Hokej.net Logo
Wszystkich zarejestrowanych użytkowników prosimy o zresetowanie hasła. Na maila otrzymacie Państwo nowe hasła, które potem będzie można zmienić w swoim panelu użytkownika.

"For Glory and Joy" zespołu Astro'n'out oficjalną piosenką Mistrzostw Świata (WIDEO)

"For Glory and Joy" zespołu Astro'n'out oficjalną piosenką Mistrzostw Świata (WIDEO)

Na miesiąc przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata poznaliśmy ich oficjalną piosenkę. Utwór "For Glory and Joy" wykonuje łotewski zespół Astro'n'out.Międzynarodowa Federacja Hokeja na Lodzie (IIHF) przed tygodniem ogłosiła, że właśnie ten zespół nagra piosenkę promującą turniej rozpoczynający się 21 maja w Rydze.

- To wielki zaszczyt stworzyć piosenkę na tak ważną imprezę. Utwór jest o dążeniu do zwycięstw i wierzymy, że utożsamiać się z jego przesłaniem może zarówno każdy w światowy środowisku hokejowym, jak i słuchacze, każdego dnia podejmujący wyzwania w dążeniu do swoich osobistych osiągnięć - powiedziała wokalistka grupy Māra Upmane-Holšteine.

Astro'n'out - "For Glory and Joy" - oficjalna piosenka Mistrzostw Świata 2021W teledysku wykorzystano fragmenty meczów z hokejowych Mistrzostw Świata, ale także nagrania wideo młodych łotewskich adeptów hokeja i ich rodzin. Zespół zapewnia, że nie są to aktorzy, a prawdziwe "hokejowe rodziny".

- Nowa piosenka jest piękna, wyraża pozytywne, emocjonalne przesłanie i daje inspirację - przekonuje przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Mistrzostw Świata i jednocześnie członek zarządu występującego w KHL Dinama Ryga Edgars Buncis.

Zespół Astro'n'out powstał w 2003 roku w Rydze. Popularność w ojczyźnie przyniósł mu pochodzący z debiutanckiej płyty "Kuš kuš" singiel "Daļa Rīgas", opowiadający o łotewskiej stolicy. Do tej pory grupa wydała 7 albumów studyjnych. Jej ostatnia płyta "Multivitamīnu multipaka" została uznana łotewską Płytą Roku w kategorii pop.

Mistrzostwa Świata elity odbędą się w dniach 21 maja - 6 czerwca. Główną areną turnieju będzie hala Arēna Rīga, w której na co dzień swoje mecze w KHL rozgrywa miejscowe Dinamo. Drugie lodowisko powstaje w położonym tuż obok Olimpijskim Centrum Sportu.

Przeczytaj dodatkowo
Liczba komentarzy: 0

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
© Copyright 2003 - 2021 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe