4:2 Bartłomiej Bychawski #24 ( Oskar Jaśkiewicz #96, Dominik Nahunko #57 ) +/-
5:2 Michaił Szabanow #44 ( Jegor Rożkow #43, Mikałaj Syty #89 ) +/-
5:3 Andrej Dubinin #8 ( Nikita Mickiewicz #26, Armen Khoperia #37 ) +/-
(+) Dubinin #8, Khoperia #37, Lundvald #88, Mickiewicz #26, Sikora #19
(-) Kalinowski #19, Kogut #68, Rodionow #2, Rożkow #43, Szkodienko #23
5/5 57:12
5:4 Tomasz Kozłowski #18 ( Jewgienij Nikiforow #78, Aleksandr Wasiljew #40 ) +/-
19:56 2 min. Oskar Jaśkiewicz #96 Spowodowanie upadku przeciwnika
22:55 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Jakub Blanik #87 Nadmierna liczba graczy na lodzie
26:17 2 min. Bartłomiej Bychawski #24 Trzymanie przeciwnika
34:49 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Jewgienij Nikiforow #78 Nadmierna liczba graczy na lodzie
40:53 2 min. Michaił Szabanow #44 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:57 2 min. Aleksandr Szkrabow #12 Przeszkadzanie
56:16 2 min. Michał Naróg #15 Atak kolanem

60 min - Ogromne emocje w ostatniej minucie gry. Oblężenie bramki Moldera oraz jego świetne interwencje.
59 min - GOOOL!!! 5:4! Ależ emocje na Tor-Torze! Torunianie mają przewagę już zaledwie jednego gola! Strzelcem czwartego gola dla gości jest Tomasz Kozłowski, a asystował Dominik Kasprzyk.
58 min - GOOOL!!! 5:3! Pogoń Zagłębia trwa! Dubinin wykorzystuje podanie Mickiewicza i umieszcza krążek w siatce.
57 min - GOOOL!!! 5:2! Ależ rozstrzelali się zawodnicy w końcówce 3. tercji! Zdobywcą piątego gola dla Stalowych Pierników jest drugi raz dziś Michaił Szabanow, a podawali mu Rożkow oraz Korczocha.
57 min - Michał Naróg ukarany za atak kolanem, 2-minutowy power-play dla gospodarzy.
56 min - GOOOL!!! 4:2! Sosnowczanie się nie poddają! Oskar Jaśkiewicz po znakomitym podaniu Bychawskiego przedłuża nadzieje Zagłębia.
55 min - GOOOL!!! Fantastyczna akcja torunian! Mimo gry w osłabieniu, świetna akcja Patryka Koguta zakończona strzałem Roberta Arraka, który był sam na sam z bramkarzem.
54 min - Kara dla zawodnika KH Energi. 2 minuty odsiedzi Szkrabau za przeszkadzanie.
54 min - Solidna interwencja Conrada Moldera. Jest dziś w dobrej formie.
53 min - Ładny strzał Olszewskiego z nadgarstka, ale minimalnie niecelny.
51 min - Dynamiczna gra obu zespołów.
49 min - Dobre podanie i późniejsze strącenie krążka w stronę bramki przez Kozłowskiego, ale Molder na posterunku.
46 min - Próba strzału Zająca, ale Kotuła wyłapuje krążek.
45 min - Od dłuższego czasu stroną dominującą w tym spotkaniu są gospodarze.
41 min - Michaił Szabanow ukarany za spowodowanie upadku przeciwnika.

Koniec 2. tercji

37 min - GOOOL!!! Michaił Szabanow podwyższa prowadzenie KH Energi! Rosjanin sfinalizował kapitalną akcję, w której podawali Jegor Rożkow i Robert Korczocha.
36 min - Świetna, dynamiczn akcja torunian, zwieńczona strzałem Arraka, ale skutecznie broni Kotuła.
35 min - Kolejna techniczna kara dla Zagłębia, za nadmierną ilość graczy na lodzie. Odbędzie ją Nikiforow.
35 min - Fatalny błąd obrony torunian, który prawie wykorzystał Kozłowski.
34 min - Bliski pokonania Moldera Lundvald, ale toruński golkiper skutecznie broni. Sosnowczanie zaczynają się rozkręcać.
33 min - Bardzo dynamiczna gra po obu stronach, ze wskazaniem na gospodarzy.
30 min - W przeciwieństwie do rywali, Zagłębianie mają problem ze skonstruowaniem groźnych, ofensywnych akcji.
30 min - Szabanow przed szansą na podwyższenie prowadzenia, ale dobrze broni bramkarz.
29 min - Trwa dominacja gospodarzy. Tym razem niewiele zabrakło Kogutowi, który ze znakomitej pozycji uderzył nieco ponad bramką Kotuły.
27 min - Świetnie z akcją poszedł Huhdanpaa, ale zabrakło tego, który by wykończył.
27 min - Bychawski został ukarany za trzymanie rywala i KH Energę czeka 2-minutowy power-play.
25 min - Blisko powtórzenia wyczynu Sytego był Robert Arrak, ale golkiper w porę zareagował i powstrzymał Estończyka.
23 min - Kara techniczna za nadmierną ilość graczy na lodzie dla sosnowczan. Odbędzie ją Jakub Blanik.
23 min - GOOOL!!! Mikałaj Syty po fantastycznej indywidualnej akcji umieszcza krążek w siatce! Stalowe Pierniki wychodzą na prowadzenie 2:1.

Koniec 1. tercji

20 min - W samej końcówce liczba graczy na lodzie się wyrównuje, bowiem za spowodowanie upadku przeciwnika ukarany Oskar Jaśkiewicz.
19 min - Bliski zdobycia bramki był Robert Arrak, lecz golkiper Zagłębia popisał się skuteczną paradą.
18 min - Trwa oblężenie toruńskiej bramki, sosnowczanie wciąż w liczebnej przewadze jednego gracza.
17 min - GOOOL!!! Goście wykorzystali grę 5 na 3 i doprowadzają do wyrównania. Po zamieszaniu pod bramką Moldera, strzelcem bramki jest Michaił Syrojeżkin.
16 min - Nieciekawie dzieje się na lodzie. Kolejny brzydki faul zawodnika z Grodu Kopernika, tym razem 2 minuty odsiedzi Rodionow za atak kijem trzymanym oburącz.
16 min - Damian Piotrowicz zwija się z bólu, zmuszony jest opuścić plac gry. Michał Zając ukarany na 5 minut za atak na bandę
13 min - Aleksandr Wasiljew ukarany za zahaczanie i najbliższe 2 minuty gry upłyną podczas przewagi gospodarzy.
12 min - Rożkow był o krok od strzelenia gola, ale fantastycznie obronił Marcel Kotuła.
10 min - Niewiele brakowało, by Stalowe Pierniki podwyższyły prowadzenie, aczkolwiek krążek trafił w słupek po strzale jednego z napastników.
10 min - GOOOL!!! Zamieszanie pod bramką Kotuły, które skutecznie wykorzystuje Lauri Huhdanpaa i wyprowadza KH Energę na prowadzenie!
9 min - Bardzo blisko zdobycia bramki był Kozłowski, ale minimalnie nad poprzeczką toruńskiej bramki.
8 min - Skuteczna interwencja Moldera.
6 min - Świetna szansa sosnowczan, ale Wasiljew nieczysto uderzył krążek i nie trafił do niemal pustej bramki.
4 min - Fantastyczną okazję miał Patryk Kogut, ale golkiper rywali na posterunku.
3 min - Inicjatywa od początku spotkania po stronie torunian.
2 min - Szabanow posyła strzał w kierunku bramki gości, lecz po małym kotle przy krążku Zagłębianie.

#87 Jakub Blanik PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Bartłomiej Bychawski LO 1 0 0 0 1 0 2 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Michał Naróg LO 0 1 1 0 1 -2 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#78 Jewgienij Nikiforow LS 1 1 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Kacper Opiłka LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#32 Damian Piotrowicz PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Martin Przygodzki LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Kamil Sikora ŚR 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Michaił Syrojeżkin PO 0 1 0 1 1 -2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#40 Aleksandr Wasiljew ŚR 0 1 0 1 1 -1 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0