Hokej.net Logo

Regulamin Ligi Typerów


REGULAMIN TYPERA HOKEJOWEGO


1. Typer Hokejowy jest bezpłatnym konkursem, w którym udział może brać każda osoba po wcześniejszej rejestracji na portalu Hokej.Net

2. ZAKAZ rejestrowania więcej niż jednego konta przez tą samą osobę.

3. Przystąpienie do konkursu jest jednoznaczne z zaakceptowaniem warunków Regulaminu.

4. Biorąc udział w konkursie uczestnicy wyrażają zgodę na gromadzenie i przetwarzanie podanych przez nich danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.).

5. Konkurs trwa od 01.09.2022 r. do końca sezonu 2022/2023.

6. Organizatorem konkursu jest Polski Portal Hokejowy – www.hokej.net.

7. Użytkownik obstawia dokładny wynik meczu. Punktacja jest następująca:
3 punkty za dokładny wynik np. typ użytkownika 3-1 i takim samym rezultatem zakończył się mecz.
2 punkty za różnicę bramek np. typ użytkownika 2-1, a wynik meczu jest 3-2.
1 punkt za wygraną stronę np. typ użytkownika 3:1, a wynik meczu jest 8:5.

8. Do typowania będą wystawiane 2 weekendowe kolejki według terminarza PZHL. Typować będzie można mecze PHL, MHL, CHL, europejskich pucharów i reprezentacji Polski.

9. Wyniki można typować oraz edytować do godziny rozpoczęcia meczu.

10. Nagrody przyznawane dla Typera Sezonu:
- 1. miejsce: Nagroda specjalna, Zdjęcie z autografem i dedykacją wybranego zawodnika PHL, Zestaw kosmetyków Goldwell Men, hokejowe proporyczyki, smycz.
- 2 miejsce: Torebka/saszetka na dokumenty, Kubek z grafiką, Plecak z logo hokej.net, t-shirt.
- 3 miejsce: zestaw gadżetów reklamowych od Hokej.Net
- 4 miejsce: zestaw gadżetów reklamowych od Hokej.Net
- 5 miejsce: zestaw gadżetów reklamowych od Hokej.Net

Nagrody przyznawana dla Typera Miesiąca*:

- *lista dokładnych nagród będzie podawana w każdym osobnym artykule o zwycięzcach danego miesiąca.

- Jeżeli na pierwszych trzech miejscach będzie w sumie ex aequo więcej niż trzech użytkowników wygrają Ci, którzy mają lepsze miejsce w rankingu sezonu. Jeśli ta metoda nie przyniesie rezultatu w postaci wyłonienia trzech użytkowników wygrają Ci, którzy będą mieć lepszy bilans w ostatnich kolejkach. W wyjątkowych sytuacjach może decydować ranking z poprzedniego sezonu.

 

- Jeżeli w rankingu aktualnego sezonu użytkownicy na danym miejscu będą mieli tyle samo punktów o wyższej pozycji będzie decydować miejsce z rankingu z poprzedniego sezonu.

11. O zwycięzcach w danym miesiącu informować będą na Hokej.Net Administratorzy Serwisu w osobnym newsie. Dodatkowo zwycięzcy mają obowiązek zgłosić się z informacją o wygranej na email podany w newsie. Zwycięzcy są proszeni w miarę możliwości szybko przesłać dane do identyfikacji czyli imię i nazwisko, telefon oraz dane adresowe. 


12. W celu dokonania identyfikacji zwycięzcy, email zarejestrowanego użytkownika MUSI się zgadzać z wysłanym do nas emailem o zwycięstwie w danym miesiącu.

13. Nagrody będą wysłane lub przekazane do 21 dni od poinformowania zwycięzcy danego miesiąca. Wyjątkiem są koszulki z własnym wydrukiem, które wykonanie może potrwać do trzech tygodni.

14. Organizator zastrzega sobie prawo przerwania, zmiany lub przedłużenia Konkursu w razie wystąpienia przyczyn od niego niezależnych.

15. Gdy w ligowym spotkaniu zostanie zmieniony gospodarz, użytkownik powinien pilnować i sam zmienić typowany wynik zgodnie ze zmianami miasta rozgrywania spotkania.

16. W wyjątkowych sytuacjach organizator typera, będzie prosił wybranych użytkowników o weryfikacje jego typów dodanych na portalu (poprzez wysyłanie tych samych typów na email konto@hokej.net przed rozpoczęciem spotkań PHL, MHL, CHL, europejskich pucharów i reprezentacji Polski).

17. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu. Zmiana obowiązuje z chwilą opublikowania zmienionej wersji regulaminu na stronie internetowej www.hokej.net

18.  Organizator przez cały czas trwania typera będzie starał się o pozyskanie dodatkowych nagród, o których poinformujemy na łamach www.hokej.net

© Copyright 2003 - 2024 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe