I Runda |
1. kolejka |
2022-09-03 14:00 |
SMS PZHL Katowice
SMS PZHL
|
- |
Niedźwiadki Sanok
Niedźwiadki
|
0:2
(0:0, 0:1, 0:1)
|
2022-09-03 16:00 |
Unia Oświęcim
Unia
|
- |
JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS
|
3:2
(2:1, 0:1, 1:0)
|
2022-09-03 18:00 |
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
|
- |
Podhale Nowy Targ
Podhale
|
1:4
(0:0, 0:1, 1:3)
|
2022-09-03 18:00 |
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec
|
- |
Naprzód Janów
Janów
|
3:4
(0:2, 1:2, 2:0)
|
2022-09-03 19:15 |
Sokoły Toruń
Sokoły
|
- |
MOSM Tychy
MOSM Tychy
|
8:6
(1:3, 3:3, 4:0)
|
2022-09-07 17:00 |
MKS Cracovia
Cracovia
|
- |
Polonia Bytom
Polonia
|
2:5
(1:0, 0:3, 1:2)
|
2022-11-06 17:15 |
ŁKH Łódź
ŁKH Łódź
|
- |
SMS Toruń
SMS Toruń
|
3:5
(3:1, 0:2, 0:2)
|
2. kolejka |
2022-09-04 12:00 |
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec
|
- |
MOSM Tychy
MOSM Tychy
|
2:5
(0:0, 2:2, 0:3)
|
2022-09-04 12:00 |
SMS PZHL Katowice
SMS PZHL
|
- |
Podhale Nowy Targ
Podhale
|
5:0
(1:0, 3:0, 1:0)
|
2022-09-04 12:30 |
Sokoły Toruń
Sokoły
|
- |
Naprzód Janów
Janów
|
10:3
(3:0, 4:2, 3:1)
|
2022-09-04 12:30 |
JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS
|
- |
MKS Cracovia
Cracovia
|
1:4
(0:0, 1:0, 0:4)
|
2022-09-04 14:00 |
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
|
- |
Niedźwiadki Sanok
Niedźwiadki
|
5:4
(2:2, 3:1, 0:1)
|
2022-09-04 16:00 |
Unia Oświęcim
Unia
|
- |
Polonia Bytom
Polonia
|
4:1
(0:0, 3:1, 1:0)
|
3. kolejka |
2022-09-10 14:00 |
MKS Cracovia
Cracovia
|
- |
Unia Oświęcim
Unia
|
5:4
(2:2, 1:1, 2:1)
|
2022-09-10 17:00 |
Polonia Bytom
Polonia
|
- |
Niedźwiadki Sanok
Niedźwiadki
|
8:2
(2:1, 3:1, 3:0)
|
2022-09-10 17:00 |
SMS PZHL Katowice
SMS PZHL
|
- |
Naprzód Janów
Janów
|
2:1
k.
(1:0, 0:0, 0:1, d. 0:0, k. 1:0)
|
2022-09-10 17:15 |
SMS Toruń
SMS Toruń
|
- |
Sokoły Toruń
Sokoły
|
4:6
(2:1, 2:3, 0:2)
|
2022-09-10 17:15 |
ŁKH Łódź
ŁKH Łódź
|
- |
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec
|
0:5
(Walkower)
|
2022-09-10 17:15 |
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
|
- |
MOSM Tychy
MOSM Tychy
|
6:4
(2:2, 2:1, 2:1)
|
2022-09-10 18:00 |
JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS
|
- |
Podhale Nowy Targ
Podhale
|
2:4
(0:1, 1:1, 1:2)
|
4. kolejka |
2022-09-11 12:00 |
SMS Toruń
SMS Toruń
|
- |
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec
|
3:2
(0:0, 1:2, 2:0)
|
2022-09-11 12:00 |
SMS PZHL Katowice
SMS PZHL
|
- |
MOSM Tychy
MOSM Tychy
|
4:2
(1:1, 1:0, 2:1)
|
2022-09-11 12:45 |
JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS
|
- |
Niedźwiadki Sanok
Niedźwiadki
|
0:9
(0:3, 0:1, 0:5)
|
2022-09-11 13:45 |
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
|
- |
Naprzód Janów
Janów
|
4:3
(1:1, 2:2, 1:0)
|
2022-09-11 17:00 |
Polonia Bytom
Polonia
|
- |
Podhale Nowy Targ
Podhale
|
5:0
(2:0, 0:0, 3:0)
|
2022-09-11 17:15 |
ŁKH Łódź
ŁKH Łódź
|
- |
Sokoły Toruń
Sokoły
|
1:7
(1:0, 0:5, 0:2)
|
5. kolejka |
2022-09-17 12:30 |
MKS Cracovia
Cracovia
|
- |
Niedźwiadki Sanok
Niedźwiadki
|
9:3
(4:0, 3:2, 2:1)
|
2022-09-17 15:00 |
JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS
|
- |
Polonia Bytom
Polonia
|
3:11
(1:5, 1:3, 1:3)
|
2022-09-17 17:00 |
Naprzód Janów
Janów
|
- |
SMS Toruń
SMS Toruń
|
4:1
(1:0, 3:1, 0:0)
|
2022-09-17 17:00 |
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec
|
- |
SMS PZHL Katowice
SMS PZHL
|
3:6
(1:1, 1:1, 1:4)
|
2022-09-17 18:30 |
Sokoły Toruń
Sokoły
|
- |
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
|
4:2
(3:1, 0:0, 1:1)
|
2022-09-17 18:30 |
MOSM Tychy
MOSM Tychy
|
- |
ŁKH Łódź
ŁKH Łódź
|
2:1
(1:0, 1:0, 0:1)
|
2022-09-17 19:00 |
Unia Oświęcim
Unia
|
- |
Podhale Nowy Targ
Podhale
|
6:3
(3:0, 2:1, 1:2)
|
6. kolejka |
2022-09-18 00:00 |
MKS Cracovia
Cracovia
|
- |
Podhale Nowy Targ
Podhale
|
7:2
(3:0, 2:0, 2:2)
|
2022-09-18 11:30 |
Sokoły Toruń
Sokoły
|
- |
SMS PZHL Katowice
SMS PZHL
|
1:2
(0:0, 1:1, 0:1)
|
2022-09-18 12:00 |
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec
|
- |
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
|
4:5
d.
(1:1, 3:2, 0:1, d. 0:1)
|
2022-09-18 12:15 |
MOSM Tychy
MOSM Tychy
|
- |
SMS Toruń
SMS Toruń
|
6:3
(1:1, 0:2, 5:0)
|
2022-09-18 15:30 |
Unia Oświęcim
Unia
|
- |
Niedźwiadki Sanok
Niedźwiadki
|
3:4
(0:2, 1:1, 2:1)
|
2022-09-18 17:00 |
Naprzód Janów
Janów
|
- |
ŁKH Łódź
ŁKH Łódź
|
5:4
d.
(1:1, 3:1, 0:2, d. 1:0)
|
7. kolejka |
2022-10-01 15:00 |
MOSM Tychy
MOSM Tychy
|
- |
Polonia Bytom
Polonia
|
3:7
(1:4, 0:1, 2:2)
|
2022-10-01 15:45 |
SMS Toruń
SMS Toruń
|
- |
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
|
5:6
(2:2, 1:2, 2:2)
|
2022-10-01 17:00 |
Naprzód Janów
Janów
|
- |
JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS
|
3:1
(0:0, 1:1, 2:0)
|
2022-10-01 17:00 |
Unia Oświęcim
Unia
|
- |
Sokoły Toruń
Sokoły
|
3:4
k.
(1:1, 0:1, 2:1, d. 0:0, k. 1:3)
|
2022-10-01 17:15 |
ŁKH Łódź
ŁKH Łódź
|
- |
SMS PZHL Katowice
SMS PZHL
|
1:2
(0:1, 1:1, 0:0)
|
2022-10-01 17:30 |
Podhale Nowy Targ
Podhale
|
- |
Niedźwiadki Sanok
Niedźwiadki
|
4:3
(1:1, 2:1, 1:1)
|
2022-10-01 18:30 |
MKS Cracovia
Cracovia
|
- |
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec
|
4:2
(2:1, 0:1, 2:0)
|
8. kolejka |
2022-10-02 11:30 |
MKS Cracovia
Cracovia
|
- |
Sokoły Toruń
Sokoły
|
3:4
k.
(1:2, 1:0, 1:1, d. 0:0, k. 1:2)
|
2022-10-02 12:45 |
SMS Toruń
SMS Toruń
|
- |
SMS PZHL Katowice
SMS PZHL
|
3:4
(2:1, 0:2, 1:1)
|
2022-10-02 13:15 |
MOSM Tychy
MOSM Tychy
|
- |
JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS
|
2:4
(1:1, 0:2, 1:1)
|
2022-10-02 14:15 |
Unia Oświęcim
Unia
|
- |
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec
|
6:1
(3:0, 1:0, 2:1)
|
2022-10-02 17:00 |
Naprzód Janów
Janów
|
- |
Polonia Bytom
Polonia
|
4:3
(2:0, 1:1, 1:2)
|
2022-10-02 17:15 |
ŁKH Łódź
ŁKH Łódź
|
- |
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
|
3:4
(1:2, 1:2, 1:0)
|
9. kolejka |
2022-10-08 12:00 |
SMS PZHL Katowice
SMS PZHL
|
- |
Unia Oświęcim
Unia
|
3:2
(0:1, 2:1, 1:0)
|
2022-10-08 16:00 |
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
|
- |
MKS Cracovia
Cracovia
|
4:3
k.
(0:2, 1:0, 2:1, d. 0:0, k. 3:2)
|
2022-10-08 17:00 |
Naprzód Janów
Janów
|
- |
MOSM Tychy
MOSM Tychy
|
4:3
(3:0, 1:2, 0:1)
|
2022-10-08 17:00 |
Polonia Bytom
Polonia
|
- |
SMS Toruń
SMS Toruń
|
4:1
(1:0, 2:1, 1:0)
|
2022-10-08 17:15 |
Sokoły Toruń
Sokoły
|
- |
Podhale Nowy Targ
Podhale
|
5:1
(2:0, 2:1, 1:0)
|
2022-10-08 18:30 |
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec
|
- |
Niedźwiadki Sanok
Niedźwiadki
|
4:1
(1:1, 0:0, 3:0)
|
2022-10-08 19:45 |
JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS
|
- |
ŁKH Łódź
ŁKH Łódź
|
5:1
(1:0, 2:1, 2:0)
|
10. kolejka |
2022-10-09 12:00 |
SMS PZHL Katowice
SMS PZHL
|
- |
MKS Cracovia
Cracovia
|
2:1
(0:0, 2:0, 0:1)
|
2022-10-09 12:15 |
Sokoły Toruń
Sokoły
|
- |
Niedźwiadki Sanok
Niedźwiadki
|
4:1
(1:0, 2:0, 1:1)
|
2022-10-09 12:15 |
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec
|
- |
Podhale Nowy Targ
Podhale
|
3:5
(0:1, 2:3, 1:1)
|
2022-10-09 13:45 |
JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS
|
- |
SMS Toruń
SMS Toruń
|
2:3
k.
(2:0, 0:1, 0:1, d. 0:0, k. 1:2)
|
2022-10-09 15:15 |
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
|
- |
Unia Oświęcim
Unia
|
2:5
(0:3, 1:2, 1:0)
|
2022-10-09 17:00 |
Polonia Bytom
Polonia
|
- |
ŁKH Łódź
ŁKH Łódź
|
10:2
(1:1, 3:0, 6:1)
|
11. kolejka |
2022-10-15 12:30 |
MKS Cracovia
Cracovia
|
- |
ŁKH Łódź
ŁKH Łódź
|
8:5
(4:1, 0:1, 4:3)
|
2022-10-15 16:00 |
Sokoły Toruń
Sokoły
|
- |
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec
|
3:2
d.
(1:1, 0:0, 1:1, d. 1:0)
|
2022-10-15 16:30 |
Podhale Nowy Targ
Podhale
|
- |
Naprzód Janów
Janów
|
3:5
(1:2, 2:0, 0:3)
|
2022-10-15 17:00 |
SMS PZHL Katowice
SMS PZHL
|
- |
Polonia Bytom
Polonia
|
0:3
(0:1, 0:2, 0:0)
|
2022-10-15 18:00 |
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
|
- |
JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS
|
7:4
(3:1, 0:3, 4:0)
|
2022-10-15 18:00 |
Niedźwiadki Sanok
Niedźwiadki
|
- |
MOSM Tychy
MOSM Tychy
|
7:6
(4:3, 2:2, 1:1)
|
2022-10-15 19:30 |
Unia Oświęcim
Unia
|
- |
SMS Toruń
SMS Toruń
|
6:3
(1:0, 2:2, 3:1)
|
12. kolejka |
2022-10-16 11:15 |
MKS Cracovia
Cracovia
|
- |
SMS Toruń
SMS Toruń
|
4:3
k.
(0:0, 1:3, 2:0, d. 0:0, k. 2:1)
|
2022-10-16 12:00 |
SMS PZHL Katowice
SMS PZHL
|
- |
JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS
|
3:2
(0:1, 2:1, 1:0)
|
2022-10-16 13:15 |
Podhale Nowy Targ
Podhale
|
- |
MOSM Tychy
MOSM Tychy
|
6:2
(3:1, 1:1, 2:0)
|
2022-10-16 14:15 |
Unia Oświęcim
Unia
|
- |
ŁKH Łódź
ŁKH Łódź
|
7:6
(3:2, 4:1, 0:3)
|
2022-10-16 15:15 |
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
|
- |
Polonia Bytom
Polonia
|
5:9
(1:2, 2:4, 2:3)
|
2022-10-16 17:30 |
Niedźwiadki Sanok
Niedźwiadki
|
- |
Naprzód Janów
Janów
|
4:2
(2:0, 1:1, 1:1)
|
13. kolejka |
2022-10-29 13:00 |
MKS Cracovia
Cracovia
|
- |
Naprzód Janów
Janów
|
4:7
(0:0, 3:5, 1:2)
|
2022-10-29 15:15 |
MOSM Tychy
MOSM Tychy
|
- |
Unia Oświęcim
Unia
|
2:5
(1:2, 0:2, 1:1)
|
2022-10-29 17:00 |
SMS Toruń
SMS Toruń
|
- |
Niedźwiadki Sanok
Niedźwiadki
|
4:2
(1:1, 1:1, 2:0)
|
2022-10-29 17:00 |
Polonia Bytom
Polonia
|
- |
Sokoły Toruń
Sokoły
|
6:2
(4:1, 2:1, 0:0)
|
2022-10-29 18:15 |
ŁKH Łódź
ŁKH Łódź
|
- |
Podhale Nowy Targ
Podhale
|
5:9
(1:2, 2:4, 2:3)
|
2022-10-29 18:15 |
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
|
- |
SMS PZHL Katowice
SMS PZHL
|
2:3
(1:2, 1:1, 0:0)
|
2022-10-29 19:45 |
JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS
|
- |
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec
|
4:3
d.
(2:1, 1:2, 0:0, d. 1:0)
|
14. kolejka |
2022-10-30 12:15 |
MOSM Tychy
MOSM Tychy
|
- |
MKS Cracovia
Cracovia
|
6:10
(0:6, 4:0, 2:4)
|
2022-10-30 12:30 |
SMS Toruń
SMS Toruń
|
- |
Podhale Nowy Targ
Podhale
|
1:7
(0:3, 1:2, 0:2)
|
2022-10-30 13:45 |
JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS
|
- |
Sokoły Toruń
Sokoły
|
5:3
(2:1, 1:0, 2:2)
|
2022-10-30 17:00 |
Polonia Bytom
Polonia
|
- |
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec
|
5:1
(2:0, 0:0, 3:1)
|
2022-10-30 17:15 |
ŁKH Łódź
ŁKH Łódź
|
- |
Niedźwiadki Sanok
Niedźwiadki
|
5:4
d.
(1:1, 1:2, 2:1, d. 1:0)
|
2022-10-30 20:00 |
Unia Oświęcim
Unia
|
- |
Naprzód Janów
Janów
|
4:2
(1:0, 0:0, 3:2)
|
II Runda |
15. kolejka |
2022-11-05 15:30 |
JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS
|
- |
Unia Oświęcim
Unia
|
6:7
(0:5, 4:2, 2:0)
|
2022-11-05 15:30 |
Polonia Bytom
Polonia
|
- |
MKS Cracovia
Cracovia
|
6:1
(3:0, 1:1, 2:0)
|
2022-11-05 15:45 |
MOSM Tychy
MOSM Tychy
|
- |
Sokoły Toruń
Sokoły
|
2:3
d.
(0:0, 1:1, 1:1, d. 0:1)
|
2022-11-05 17:00 |
Podhale Nowy Targ
Podhale
|
- |
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
|
4:2
(1:0, 2:1, 1:1)
|
2022-11-05 17:00 |
SMS Toruń
SMS Toruń
|
- |
ŁKH Łódź
ŁKH Łódź
|
4:3
d.
(1:1, 1:0, 1:2, d. 1:0)
|
2022-11-05 17:00 |
Naprzód Janów
Janów
|
- |
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec
|
7:1
(1:0, 3:0, 3:1)
|
2022-11-05 18:45 |
Niedźwiadki Sanok
Niedźwiadki
|
- |
SMS PZHL Katowice
SMS PZHL
|
4:3
(0:1, 2:0, 2:2)
|
16. kolejka |
2022-11-04 18:15 |
MKS Cracovia
Cracovia
|
- |
JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS
|
9:1
(0:0, 5:0, 4:1)
|
2022-11-06 12:45 |
Naprzód Janów
Janów
|
- |
Sokoły Toruń
Sokoły
|
3:2
(1:1, 0:0, 2:1)
|
2022-11-06 13:00 |
MOSM Tychy
MOSM Tychy
|
- |
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec
|
2:3
(1:0, 0:2, 1:1)
|
2022-11-06 14:45 |
Podhale Nowy Targ
Podhale
|
- |
SMS PZHL Katowice
SMS PZHL
|
3:5
(0:0, 0:3, 3:2)
|
2022-11-06 17:00 |
Polonia Bytom
Polonia
|
- |
Unia Oświęcim
Unia
|
13:3
(3:1, 6:2, 4:0)
|
2022-11-06 18:45 |
Niedźwiadki Sanok
Niedźwiadki
|
- |
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
|
5:4
d.
(3:2, 0:2, 1:0, d. 1:0)
|
17. kolejka |
2022-11-18 15:00 |
Unia Oświęcim
Unia
|
- |
MKS Cracovia
Cracovia
|
7:3
(1:0, 1:3, 5:0)
|
2022-11-19 13:00 |
MOSM Tychy
MOSM Tychy
|
- |
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
|
2:3
d.
(1:0, 0:1, 1:1, d. 0:1)
|
2022-11-19 13:00 |
Podhale Nowy Targ
Podhale
|
- |
JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS
|
5:3
(1:2, 2:0, 2:1)
|
2022-11-19 15:00 |
Niedźwiadki Sanok
Niedźwiadki
|
- |
Polonia Bytom
Polonia
|
4:5
d.
(1:3, 1:0, 2:1, d. 0:1)
|
2022-11-19 17:00 |
Naprzód Janów
Janów
|
- |
SMS PZHL Katowice
SMS PZHL
|
3:2
d.
(0:0, 1:2, 1:0, d. 1:0)
|
2022-11-19 17:30 |
Sokoły Toruń
Sokoły
|
- |
SMS Toruń
SMS Toruń
|
5:4
(0:2, 3:2, 2:0)
|
2022-11-19 20:00 |
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec
|
- |
ŁKH Łódź
ŁKH Łódź
|
2:1
(0:1, 0:0, 2:0)
|
18. kolejka |
2022-11-20 11:30 |
Sokoły Toruń
Sokoły
|
- |
ŁKH Łódź
ŁKH Łódź
|
5:6
(1:1, 0:4, 4:1)
|
2022-11-20 12:15 |
MOSM Tychy
MOSM Tychy
|
- |
SMS PZHL Katowice
SMS PZHL
|
0:1
(0:0, 0:1, 0:0)
|
2022-11-20 12:15 |
Niedźwiadki Sanok
Niedźwiadki
|
- |
JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS
|
6:4
(1:1, 2:1, 3:2)
|
2022-11-20 14:00 |
Podhale Nowy Targ
Podhale
|
- |
Polonia Bytom
Polonia
|
3:5
(2:1, 1:1, 0:3)
|
2022-11-20 17:00 |
Naprzód Janów
Janów
|
- |
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
|
5:0
(3:0, 2:0, 0:0)
|
2022-11-20 20:00 |
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec
|
- |
SMS Toruń
SMS Toruń
|
5:6
(2:2, 1:3, 2:1)
|
19. kolejka |
2022-09-18 17:00 |
Polonia Bytom
Polonia
|
- |
JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS
|
11:3
(2:1, 4:0, 5:2)
|
2022-12-04 13:15 |
SMS Toruń
SMS Toruń
|
- |
Naprzód Janów
Janów
|
1:7
(0:1, 1:1, 0:5)
|
2022-12-17 17:15 |
ŁKH Łódź
ŁKH Łódź
|
- |
MOSM Tychy
MOSM Tychy
|
4:7
(0:2, 2:1, 2:4)
|
2022-12-21 17:00 |
Podhale Nowy Targ
Podhale
|
- |
Unia Oświęcim
Unia
|
1:2
(0:0, 1:1, 0:1)
|
2022-12-21 17:45 |
Niedźwiadki Sanok
Niedźwiadki
|
- |
MKS Cracovia
Cracovia
|
3:6
(1:3, 2:3, 0:0)
|
2022-12-21 18:15 |
SMS PZHL Katowice
SMS PZHL
|
- |
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec
|
5:0
(Walkower)
|
2022-12-21 19:00 |
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
|
- |
Sokoły Toruń
Sokoły
|
0:5
(Walkower)
|
20. kolejka |
2022-10-27 15:30 |
SMS Toruń
SMS Toruń
|
- |
MOSM Tychy
MOSM Tychy
|
8:1
(1:1, 2:0, 5:0)
|
2022-12-11 17:15 |
ŁKH Łódź
ŁKH Łódź
|
- |
Naprzód Janów
Janów
|
4:2
(1:1, 1:0, 2:1)
|
2022-12-22 12:00 |
SMS PZHL Katowice
SMS PZHL
|
- |
Sokoły Toruń
Sokoły
|
4:0
(1:0, 2:0, 1:0)
|
2022-12-22 13:00 |
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
|
- |
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec
|
5:0
(Walkower)
|
2022-12-22 17:45 |
Niedźwiadki Sanok
Niedźwiadki
|
- |
Unia Oświęcim
Unia
|
3:6
(1:0, 2:3, 0:3)
|
2023-01-18 17:00 |
Podhale Nowy Targ
Podhale
|
- |
MKS Cracovia
Cracovia
|
3:5
(0:0, 2:2, 1:3)
|
21. kolejka |
2023-01-07 14:15 |
SMS PZHL Katowice
SMS PZHL
|
- |
ŁKH Łódź
ŁKH Łódź
|
12:1
(7:0, 3:0, 2:1)
|
2023-01-07 15:30 |
JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS
|
- |
Naprzód Janów
Janów
|
2:4
(0:1, 2:2, 0:1)
|
2023-01-07 16:00 |
Niedźwiadki Sanok
Niedźwiadki
|
- |
Podhale Nowy Targ
Podhale
|
8:2
(2:1, 4:0, 2:1)
|
2023-01-07 17:00 |
Polonia Bytom
Polonia
|
- |
MOSM Tychy
MOSM Tychy
|
16:1
(5:0, 5:0, 6:1)
|
2023-01-07 18:15 |
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
|
- |
SMS Toruń
SMS Toruń
|
3:2
d.
(1:0, 1:1, 0:1, d. 1:0)
|
2023-01-07 20:00 |
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec
|
- |
MKS Cracovia
Cracovia
|
1:3
(1:2, 0:0, 0:1)
|
2023-01-07 20:15 |
Sokoły Toruń
Sokoły
|
- |
Unia Oświęcim
Unia
|
6:5
d.
(0:2, 3:2, 2:1, d. 1:0)
|
22. kolejka |
2023-01-08 12:00 |
SMS PZHL Katowice
SMS PZHL
|
- |
SMS Toruń
SMS Toruń
|
6:1
(4:1, 1:0, 1:0)
|
2023-01-08 12:30 |
Sokoły Toruń
Sokoły
|
- |
MKS Cracovia
Cracovia
|
0:8
(0:1, 0:5, 0:2)
|
2023-01-08 13:45 |
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
|
- |
ŁKH Łódź
ŁKH Łódź
|
12:4
(4:0, 2:3, 6:1)
|
2023-01-08 15:30 |
JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS
|
- |
MOSM Tychy
MOSM Tychy
|
8:2
(1:1, 5:0, 2:1)
|
2023-01-08 17:00 |
Polonia Bytom
Polonia
|
- |
Naprzód Janów
Janów
|
4:5
k.
(2:0, 0:2, 2:2, d. 0:0, k. 1:2)
|
2023-01-08 20:00 |
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec
|
- |
Unia Oświęcim
Unia
|
2:5
(1:2, 0:1, 1:2)
|
23. kolejka |
2023-01-14 00:00 |
MKS Cracovia
Cracovia
|
- |
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
|
5:6
d.
(2:2, 0:1, 3:2, d. 0:1)
|
2023-01-14 12:00 |
Unia Oświęcim
Unia
|
- |
SMS PZHL Katowice
SMS PZHL
|
5:4
k.
(2:1, 1:1, 1:2, d. 0:0, k. 3:2)
|
2023-01-14 12:45 |
MOSM Tychy
MOSM Tychy
|
- |
Naprzód Janów
Janów
|
0:3
(0:0, 0:3, 0:0)
|
2023-01-14 17:00 |
SMS Toruń
SMS Toruń
|
- |
Polonia Bytom
Polonia
|
4:11
(2:7, 1:1, 1:3)
|
2023-01-14 17:15 |
ŁKH Łódź
ŁKH Łódź
|
- |
JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS
|
4:2
(1:1, 2:1, 1:0)
|
2023-01-14 18:00 |
Niedźwiadki Sanok
Niedźwiadki
|
- |
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec
|
7:0
(2:0, 1:0, 4:0)
|
2023-01-14 18:00 |
Podhale Nowy Targ
Podhale
|
- |
Sokoły Toruń
Sokoły
|
7:4
(1:0, 4:2, 2:2)
|
24. kolejka |
2023-01-13 18:30 |
MKS Cracovia
Cracovia
|
- |
SMS PZHL Katowice
SMS PZHL
|
2:7
(0:1, 1:4, 1:2)
|
2023-01-15 10:30 |
Niedźwiadki Sanok
Niedźwiadki
|
- |
Sokoły Toruń
Sokoły
|
10:4
(3:1, 4:3, 3:0)
|
2023-01-15 12:00 |
SMS Toruń
SMS Toruń
|
- |
JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS
|
9:2
(2:1, 1:1, 6:0)
|
2023-01-15 13:00 |
Podhale Nowy Targ
Podhale
|
- |
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec
|
13:1
(5:0, 2:1, 6:0)
|
2023-01-15 13:40 |
Unia Oświęcim
Unia
|
- |
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
|
5:4
(3:1, 2:0, 0:3)
|
2023-01-15 17:15 |
ŁKH Łódź
ŁKH Łódź
|
- |
Polonia Bytom
Polonia
|
0:5
(Walkower)
|
25. kolejka |
2023-01-21 15:30 |
JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS
|
- |
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
|
3:7
(0:3, 0:2, 3:2)
|
2023-01-21 17:00 |
SMS Toruń
SMS Toruń
|
- |
Unia Oświęcim
Unia
|
3:8
(0:4, 0:3, 3:1)
|
2023-01-21 17:00 |
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec
|
- |
Sokoły Toruń
Sokoły
|
1:3
(0:1, 0:0, 1:2)
|
2023-01-21 17:15 |
ŁKH Łódź
ŁKH Łódź
|
- |
MKS Cracovia
Cracovia
|
3:6
(1:0, 1:4, 1:2)
|
2023-01-21 18:00 |
Polonia Bytom
Polonia
|
- |
SMS PZHL Katowice
SMS PZHL
|
7:4
(2:1, 5:0, 0:3)
|
2023-01-25 17:00 |
Naprzód Janów
Janów
|
- |
Podhale Nowy Targ
Podhale
|
1:2
(0:1, 1:1, 0:0)
|
2023-01-25 17:00 |
MOSM Tychy
MOSM Tychy
|
- |
Niedźwiadki Sanok
Niedźwiadki
|
6:5
(3:0, 2:2, 1:3)
|
26. kolejka |
2023-01-10 15:30 |
JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS
|
- |
SMS PZHL Katowice
SMS PZHL
|
0:7
(0:2, 0:3, 0:2)
|
2023-01-18 18:30 |
Naprzód Janów
Janów
|
- |
Niedźwiadki Sanok
Niedźwiadki
|
1:4
(0:3, 0:0, 1:1)
|
2023-01-22 12:00 |
MOSM Tychy
MOSM Tychy
|
- |
Podhale Nowy Targ
Podhale
|
4:3
(4:2, 0:0, 0:1)
|
2023-01-22 12:00 |
SMS Toruń
SMS Toruń
|
- |
MKS Cracovia
Cracovia
|
2:3
k.
(0:1, 2:0, 0:1, d. 0:0, k. 1:2)
|
2023-01-22 17:00 |
Polonia Bytom
Polonia
|
- |
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
|
9:2
(1:0, 5:2, 3:0)
|
2023-01-22 17:15 |
ŁKH Łódź
ŁKH Łódź
|
- |
Unia Oświęcim
Unia
|
5:7
(1:1, 1:2, 3:4)
|
27. kolejka |
2023-01-26 19:30 |
SMS PZHL Katowice
SMS PZHL
|
- |
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
|
5:3
(1:1, 1:1, 3:1)
|
2023-01-28 15:30 |
Unia Oświęcim
Unia
|
- |
MOSM Tychy
MOSM Tychy
|
7:4
(2:1, 1:1, 4:2)
|
2023-01-28 16:45 |
Sokoły Toruń
Sokoły
|
- |
Polonia Bytom
Polonia
|
2:6
(0:1, 1:3, 1:2)
|
2023-01-28 17:00 |
Podhale Nowy Targ
Podhale
|
- |
ŁKH Łódź
ŁKH Łódź
|
3:0
(0:0, 3:0, 0:0)
|
2023-01-28 17:00 |
Naprzód Janów
Janów
|
- |
MKS Cracovia
Cracovia
|
6:4
(3:1, 2:3, 1:0)
|
2023-01-28 18:00 |
Niedźwiadki Sanok
Niedźwiadki
|
- |
SMS Toruń
SMS Toruń
|
5:1
(3:0, 2:1, 0:0)
|
2023-01-28 19:30 |
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec
|
- |
JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS
|
1:3
(1:1, 0:1, 0:1)
|
28. kolejka |
2023-01-29 10:15 |
Sokoły Toruń
Sokoły
|
- |
JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS
|
5:3
(3:0, 1:2, 1:1)
|
2023-01-29 14:00 |
Niedźwiadki Sanok
Niedźwiadki
|
- |
ŁKH Łódź
ŁKH Łódź
|
6:0
(1:0, 4:0, 1:0)
|
2023-01-29 14:00 |
Podhale Nowy Targ
Podhale
|
- |
SMS Toruń
SMS Toruń
|
6:3
(1:0, 3:1, 2:2)
|
2023-01-29 17:00 |
Naprzód Janów
Janów
|
- |
Unia Oświęcim
Unia
|
3:2
(1:0, 2:2, 0:0)
|
2023-01-29 19:30 |
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec
|
- |
Polonia Bytom
Polonia
|
1:13
(0:3, 0:6, 1:4)
|
2023-01-29 20:00 |
MKS Cracovia
Cracovia
|
- |
MOSM Tychy
MOSM Tychy
|
2:3
d.
(0:1, 2:1, 0:0, d. 0:1)
|