Hokej.net Logo

Czy Tomasz Bałdys będzie prezesem Podhala?

Tomasz Bałdys, były działacz Comarch Cracovii (Foto: cracovia-hokej.pl)
Tomasz Bałdys, były działacz Comarch Cracovii (Foto: cracovia-hokej.pl)

Podhale Nowy Targ na pewno przystąpi do rozgrywek. Ma być stabilniej niż w poprzednich latach, a zespół rozpoczął cykl przygotowań do nowego sezonu. Jedyną niewiadomą pozostaje to, kto będzie stał na czele spółki.

18 maja mamy zaplanowane wspólne spotkanie zarządu spółki z panem Bałdysem. Do tego czasu działamy po staremu – mówi Zdzisław Zaręba, prezes Miejskiego Młodzieżowego Klubu Sportowego Podhale, właściciela spółki KH Podhale.

Jak deklaruje Zaręba, Podhale w sezonie 2023/2024 na pewno wystąpi w Polskiej Hokej Lidze.

Nie sądzę, żeby ewentualny wybór nowego prezesa coś zmienił w tym względzie. Cały czas pracujemy na to, by dopiąć budżet. Na dzisiaj mogę powiedzieć, że wygląda na to że będzie dużo bardziej stabilnie niż w latach poprzednich – przekonuje Zaręba.

Zespół rozpoczął cykl przygotowań do nowego sezonu. Pod okiem Aleksandrsa Beļavskisa trenuje grupa głównie młodych zawodników wsparta paroma doświadczonymi zawodnikami jak Bartłomiej Neupauer, Damian Tomasik, Patryk Wsół, Paweł Bizub, Jakub Worwa czy Adrian Słowakiewicz. Jest także Jahor Kudzin. Białorusin to jedyny obcokrajowiec z zeszłego sezonu, który brany jest pod uwagę na kolejny.

W gronie trenujących nie ma za to m.in. Filipa Wielkiewicza.

Filip nie jest uwzględniany przy budowie składu na kolejny sezon – wyjaśnia Zaręba.

Czytaj także:

Liczba komentarzy: 2

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
Lista komentarzy
  • szop
    2023-05-11 17:23:23

    bedzie z pompa hahaha

  • MHL
    2023-05-11 20:52:45

    Ciekawa sprawa to co z Voroną który podobno miał podpisany kontrakt czy on przeszkadza w budowaniu zespołu

© Copyright 2003 - 2025 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe