Hokej.net Logo

Aktualności: WSZYSTKIE

Znaleziono: 1710

Król strzelców zostaje w Zagłębiu! Nowa umowa Krężołka

To znakomita informacja dla kibiców EC Będzin Zagłębia Sosnowiec! Barwy ekipy z Zaruskiego wciąż będzie reprezentował Patryk Krężołek, który w poprzednim sezonie był najjaśniejszą postacią sosnowieckiego klubu.

Oficjalnie. Denyskin dołączył do Podhala

To już pewne! Andrij Denyskin w sezonie 2024/2025 będzie występował w zespole PZU Podhala Nowy Targ. Rosły Ukrainiec podpisał roczny kontrakt i ma wzmocnić siłę ofensywną „Szarotek”.

Kuru nowym zawodnikiem JKH. Ma być liderem ofensywy

Szefostwo JKH GKS-u Jastrzębie dokonało ósmego transferu przed startem sezonu 2024/2025. Do ekipy z alei Jana Pawła II dołączył Hannu Kuru, który może pochwalić się 185 meczami w fińskiej Liidze. Ostatnie trzy lata spędził na najwyższym szczeblu rozgrywkowym na Słowacji.

Szwedzki snajper zagra w naszej ekstralidze

Anton Holm, słynący z dobrej jazdy na łyżwach i instynktu strzeleckiego, w przyszłym sezonie będzie występował na taflach TAURON Hokej Ligi. Co ciekawe, 34-letni Szwed siedem lat temu był królem strzelców zaplecza SHL. 

Anderson nowym zawodnikiem GieKSy. Ma wzmocnić potencjał ofensywny

GKS Katowice dokonał trzeciego wzmocnienia przed sezonem 2024/2025. Do ekipy wicemistrzów Polski dołączył dziś Stephen Anderson, który podpisał roczny kontrakt. To kanadyjski napastnik, który ostatnio występował w brytyjskiej Elite Ice Hockey League.

Oficjalnie. Arrak wrócił do „Stalowych Pierników”

Szefostwo KH Energi Toruń potwierdziło transfer kolejnego zawodnika. Do ekipy z grodu Kopernika, zgodnie z naszymi wcześniejszymi informacjami, dołączył Robert Arrak. 25-letni napastnik miał już okazję reprezentować barwy toruńskiego klubu przed dwoma laty.

Oficjalnie. Sadłocha przedłużył kontrakt z Unią!

Na tę informację z pewnością czekało wielu kibiców Re-Plast Unii Oświęcim. W zespole mistrza Polski zostaje Kamil Sadłocha, który podpisał z biało-niebieskimi nowy, roczny kontrakt.

Zawodnicy trenują, działacze dopinają kadrę

Czerwiec to miesiąc, w którym zespoły w pocie czoła przygotowują się do zbliżającego się sezonu. Nie inaczej jest w Oświęcimiu, gdzie hokeiści Re-Plast Unii kończą trzeci tydzień treningów, a działacze skupiają się nad tym, aby dopiąć kadrę na nowy sezon.

Oficjalnie. Tomasik przedłużył kontrakt z Podhalem

Damian Tomasik, zgodnie z naszymi wcześniejszymi informacjami, pozostanie zawodnikiem PZU Podhala Nowy Targ. 29-letni obrońca podpisał nowy kontrakt, który będzie obowiązywał przez kolejny rok.

Denyskin zostanie w THL?

Andrij Denyskin po dwóch sezonach rozstał się z Re-Plast Unią Oświęcim. Jak się okazuje, reprezentant Ukrainy odbył rozmowy z jednym z klubów TAURON Hokej Ligi.

Oficjalnie. Uimonen przedłużył kontrakt z Unią

Fińska piątka w komplecie! Joonas Uimonen podpisał nową umowę z Re-Plast Unią Oświęcim, która będzie obowiązywać do końca sezonu 2024/2025. 

Younan z nowym kontraktem. Był najlepszym obrońcą "Pasów" w poprzednim sezonie

Dobre informacje dla kibiców Comarch Cracovii. W zespole z Siedleckiego 7 zostaje Alexander Younan, który złożył podpis pod rocznym kontraktem.

Obłoński pozostaje w HockeyEttan. Zagra pod batutą znanego w Polsce trenera

Paweł Obłoński kontynuuje swoją przygodę na szwedzkich taflach. Wychowanek Stoczniowca Gdańsk przedłużył swój kontrakt z Falu IF o kolejny sezon.

Prezent na jubileusz PZHL? Nasza kadra ma zagrać z potęgą

W przyszłym roku Polski Związek Hokeja na Lodzie będzie świętował stulecie istnienia. Działacze centrali chcieliby należycie uczcić ten jubileusz. Główną atrakcją obchodów ma być mecz z hokejową potęgą. Negocjacje trwają.

Englund nowym defensorem GieKSy. Ma dać jakość po obu stronach tafli

GKS Katowice dokonał drugiego wzmocnienia przed sezonem 2024/2025. Do ekipy wicemistrzów Polski dołączył dziś Szwed Pontus Englund, który podpisał roczny kontrakt.

Kaczyński dołączył do Zagłębia. Ma za sobą udany sezon w MHL

Ostatnie dni są bardzo pracowite dla działaczy EC Będzin Zagłębia Sosnowiec. Do ekipy z Zagłębia Dąbrowskiego dołączył bowiem kolejny zawodnik. To Eric Kaczyński, który świetnie radził sobie na zapleczu TAURON Hokej Ligi. 

Szczepkowski zostaje. Kontrakt przedłużony o kolejny rok

Trwa ofensywa kontraktowa EC Będzin Zagłębia Sosnowiec. Roczną umowę z ekipą z Zaruskiego podpisał Mikołaj Szczepkowski. Dla „Szczepka” będzie to czwarty sezon w sosnowieckich barwach.

Ciepielewski wrócił do Zagłębia

Piotr Ciepielewski w przyszłym sezonie będzie występował w zespole EC Będzin Zagłębia Sosnowiec. Młodzieżowy reprezentant Polski powrócił więc do swojego macierzystego klubu. 

Tim Wahlgren nowym zawodnikiem Cracovii. To młodzieżowy wicemistrz świata!

Na ciekawe wzmocnienie zdecydowało się szefostwo Comarch Cracovii. Do ekipy „Pasów” dołączył Tim Wahlgren, który ma w swoim CV występy w szwedzkiej ekstralidze oraz na jej bezpośrednim zapleczu. Może pochwalić się też tytułem wicemistrza świata do lat 18!

Prokurat zostaje w Toruniu. Nowy kontrakt parafowany

Jakub Prokurat wciąż będzie reprezentował barwy KH Energi Toruń. 22-letni napastnik „Stalowych Pierników” przedłużył swoją umowę o dwanaście miesięcy.

© Copyright 2003 - 2024 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe