2:3 Tomasz Skokan #2 ( Maciej Witan #16, Hubert Demkowicz #38 ) +/-
13:38 2 min. Jakub Stasiewicz #10 Atak kijem trzymanym oburącz
22:46 2 min. Konrad Filipek #10 Atak kijem trzymanym oburącz
23:56 2 min. Bogusław Rąpała #23 Ostrość
31:00 2 min. Krystian Mocarski #21 Wysoko uniesiony kij
34:42 2 min. Riku Sihvonen #13 Atak kijem trzymanym oburącz
36:30 2 min. Karol Biłas #12 Zahaczenie
39:06 2 min. Oskar Lehmann #3 Trzymanie przeciwnika
59:11 2 min. Maciej Witan #16 Spowodowanie upadku przeciwnika
- 58 min. - Rzut karny dla sanoczan, faulowany Sihvonen. Sam poszkodowany wykonywał najazd - ale trafił w słupek.
- 47 min. - GOL! 2-3! Ogromne zamieszanie pod bramką i najprzytomniej Florczak wpycha gumę do bramki.
- 44 min. - Viikila do Elo, ten uderzył ale po barku Szczepkowskiego guma przeleciała nad poprzeczką.
- 41 min. - GOL! 2-2! Piippo spod niebieskiej, lot krążka zmienił Viikila i guma wylądowała pomiędzy parkanami Szczepkowskiego.

- Koniec II tercji. Strzały: 11-11
- 39 min. - Na ławce kar Lehmann, w przewadze tym razem goście.
- 38 min. - Witan próbował zaskoczyć Szczepkowskiego.
- 37 min. - GOL! 2-1! Maciej Rompkowski mierzonym strzałem tuż przy słupku zaskoczył Spesnego.
- 36 min. - Druga kara dla sanoczan, na ławce Biłas i gospodarze zagrają 5 na 3.
- 35 min. - Naciągana kara dla Sihvonena, który szturchał przy bandzie Mocarskiego. W przewadze gospodarze.
- 34 min. - GOL! 1-1! Zamieszanie pod bramką Pesta obraca się z gumą a jego strzał odbija się od słupka i wpada do bramki.
- 34 min. - Świetna sytuacja Pesty, z bliska odbija Spesny!
- 32 min. - Witan do Elo, ale nie trafił do pustej bramki z bulika.
- 31 min. - Szczepkowski spod kija Viikili wygarnął gumę.
- 31 min. - Mocarski uderzył w twarz kijem Łykę i w przewadze goście.
- 29 min. - Filipek spod niebieskiej, odbija Szczepkowski.
- 27 min. - Elo sam przed bramkarzem, obrócił się i od razu oddał strzał, odbija bramkarz.
- 26 min. - Bukowski sam na sam, ale broni Szczepkowski!
- 26 min. - Pesta uderzył obok bramki spod bandy.
- 25 min. - Mocny strzał Vitka, odbija Spesny.
- 23 min. - Rąpała poszarpał Lehmanna, który go sprowokował i sędzia nakłada karę dla sanoczanina. W przewadze 5 na 3 gospodarze.
- 23 min. - Z trzech metrów Mateusz Rompkowski, po rykoszecie nad bramką.
- 23 min. - Na ławkę kar siada Filipek.
- 22 min. - Trzykrotnie gospodarze zablokowani. Kontra sanoczan Witan do Bukowskiego ale ten z powietrza nie trafił w krążek.
- 21 min. - Strzał Strzyżowskiego odbija Szczepkowski.

- Koniec I tercji. Strzały: 8-12.
- 20 min. - Sihvonen do Elo, ten w czystej sytuacji ale bramkarz odbija z bliska parkanem.
- 19 min. - Mocarski zza obrońcy, odbija Spesny.
- 19 min. - GOL! 0-1! Elo spod niebieskiej wrzucił krążek, a spod łyżew Macieja Rompkowskiego wyłuskał Riku Sihvonen i uderzył pod poprzeczkę bramki gospodarzy.
- 19 min. - Witan do Filipka pod bramkę, ale ten zablokowany i łapie Szczepkowski.
- 18 min. - Strzyżowski do Demkowicza, ten z bulika z nadgarstka - mrozi Szczepkowski.
- 16 min. - Lehmann po rykoszecie nad bramką.
- 16 min. - Ponownie doskonała sytuacja Sihvonena, z bliska broni Szczepkowski i wybijają obrońcy z tercji.
- 15 min. - Strzał Sihvonena, odbija Szczepkowski.
- 14 min. - Kara dla Stasiewicza, w przewadze sanoczanie.
- 11 min. - Witan do Filipka, po rykoszecie krążek nad bramką.
- 10 min. - Strzał Pesty odbiaj Spesny.
- 9 min. - Strzał Elo z bulika odbija Szczepkowski.
- 8 min. - Na razie wyrównana gra i mało klarownych sytuacji pod bramkamki.
- 5 min. - Ruszył na bramkę Sihvonen, ale niedokładnie wycofał do Viikili.
- 3 min. - Kontra gospodarzy, Stasiewicz pod bramkę do Rompkowskiego Macieja ale jego strzał prosto w Spesnego.
- 3 min. - Uderzenie Elo obok bramki.
- 1 min. - Spesny mrozi uderzenie Pesty

Cały czas TRWAJĄ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ
#11 Wiktor Soliński B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Mikołaj Szczepkowski B 3 3.04 38 38 0 0 0 0 92.11 59:08 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#22 Dzmitryj Bandarenka PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#28 Stanisław Drozd-Niekurzak ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#3 Oskar Lehmann LO 0 1 0 1 1 0 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Gilbert Leśniak PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Bartosz Liśkiewicz LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Szymon Łabinowicz PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0