Hokej.net Logo

Brynkus zostaje w Cracovii

Sebastian Brynkus z nową umową w Comarch Cracovii (Foto: cracovia-hokej.pl)
Sebastian Brynkus z nową umową w Comarch Cracovii (Foto: cracovia-hokej.pl)

Sebastian Brynkus zdecydował się podpisać nowy kontrakt z Comarch Cracovią. Będzie on obowiązywał do końca sezonu 2022/2023. 

 

Cieszę się z możliwości dalszej współpracy. Do pozostania w klubie przekonała mnie możliwość gry w Lidze Mistrzów oraz walka o tytuł mistrza Polski – powiedział 21-letni napastnik, którego w swoich szeregach chcieli mieć też działacze Podhala Nowy Targ.

Dla Brynkusa będzie to już piąty sezon spędzony w ekipie „Pasów”. W tym czasie sięgnął z krakowskim klubem po dwa wicemistrzostwa kraju, a także Puchar Polski i Puchar Kontynentalny. 

W minionym sezonie wystąpił w 46 meczach Polskiej Hokej Ligi, w których zdobył 3 gole i 4 asysty. 

 

Kadra Comarch Cracovii na sezon 2022/2023

Bramkarz:

Łukasz Hebda

Obrońcy:

Saku Kinnnen, Aleš Ježek, Jakub Šaur.

Napastnicy:

Marek Račuk, Erik Němec, Štěpán Csamangó, Martin Kasperlík, Roman Rác, Robert Arrak, Damian Kapica, Radosław Sawicki, Patryk Wronka, Sebastian Brynkus.

Czytaj także:

Liczba komentarzy: 1

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
Lista komentarzy
  • PanFan1
    2022-05-15 00:56:43

    Podhale Kraków przebiło ofertę Nowego Targu 😁

© Copyright 2003 - 2025 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe