1:0 Lukas Lundvald #88 ( Kamil Sikora #19, Nikita Mickiewicz #26 ) +/-
05:26 2 min. Aleksandr Rodionow #2 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:28 2 min. Bartłomiej Bychawski #24 Uderzanie kijem
43:03 2 min. Eryk Schafer #33 Przeszkadzanie
54:00 2 min. Tomasz Kozłowski #18 Atak kijem trzymanym oburącz

Koniec meczu! Zagłębie Sosnowiec wygrywa 1-0.
60. min - Przed szansą Bernacki na podwyższenie prowadzenia, jednak jego próba zatrzymana przez Moldera.
59. min - Czas dla gości!
59. min - Fiński golkiper musi wracać do bramki, bo wznowienie będzie w tercji obronnej Torunia.
59. min - Molder opuszcza toruńską bramkę i w sześciu będą próbowali wyrównać przyjezdni!
59. min - Zamieszanie pod bramką gospodarzy, ale wciąż nie ma trafienia dla graczy z Torunia.
58. min - Wasiljew wpierw doskonale dograł do kolegi z drużyny, który uderzył obok bramki, ale krążek wrócił do rosyjskiego gracza i ten z najbliższej odległości nie był w stanie pokonać Moldera!
57. min - Sosnowiczanie założyli zamek w tercji obronnej gości. Potężnie z bulika przymierzył Mickiewicz, ale bardzo niecelnie!
56. min - Arrak znakomicie znalazł swojego partnera z ofensywy, jednak ten huknął obok bramki.
55. min - Ależ było blisko wyrównania! Strzał zawodnika z Torunia z największym trudem obronił golkiper gospodarzy!
54. min - Szansa na wyrównanie dla gości, którzy zagrają w przewadze! Jednak lodowisko opuścił Arrak z grymasem bólu na twarzy.
52. min - Przed fenomenalną szansą stanęli dwaj zawodnicy gospodarzy, którzy wyjechali na jednego obrońcę z Torunia! Niestety dla sosnowiczan strzał z pierwszego krążka broni fiński golkiper.
51. min - Przygodzki mocno uderza obok bramki! Później szczęścia próbuje Rzeszutko, ale ten prosto w Moldera.
50. min - Znakomita technika użytkowa graczy Zagłębia Sosnowiec pozwala im na budowanie akcji w tercji torunian!
48. min - Świetnie Zając wymanewrował sosnowiecką obronę, objechał bramkę gospodarzy, ale jego podanie nie znalazło adresata.
47. min - Szabanow po raz kolejny próbuje zaskoczyć golkipera gospodarzy. Jednak ponownie górą Fiłonienko!
46. min - Kolejna niewykorzystana przewaga i goście już w pełnym zestawieniu.
44. min - Gospodarze założyli zamek w tercji obronnej torunian. Sikorski do Kozłowskiego przed bramkę, ale ten nie trafia w krążek.
42. min - Już na początku trzeciej tercji bliscy wyrównania byli torunianie, jednak bramkarz Zagłębia wciąż pozostaję niepokonany!
41. min - Przed nami ostatnie dwadzieścia minut regulaminowego czasu gry. Przy wznowieniu najprzytomniej zachował się zawodnik z Torunia, który wywalczył krążek dla swojej drużyny.

Koniec 2. tercji.
40. min - Ostatnie sekundy drugiej tercji spędziliśmy pod bramką Fiłonienki. Torunianie byli blisko wyrównania, ale rosyjski golkiper wyszedł z opresji obronną ręką.
39. min - Znakomity fragment gry gospodarzy, którzy ostrzeliwują toruńską bramkę!
38. min - Szabanow sprytnie uderza na bramkę Zagłębia Sosnowiec! Bramkarz gospodarzy musiał popisać się znakomitym refleksem, by obronić ten strzał.
37. min - Energa próbowała zawiązać akcję długim podaniem, ale nikt w tercji neutralnej nie przeciął gumy i przed nami wznowienie pod bramką fińskiego golkipera.
35. min - Po obronie we własnej tercji hokeiści z Sosnowca ponownie wysoko presują swojego rywala. Ta taktyka mogła dać im drugą bramkę, bo goście pogubili się we własnej tercji, jednak Molder stanął na wysokości zadania i odbił krążek.
34. min - Dużo pracy miał Fiłonienko, który w ciągu paru sekund musiał interweniować trzykrotnie! Wciąż bez bramki torunianie
33. min - Okazja dla przyjezdnych! Zamieszanie pod bramką golkipera gospodarzy, ale ten zostaję poturbowany przez Limme i pod bramką sosnowiczan rozpoczniemy grę.
32. min - Wyraźna przewaga torunian, którzy sporo czasu spędzają w tercji obronnej Zagłębia Sosnowiec.
30. min - W kontrze gospodarze! Bernacki posyła gumę wzdłuż bramki, ale Wasiljew jej nie sięga.
29. min - Kolejne indywidualne popisy tym razem Szabanow stanął przed szansą na wyrównanie, ale posłał krążek wysoko nad bramką Fiłonienki.
28. min - Szkodienko napędza atak torunian w przewadze, jednak bezskutecznie i zaczniemy pod bramką Moldera.
27. min - Sosnowiczanie wysoko w tercji obronnej torunian próbują odebrać krążek, jednak przyjezdni świetnie nad nim panują, co pozwala im w
budowaniu akcji ofensywnej.

Koniec 1. tercji.
19. min - Torunianie próbują szybko wyrównać, jednak ta sztuka się im nie udaję i wciąż niepokonany zostaję golkiper Zagłębia Sosnowiec!
17. min - GOOL! Błąd golkipera gości i w zamieszaniu krążek w bramce umieszcza Lukas Lundvald!
16. min - Przygodzki obsłużył Dubinina znakomitym podaniem! Ten z bekhendu próbował pokonać Moldera, ale górą golkiper gości, który zamroził gumę!
15. min - Patryk Kogut w świetnej indywidualnej akcji! Niestety dla niego w końcowej fazie zgubił krążek.
14. min - Przed okazją do pokonania bramkarza gości stanął Khoperia, ale uderzył obok bramki.
13. min - Tempo 1. tercji wyraźnie spadło i mamy wiele przerw w grze.
11. min - Sosnowiczanie pogubili się we własnej tercji obronnej. Fiłonienko zgubił kij, ale bez konsekwencji w postaci straconej bramki.
10. min - Dobre, szybkie tempo meczu, jednak wciąż musimy poczekać na pierwsze trafienie.
8. min - Świetna gra w defensywie torunian, którzy nie pozwolili sosnowiczanom na skuteczną grę w przewadze. Obie ekipy w pełnych zestawieniach.
6. min - Mamy pierwszą karę w meczu! Faulowany Nikiforow.
4. min - Nikiforow wycofuję krążek do Syrojeżkina ten strzela, jednak Molder broni i będziemy mieli wznowienie pod bramką gości.
3. min - Lepsi przy wznowieniu okazali się gospodarze, którzy ruszyli z kontrą na bramkę torunian, ale nie udało im się zdobyć bramki.
2. min - Mamy pierwsze uwolnienie w meczu. Grę zaczniemy pod bramką Zagłębia.
1. min - Rozpoczynamy starcie w Sosnowcu! Wznowienie dla przyjezdnych.