Hokej.net Logo

Aktualności: WSZYSTKIE

Znaleziono: 1585

Karasiński na dłużej w Sosnowcu

Stopniowo kompletowana jest kadra EC Będzin Zagłębia Sosnowiec. Tym razem podpis pod nowym kontraktem złożył Arkadiusz Karasiński. Nowa umowa obowiązywać będzie przez dwa lata, z możliwością przedłużenia o kolejny rok.

Trzy rozstania z GieKSą

Szefostwo GKS-u Katowice poinformowało swoich kibiców o trzech pożegnaniach. W sezonie 2024/2025 w barwach wicemistrzów Polski na pewno nie obejrzymy takich zawodników jak Shigeki Hitosato, Olli Iisakka oraz Miro Lehtimäki.

Jamajczyk zasilił szeregi Fudeko GAS Gdańsk

Jahwara Rennalls to najnowsze wzmocnienie na zapleczu TAURON Hokej Ligi, którego dokonało szefostwo Fudeko GAS Gdańsk. 26-letni obrońca do Polski trafia wprost ze Szwecji.

Kruczek: Spędziłem w Krakowie siedem pięknych lat

Maciej Kruczek to defensor, którego polskim kibicom nie trzeba przedstawiać. Reprezentant Polski po czterech latach wrócił do swojego byłego-nowego klubu, jakim jest Comarch Cracovia. – Bardzo się cieszę, że znowu będę mógł zagrać w zespole Cracovii. Jestem wręcz podekscytowany, że ponownie dane będzie mi zagrać przy Siedleckiego 7 – zaznaczył doświadczony obrońca.

Kolejny kontrakt w Toruniu. Johansson zostaje w "Stalowych Piernikach"

19 dzień czerwca oznacza 19 kontrakt w KH Enerdze Toruń. Tym razem podpis pod nową umową na sezon 2024/2025 złożył obrońca Albin Thyni Johansson.

Rusza nabór do "Szabli"

Uniwersytecka drużyna UHT Sabers Oświęcim poszukuje nowych zawodników do swojej drużyny, aby reprezentować ją w sezonie 2024/2025. Czeka ich solidny obóz przygotowawczy, w którym udział może wziąć każdy.

Bartłomiej Stępień nowym selekcjonerem kadry U16

Zmiany nastąpiły dzisiaj w sztabach szkoleniowych reprezentacji Polski. Dotknęło to również kadry do lat 16, która przywitała się z nowym trenerem, którym został Bartłomiej Stępień.

W drodze na szczyt - szkolenie kobiet w hokeju na lodzie

Oświęcimski klub UKHK Unia Oświęcim dostał się do drugiego etapu konkursu "Odlottowa jazda 2024", w którym hokeistki walczą o dodatkowe wsparcie finansowe ich klubu.

Rusza sprzedaż mistrzowskich karnetów

Re-Plast Unia Oświęcim, czyli obecny mistrz Polski ogłosił ceny karnetów na sezon zasadniczy 2024/2025. Sprzedaż abonamentów rozpocznie się już w czwartek.

Mistrzowie Polski dostali licencję!

Kolejny klub otrzymał akces na grę w TAURON Hokej Lidze w sezonie 2024/2025. Tym razem to mistrzowie Polski, Re-Plast Unia Oświęcim dostała licencję na grę w THL.

"Pasy" z licencją na grę w THL

Comarch Cracovia to kolejny zespół, który na pewno w przyszłym sezonie wystąpi w TAURON Hokej Lidze. Krakowski klub otrzymał dzisiaj licencję.

Kolejne licencje w THL. Jastrzębianie z nadzorem

GKS Katowice i JKH GKS Jastrzębie to kolejne kluby, które otrzymały licencje na grę w TAURON Hokej Lidze w sezonie 2024/2025. Jastrzębianie dostali licencję jednak pod pewnym warunkiem.

Kruczek zasila szeregi "Pasów"

Comarch Cracovia kontynuuje wzmacnianie swojej kadry na sezon 2024/2025 TAURON Hokej Ligi. Tym razem klub ze stolicy Małopolski sięgnął po swojego starego-nowego gracza, Macieja Kruczka.

Lisewski zostaje w KH Enerdze Toruń

Kolejny dzień przynosi nowe wieści kontraktowe. Tym razem podpis pod nową umową z KH Energą Toruń złożył niespełna 21-letni golkiper Maksymilian Lisewski.

Z Polski do Francji. Huhtela odchodzi z KH Toruń

Niespełna sezon trwała przygoda Atte Huhteli z KH Energą Toruń. 25-letni napastnik ma już nowy klub.

Amerykańskie wzmocnienie Fudeko GAS Gdańsk

Zespół Fudeko GAS Gdańsk, występujący na zapleczu TAURON Hokej Ligi, dokonał pierwszego wzmocnienia przed nadchodzącym sezonem 2024/2025 Młodzieżowej Hokej Ligi.

Zagraniczni sparingpartnerzy GKS-u Tychy

Działacze GKS-u Tychy zorganizowali swojej drużynie aż sześć meczów sparingowych. Co ciekawe nie ma tam żadnej drużyny z Polski.

Statystyczne podsumowanie po fazie grupowej MŚ. Część druga

Kto strzelił najwięcej bramek, który gracz najlepiej rozgrywał krążek, a kogo sędziowie najczęściej odsyłali na ławkę kar? Szczegóły poniżej.

Powołania na zgrupowanie KN Juniorek U18 w Wiśle

Już w przyszłym tygodniu rozpocznie się zgrupowanie reprezentacji Polski kobiet do lat 18 w Wiśle, które potrwa nieco ponad tydzień. Kogo powołała na to zgrupowanie Magdalena Jabłońska?

Wzrasta limit płacowy w NHL

Stało się to, o czym mówiło się od dłuższego czasu. Kluby z NHL w sezonie 2024/2025 będą mogły wydać więcej pieniędzy na kontrakty swoich graczy. O jakiej kwocie mówimy?

2024-06-100 NHL
© Copyright 2003 - 2024 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe