Hokej.net Logo

Aktualności: Hokej Kobiet

Znaleziono: 840

Hilary Knight wybrana najlepszą zawodniczką ostatniego sezonu

Napastniczka reprezentacji Stanów Zjednoczonych, Hilary Knight, została zawodniczką roku za sezon 2022/23 Międzynarodowej Federacji Hokeja na Lodzie. Otrzymała 40,9% głosów, co sprawiło, że wygrała w cuglach.

Nadia Ratajczyk zagra w Szwecji! To niezwykle utalentowana bramkarka

Nadia Ratajczyk podpisała roczny kontrakt z klubem Uppsala Hockey, który występuje na drugim poziomie rozgrywkowym w Szwecji.

Polki ze srebrem! Włoszki pokonane

Reprezentacja Polski kobiet w ostatnim meczu na Mistrzostwach Świata Dywizji IB Kobiet ograła Włoszki 1:0 i tym samym zakończyła turniej na drugim miejscu.

Polki lepsze od Kazaszek. Dublet Chrapek

Po powrocie do Mistrzostw Świata Dywizji IB Kobiet Polki zdołały pokonać najniżej notowaną ekipę Kazachstanu 3:2 po bramce na 38 sekund przed końcem trzeciej tercji.

Brytyjki ograne. Polki wygrywają w meczu numer trzy!

Po jednym dniu przerwy Polki wróciły do turnieju Mistrzostw Świata Kobiet Dywizji IB. Dzisiaj biało-czerwone pokonały reprezentację Wielkiej Brytanii 2:1.

Polki nie sprostały skutecznym Koreankom

Kobieca reprezentacja Polski poniosła pierwszą porażkę podczas Mistrzostw Świata Dywizji IB, które są rozgrywane w koreańskim Suwon. Biało-czerwone przegrały dziś z gospodyniami całych zmagań 0:4.

Zwycięstwo na początek! Polki pokonują Słowenki

Kobieca reprezentacja Polski udanie rozpoczęła Mistrzostwa Świata Dywizji IB, które są rozgrywane w koreańskim Suwon. Biało-czerwone pokonały Słowenki 2:0.

Mistrzostwa Świata Kobiet: Złote medale dla Amerykanek, brąz dla Czeszek! [WIDEO]

Kanadyjki nie obroniły złotego medalu i nie zostały trzeci raz z rzędu mistrzyniami świata. Tytuł ten należy teraz do reprezentacji Stanów Zjednoczonych, których zawodniczki pokonały Kanadę 6:3.

Mistrzostwa Świata Kobiet: Pewny awans Kanady i USA do finału [WIDEO]

Kibiców śledzących rozgrywane w Kanadzie Mistrzostwa Świata kobiet czeka północnoamerykański finał imprezy. W niedzielę o złoto zawalczą Kanadyjki z Amerykankami i będzie to na pewno pyszne sportowe widowisko. Obydwie drużyny spotkały się już w fazie grupowej i wówczas górą były Kanadyjki, które pokonały Amerykanki 4-3 w dogrywce. Czy drużyna ze Stanów Zjednoczonych teraz im się zrewanżuje i odbierze im złoty medal, którego Team Canada broni w tym turnieju?

Przegrany sparing Polek z Wielką Brytanią

Już w poniedziałek reprezentacja Polski kobiet rozpocznie Mistrzostwa Świata Dywizji IB. Przed nimi rozegrała jeszcze sparing z Wielką Brytanią, który przegrały 2:6.

Mistrzostwa Świata Kobiet: Półfinały już bez krajów Nordyckich [WIDEO]

A strefie medalowej turnieju Mistrzostw Świata kobiet nie ma już drużyn z krajów Nordyckich. W rozegranych wczoraj meczach ćwierćfinałowych Finki przegrały z Czeszkami 2-1 a Szwedki uległy Kanadyjkom 3-2.

Szwedki rozbiły Francuzki. Pewne zwycięstwo Czeszek

Wczoraj rozegrano ostatnie przed fazą medalową mecze w ramach rozgrywanych w Brampton Mistrzostw Świata kobiet. Czy byliśmy świadkami niespodzianek?

Kadra reprezentacji Polski kobiet na Mistrzostwa Świata Dywizji IB

W dniach 17-23 kwietnia w koreańskim Suwon rozgrywane będą 2023 Mistrzostwa Świata w Hokeju na Lodzie Kobiet Dywizji IB. Reprezentacja Polski rywalizować będzie z Koreą Południową, Włochami, Słowenią, Wielką Brytanią i Kazachstanem. Trener Zbigniew Wróbel powołał na turniej 23 zawodniczki.

Mistrzostwa Świata Kobiet: Kanada lepsza od USA po rzutach karnych [WIDEO]

W Wielkanocny Poniedziałek, w ramach turnieju Mistrzostw Świata kobiet rozegrane zostały trzy spotkania. Najciekawsze było spotkanie pomiędzy reprezentacjami Kanady a Stanów Zjednoczonych. Po raz pierwszy w historii tych potyczek o zwycięstwie musiały zdecydować rzuty karne.

Wielkanocne granie! Zwycięstwa Finek, Amerykanek i Niemek

W Polsce obchodzimy Wielkanoc, z kolei w Kanadzie trwają Mistrzostwa Świata Elity kobiet. Udany powrót do meczu zanotowały Finki, które przegrywały ze Szwedkami 0:2, ale dzięki znakomitej postawie w trzeciej odsłonie wygrały to spotkanie 4:2. Pewne zwycięstwa odniosły Amerykanki i Niemki.

Mistrzostwa Świata Kobiet. Pewne zwycięstwa Szwedek i Kanadyjek

Czwarty dzień kobiecych Mistrzostw Świata przyniósł dwa mecze. Pewne zwycięstwa odniosły reprezentacje Szwecji i Kanady.

Zmiana formatu? Szwedzki pomysł na uatrakcyjnienie MŚ kobiet!

Czy czeka nas zmiana formatu Mistrzostw Świata Elity kobiet? Swój pomysł w tej kwestii zaprezentował trener szwedzkiej kadry.

Mistrzostwa Świata Kobiet: Pewne zwycięstwa Kanadyjek i Amerykanek [WIDEO]

Za nami trzeci dzień turnieju Mistrzostw Świata Elity kobiet. Pewne zwycięstwo odniosły hokeistki Kanady, które pokonały Czeszki 5:1. Jeszcze okazalsze zwycięstwo zanotowały Amerykanki, które rozgromiły Szwajcarki 9:1.

Mistrzostwa Świata Kobiet: Wysokie zwycięstwo Niemek ze Szwedkami [WIDEO]

Podczas drugiego dnia Mistrzostw Kobiet elity, które odbywają się w Kanadzie, kibice obejrzeli trzy spotkania. Sensacyjnie reprezentantki Niemiec pokonały wysoko 6:2 faworyzowane Szwedki.

Pani sędzio! Polskie rozjemczynie na arenach międzynarodowych

Koniec sezonu ligowego nie oznacza końca sezonu dla polskich sędzi, które będą miały okazje pokazać się na arenie międzynarodowej.

© Copyright 2003 - 2023 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe