!!!
32 min - Vachovec ponownie przegrywa pojedynek sam na sam z Czernikiem!!! Robi nam się mecz na Zimowym!
30 min - GOOOOL!!! Zagłębie wyrównuje po strzale w okienko Lescovsa!!! 10 sekund zabrakło nowotarżanom do wybronienia osłabienia.
29 min - podwójna przewaga Zagłębia. Na ławce Svec i Bepierszcz po stronie gości, Nikiforow po stronie gospodarzy
29 min - Bepierszcz z Nikiforowem wyjaśniają nieporozumienia na pięści!!! Jakie będą decyzje sędziów?
28 min - chwila oddechu dla obrony Zagłębia, gospodarze przez 2 minuty w przewadze
27 min - istna "obrona Częstochowy" pod bramką Czernika
26 min - Czernik show!!! Tym razem powstrzymany Svec!!! Co za mecz bramkarza Zagłębia!!!
25 min - Hiltunen zatrzymany w sytuacji sam na sam przez Czernika!!!
24 min - ofiarnie w obronie gospodarze, Podhale pomimo podwójnej przewagi nie potrafiło strzelić gola
23 min - Wasiljew jak bumerang chwilę po powrocie ponownie odesłany na ławkę kar, ponownie gramy 5 na 3
23 min - Kozłowski ofiarnie blokuje strzał Petterssona do pustej bramki!!! Nie ma gola!!!
22 min - kolejne wykluczenie dla gospodarzy, Podhale przez minutę w podwójnej przewadze
21 min - początek II tercji, Zagłębie ponownie w osłabieniu

Koniec I tercji

19 min - Czernik parkanem odbija strzał Vachovca w sytuacji sam na sam!
16 min - Svec z bulika, ale prosto w bramkarza
13 min - obydwie drużyny w komplecie, gospodarze nie zagrozili poważniej bramce Brykuna
11 min - tym razem Podhale w osłabieniu, szansa dla Zagłębia na wyrównanie
11 min -GOOOL!!!!! Na 2 sekundy przed końcem kary Naroga Adrian Gajor popracował na bramkarzu i zmienił krążek po strzale z niebieskiej Kubata!!!
9 min - Naróg na ławce kar, Zagłębie w osłabieniu
8 min - w końcu odpowiedź Zagłębia. Nikiforow z bulika, ale Brykun na posterunku.
7 min - Vachovec po lodzie tuż obok słupka! Rośnie przewaga "Szarotek"
6 min - słupek!!! Guzik nieznacznie się pomylił, strzał po długi rogu parkanem na słupek odbił Czernik!
5 min - Vachovec zza bramki do Sveca, ale obrońca zablokował strzał napastnika gości
2 min - pierwsza okazja dla gości, ale Czernik zdążył złączyć parkany
1 min - zaczynamy! Pierwsze wznowienie dla Podhala.
Podhale walczy o jak najwyższe miejsce w tabeli, Zagłębie - o zachowanie matematycznych szans na play offy.
Witamy ze Stadionu Zimowego w Sosnowcu. Zapraszamy na mecz Zagłębia z Tauron Podhalem Nowy Targ.

Cały czas TRWAJĄ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU, który wystartuje w pierwszym kwartale 2021 roku! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ
#15 Michał Naróg PO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#78 Jewgienij Nikiforow LS 1 1 1 0 2 0 4 2 0 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Mariusz Piotrowski LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Andrzej Stojek LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Michaił Syrojeżkin LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0