2:3 Zackary Phillips #77 Karny decydujący 65:00
06:20 2 min. Radosław Sawicki #13 Przeszkadzanie
15:08 2 min. Riku Sihvonen #13 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:26 2 min. Jakub Gimiński #94 Zahaczenie
26:07 2 min. Kamil Wróbel #15 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:55 2 min. Kamil Wróbel #15 Uderzanie kijem
56:20 2 min. Hubert Demkowicz #38 Przeszkadzanie
59:06 2 min. Bogusław Rąpała #23 Przeszkadzanie
62:00 2 min. Eemeli Piippo #95 Atak kijem trzymanym oburącz
- Będą rzuty karne!

- 65 min. - Efektownie łapie Nechvatal do raka strzał Viikili z dwóch metrów.
- 65 min. - Uderzenie Pasia z bulika, łapie Spesny.
- 65 min. - Sanoczanie przetrzymali karę.
- 65 min - Potężny strzał Phillipsa nad bramką.
- 64 min. - Strzał Górnego odbija Spesny!
- 63 min. - Zamieszanie pod bramką Spesnego, ale ten broni strzał Urbanowicza.
- 62 min. - Jastrzębianie cisną i cisną ale niedokładność w ich poczynaniach.
- 62 min. - Kara dla Piippo, w przewadze JKH
- 61 min. - Hovorka huknął z pierwszego krążka, po łapaczce i poprzeczce krążek wychodzi poza taflę.

- Mamy dogrywkę!

- 60 min. - Ogromne zamieszanie w polu bramkowym leży dwóch zawodników, przerwa w grze. Jastrzębie bez bramkarza przez 40 sekund!
- 59 min. - Kara dla gospodarzy, uderzał jeszcze Bryk - broni Spesny.
- 58 min. - GOL! 2-2! Ogromne zamieszanie pod bramkę i do bezpańskiego krążka dopadł Hovorka!
- 58 min. - Hovorka z pierwszego krążka z bulika, ale nie trafił w bramkę.
- 57 min. - Strzał Kostka i mrozi Spesny. O czas poprosił trener Kalaber (2:57 do końca)
- 56 min. - Kara dla Demkowicza, szansa dla gości.
- 55 min. - Strzał Wałęgi a następnie Pasia broni Spesny.
- 54 min. - Pod bramką gospodarzy przepychanki Filipek z Jassem mieli sobie coś do powiedzenia.
- 53 min. - GOL! 2-1! Viikila wycofał do Kamienieu a jego strzał odbił się od zawodnika JKH i wpadł do bramki!
- 52 min. - Spod niebieskiej z nadgarstka Strzyżowski i łapie pewnie Nechvatal.
- 51 min. - Strata pod bramką JKH, uderzał Elo z backhandu i odbija Nechvatal. Było groźnie.
- 51 min. - Uderzenie Wałęgi, obok bramki.
- 50 min. - Podanie Białego przed bramkę i Wilusz przed szansą, uderzenie broni Nechvatal.
- 50 min. - Horzelski spod bandy, łapie Spesny.
- 49 min. - Uderzenie Wróbla z bulika otarło się o słupek.
- 48 min. - Kolejna interwencja Spesnego, po strzale Pasia.
- 47 min. - Uderzenie Jassa z dwóch metrów, łapie Spesny.
- 47 min. - Spod bandy Sihvonen na chwilę odetchnienia i będzie wznowienie pod bramką gości.
- 46 min. - Świetne podanie dostał Sevcenko, ale uderzał przy krótkim słupku i zdążył parkan wystawić Spesny!
- 45 min. - Z bliska Paś dobijał strzał Wałęgi, na posterunku Spesny
- 44 min. - Zbyt koronkowo chcieli kontrę rozegrać goście i Rac nie sięgnął krążka pod bramką.
- 43 min. - Wróbel objechał bramkę, ale broni parkanem Spesny.
- 42 min. - Sevcenko wjechał w tercje rywala, jego uderzenie odbija Spesny.
- 41 min. - Uderzenie Urbanowicza zza bulika mija bramkę.

- Koniec II tercji. Strzały: 6-9
- 40 min. - Strzał Sawickiego z metra odbija Spesny.
- 40 min. - Uderzenie Bukowskiego, odbija Nechvatal.
- 39 min. - Górny niepilnowany, z trzech metrów uderzył obok słupka.
- 37 min. - Bukowski uderzył ponad poprzeczkę.
- 37 min. - Wróbel wytrącił kija Witana i sędzia odsyła go za uderzanie na ławkę kar.
- 37 min. - Sołtys pod bramkę, ale zbyt lekko i mrozi Spesny.
- 36 min. - Jastrzębie próbuje atakować, lecz tym razem spalony.
- 35 min. - Sawicki zmienił lot krążka przed bramką, ale obok słupka.
- 34 min. - Z bliska dobijał strzał kolegi Sołtys, prosto w bramkarza.
- 33 min. - Niepilnowany Hovorka miał na przeciw sobie tylko Spesnego, ale uderzył obok słupka.
- 31 min. - Viikila do Sihvonena, ten uderzył zza obrońcy z bulika - łapie Nechvatal.
- 29 min. - Kasperlik sam na sam, ale po łapaczce Spesnego guma przechodzi nad poprzeczką.
- 28 min. - Z bulika Sihvonen, odbija Nechvatal.
- 28 min. - Wrzutka Piippo obok bramki, poprawka zablokowana.
- 28 min. - Hovorka nie wykorzystał rzutu karnego, krążek przeszedł po kiju Spesnego (27:41).
- 27 min. - Witan faulował w sytuacji sam na sam Pasia i będzie rzut karny.
- 26 min. - Wróbel na niebieskiej faulował Witana, kolejny raz gospodarze w przewadze.
- 26 min. - Phillips dostał prezent od Filipka, ale jego strzał po łapaczce ląduje obok bramki.
- 25 min. - Kontra Urbanowicza, ale jego uderzenie łapie spokojnie Spesny.
- 24 min. - Gospodarze założyli zamek i z bliska uderzał Piippo, mrozi Nechvatal.
- 24 min. - Rac w doskonałej sytuacji praktycznie sam na sam w kontrze, ale uderzył obok bramki.
- 24 min. - Będzie kara Gimińskiego na Sihvonenie.
- 23 min. - Ponowił po wznowieniu strzałem z niebieskiej Jass, odbija Spesny.
- 23 min. - Jass spod bandy, łapie Spesny.
- 22 min. - Strzał Strzyżowskiego odbił się od zasłoniętego Nechvatala, bramkarz chwile był zdezorientowany.
- 21 min - Uderzenie Biłasa, łatwo łapie Nechvatal.
- 21 min. - Mocny strzał Bryka trafia w nogę Rąpały, który odczuł to uderzenie.
- 21 min. - Uderzenie Piippo obok bramki.

- Koniec I tercji. Strzały: 6-17.
- 20 min. - Mocny strzał z bulika Witana, odbija Nechvatal.
- 19 min. - Spesny wypuścił gumę i z bliska dobijał Kasperlik ale tym razem się nie pomylił.
- 18 min. - Urbanowicz z Hovorką wymienili się kilka razy krążkiem lecz wreszcie uciekł temu drugiemu krążek i wyszedł poza tercję.
- 18 min. - Kontra sanoczan 2 na 1, ale Sihvonen za długo holował krążek i nie dotarł do Viikili.
- 18 min. - Jastrzębianie od połowy tercji praktycznie nie wychodzą z tercji gospodarzy.
- 17 min. - GOL! 1-1! Uderzenie z bulika Phillipsa, Sawicki zasłonił bramkarza czym zaskoczył Spesnego.
- 16 min. - Pierwsza minuta bez sytuacji dla Jastrzębian w przewadze.
- 15 min. - Faul za bramką Sihvonena i przewaga gości.
- 14 min. - Wrzutka Jassa, łapie jak muchę Spesny.
- 14 min. - Zamieszanie pod bramką, ale znów Spesny na posterunku. Odbija strzały Sevcenko i Phillipsa.
- 13 min. - Urbanowicz z półobrotu uderzył z trzech metrów, zatrzymuje gumę Spesny.
- 13 min. - Zamieszanie pod bramką Spesnego po stracie Kamienieu. Próbował leżącego Spesnego pokonać Michałowski i Wróbel ale bez efektu.
- 12 min. - Z boku Wróbel, zbyt lekko i odbija Spesny.
- 12 min. - Petarda spod bandy Jassa nad spojeniem słupka z poprzeczką
- 11 min. - Mocne uderzenie Pasia z okolicy bulika, pewnie Spesny.
- 11 min. - Z metra Hovorka w doskonałej sytuacji ale uderza w Spesnego.
- 11 min. - Kasperlik uderzył z nadgarstka wysoko nad poprzeczką.
- 10 min. - W kontrze Jastrzębie 2 na 1, ale Sawicki sam chciał wykończyć sytuację lecz Spesny łapie na raty gumę do raka.
- 9 min. - Hovorka na przeciw bramki, ale po rykoszecie uderzył wysoko nad bramką.
- 8 min. - Z boku uderzył Jarosz, odbija Spesny
- 8 min. - Jass zablokował strzał Sihvonena, a dobitka obok bramki.
- 7 min. - W kontrze Jastrzębie podanie pod bramkę dostał Urbanowicz ale uderzył niedokładnie. Było blisko wyrównania.
- 6 min. - Karę w tercji ataku złapał Sawicki, który zderzył się z Piippo, w przewadze gospodarze.
- 6 min. - GOL! 1-0! Florczak wrzucił gumę z niebieskiej a lot krążka przed Nechvatalem zmienił Witan!
- 6 min. - Próbują nawiązać akcję goście, lecz póki co brakuje dokładności.
- 5 min. - Phillips pod bramkę, odbija Spesny.
- 4 min. - Elo pod bramkę, ale zablokowany w ostatniej fazie Viikila.
- 3 min - Filipek do Bukowskiego, ale jego strzał po rykoszecie ląduje na siatce otaczającej lodowisko.
- 2 min. - Pod bramkę wrzucił Horzelski, lot krążka zmienił Phillips i trafia w parkan Spesnego!
- 1 min. - Sihvonen wjechał w tercję rywala, uderzył ale odbija Nechvatal.

Cały czas TRWAJĄ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU, który wystartuje w pierwszym kwartale 2021 roku! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!