Hokej.net Logo

Terminarz: 2022/23 - I liga: Regularny

I Runda
1. kolejka
2022-09-03 00:00 MKS Cracovia - Polonia Bytom Szczegóły / Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego (Kraków, PL)
2022-09-03 00:00 ŁKH Łódź - SMS Toruń Szczegóły / Lodowisko "Bombonierka" (Łódź, PL)
2022-09-03 00:00 Stoczniowiec Gdańsk - Naprzód Janów Szczegóły / Hala Olivia (Gdańsk, PL)
2022-09-03 00:00 Sokoły Toruń - MOSM Tychy Szczegóły / Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego (Toruń, PL)
2022-09-03 00:00 Zagłębie Sosnowiec - Podhale Nowy Targ Szczegóły / Stadion Zimowy (Sosnowiec, PL)
2022-09-03 00:00 SMS PZHL Katowice - Niedźwiadki Sanok Szczegóły / Jantor (Janów (Katowice), PL)
2022-09-03 00:00 Unia Oświęcim - JKH Jastrzębie Szczegóły / Hala Lodowa MOSiR Oświęcim (Oświęcim, PL)
2. kolejka
2022-09-04 00:00 Stoczniowiec Gdańsk - MOSM Tychy Szczegóły / Hala Olivia (Gdańsk, PL)
2022-09-04 00:00 Sokoły Toruń - Naprzód Janów Szczegóły / Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego (Toruń, PL)
2022-09-04 00:00 SMS PZHL Katowice - Podhale Nowy Targ Szczegóły / Jantor (Janów (Katowice), PL)
2022-09-04 00:00 Zagłębie Sosnowiec - Niedźwiadki Sanok Szczegóły / Stadion Zimowy (Sosnowiec, PL)
2022-09-04 00:00 Unia Oświęcim - Polonia Bytom Szczegóły / Hala Lodowa MOSiR Oświęcim (Oświęcim, PL)
2022-09-04 00:00 MKS Cracovia - JKH Jastrzębie Szczegóły / Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego (Kraków, PL)
3. kolejka
2022-09-10 00:00 MKS Cracovia - Unia Oświęcim Szczegóły / Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego (Kraków, PL)
2022-09-10 00:00 SMS Toruń - Sokoły Toruń Szczegóły / Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego (Toruń, PL)
2022-09-10 00:00 ŁKH Łódź - Stoczniowiec Gdańsk Szczegóły / Lodowisko "Bombonierka" (Łódź, PL)
2022-09-10 00:00 SMS PZHL Katowice - Naprzód Janów Szczegóły / Jantor (Janów (Katowice), PL)
2022-09-10 00:00 Zagłębie Sosnowiec - MOSM Tychy Szczegóły / Stadion Zimowy (Sosnowiec, PL)
2022-09-10 00:00 JKH Jastrzębie - Podhale Nowy Targ Szczegóły / Jastor (Jastrzębie Zdrój, PL)
2022-09-10 00:00 Polonia Bytom - Niedźwiadki Sanok Szczegóły / Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów (Bytom, PL)
4. kolejka
2022-09-11 00:00 SMS Toruń - Stoczniowiec Gdańsk Szczegóły / Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego (Toruń, PL)
2022-09-11 00:00 ŁKH Łódź - Sokoły Toruń Szczegóły / Lodowisko "Bombonierka" (Łódź, PL)
2022-09-11 00:00 SMS PZHL Katowice - MOSM Tychy Szczegóły / Jantor (Janów (Katowice), PL)
2022-09-11 00:00 Zagłębie Sosnowiec - Naprzód Janów Szczegóły / Stadion Zimowy (Sosnowiec, PL)
2022-09-11 00:00 JKH Jastrzębie - Niedźwiadki Sanok Szczegóły / Jastor (Jastrzębie Zdrój, PL)
2022-09-11 00:00 Polonia Bytom - Podhale Nowy Targ Szczegóły / Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów (Bytom, PL)
5. kolejka
2022-09-17 00:00 Polonia Bytom - JKH Jastrzębie Szczegóły / Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów (Bytom, PL)
2022-09-17 00:00 Stoczniowiec Gdańsk - SMS PZHL Katowice Szczegóły / Hala Olivia (Gdańsk, PL)
2022-09-17 00:00 Sokoły Toruń - Zagłębie Sosnowiec Szczegóły / Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego (Toruń, PL)
2022-09-17 00:00 MOSM Tychy - ŁKH Łódź Szczegóły / Stadion Zimowy (Tychy, PL)
2022-09-17 00:00 Naprzód Janów - SMS Toruń Szczegóły / Jantor (Janów (Katowice), PL)
2022-09-17 00:00 MKS Cracovia - Niedźwiadki Sanok Szczegóły / Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego (Kraków, PL)
2022-09-17 00:00 Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ Szczegóły / Hala Lodowa MOSiR Oświęcim (Oświęcim, PL)
6. kolejka
2022-09-18 00:00 Stoczniowiec Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec Szczegóły / Hala Olivia (Gdańsk, PL)
2022-09-18 00:00 Sokoły Toruń - SMS PZHL Katowice Szczegóły / Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego (Toruń, PL)
2022-09-18 00:00 MOSM Tychy - SMS Toruń Szczegóły / Stadion Zimowy (Tychy, PL)
2022-09-18 00:00 Naprzód Janów - ŁKH Łódź Szczegóły / Jantor (Janów (Katowice), PL)
2022-09-18 00:00 Unia Oświęcim - Niedźwiadki Sanok Szczegóły / Hala Lodowa MOSiR Oświęcim (Oświęcim, PL)
2022-09-18 00:00 MKS Cracovia - Podhale Nowy Targ Szczegóły / Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego (Kraków, PL)
7. kolejka
2022-10-01 00:00 Podhale Nowy Targ - Niedźwiadki Sanok Szczegóły / Miejska Hala Lodowa (Nowy Targ, PL)
2022-10-01 00:00 MOSM Tychy - Polonia Bytom Szczegóły / Stadion Zimowy (Tychy, PL)
2022-10-01 00:00 Naprzód Janów - JKH Jastrzębie Szczegóły / Jantor (Janów (Katowice), PL)
2022-10-01 00:00 SMS Toruń - Zagłębie Sosnowiec Szczegóły / Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego (Toruń, PL)
2022-10-01 00:00 ŁKH Łódź - SMS PZHL Katowice Szczegóły / Lodowisko "Bombonierka" (Łódź, PL)
2022-10-01 00:00 Unia Oświęcim - Sokoły Toruń Szczegóły / Hala Lodowa MOSiR Oświęcim (Oświęcim, PL)
2022-10-01 00:00 MKS Cracovia - Stoczniowiec Gdańsk Szczegóły / Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego (Kraków, PL)
8. kolejka
2022-10-02 00:00 MOSM Tychy - JKH Jastrzębie Szczegóły / Stadion Zimowy (Tychy, PL)
2022-10-02 00:00 Polonia Bytom - Naprzód Janów Szczegóły / Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów (Bytom, PL)
2022-10-02 00:00 SMS Toruń - SMS PZHL Katowice Szczegóły / Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego (Toruń, PL)
2022-10-02 00:00 ŁKH Łódź - Zagłębie Sosnowiec Szczegóły / Lodowisko "Bombonierka" (Łódź, PL)
2022-10-02 00:00 Unia Oświęcim - Stoczniowiec Gdańsk Szczegóły / Hala Lodowa MOSiR Oświęcim (Oświęcim, PL)
2022-10-02 00:00 MKS Cracovia - Sokoły Toruń Szczegóły / Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego (Kraków, PL)
9. kolejka
2022-10-08 00:00 Naprzód Janów - MOSM Tychy Szczegóły / Jantor (Janów (Katowice), PL)
2022-10-08 00:00 Zagłębie Sosnowiec - MKS Cracovia Szczegóły / Stadion Zimowy (Sosnowiec, PL)
2022-10-08 00:00 SMS PZHL Katowice - Unia Oświęcim Szczegóły / Jantor (Janów (Katowice), PL)
2022-10-08 00:00 Sokoły Toruń - Podhale Nowy Targ Szczegóły / Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego (Toruń, PL)
2022-10-08 00:00 Stoczniowiec Gdańsk - Niedźwiadki Sanok Szczegóły / Hala Olivia (Gdańsk, PL)
2022-10-08 00:00 JKH Jastrzębie - ŁKH Łódź Szczegóły / Jastor (Jastrzębie Zdrój, PL)
2022-10-08 00:00 Polonia Bytom - SMS Toruń Szczegóły / Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów (Bytom, PL)
10. kolejka
2022-10-09 00:00 Zagłębie Sosnowiec - Unia Oświęcim Szczegóły / Stadion Zimowy (Sosnowiec, PL)
2022-10-09 00:00 SMS PZHL Katowice - MKS Cracovia Szczegóły / Jantor (Janów (Katowice), PL)
2022-10-09 00:00 Sokoły Toruń - Niedźwiadki Sanok Szczegóły / Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego (Toruń, PL)
2022-10-09 00:00 Stoczniowiec Gdańsk - Podhale Nowy Targ Szczegóły / Hala Olivia (Gdańsk, PL)
2022-10-09 00:00 JKH Jastrzębie - SMS Toruń Szczegóły / Jastor (Jastrzębie Zdrój, PL)
2022-10-09 00:00 Polonia Bytom - ŁKH Łódź Szczegóły / Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów (Bytom, PL)
11. kolejka
2022-10-15 00:00 Sokoły Toruń - Stoczniowiec Gdańsk Szczegóły / Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego (Toruń, PL)
2022-10-15 00:00 MKS Cracovia - ŁKH Łódź Szczegóły / Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego (Kraków, PL)
2022-10-15 00:00 Unia Oświęcim - SMS Toruń Szczegóły / Hala Lodowa MOSiR Oświęcim (Oświęcim, PL)
2022-10-15 00:00 Podhale Nowy Targ - Naprzód Janów Szczegóły / Miejska Hala Lodowa (Nowy Targ, PL)
2022-10-15 00:00 Niedźwiadki Sanok - MOSM Tychy Szczegóły / Arena Sanok (Sanok, PL)
2022-10-15 00:00 Zagłębie Sosnowiec - JKH Jastrzębie Szczegóły / Stadion Zimowy (Sosnowiec, PL)
2022-10-15 00:00 SMS PZHL Katowice - Polonia Bytom Szczegóły / Jantor (Janów (Katowice), PL)
12. kolejka
2022-10-16 00:00 MKS Cracovia - SMS Toruń Szczegóły / Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego (Kraków, PL)
2022-10-16 00:00 Unia Oświęcim - ŁKH Łódź Szczegóły / Hala Lodowa MOSiR Oświęcim (Oświęcim, PL)
2022-10-16 00:00 Podhale Nowy Targ - MOSM Tychy Szczegóły / Miejska Hala Lodowa (Nowy Targ, PL)
2022-10-16 00:00 Niedźwiadki Sanok - Naprzód Janów Szczegóły / Arena Sanok (Sanok, PL)
2022-10-16 00:00 SMS PZHL Katowice - JKH Jastrzębie Szczegóły / Jantor (Janów (Katowice), PL)
2022-10-16 00:00 Polonia Bytom - Zagłębie Sosnowiec Szczegóły / Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów (Bytom, PL)
13. kolejka
2022-10-29 00:00 Zagłębie Sosnowiec - SMS PZHL Katowice Szczegóły / Stadion Zimowy (Sosnowiec, PL)
2022-10-29 00:00 JKH Jastrzębie - Stoczniowiec Gdańsk Szczegóły / Jastor (Jastrzębie Zdrój, PL)
2022-10-29 00:00 Polonia Bytom - Sokoły Toruń Szczegóły / Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów (Bytom, PL)
2022-10-29 00:00 ŁKH Łódź - Podhale Nowy Targ Szczegóły / Lodowisko "Bombonierka" (Łódź, PL)
2022-10-29 00:00 SMS Toruń - Niedźwiadki Sanok Szczegóły / Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego (Toruń, PL)
2022-10-29 00:00 MOSM Tychy - Unia Oświęcim Szczegóły / Stadion Zimowy (Tychy, PL)
2022-10-29 00:00 Naprzód Janów - MKS Cracovia Szczegóły / Jantor (Janów (Katowice), PL)
14. kolejka
2022-10-30 00:00 JKH Jastrzębie - Sokoły Toruń Szczegóły / Jastor (Jastrzębie Zdrój, PL)
2022-10-30 00:00 Polonia Bytom - Stoczniowiec Gdańsk Szczegóły / Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów (Bytom, PL)
2022-10-30 00:00 ŁKH Łódź - Niedźwiadki Sanok Szczegóły / Lodowisko "Bombonierka" (Łódź, PL)
2022-10-30 00:00 SMS Toruń - Podhale Nowy Targ Szczegóły / Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego (Toruń, PL)
2022-10-30 00:00 MOSM Tychy - MKS Cracovia Szczegóły / Stadion Zimowy (Tychy, PL)
2022-10-30 00:00 Naprzód Janów - Unia Oświęcim Szczegóły / Jantor (Janów (Katowice), PL)
II Runda
15. kolejka
2022-11-05 00:00 SMS Toruń - ŁKH Łódź Szczegóły / Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego (Toruń, PL)
2022-11-05 00:00 Naprzód Janów - Stoczniowiec Gdańsk Szczegóły / Jantor (Janów (Katowice), PL)
2022-11-05 00:00 MOSM Tychy - Sokoły Toruń Szczegóły / Stadion Zimowy (Tychy, PL)
2022-11-05 00:00 Podhale Nowy Targ - Zagłębie Sosnowiec Szczegóły / Miejska Hala Lodowa (Nowy Targ, PL)
2022-11-05 00:00 Niedźwiadki Sanok - SMS PZHL Katowice Szczegóły / Arena Sanok (Sanok, PL)
2022-11-05 00:00 JKH Jastrzębie - Unia Oświęcim Szczegóły / Jastor (Jastrzębie Zdrój, PL)
2022-11-05 00:00 Polonia Bytom - MKS Cracovia Szczegóły / Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów (Bytom, PL)
16. kolejka
2022-11-06 00:00 Naprzód Janów - Sokoły Toruń Szczegóły / Jantor (Janów (Katowice), PL)
2022-11-06 00:00 MOSM Tychy - Stoczniowiec Gdańsk Szczegóły / Stadion Zimowy (Tychy, PL)
2022-11-06 00:00 Niedźwiadki Sanok - Zagłębie Sosnowiec Szczegóły / Arena Sanok (Sanok, PL)
2022-11-06 00:00 Podhale Nowy Targ - SMS PZHL Katowice Szczegóły / Miejska Hala Lodowa (Nowy Targ, PL)
2022-11-06 00:00 JKH Jastrzębie - MKS Cracovia Szczegóły / Jastor (Jastrzębie Zdrój, PL)
2022-11-06 00:00 Polonia Bytom - Unia Oświęcim Szczegóły / Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów (Bytom, PL)
17. kolejka
2022-11-19 00:00 Unia Oświęcim - MKS Cracovia Szczegóły / Hala Lodowa MOSiR Oświęcim (Oświęcim, PL)
2022-11-19 00:00 Sokoły Toruń - SMS Toruń Szczegóły / Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego (Toruń, PL)
2022-11-19 00:00 Stoczniowiec Gdańsk - ŁKH Łódź Szczegóły / Hala Olivia (Gdańsk, PL)
2022-11-19 00:00 MOSM Tychy - Zagłębie Sosnowiec Szczegóły / Stadion Zimowy (Tychy, PL)
2022-11-19 00:00 Naprzód Janów - SMS PZHL Katowice Szczegóły / Jantor (Janów (Katowice), PL)
2022-11-19 00:00 Podhale Nowy Targ - JKH Jastrzębie Szczegóły / Miejska Hala Lodowa (Nowy Targ, PL)
2022-11-19 00:00 Niedźwiadki Sanok - Polonia Bytom Szczegóły / Arena Sanok (Sanok, PL)
18. kolejka
2022-11-20 00:00 Sokoły Toruń - ŁKH Łódź Szczegóły / Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego (Toruń, PL)
2022-11-20 00:00 Stoczniowiec Gdańsk - SMS Toruń Szczegóły / Hala Olivia (Gdańsk, PL)
2022-11-20 00:00 MOSM Tychy - SMS PZHL Katowice Szczegóły / Stadion Zimowy (Tychy, PL)
2022-11-20 00:00 Naprzód Janów - Zagłębie Sosnowiec Szczegóły / Jantor (Janów (Katowice), PL)
2022-11-20 00:00 Podhale Nowy Targ - Polonia Bytom Szczegóły / Miejska Hala Lodowa (Nowy Targ, PL)
2022-11-20 00:00 Niedźwiadki Sanok - JKH Jastrzębie Szczegóły / Arena Sanok (Sanok, PL)
19. kolejka
2022-12-21 00:00 JKH Jastrzębie - Polonia Bytom Szczegóły / Jastor (Jastrzębie Zdrój, PL)
2022-12-21 00:00 SMS PZHL Katowice - Stoczniowiec Gdańsk Szczegóły / Jantor (Janów (Katowice), PL)
2022-12-21 00:00 Zagłębie Sosnowiec - Sokoły Toruń Szczegóły / Stadion Zimowy (Sosnowiec, PL)
2022-12-21 00:00 ŁKH Łódź - MOSM Tychy Szczegóły / Lodowisko "Bombonierka" (Łódź, PL)
2022-12-21 00:00 SMS Toruń - Naprzód Janów Szczegóły / Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego (Toruń, PL)
2022-12-21 00:00 Niedźwiadki Sanok - MKS Cracovia Szczegóły / Arena Sanok (Sanok, PL)
2022-12-21 00:00 Podhale Nowy Targ - Unia Oświęcim Szczegóły / Miejska Hala Lodowa (Nowy Targ, PL)
20. kolejka
2022-12-22 00:00 SMS PZHL Katowice - Sokoły Toruń Szczegóły / Jantor (Janów (Katowice), PL)
2022-12-22 00:00 Zagłębie Sosnowiec - Stoczniowiec Gdańsk Szczegóły / Stadion Zimowy (Sosnowiec, PL)
2022-12-22 00:00 ŁKH Łódź - Naprzód Janów Szczegóły / Lodowisko "Bombonierka" (Łódź, PL)
2022-12-22 00:00 SMS Toruń - MOSM Tychy Szczegóły / Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego (Toruń, PL)
2022-12-22 00:00 Podhale Nowy Targ - MKS Cracovia Szczegóły / Miejska Hala Lodowa (Nowy Targ, PL)
2022-12-22 00:00 Niedźwiadki Sanok - Unia Oświęcim Szczegóły / Arena Sanok (Sanok, PL)
21. kolejka
2023-01-07 00:00 Niedźwiadki Sanok - Podhale Nowy Targ Szczegóły / Arena Sanok (Sanok, PL)
2023-01-07 00:00 Polonia Bytom - MOSM Tychy Szczegóły / Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów (Bytom, PL)
2023-01-07 00:00 JKH Jastrzębie - Naprzód Janów Szczegóły / Jastor (Jastrzębie Zdrój, PL)
2023-01-07 00:00 Zagłębie Sosnowiec - SMS Toruń Szczegóły / Stadion Zimowy (Sosnowiec, PL)
2023-01-07 00:00 SMS PZHL Katowice - ŁKH Łódź Szczegóły / Jantor (Janów (Katowice), PL)
2023-01-07 00:00 Sokoły Toruń - Unia Oświęcim Szczegóły / Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego (Toruń, PL)
2023-01-07 00:00 Stoczniowiec Gdańsk - MKS Cracovia Szczegóły / Hala Olivia (Gdańsk, PL)
22. kolejka
2023-01-08 00:00 JKH Jastrzębie - MOSM Tychy Szczegóły / Jastor (Jastrzębie Zdrój, PL)
2023-01-08 00:00 Polonia Bytom - Naprzód Janów Szczegóły / Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów (Bytom, PL)
2023-01-08 00:00 Zagłębie Sosnowiec - ŁKH Łódź Szczegóły / Stadion Zimowy (Sosnowiec, PL)
2023-01-08 00:00 SMS PZHL Katowice - SMS Toruń Szczegóły / Jantor (Janów (Katowice), PL)
2023-01-08 00:00 Sokoły Toruń - MKS Cracovia Szczegóły / Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego (Toruń, PL)
2023-01-08 00:00 Stoczniowiec Gdańsk - Unia Oświęcim Szczegóły / Hala Olivia (Gdańsk, PL)
23. kolejka
2023-01-14 00:00 MOSM Tychy - Naprzód Janów Szczegóły / Stadion Zimowy (Tychy, PL)
2023-01-14 00:00 MKS Cracovia - Zagłębie Sosnowiec Szczegóły / Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego (Kraków, PL)
2023-01-14 00:00 Unia Oświęcim - SMS PZHL Katowice Szczegóły / Hala Lodowa MOSiR Oświęcim (Oświęcim, PL)
2023-01-14 00:00 Podhale Nowy Targ - Sokoły Toruń Szczegóły / Miejska Hala Lodowa (Nowy Targ, PL)
2023-01-14 00:00 Niedźwiadki Sanok - Stoczniowiec Gdańsk Szczegóły / Arena Sanok (Sanok, PL)
2023-01-14 00:00 ŁKH Łódź - JKH Jastrzębie Szczegóły / Lodowisko "Bombonierka" (Łódź, PL)
2023-01-14 00:00 SMS Toruń - Polonia Bytom Szczegóły / Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego (Toruń, PL)
24. kolejka
2023-01-15 00:00 MKS Cracovia - SMS PZHL Katowice Szczegóły / Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego (Kraków, PL)
2023-01-15 00:00 Unia Oświęcim - Zagłębie Sosnowiec Szczegóły / Hala Lodowa MOSiR Oświęcim (Oświęcim, PL)
2023-01-15 00:00 Podhale Nowy Targ - Stoczniowiec Gdańsk Szczegóły / Miejska Hala Lodowa (Nowy Targ, PL)
2023-01-15 00:00 Niedźwiadki Sanok - Sokoły Toruń Szczegóły / Arena Sanok (Sanok, PL)
2023-01-15 00:00 ŁKH Łódź - Polonia Bytom Szczegóły / Lodowisko "Bombonierka" (Łódź, PL)
2023-01-15 00:00 SMS Toruń - JKH Jastrzębie Szczegóły / Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego (Toruń, PL)
25. kolejka
2023-01-21 00:00 Stoczniowiec Gdańsk - Sokoły Toruń Szczegóły / Hala Olivia (Gdańsk, PL)
2023-01-21 00:00 ŁKH Łódź - MKS Cracovia Szczegóły / Lodowisko "Bombonierka" (Łódź, PL)
2023-01-21 00:00 SMS Toruń - Unia Oświęcim Szczegóły / Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego (Toruń, PL)
2023-01-21 00:00 Naprzód Janów - Podhale Nowy Targ Szczegóły / Jantor (Janów (Katowice), PL)
2023-01-21 00:00 MOSM Tychy - Niedźwiadki Sanok Szczegóły / Stadion Zimowy (Tychy, PL)
2023-01-21 00:00 JKH Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec Szczegóły / Jastor (Jastrzębie Zdrój, PL)
2023-01-21 00:00 Polonia Bytom - SMS PZHL Katowice Szczegóły / Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów (Bytom, PL)
26. kolejka
2023-01-22 00:00 ŁKH Łódź - Unia Oświęcim Szczegóły / Lodowisko "Bombonierka" (Łódź, PL)
2023-01-22 00:00 SMS Toruń - MKS Cracovia Szczegóły / Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego (Toruń, PL)
2023-01-22 00:00 Naprzód Janów - Niedźwiadki Sanok Szczegóły / Jantor (Janów (Katowice), PL)
2023-01-22 00:00 MOSM Tychy - Podhale Nowy Targ Szczegóły / Stadion Zimowy (Tychy, PL)
2023-01-22 00:00 JKH Jastrzębie - SMS PZHL Katowice Szczegóły / Jastor (Jastrzębie Zdrój, PL)
2023-01-22 00:00 Polonia Bytom - Zagłębie Sosnowiec Szczegóły / Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów (Bytom, PL)
27. kolejka
2023-01-28 00:00 SMS PZHL Katowice - Zagłębie Sosnowiec Szczegóły / Jantor (Janów (Katowice), PL)
2023-01-28 00:00 Stoczniowiec Gdańsk - JKH Jastrzębie Szczegóły / Hala Olivia (Gdańsk, PL)
2023-01-28 00:00 Sokoły Toruń - Polonia Bytom Szczegóły / Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego (Toruń, PL)
2023-01-28 00:00 Podhale Nowy Targ - ŁKH Łódź Szczegóły / Miejska Hala Lodowa (Nowy Targ, PL)
2023-01-28 00:00 Niedźwiadki Sanok - SMS Toruń Szczegóły / Arena Sanok (Sanok, PL)
2023-01-28 00:00 Unia Oświęcim - MOSM Tychy Szczegóły / Hala Lodowa MOSiR Oświęcim (Oświęcim, PL)
2023-01-28 00:00 MKS Cracovia - Naprzód Janów Szczegóły / Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego (Kraków, PL)
28. kolejka
2023-01-29 00:00 MKS Cracovia - MOSM Tychy Szczegóły / Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego (Kraków, PL)
2023-01-29 00:00 Unia Oświęcim - Naprzód Janów Szczegóły / Hala Lodowa MOSiR Oświęcim (Oświęcim, PL)
2023-01-29 00:00 Niedźwiadki Sanok - ŁKH Łódź Szczegóły / Arena Sanok (Sanok, PL)
2023-01-29 00:00 Podhale Nowy Targ - SMS Toruń Szczegóły / Miejska Hala Lodowa (Nowy Targ, PL)
2023-01-29 00:00 Sokoły Toruń - JKH Jastrzębie Szczegóły / Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego (Toruń, PL)
2023-01-29 00:00 Stoczniowiec Gdańsk - Polonia Bytom Szczegóły / Hala Olivia (Gdańsk, PL)

PLAY OFF – RUNDA 1
mecz 1 – 01.03.2023, mecz 2 – 04.03.2023, ew. mecz 3 – 05.03.2023
ĆF 1 (1 vs 8), ĆF 2 (2 vs 7), ĆF 3 (3 vs 6), ĆF 4 (4 vs 5)
gospodarzem 2 i ew. 3 meczu jest drużyna wyżej sklasyfikowana po sezonie regularnym.

PLAY OFF – RUNDA 2
mecz 1 – 08.03.2023, mecz 2 – 11.03.2023, ew. mecz 3 – 12.03.2023
PF 1 (zwycięzca ĆF 4 vs zwycięzca ĆF 1), PF 2 (zwycięzca ĆF 3 vs zwycięzca ĆF 2)
gospodarzem 2 i ew. 3 meczu jest drużyna wyżej sklasyfikowana po sezonie regularnym.

PLAY OFF – RUNDA 3
mecz 1 – 15.03.2023, mecz 2 – 18.03.2023, ew. mecz 3 – 19.03.2023
o 1 miejsce (zwycięzca PF 1 vs zwycięzca PF 2)
o 3 miejsce (przegrany PF 1 vs przegrany PF 2)
gospodarzem 2 i ew. 3 meczu jest drużyna wyżej sklasyfikowana po sezonie regularnym.

© Copyright 2003 - 2022 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe